Opinie o Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała w Wołomin

@Rodzic Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam ze względu na dyrekcję. Opiekunki i terapeuci są wporządku, ale o Pani Annie (dyrektor) nie powiem niczego dobrego. Dziecko dopuki nie miało z nią kontaktu, chodziło do placówki bardzo chętnie. Od momentu, kiedy dyrektorka zaczęła "naukę" karmienia, dziecko zaczęło krzyczeć i uciekać w drodze do przedszkola, a w wynikach krwi wyszedł mu podwyższony poziom stresu. Poza tym dyrektorka przekazywała informacje o dziecku OBCYM LUDZIOM, posiadam nagranie z rozmów, również telefoniczną - gdybym ją ujawniła, to ta kobieta straciłaby przedszkole. Szkoda mi tylko pracowników, którzy oddają dzieciom serca. Proszę też zwrócić uwagę na pracę Logopedy Żywickiej. Pani Żywicka na spotkaniach pyta zawsze o to, jakie książeczki czyta się dziecku i zazwyczaj NIE MA UWAG do rodzica. Nie informuje o tym, jakimi metodami pracuje z dzieckiem, bo całą robotę odwala za nią neurologopeda Pani Jagoda. Ta osoba nie powinna pracować z dziećmi. Wszystko co potrafi to się sztucznie uśmiechać do rodzica. W przedszkolu w ubiegłym roku szkolnym nie było psychologa. Proszę zwrócić uwagę i sprawdzać, kto zajmuje się dziećmi. Dyrektorka podaje siebie jako psychologa, ale ona nie ma żadnych uprawnień.

Kwiatuszek Nowy wpis

Pracowałam w tym miejscu. Pracownicy, rodzice, dzieci oszukiwani są na pieniądze. Dzieci do jedzenia dostają najgorszy chłam- zdarzały się podpsute produkty. Przedszkolanki w takich momentach interweniowały i z własnych pieniędzy kupowały dzieciom przekąski. Wobec pracownika stosowany jest mobbing psychiczny. Specjaliści są wykorzystywani, nie daje się im możliwości pracowac z dziećmi.Tylko dzieci szkoda... I prawda jest info o osobie nadużywającego alkoholu. Sami pracownicy to zawsze byli ludzie oddani dzieciom- sekretarka i dyrekcja to osoby, które nie szanują ludzi, liczy się dla nich tylko pieniądz. Umowy śmieciowe, przerywane ma okres wakacji. Zdarzają się sytuacje, że trzeba przyjsc pracować za darmo.

Bożena Nowy wpis
@Kwiatuszek

mam pytanie. jeśli faktycznie ta było to te Panie zgłosiły komuś te wspomniane popsute produkty chociażby czy było to stale ukrywane? zastanawiam się po prostu czemu nikt adekwatnie nie reagował wobec przedstawionych sytuacji? jak długo miało to trwać?

Kwiatuszek Nowy wpis
@Bożena

Przedszkolanki były zastraszane - nikomu nic nie zgłaszały. Po prostu spuszczały takie rzeczy w toalecie bo były rozliczane z tego co i ile dzieci zjadły.

Mateusz

Przedszkole działa czy ma postój ?

mama

Super przedszkoke! Przyjazne i ciekawe miejsce dla dzieci. Mnostwo zajec i atrakcji ! Dzieciaki wrecz zakochane!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Agnieszka

Jakie wymagania w stosunku do pań przedszkolanek? Jakie wykształcenie, kursy i umiejętności ?

Renia

Dużo atrakcji, dziecko chętnie chodzi do przedszkola kazdego dnia, mile panie, czego chciec wiecej...

auto

Niestety wśród pracowników są osoby nadużywające alkohol. W pracy z dziećmi to już przestępstwo. Nie polecam tego przedszkola.

AniaB

Super miejsce, oby więcej takich placówek w Busku :)

młodamama

Totaly chaos i brak organizacji, brak możliwości rozwoju małego dziecka, kiepska atmosfera, zdecydowanie nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała - Wołomin

• Jak się pracuje w Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała?

Zobacz opinie na temat firmy Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała

Smerfuś Przedszkole Niepubliczne Anna Mazur-Kopała