Opinie o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Ryzy w Niemczech jeszcze przodzie? Ma oszust jeszcze naiwniaktów?Słyszałem ze tu w PL złapał robotę i żulków spod sklepu zatrudnił

Torcik Robert

Kupa gowna i złodziej,oszukał mnie na top zl.Wyjazd zagraniczny w Euro płatne w zł po przełączniki Pana Tomasza.Nie polecam pracodawcy .

@Torcik Robert

Buehhe było pisane już w styczniu że problemy z rudzielcem i z wypłatami to po co żeś się pchał do rudego

torcik robercik
@Przemek

Myślałem że normalny,po rozmowie miałem przynajmniej takie wrażenie,ale niestety wyszło że to alkoholik i oszust,na budowie by mu trzeba do...jebac,nawet za używane buty mi odliczyć a nie czytałem tu opinie ,ot to,ale już pracuje gdzie indziej w Niemczech i mam takiego gada w (usunięte przez administratora)

Misiu

Podobno go kierownik dusił w piątek za szyję złapał do muru przyparł i się rudy zmulil. Znowu dał ogłoszenie na olx że szuka tłumaczą to już chyba piąty czy szósty z rzędu którego oszukał

Trzęsie portkami aż tylko.Kolejny mail poszedł o wypłatę zaległości,więc ze strachu przed kolejnymi i pozwem zbiorowym do Sądu Pracy po kilku minutach dzwonił do lubliniaków,żeby po kase w piątek przyjechali.Zapewne znów z najnizszej krajowej rozliczy,bo resztę to była premia uznaniowa jak to określił,dawana pod stołem.On nie dość,że oszust,to jeszcze nie umie czytać ze zrozumieniem maili o wezwania do zapłaty,tylko wypłaca wedle wlasnego pomysłu i myśli,że na tym się skończy.To się ryży oszust pomyli i to bardzo.Jego ratuje póki co tylko faktyczne rozliczenie z zarobków,a nie z jego widzimisię

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

On sam się topi,napisał mi w mailu,że naszą pensją była najniższa krajowa,a reszta to premia uznaniowa,co nie zmienia,że powinno to być napisane na każdej umowie.Sam sra we własne gniazdo,a mi tylko pomaga,gdyż to jest dowód do Sądu Pracy jak również do skarbówki,pisanie przez niego,że pensja była z najniższej krajowej,a reszta to premia brana ,,pod stołem'',to strzelenie samobója,on się już sam topi we własnym gó..nie.Mało tego uważa,że może mi nakazywać gdzie mam mieszkać,albo zastraszać,że wie gdzie wynajmuję itd,to akurat jest sprawa dla innych organów.Ryży oszust jak tonący chwyta się brzytwy i nie zdaje sobie sprawy,że się pogrąża.

@były pracownik

No to masz bardzo dobrego maila bo rudy chyba się nie orientuję co to oznacza dla niego a mianowicie : Przepisy o niemieckiej płacy minimalnej mogą mieć zastosowanie do delegowanych za Odrę nawet w przypadku wyboru prawa polskiego. Niemiecka ustawa o płacy minimalnej, która weszła w życie 1 stycznia 2015 r. (niem. Gesetz zur Regelung eines allgemeinen Mindestlohns), przewiduje wynagrodzenie dla każdego pracownika od 1 stycznia 2017 r. w kwocie 8,84 EUR brutto za godzinę. Zgodnie z § 20 ww. ustawy przepisy te powinny być stosowane przez pracodawców zarówno z siedzibą w kraju, jak i zagranicą. Osoby pracujące w Niemczech powinny otrzymywać wynagrodzenie w stawce minimalnej, o której mowa w tej ustawie. Za nieprzestrzeganie zapisów ustawy pracodawca naraża się na grzywnę, której maksymalna wysokość to 500 000 EUR. Karze tej podlegają nie tylko pracodawcy, którzy w ogóle nie wypłacają stawki minimalnej, ale również ci, którzy nie płacą jej w terminie.

@Przemek

Więc na najniższą to on może sobie zatrudniać ale w przypadku delegacji prawo jest jasne i rudy znów sobie strzelił w kolana tym mailem

Bylykierownik
@Przemek

Masz zle kolego informacje, bo najniższa krajowa niemiecka należy się pracownikom oddelegowanym a nie delegowanym (delegacja) a ż tego co wiem rudy penis zatrudnia i wysyła w delegację, więc niemieckie warunki to nie interesują, ale nie może to trwać dłużej niż 3 mies.. Chyba że patafian zmieniał coś w umowach. Znam ten temat bo ja byłem pierwsza osoba która wszystko w niemczech mu organizowała. Pracuje dalej pod e..l..t..l?

