Opinie o Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik w Nowy Sącz

Malwa Nowy wpis

400 zł za 10 minimum pracy nie wygląda tak źle. Ciekawa tylko jestem jak to przekłada się na aktualne stawki pracowników? mój chłopak dobrze by to zarabiał?

To nie żart ...

Przestrzegam przed tą firmą szczególnie przed Mirosław/ryży. Na miejscu żąda pieniędzy nieadekwatnych do wykonanej pracy(stawka X3 albo X4), jest bezczelny, arogancki i agresywny. Nie wpuszczać do mieszkania, bo typ jest niestabilny emocjonalnie i nie wiadomo jaki numer wykręci ...

Justyna
@To nie żart ...

Ale coś konkretnego akurat Tobie wykręcił czy po prostu był agresywny i na tym wasza wspólna przygoda się zakończyła?

Ja Nowy wpis
@To nie żart ...

To prawda potwierdzam informacje na temat tego pana Wymysla usterki liczy dodatkowe pieniądze jest nie słowny i bezczelny trzymać się z daleka Żałuję że przeczytałam po fakcie nigdy więcej Ten człowiek to chodzący (usunięte przez administratora) i wyłudzacz

Pascal Nowy wpis
@To nie żart ...

Też mialem przykrość korzystania z tego typa. Za 10 minut zażądał 400 zl i bylo bardzo nieprzyjemnie.

Uwaga Nowy wpis

Nie polecam gość to (usunięte przez administratora)uwaga Dolicza pieniądze na podstawie niby nie szczelności Pracuje na starych częściach a kasuje jak za nowe Jest bezczelny i nie słowny

Sosnowiec

Gazownik to (usunięte przez administratora) wycenia pracę na miejscu na max 250zł a później żąda 700zł. W moim przypadku za odkręcenie jednej rury (3 min pracy) policzył 400zł, przy czym montuje tylko używane rzeczy po poprzednich demontażach. Za wąż z Castoramy za 100zł liczy sobie 179zł. Dodatkowo „fachowiec” rozerwał ukradkiem zestaw dołączony do kuchenki do przełączenia na propan butan i ukradł złączę gazowe bezczelnie chowając końcówkę do kieszeni. Radzę wyszukać informacji o fachowcu przed wykonaniem telefonu!

Czy po rozmowie w Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Nowy Sącz
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Przestrzegam wszystkich przed tą osobą! Omijaj szerokim łukiem!

zdenerwowany

Potwierdzam to co zostalo powyżej napisane. Pan gazownik to (usunięte przez administratora) który żeruje na niewiedzy klienta.

niezadowolona

DODAJĘ SWOJĄ OPINIE BY PRZESTRZEC KAŻDEGO KTO NATRAFI NA TĄ FIRMĘ, A SZCZEGÓLNIE NA PANA MIROSŁAWA !!!!! W TYM MIESIĄCU MIAŁAM NIEPRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z WW PANEM, ZOSTAŁAM PRZEZ NIEGO OKRADZIONA Z MOICH PIENIĘDZY, OSZUKANA, A ZLECONA PRACA NIE ZOSTAŁA WYKONANA DO KOŃCA ! MOJE ZLECENIE POLEGAŁO NA WYMIANIE WSKAZANEGO ODCINKA RURY Z GAZU W ŁAZIENCE NA MIEDZIANĄ, PAN OCZYWIŚCIE UZNAŁ, ŻE NIE MA PROBLEMU UZGODNILIŚMY TEŻ DEMONTAŻ STAREGO PIECYKA I MONTAŻ NOWEGO ZOSTAŁO WYCENIONO TO NA 550 ZŁ, W DNIU KIEDY PAN PRZYJECHAŁ NA DEMONTAŻ PIECYKA DOLICZYŁ SOBIE DODATKOWE 120 ZŁ, W DNIU WYMIANY RURY ZASZŁY KOLEJNE KOMPLIKACJE, PONIEWAŻ PAN GAZOWNIK CHCIAŁ ZAMONTOWAĆ NAM STARĄ RURĘ, DOPIERO PO ZWRÓCENIU MU UWAGI UZNAŁ, ŻE PO NOWĄ MUSIAŁBY IŚĆ DO SAMOCHODU, PO JAKIŚ 30 MIN UZNAŁ ŻE ZAKOŃCZYŁ PRACĘ. OKAZAŁO SIĘ ZE NIE WYMIENIŁ UMÓWIONEGO ODCINKA A JEGO NIEZNACZNĄ CZĘŚĆ DOPROWADZAJĄCĄ DO PIECYKA, PO ZWRÓCENIU MU UWAGI ŻE NIE ZOSTAŁA WYKONANA CAŁA PRACA UZNAŁ ZE MAM MU ZAPŁACIĆ I TYLE, RZECZ JASNA PRÓBOWAŁAM PROWADZIĆ ROZMOWĘ WYJAŚNIAJĄCĄ JEDNAK PANA KULTURA OSOBISTA NIE JEST ZBYT DOBRA. KOŃCZĄC UMÓWILIŚMY SIĘ ŻE DO 10 SIERPNIA ŻE PAN ZJAWI SIĘ W CELU ZAMONTOWANIA PIECYKA, OD 6 SIERPNIA PROSIŁAM ABY SIĘ ZJAWIŁ PAN MIROSŁAW ... JEDNAK MÓJ NUMER ZOSTAŁ PRZEZ PANA ZABLOKOWANY, MOJEGO MĘŻA RÓWNIEŻ . W TYM MOMENCIE NIE MAM ANI ZAMONTOWANEGO PIECYKA ANI PIENIĘDZY !! TAKŻE LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO CZŁOWIEKA, BO OKRADA LUDZI Z ICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY !

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik?

Pphu Mkp Group - Górale I Partnerzy Mirosław Pawlik
  • Zdrojowa 156