Opinie o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz? Chodzi o pracę jako Kurier, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 13 czerwca.

Willy

To ile tego razem, tak w przybliżeniu, wychodzi, w sensie na konto + pod stołem? Jest to kwota chociaż adekwatna do obowiązków? A może w ostatnim roku była podwyżka albo jest planowana na ten rok?

@Willy

2900 podstawa + 100zl każda przepracowana sobota + 20zl każda nadgodzina ( W Warszawie dochodzą nocki i niedziele)

Maciek

Jak wygląda teraz sytuacja w Poznaniu/Dąbrowie? Trwa rekrutacja i zastanawiam się, czy warto aplikować

Nikt
@Maciek

Sytuacja poprawiła się podobno po zmianie kierowników, bo wcześniej urzędowała pani o której piszą w postach niżej (fochy, znikanie na baseny i paznokcie też znikające premie :/ Czasem jest sporo pracy ale każdy ma przydzielone stanowisko.. Obecnie przemodelowali zarządzanie i funkcjonowanie pracy, bo kładą nacisk na rozwój i normalny ludzki dialog z pracownikami

Róża

Jaka jest umowa na początek?

@Róża

Umowa o prace na 3 miesiące

Bezimienny

Nie respektują kodeksu pracy, sami ustalają zasady wbrew prawu. Cyrk na kółkach.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz na stanowisko Laborant / Laborantka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tamara

jestem bardzo zadowolona z pracy tego laboratorium, badania krwi mojego psa wykonali ekspresowa i udało się zastosować odpowiednie leczenie, ceny mają dobre, obsługa wie co robi, polecam to miejsce :)

Anastazja

jestem zadowolona z badań, które tu robiłam. pomogły podjąć właściwe leczenie mojego psa i go wyleczyć. polecam

Ola

Bardzo przyjazne i profesjonalne laboratorium. Zdarza mi się czasem korzystać z ich oferty. Dobre ceny i zawsze wszystko na czas.

Kierowca Gdańsk

Umowa zlecenie ( brak perspektyw na UOP ) 2900netto ( nadgodziny i soboty pod stołem ) auto pod dom ( do własnych celów max 200km na miesiac )

Dorota
@Kierowca Gdańsk

O, i tu człowiek przynajmniej konkrety pisze! A powiedz, te nadgodziny i soboty, to dla kierowcy zawsze jest mus, czy można odmówić, kiedy nie pasuje?

Lab
@Dorota

W Gdańsku np. musisz robić nadgodziny, bo jest mało kierowców, jak jestem więcej to też musisz. Soboty CZASAMI wolne, czasami nie.

Juti

Dramat nie firma, pseudokierowniczka wzięła sobie półgłówka do pomocy ,który jak (usunięte przez administratora) lata koło niej. Wszystkich maja w (usunięte przez administratora) a prace juz szczególnie, wiecej ich nie ma niz sa. Szkoda ,ze szef tego nie widzi bo juz dawno by polecieli z tej ciepłej posadki. Lekarze dzwonia a kierowniczki nie ma bo albo zakupki albo pojechali na miasto mając w (usunięte przez administratora) prace . Ważne, że kasa sie dla nich zgadza a cala prawda jest zatajana. Taka jest prawda ! Szkoda nerwów.

@Juti

Hmm w sumie jak jej nie ma to skąd możesz wiedzieć co robi? Może załatwia jakieś sprawy firmowe na mieście, a Ty ją osądzasz o nieróbstwo?

