Opinie o Przedszkole Niepubliczne Edukoland w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Edukoland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedszkole Niepubliczne Edukoland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Edukoland w Koszalin

Joanna

Aż dziwne, że rodzice mają tak rozbieżne opinie o tym przedszkolu. Jak to jest, że jedna osoba mówi że to świetne miejsce, a druga że niska jakość, mało zajęć i ciągła rotacja pracowników? Jak sytuacja wygląda teraz, ilość pracowników się zwiększyła? Pisaliście że było ich mało i były przepracowane. Chciałabym wysłać dziecko w jak najlepsze miejsce.

@Joanna

Nic sie nie zmieniło. Systematyczne obniżanie jakości usług.Dodatkowo podwyższanie kwoty czesnego aż o 100 zł w ciągu roku szkolnego !! Grubo bym się zastanowił nad posłaniem dziecka do tego przedszkola ponownie.Nie polecam.

@Rodzic

Jest to bardzo przykre, że wyrażają Państwo takie opinie o Naszej placówce, ponieważ wszystkie nauczycielki wkładają w swoja pracę całe serce, posiadają wysokie kwalifikacje i starają się zapewnić dzieciom najlepszą opiekę. W przedszkolu bardzo dużo się dzieje, mimo ograniczeń pandemii, staramy się urozmaicać czas dzieciom, ponadto przedszkole zapewnia dzieciom zajęcia dodatkowe 4 dni w tyg. Więc nie rozumiemy pod jakim względem jakoś usług wciąż się pogarsza? Pozdrawiamy Ciocie z Przedszkola

Agata

Dzień dobry. Czyli naprawdę czesne musiało zostać zwiększone o te 100 zł? Wynika to właśnie z pandemii czy z innego powodu?

Rodzic

Opinie tutaj to nie ocena Pracowników, a przedszkola i dyrekcji :) Ostatecznie to dyrekcja decyduje o doborze pracowników, odpowiada za ich kompetencje jak również decyduje o sposobie zarządzania placówką ;)

Rodzic

Przedszkole drogie, a zabawek moje dziecko ma w pokoju więcej niż jest w całym przedszkolu. Ogólnie widać , że pracownice przepracowane i zestresowane

Klaudiusz

Czy przedszkole nie szuka opiekunek?

@Klaudiusz

Szuka cały czas :)

Rodzic

Jestem rozczarowana przedszkolem. Bardzo ubogie w zabawki miejsce, zajęcia słabe, dziecko po dwóch latach zna jedną piosenkę. pomoce niemiłe dla dzieci. Wszystko na zdjęciach ładne, ale w rzeczywistości niestety inaczej

@Rodzic

Dyrektorka tylko mydli oczy - oszczędza na czym się da, szczególnie na kompetentnym personelu - straszna rotacja pomocy przedszkolnych.

Czy po rozmowie w Przedszkole Niepubliczne Edukoland rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Mom

Długo się zastanawiałam nad napisaniem swojej opinii ale już trochę za dużo rzeczy się nałożyło negatywnych żeby pozostawić je bez komentarza. Moje dziecko chodzi do przedszkola już ponad 2 lata. Początki były cudowne takie jak chciałam. Uśmiech na twarzy dziecka był najlepszym dowodem. Od jakiegoś czasu jakość zaczęła systematycznie spadać. Posiłki słabe. Ilość zajęć dodatkowych spadła,a kwota czesnego nadal na stałym poziomie. Duża rotacja w gronie pedagogicznym. Mimo częstych zmian Ciocie starają się by dzieciom w przedszkolu było jak najlepiej.Każda próba kontaktu z Dyrektorką to spotkanie ze ścianą stworzoną z potoku słów bez dialogu z rodzicem. Mając na uwadze najważniejsze, czyli zdanie mojego dziecka tylko z tego powodu jeszcze nie zmieniliśmy przedszkola. Placówka zaczyna być bardziej publiczna niż prywatna ,gdzie z rodzicami się nie rozmawia, a wprowadzane zmiany są na chwile. Ja jako rodzic jestem niezadowolona.

Dad
@Mom

Potwierdzam co Pani pisze - (usunięte przez administratora) sprawia wrażenie oderwanej od rzeczywistości - nie przyjmuje żadnych argumentów i tempo stoi przy swoim. Nie potrafi przyznać, że nie chodzi o dobro dziecka tylko o kasę...(usunięte przez administratora)

Czy ktoś z Was rezygnował z przedszkola przed rozpoczęciem roku szkolenego i musiał płacić za to?