@Przemek

Ja PL pracowałem,do Niemiec nie zgodziłem się jechać,wiedziałem że tu oszukuje ludzi,a tam będzie jeszcze gorzej.

187strassenbande

Panowie jak będziecie tak na grubego najeżdżać to krakowiak wjedzie z ekipą i pozamiata hahah ale mam bekę z ryżego indora czerwonego na mordzie jak indianin. Rudy cwelbek sam się zamiecie pod dywan już jest blisko jego księgowa do mnie z tekstem pracuje pan jescze dla nas czy już nie ? Obudziłem się chyba jak ja też wysteruje pajac. Ogólnie żeby nie zawiasy to już bym dawno wjechał mu na kwadrat i zabrał ryżego tu do mnie na szczecińskie lochy ale Panowie spokojnie czas go zje żywcem albo ktoś mu pomoże Pozdrawiam cię ryży (usunięte przez administratora) byly kiero Przemyslaw ????????

@187strassenbande

Jego ksiegowa sama czeka wkolo na kase i tak naprawde jest zadowolona,ze w koncu ktos go nauczy rozumu,jej pytania to tylko pozory i jego polecenie

Bylykierownik
@187strassenbande

Ta czerwona morda to jego wieśniackie pochodzenie.. Najlepiej z niego lali Polizei kommiser jak kierde na dołek zawineli..

Byłykierownikzniemiec

PANOWIE z Zollem nie szalejcie, w Niemczech za Schwarzarbeit ponosi kare pracodawca i pracownik!! A sa One bolesne finansowo... Krzyczałek już i Tak jest w de skończony, ..

@Byłykierownikzniemiec

Dokładnie kolego walić grubasa niech zdycha

Konkurencja

A podobno w DE tak wspaniale mu idzie. Ma tam wielkie plany i zamiary i już podobno pracuje bezpośrednio dla Niemca a nie polskiego pośrednika oszusta. I podobno już z pięć ekip tam robi. Co w takim razie poszło nie tak? Bo wszystkim znajomym w branży mówi, że jest super a w kraju to jest dno.

@Konkurencja

On zawsze dużo mówi,szkoda,że same kłamstwa.Ma tam nowych pracowników,bo starzy go zostawili za niewpłacalność.Kłamie jak z nut tam też za nic nie płaci,albo w ratach Niemcom za hotel i chloakom na życie.Tutaj wypożyczał sprzęt,to na robotę przyjerzdzali i zabierali,bo nie płacił za wpożyczenie,a on tylko przez telefon jak dzwoniliśmy darł się,żeby nie odpisywać,że na jego koszt,wypożyczony sprzęt wywiózł i do Niemiec też nie płacił zlokalizowali,gdzie jest i ekipa z wyppożyczalni miała po niego jechać do Niemiec.On widział 5 ekip jak świnia niebo przed zarżnięciem.W biurze masa faktur nie popłaconych(mówią same kadrowe,że za nic nie płaci,ani tu,ani w Niemczech)Jak się chwali,to dobrze bedzie miał z czego PIP zapłacić kary.

@Konkurencja

On jest podwykonawcą,gdyż u Niemców z oszustwami i niewypłacalnoscią daleko by nie zajechał.

Bauleiter
@Konkurencja

Polski pośrednik oszust? Przecież do Niemiec ściągnął to jego kumpel taki sam krętacz jak i on..

Byly pracownik

Wystawił na sprzedaż działkę na ktorej mieliśmy bazę,sprawdzę czyją ona jest własnością,bo raczej oficjalnie nie jego.Jeśli tak będzie ma kolejne kłopoty.Screeny całego ogłoszenia porobione wraz z numerem telefonu,a co najwazniejsze z samochodami,więc dokument dla kontroli jest :)

bylypracownik

Zlodziej , oszust i kanalia . Wymienia brygady co miesiac bo nie ma im z czego zaplacic , ciagle przeciga terminy platnosci klamiac cie w twarz.Teraz zalozyl firme VITTOM na slowacji , ten sam oszust , slowacka firma , wiadomo mniejsze koszta .Wystrzegac sie chama bo znowu szuka ludzi na OLX . https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/11FAP/

@bylypracownik

Na tym właśnie polega istnienie tej firmy ,,krzak".Co chwila zmiana brygad,bo ludziom nie płaci,za to sam na wysokim poziomie żyje,kołpaki po 16tysięcy,drzwi do domu za 20 tysięcy,na spłatę swoich długów ma,a pracownicy na to wszystko pracują za symboliczne pieniądze w ratach,albo za darmo.Przyjdzie moment,że krzak wytną i będzie po firmie i co wtedy znowu upadłość kosztem ludzi zgłosi,czy tym razem na dobre oszusta się pozbędziemy.

