Opinie o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Łukasz urodzony w Szczecinie Nowy wpis

A mi się tam udało bardzo uczciwie rozliczyć z Panem Tomaszem. Coś ten Szczecin to magiczne miasto musi być ;) Pozdrawiam kolege 187strassenbande

Ania Nowy wpis

Pracuję u Pana Tomasza już jakiś czas. Złego słowa nie mogę napisać, wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Nie rozumiem skąd negatywne komentarze…

Klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie wywiązuje się z umowy. Straszy swoimy "znajomościami z Pruszkowem". Człowiek fantasta, szkoda czasu i pieniędzy.

Robert Nowy wpis

Ten Caly Ryczalek mówi że może zagrosic pracownikowi jakims Żabą z Pruszkowa, podobno z mafii z Pruszkowa. Takiego gościa powinno się zgłosić do prokuratury, zagraza życiu ludzkiemu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
rrr

Nie polecam,szef świnia jakich mało,do tego pijak i awanturnik na hotelu,ktoremu nalezy sie dac w gębę.Ludzie przychodzą i odchodzą.Nie chciał bym już pracować w podobnej firmie.Co do ludzi to są spoko,trochę za dużo alkoholu jak dla mnie ale są ok.

Przemek kierownik były z dawny
@rrr

Poważnie ryzy jeszcze znalazł jeleni do pracy. ? Po ty co się tu pisało lata temu ? Fajnie jestescie. Indor was (usunięte przez administratora) ????????

@Szacun !!! To firma jest upadła?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Szacun !!!

Od maja 2000 roku firma w upadłości, a ktoś pyta o kierownictwo i stosunek do pracownika?

Opeerator

Jak przedmówcy. Człowiek zupełnie oderwany. Na twarzy bordowy i ciągle pod wpływem. Nie masz nic do powiedzenia, drze się bez przerwy. Nie ma mowy o normalnej rozmowie. Sprzęt do pracy z tamtej epoki, jedynie pupil działa na świeżym sprzęcie. Jak pracujesz prosisz się o pieniądze, gdy odchodzisz wracasz bez pieniędzy. Wieczne wymówki że mu nie zapłacili itp. A co to obchodzi pracownika?? Nawet chłopaki z Ukrainy już nie chcą robić. Jak ktoś lubi pracować za darmo może spróbować, normalnym pracownikom odradzam.

B@T3K

witam no koledzy operatorzy,monterzy i brukarze, poczytałem co tu jest napisane o tej firmie i chyba zrezygnuję z tej pracy.Pojawiło się ogłoszenie 11 marca na OLX iż szuka operatora koparki/minikoparki oferuję zakwaterowanie umowę i 25PLN na rękę.Dzwoniłem rozmawiałem z jakąś kobietą może żoną, nie wnikam w to.Jest zainteresowany współpracą ze mną ale po przeczytaniu opinii na forum zrezygnuję,myślę że koledzy którzy tam pracowali znają te firmę dość dobrze i nie sądzę aby mieli kłamać.Więcej negatywnych komentarzy jest niż pozytywnych i to właśnie mnie przekonuję aby nie wiązać się z tą firmą.Potwierdzam to co napisał kolega poniżej firma nazywa się obecnie THOMAS ENERGO Sp.z.o.o można usłyszeć to jak dzwonisz na jego nr. kom i nie odbiera, po usłyszeniu sygnału nagraj wiadomość: tu firma THOMAS ENERGO Sp.z.o.o zostaw wiadomość. No cóż od jutra ponowne poszukiwanie pracy

Ten człowiek to skończony (BURAK) potrafi tylko ubliżać,wyzywać,i najlepiej nie pytać się o pieniądze bo cie zabije a i tak jak się zwolnisz to zapomnij o kasie!!!! Jego nowa firma ma nazwę THOMAS ENERGO Sp.z.o.o Przestrzegam wszystkich przed tym dziadem!!!!!

Katarzyna

Hej, ale nie obrażajmy nikogo tutaj, OK? Nie taki jest sens działania tego forum. Skoro współpracowałeś z właścicielem firmy Tele-Thomas, Tomaszem Ryczałkiem, to może napiszesz coś więcej na ten temat? Długo pracowałeś?

Jestem

Omijać szerokim łukiem tele thomas i jego następna firmę Thomas energo. (usunięte przez administratora)

Eryk

Wszyscy piszecie, że nie płaci. Serio jest tak źle z tym?

