Opinie o Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski w Namysłów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski w Namysłów

Karol Nowy wpis

Możecie pracować w firmie tylko na cały etat ?

XYZ Nowy wpis

Dziewczyny uważajcie na Pana Ireneusza (właściciela firmy)!!! Podczas rekrutacji nie interesują tego Pana merytoryczne aspekty do wykonywania pracy tylko prywatne. Pytania o dzieci, stan cywilny, koszty przedszkola, pracę męża i wiele innych pytań jakie według mnie nie powinny paść na rozmowie o pracę. Dodam, że nie interesował się tym co moja kandydatura może wnieść do firmy? Według mnie jest to człowiek zakompleksiony pewnie z powodu niskiego wzrostu, dlatego szuka tylko takich kandydatek (bez zobowiązań)... Oferta tej firmy nie powala... najniższa krajowa i iluzoryczna premia od sprzedaży. Problem z narzędziami pracy takimi jak samochód do celów służbowych, który jest jeden na kilka osób i dostęp do niego jest tylko w godzinach pracy. Sugestia właściciela żeby korzystać z prywatnego pojazdu. Szkoda czasu na tą pseudo firmę...

Ireneusz Kosikowski Nowy wpis
@XYZ

Szanowna Pani . Bardzo żałuję , że z naszego spotkania pozostały w Pani w pamięci ,jedynie negatywne wrażenia. Zapewniam ,że nie o taki efekt mi chodziło. Pozostaje mi jedynie , wyrazić ubolewania z tego powodu . Proszę spróbować spojrzeć na sprawę z innej perspektywy. Pracodawca staje przed trudnym zadaniem budowania zespołu. Jeżeli kandydat do pracy nie posiada kierunkowego wykształcenia i brakuje mu doświadczenia w zawodzie pośrednika nieruchomości , to staram się chociaż poznać człowieka , który wykazał chęć współpracy. Rozmowę wtedy się prowadzę także na tematy ogólne, dające szansę dokonania prezentacji własnej osoby. Kandydaci często opowiadają o rodzinie , priorytetach , pasjach własnych ambicjach i sami zadają mi wiele pytań . Uważam, że mają prawo poznać nie tylko warunki finansowe ,ale również samego pracodawcę. Posiadam 3 biura : w Namysłowie , Sycowie i Oleśnicy. W każdym z nich pracuje 3 - 4 osoby. Wystarczy , że dokonam niestarannego wyboru , nowego pracownika, także pod względem charakterologicznym , a pracę w danym biurze mogę wszystkim zamienić w przykry obowiązek. Przez ostatnie 7 lat , jedynie 2 osoby zmieniły pracę opuszczając mój zespół z własnej woli , - jest to dla mnie powodem wielkiej satysfakcji. Co do Pani wpisu na temat mojego wzrostu i jak Pani ocenia wynikających z tego powodu ograniczeń w charakterze - to jest to po ludzku nie fajne ! Proszę spróbować wczuć się w sytuację , pewnego dnia w Pani mieście na wiadukcie , ktoś wywiesił duży transparent " Chłopaki uwaga - Jola Kowalska to nimfomanka " Oczywiście, w miejscu Joli widnieje pani imię i nazwisko. Jeszcze jedno transparent można ściągnąć. Moi współpracownicy to wspaniali ludzie, którzy ciężko pracują na swój własny i firmy wizerunek. Epitety które zamieściła Pani , pod adresem samej firmy dotykają , także moją załogę - to rodzi mój największy sprzeciw. Nie ma na to i nie będzie ma mojej zgody !!! Życzę Pani powodzenia

Megi

Polecam ! Wysokie standardy pracy, rzetelna i sprawna obsługa,pełna informacja o stanie prawnym kupowanej nieruchomości oraz świetne i wyczerpujące opisy w treści ofert.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski - Namysłów

Kosikowski Nieruchomości Ireneusz Kosikowski
  • Plac Wolności 3-5