@bylypracownik

Firma na Slowacji nie zwalnia go z płacenia podatków w PL,takie są przepisy.

Byly pracownik

Na siebie ma tylko firmę,a samochody ,dom czy inne wartościowe rzeczy pozapisywał na rodzinę,i znajomych np dzialka na kolegę,samochody na ojca ,dom na żonę itd.Więc pracując u niego bedąc na bazie jesteś u kolegi na terenie,samochodem jeździsz ojca,ciekawe jak to bedzie wyjaśnial w odpowiednich instytucjach

Byly pracownik

Nikt tyle nie da co rudy,obglucony,czerwony na gębie i wiecznie zapluty oszust obieca.Wystrzegajcie się jak największej zarazy jeśli nie chcecie być wyzyskiwani i słuchać co za ile kupił dla siebie,a w dniu wypłaty wziąć zaliczkowo 500zł,a reszte na koniec roku,a w finale wcale bo groszem oszust nie śmierdzi na wypłaty dla ludzi.

Wystrzegajcie sie go . Nie wyplacalny do tej pory nie dostalismy reszty pieniedzy . Uwaga na niego praca na umowe smieciowa w Niemczech tym to mozemy sobie du** podetrzec . Uwazajcie

Byly pracownik

Dzisiaj ruszyla brygada do Niemiec.Jednak znalazl nastepnych.Ciekawe na jak dlugo.Tym razem z Poznania czesc ekipy.

czort
@Byly pracownik

zobaczymy jak zoll wjedzie i posypia się kary za brak a1 :)

@czort

Tam Zoll tu PIP i pozamiatane :)

Były kierownik Przemysław

Wszyscy widzę Anonimowo się wypowiadają więc może ja coś napisze na temat pracy i tego o to typa. Zacznę od plusów a jest on tylko jeden i nie jest to plus dla niego a plus dla ekipy która była na robocie (pozdro chłopaki) wracając do tu uwaga cytuje "Kretacza" niema co tu pisać po tym co tu przeczytałem to w sumie wszystko się zgadza zaliczki śmiechu warte 50e na tydzien. Wypłaty oczywiście w ratach.cudem udało mi się wyrwać swoje,zapłacił chyba tylko dlatego że nie miał już wyjścia bo wiedzial że bez tlumacza niema po co wysyłać ekipy do pracy.. Wracajac do Kretacza to dużo gada i tylko gada momentami mi się wydaje że jego du..pa jest zazdrosna że z ust płynie więcej gówna niż z d...py :) Sprzęt ? Jaki sprzęt wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd bo żeby wywiercić dziurę na przyłącze potrzeba bo dwóch ludzi i dwa dni taka ma szeryf wiertarkę ???? róbcie metry 100 dziennie minimum bo inaczej nie będę miał z czego wam zapłacić taka motywację fundował pracownikom. Warunki mieszkaniowe to jako jedyny miałem pokój który się nadawał do zamieszkania chłopaków wrzucił do jakiejś nory. Płatności za nasze noclegi płacił na raty aż wstyd było chodzić z nim tam do Niemców ogólnie otworzył coś na Słowacji o nazwie Vittom więc i tej firmy te, się bojcie. Ogólnie rzecz biorąc to zwykły cham i prostak nie potrafiący się zachować odszedłem bo mi wstyd pracować dla kogoś takiego zapomniał chyba że nie jest w Polsce i że wielką morda to on u Niemca świata nie zwojuje pewnie je dlatego też nie robi bezpośrednio u Niemców tylko jest marnym podwykonawca którego bez ludzi niema. Po dwóch piwach opowiada bajki lepiej niż sam Jan Brzechwa a fantazje ma wybujana bardziej niż sam Lem ! Osobiście nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi być traktowany jak smiec.

rudolf

Kłamie szybciej niż oddycha, ruda kanalia oszust kretacz i hochsztapler.Zero poszanowania dla pracownika u rudego jestes murzynem i masz robic metry nie wazne jak i czym bo rudego sprzet nie nadaje sie do pracy. ogolnie powiem tak jak chcesz byc ciagle straszony ze ci nie zaplaci i prosic sie o swoje to jest to idealna praca dla ciebie.wyplata oczywiscie w ratach tak jak juz ktos pisal. do pracy przyjedza raz w tygodniu tylko po to by sie napic wodki i zdemotywowac pracownikow grozbami ze jak nie bedzie metrow to nie zaplaci nikt go nie lubi bo ciagle klamie . warunki mieszkaniowe tragedia to malo powiedziane nora taka ze psu bym spac nie pozwolil a co dopiero czlowiekowi przez 3 tygodnie dostaniesz od rudego 50e na tydzien co daje 7e na dzien wiec trzeba sie liczyc z tym ze bedzisz chodzil glodny jak nie masz swoich pieniedzy ... Praca oczywiscie na czarno ale ryzy ci powie ze jestes normalnie zatrudniony. na najlblizsze roboty przewidujemy powiadomic zoll soka bau i inne instytucje tak ze sie bozbyli z niemiec oszusta raz na zawsze. ogolnie to nie polecam nikomu dlatego uwazajcie na niego i nie dajcie bo klamac to ryży potrafi i obiecywac