Czarek

Jesteście pewni, że nie warto starać się o pracę w firmie?

andrzej

firma jak firma brata co za robotą lata ale jako pracodawca to (usunięte przez administratora) i dziad chce przyjmować i nie płacić 27.04.2019 z człowieka robi niewolnika a mamy 21 wiek nawet umowy nie chce dać unikać dziada jak najdalej omijać z daleka

lucyferos

O,kurcze!A właśnie miałem zacząć u niego pracę :0

Nie placi!!!! Przelewu nie dostał. Tu mu zablokowali tam mu zablokowali. Mam nadzieje świnio że to przeczytasz! Bo ludzie nie mają za co żyć mają rodziny na utrzymaniu a Ty co (usunięte przez administratora) cykniesz 2 tysiące raz w miesiącu i myslisz że wszystko jest ok?! Ty swoją rodzinke spróbuj wyzywic za to. Mam nadzieję że zaplacisz w końcu zalegosci bo spotkamy się w sądzie Moje sugestie dla Tele-Thomas Tomasz Ryczałek: Unikajcie kretacza Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zapłacić pieniądze! Konkretne a nie 1000 czy 2000 zł raz w miesiacu

Kierowca

Ryzego juz z Niemiec(usunięte przez administratora)..myslal ze tam tez za nic placic nie musi i jeszcze fikac.Znow znalazl brygade glupich z konca Polski i orze na nastepnych nie wyplacajac kasy.Ruda czerwonomorda zapluta świnia

Imperium30

To jak wam nie płacił to czemu do sądu nie poszliście? Coś sciemniacie patafiany

Byly pracownok
@Imperium30

Wszystko w swoim czasie,w sadzie sie troche czeka na sprawe.Rudy patafianie.

Xyz

Nie płaci pracownikom ,tłumaczy się zajęciem komorniczym,kogo to obchodzi to jego problem powinien płacić i od nowa szuka nowych pracowników

ABC
@Xyz

A komorników będzie jeszcze więcej jeśli nie zawinie rękawów i sam nie zabierze się do roboty. Na swoje potrzeby mu nie brakuje. W domu tez biedy nie ma, a ludzi traktuje jak wyrobników i nie wywiązuje się z umów jakie z nimi zawiera. To zwykły hochsztapler.

Oszukuje ludzi!!! Nie wypłaca im wynagrodzeń! Przecież to jest za pracę i obowiązkiem p. Tomasza jako pracodawcy jest uregulować wynagrodzenie. Ludzie też mają zobowiązania i rachunki. Za darmo o pieniądze się nie upominają!

Byly pracownik

Dalej glupich znajduje teraz w Niemczech idioci po 15h pracuja,bo licza na duza kase zapewne jak kazdy sie przelicza,ale beda nastepni. I tak w kolo a ruda malpa sie cieszy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

T.Ryczałek to (usunięte przez administratora) i prostak.Wyzywa pracowników bluzgami.Nikt nie dostaje faktycznie zarobionych pieniędzy,straszy swoimi ,,znajomosciami,,i myśli,że wszyscy się go ku..y boja.Siedzi w gó...e po uszy a dalej gra cwaniaka i drze tego czerwonego ryja.Wystrzegajcie sie OSZUSTA

Haha widzę kolejni zadowoleni pracownicy Tomasza. Po komentarzach ze stycznia już nikt nie powinien się dać nabrać ale widać baranki jeszcze pojechały a teraz placz jaki to indor oszust..

On i znajomości hahaha nikt z nim nie trzyma ,nikt nie da roboty no oszukał wszystkich którzy mu pomagali i dawali robote jako podwykonawcy sam na siebie roboty nie wezmie bo komornik ściga radziecka, nic nie ma na siebie bo się boi ruda (usunięte przez administratora)

bylypraco59

nigdy nie miałem problemów z szefem, nie wiem czemu tak wszystcy na niego na jeżdzają. Fakt facet ma ciężki charakter ale da się przeżyć.

@bylypraco59

Hahaha boże ryży nie pisz sam sobie komentarzy każdy cię zna oszuście ????

@bylypraco59

Haha u niego nikt do tej pory nie został rozliczny uczciwie.Kazdego oszukał a komentarz wstawił sam albo oddana księgowa, która sama nie otrzymuje na czas wyplaty

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek - Natolin

• Jak się pracuje w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Thomas Tomasz Ryczałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Tele-Thomas Tomasz Ryczałek