Mama
@Karolina

Jeżeli podpisałaś umowę - zobacz jakie są jej zapisy. Bądź pewna, że złotówki Tobie nie popuszczą.

@Mama

Niestety podpisalam i jest zapis o oddaniu dwukrotnosci czesnego.

Rodzic

Zdecydowanie polecam, ciepła atmosfera, ciekawe zajęcia, bardzo atrakcyjne zajęcia językowe. Dziecko jest bezpieczne w takim przedskzolu i szczęśliwe. Zdecydowanie godne polecenia.

@Rodzic

Widzę, że dyrekcja zauważyła opinie i działa - to dobrze. Rodzice - pamiętajcie - zastanówcie się dwa razy przed skorzystaniem z tego przedszkola. Zweryfikujcie ofertę przedszkola z rzeczywistością. Dyrekcja posłuży się Waszymi dziećmi przy jakiejkolwiek próbie podważania/rozmowy na temat poziomu realizowanych przez przedszkole świadczeń. Ktoś tutaj pisał, że przedszkole nastawione na zysk - dorzucę jeszcze, że nikt się tutaj nie liczy z opinią rodzica - masz tylko płacić i przyjmować to co łaskawie zostanie narzucone przez dyrekcję.

Szymon
@Prawdziwy Rodzic

Myślałem, ze tylko my mielismy takie odczucia i problemy. Pozdrawiam

Mama
@Prawdziwy Rodzic

Wg mnie opieka jest na wysokim poziomie. Ciocie są dla dzieci mile i pomocne. Nigdy nie spotkałam się z problemem ich strony. Co do świadczeń to rzeczywiście z roku na rok jest coraz gorzej. Koszty coraz większe a oferta uboższa, w tej chwili chyba nawet w publicznym jest więcej zajęć dodatkowych wyjść niż w edukolandzie. Byli tak już przed korona wirusem. Ogólnie przedszkole dobre, ale muszą poprawić jakość, szczegplnie, że za wszystko się placi.

@Prawdziwy Rodzic

Co znaczy, że przedszkole posłuży się dzieckiemprzy próbie rozmowy? Jestem zapisana do tego przedszkola, ale wcześniej nie było o nim żadnych negatywnych opinii. Zaczynam mieć wątpliwości.

@Anna

To znaczy, że zdają sobie sprawę, że prędzej odpuścisz temat/reklamację na usługę niż przepiszesz dziecko do innego przedszkola. Wiadomo - dziecko się asymiluje z otoczeniem, z dziećmi, z ciociami. Polecam bieżącą kontrolę jakości świadczonych usług, zaglądanie na monitoring (o ile będzie działał) rozmowa z ciociami, z dzieckiem. Przyznać trzeba, że po remoncie sale wyglądają bardzo dobrze, ostatnio też widać poprawę(pomimo COVID19) jeżeli chodzi o ilość i jakość zajęć dodatkowych dla dzieci. Jednak kolejne ciocie rezygnują z pracy tam.

Ivo
@Anna

Kasa - nie zgadzasz się z rozliczeniem - dostajesz smsa, że jak nie zapłacisz to dziecka nie przyjmą - a jak się nie podoba to wypad.

Rodzic

Tylko kasa się liczy - kolejna ciocia odeszła - kamery wyłączone, żeby nie było widać co się dzieje w przedszkolu - aż strach...

Bm

Malo liczne grupy. Sympatyczne nauczycielki. Polecam

@Bm

Mało liczne bo na większe przepisy nie pozwalają :D

@Rodzic

Teraz będą grupy "połączone" tzn 1 nauczycielka będzie obsługiwała grupę 25 osobową podzieloną na dwie sale.... mistrzostwo świata :)

Roman

Nie polecam. Dla dyrekcji ważna tylko dotacja z miasta i Twoja kasa. Dziecko na dalszym planie.

Rodzic

Przedszkole nastawione na zysk. W okresie 3 lat kiedy nasze dziecko chodziło do przedszkola świadczenia systematycznie się pogarszały. Częsta zmiana kadry, słabe posiłki, mało zajęć dodatkowych. Jak za te pieniądze można oczekiwać więcej, szczególnie, że Przedszkole pobiera dofinansowanie z miasta.

Ewelina

Rzetelny pracodawca,dobre warunki. Możliwość rozwoju zawodowego.Zdecydowanie polecam:)

IM

MIła atmosfera, dobre zarobki :) Praca w fajnym zespole. Nie ma problemu z urlopem, pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Edukoland - Koszalin

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Edukoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Przedszkole Niepubliczne Edukoland
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

Przedszkole Niepubliczne Edukoland