Oszukany
@rudolf

Wy w Niemczech robcie z nim porzadek,a my w Polsce wszyscy ktorym niewyplacil.Odda za wszystko za urlopy ,nadgodziny i postojowe.PIP bedzie mial zajecie kontrolujac dokuentacje samochodow,a Sad Pracy pozew zbiorowy.Do Niemiec teraz Sasze wyslal jeszcze z ktoryms,ciekawe na jak dlugo im tez kase wisi,ale pewnie obiecal wyplacic wiec w sobote mieli wyjechac.

Smiechuwarte
@Oszukany

Mieli jechać w sobotę ale kierownik mistrz świata go (usunięte przez administratora) do tego chłopaki powiedzieli że nie jada a sam gruby to może co najwyżej zamówić sobie parówkę na cpnie w

@Smiechuwarte

I dobrze,on jest skończony jak wszyscy się za niego oszusta weźmiemy.Ja z największa przyjemnością to zrobię

NiszczycielOszustów

Uwaga bo znowu się ogłasza na olx. Ogłoszenie z miejscowości tłuste. rzekomo Jakaś Iza wystawiła ale rudego numer jest podany. Wystrzegać się jak ognia !! I nawet jak już ktoś głupi się znajdzie to lepiej pilnujcie żeby na wyjazd były A1 z zusu bo na 100%. Jak tylko się pokażę na robotach przyjedzie Zoll na kontrolę dokumentów więc uwazajcie.

@NiszczycielOszustów

w Polsce jak ruszy z robota rowniez ma kontrol jak w banku.Jesli ruszy i znajdzie glupich do pracy za darmo.I jak ktos pisal PIP go nie zniszczy a poem Sad Pracy.Watpie,ze sie podniesie z tego.Zycze mu z calego serca,zeby go instytucje zniszczyly za wszystkie lata kretactwa

Byly pracownik

My czekamy na zwrot kasy do czwartku 14 lutego.Brak zwrotu to w piatek zawidomienie PiP i skrzykniecie wszystkich chetnych,ktorym jest winien kase do zbiorowego pozwu.To nic nie kosztuje,a odzyskac mozna wszystko z odsetkami.

właściciel firmy zatrudnia pracowników tylko po to żeby przyszli do niego do pracy ZA DARMO czyli nie płaci, warunki pracy są poniżej krytyki, wysyła ludzi do pracy gdzie nie ma sprzętu do pracy lub jest wadliwy i nie wolno go używać, a nowego sprzętu to ta firma nie widziała . kłamie że da zaliczkę a tymczasem co do czego dostaniesz 50€ na tydzień. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!Pracownicy którzy pracują dłużej , od wielu miesięcy nie mają wypłacanych pieniędzy. ...- więc generalnie ma to gdzieś że musi się z pracownikiem rozliczyć za wykonaną pracę. NIE DAJCIE SIĘ JEMU OSZUKAĆ, kpi sobie z ludzi.

Korposzczur
@były pracownik

Przecież u niego już nikt nie pracuje... Wszyscy odeszli bo traktował ludzi jak murzynow.. darł mordę krzyczał rzucał wulgaryzmami albo straszył że jak nie będą robić 100 metrów dziennie to im nie zapłaci taki to super pracodawca zamiast dbać o pracowników bo to oni robią całą robotę to pomiatał ludźmi i dlatego został sam w czarnej d...ie ale niema co się dziwić z takim podejściem nie wróżę mu przyszłości żadnej. Od dziś powinien zacząć roboty ale nikt nie pojechał do krętacza

Byly pracownik

W Polsce juz nikt mu roboty nie chce dac,bo ludzi naoszukiwał to do Niemiec sie przenosi,ciekawe jak dlugo tam sie utrzyma ze swoim kretactwem.Firma na Slowacji bo taniej a roboty w Niemczech kolejny przekret.Uwazajcie na niego!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek - Natolin

• Jak się pracuje w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Thomas Tomasz Ryczałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Tele-Thomas Tomasz Ryczałek