Opinie o Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski w Włocławek

Nela Nowy wpis

Nie lubię jak piszą o zleceniach… komentarz dość dawny więc może zmienili podejście do ludzi i proponują też umowę o pracę? ciekawa jestem jakie warunki ma do spełnienia mój chłopak żeby na spokojnie sie na nią załapać

Szymon

Jaką stronę internetową, nic prawie o tej firmie nie ma w internecie? FB nie liczę, bo nie każdy ma tam konto. To jakaś autopromocja? Jeśli jeszcze działa, to zapewne solo, bez pracowników?

@Szymon

Panie kolego to żeś się wkopał. Tu masz linki https://fototex.htw.pl/ http://www.firmy.net/fotografia-slubna/fototex,WGXW9.html https://www.planujemywesele.pl/51219-foto-film-studio-fototex Strona wchodzi wszystko wchodzi ,,to zapewne solo, bez pracowników''? skąd to dokładnie wiesz ?Co cie to obchodzi ! Co powiedział ci to ktoś. Ty się przyznasz. Guzik mnie to obchodzi czy jesteś np: z Kleczy czy mnie znasz , czy jesteś znajomym tych którzy mnie znają, czy jesteś moim znajomym pseudo sąsiadem. Jak masz coś do mnie to powiedz. Już nie musisz. Jak zapłacisz jeden tysiąc drugi trzeci to się dowiesz co to znaczy szkodzić na Poczet prywatnego podmiotu gospodarczego, szkoda na poczet osoby prywatnej. Co to jest Niszczenie Ekonomiczne. Chyba jesteś z tych co Szefowie dają ci w (usunięte przez administratora) A może w końcu niech ci wytłumaczą co to znaczy niszczenie ekonomiczne. Szukałeś zaczepki to ją znalazłeś... Jesteś faktycznie analfabetą niedowidzącym taki co nie potrafi nawet znaleźć czego kol wiek w internecie. (Niemobilny). Z tego co piszesz to jesteś z tych Co trochę techniki i się gubisz. Po prostu napisałeś nieprawdę. Już złożyłem doniesienie.

Teresa

Czyli ma Pan pracowników? :) Szukam pracy w branży w okolicy, dlatego pytam

@Szymon

@teresa-No mam super Kolegów którzy fotografują. Jeden bardzo dobry który jak weźmie aparat do ręki to wie co z nim zrobić.Drugi dobry. Proszę o kontakt telefoniczny. Numer na stronie internetowej. Przesłać CV.na maila. ITD.

Artur Nowy wpis
@Fototex-

Czyli nie ma oficjalnych rekrutacji w sieci ale jak ktoś się zgłosi i wyśle CV to bierzesz pod uwagę że zatrudnisz? Na jakiej zasadzie współpraca? B2B czy zlecenie?

Bazyl Nowy wpis
@Artur

Jak już to na zleceniu.

Fototex-

Hanna 17.05.2022 13:33 @damiano 22 Ej o co tu chodzi? Serio myślisz, że on z jakiejś konkurencji jest? Ty naprawdę udajesz naiwną ? Chodzi o prawdę i przyzwoitość. O nie szkodzenie nie wypisywanie bzdur. Bo jakiś Szymon wypisuje dla wypisywania. Udaje takiego znawcę i filozofa widząc nazwisko właściciela i nazwę Firmy lokalizację. Nie miał prawa tego napisać!!! Ale będzie miał nie miłą niespodziankę.

Hanna
@Fototex-

Rozumiem, czy udało się w takim razie to już jakoś rozwiązać?

Fototex- Nowy wpis
@Hanna

@hanna- Skończ już z tym rozumiem. Bo nie wiem czy jesteś Hanna Szymon czy w końcu jesteś Teresa ? Jesteś Ona czy On a może Ono ? Jakoś słabo ci to wychodzi. Zastanowiłabyś się czy czasami nie jesteś widziana/widziany/ widziano czyli ono?. I odwal się w końcu. Ok.

damiano 22

Szymon.A to ty tak promujesz swoją firmę. I komuś zarzucasz.

Hanna
@damiano 22

Ej o co tu chodzi? Serio myślisz, że on z jakiejś konkurencji jest?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
damiano 22

I co nic nie znalazłeś? Bo ja wszystko. Gość robi Ok. Albo jesteś z konkurencji albo jesteś nie wiem z Kleczy? Albo jesteś z tych co zazdroszczą. Tak że lepiej zrób jak mówię, bo będą paragrafy. Błąd. Gość jest OK...

damiano22

Szymon jesteś obłudny. Albo jesteś ślepy albo nie umiesz nawet nic znaleźć w internecie. Wpisz sobie wystarczy fototex w google albo wpisz sobie fototex.htw.pl lub https://fototex.htw.pl i nie w ma szans byś nic nie znalazł. Daję ci tydzień na usunięcie komentarza albo i pięknie zmienisz zdanie a albo dzwonie do Właściciela. Albo jeszcze lepiej zawiadomię Policję i będzie ,, Puk puk kto tam policja''. I będziesz odpowiadał na złe działanie na szkodę zakładu. Tak że wybieraj

damiano22

Szanowny Panie. Dziękujemy z żoną za świetnie wykonane zlecenie i poprawę zdjęć. Są świetne. Mimo że to tylko zlecenie zwykłe i system ink jet... Życzymy dużo zleceń.

Paweł28

Oglądałem stronę internetową całkiem fajna. Jak Fototex ma takie usługi jak na stronie to są naprawdę dobre. Goś byłby pewnie dobrym pracodawcą bo nie jest zachłanny, może nawet w Gminie. A Gość naprawdę ma pojęcie czego chce. Zdjęcia nczego sobie no jeszcze albumy w takim stylu to naprawdę świetne.

Pablo

Nie ma co mówić. Usługi no nawet bardzo dobre. Strona fajna, oferta i inne informacje przejrzyste. Gość jako Właściciel jest w porządku Ok.

admin

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Fototex Sadzikowski Krzysztof? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski - Włocławek

• Jak się pracuje w Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski?

Zakład Handlowo Usługowy Krzysztof Sadzikowski
  • Wschodnia 2A