Jurek
@Juti

Potwierdzam wszystko to co zostało tutaj napisane przez Juti. Byłam pracownikiem Lab Wet i na własne oczy widziałam co tam się dzieje a proszę mi uwierzyć, że dzieje się dużo. Myślę, że gdyby szef wiedział o wszystkim to już by dawno z tym zrobił porządek. Ale niestety szef jest w Warszawie i tutaj rzadko przyjeżdża na oddział w Poznaniu a szkoda...Kierowniczka oraz jej chłopak to jest jeden wielki dramat. Oboje tutaj nie panują nad niczym. Jak kierowniczka przyjdzie do pracy w dobrym humorze w danym dniu to jeszcze może uda się z nią normalnie porozmawiać i coś ustalić ale jak ma zły humor to lepiej do niej wogole nie podchodzić. Denerwujące było to, że chłopak kierowniczki który jest odpowiedzialny w oddziale za pracę kierowców kurierów zrobił sobie podział na gorszych i lepszych nikt nie wie dlaczego...skoro wszyscy kierowcy wykonują to samą pracę i w tych samych godzinach. Przyszedł niedawno nowy kierowca i to jeszcze w dodatku obcokrajowiec i odrazu został jego maskotką. Co z tego, że przyszedł niedawno jako ostatni ale już jest jednym z tych co zarabiają więcej kasy niż kierowcy którzy już tutaj dłużej pracują. Jak ja odchodziłam to już słyszałam o jakiś spięciach między kierowcami którzy są wkurzeni na podział który wprowadził odpowiedzialny za pracę kierowców. W każdej firmie powinna być zachowana jakaś hierarchia a tutaj tego nie było i nie będzie nigdy dopóki kierowniczka bedzie ze swoim chłopakiem wszystkim w taki sposób zarządzać. Od mojego odejścia już sporo osób odeszło właśnie głównie ze względu na nich więc to powinno dać do myślenia głównemu szefowi jeśli nadal myśli o rozwoju firmy

@Jurek

Nie wiem skąd takie info ale firma nie zatrudniła żadnego obcokrajowca xd Jeżeli masz problemy osobiste do co poszczególnch osób to podjedź i powiedz a nie chowaj się za błędnie napisanymi wiadomościami nie wiadomo od kogo...bo to żałosne

Jurek
@Maskotka

A kierowca z Kazachstanu to nie jest obcokrajowiec Twoim zdaniem? Chyba Ty masz problemy osobiste skoro nie wiesz czy ktoś jest Polakiem czy obcokrajowcem maskotki! No właśnie nie chowaj się za jakimś wymyślonym nickiem bo to jest żałosne. Ja już jestem na szczęście byłym pracownikiem tej firmy a nie obecnym czytaj ze zrozumieniem

@Jurek

Nawet jak jest to czemu tobie to zawadza? Bo tak trochę rozumiem te twoje wypowiedzi choć mogę się mylić

@Jurek

Widzę że pojęcie repatriacji jest Ci obce, no trudno xd nie będę się wysilać i Ci tego tlumacz ale polecam Google. Nick sam wymyśliles w poprzednim komentarzu więc o co Chodzi skoro według Ciebie jestem Maskotka? Twoja opinia nie dotyczy typowo działania firmy ale uzewnętrznia Twoja osobista niechęć do osób przyjeżdżających z innego kraju. Musiałeś się zwolnić niedawno skoro masz tak szczegółowe informacje dotyczące pracowników?

Dorota
@Maskotka

Czy u Was w ogóle pracują jacyś technicy? Bo widzę w wątkach non-stop wałkowany temat kierowców i kierownictwa :D Jak technik się ma, ale na serio? Bo kierownictwo mnie nie interesuje, tylko płace

@Maskotka

Nie interesuj sie za dużo. Frajerswo bedzie frajerstwem , (usunięte przez administratora) zawsze wyjdzie na jaw i tak jest i tym razem. Wszystkiego najgorszego tej firmie

@Dorota

Pracownicy są laborantami po prostu ;)

@@Maskotka

Technik wystarczy, żeby pracować na takim stanowisku, czy jakieś wymagania mają poważniejsze? Niestety nie widziałam info nigdzie,to pytam. Daj znać, jak możesz!

@Edyta

myślę , że jak najbardziej wystarczy, najważniejsze wydaje mi się są umiejętności i pojecie o temacie diagnostyki :)

@Maskotka

no jasne. a tutaj to odbywają się jakieś szkolenia może? lub można liczyć na ewentualne wsparcie? pomagają w razie czego?

Szkoda czasu

Sytuacja dotyczy Lab-Wet Poznań/Dąbrowa (!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!) Po przeczytaniu różnych opinii, stwierdziłam że na pewno nie jest tak źle, dopóki nie została mi zaproponowana praca do końca miesiąca na CZARNO(!). Umowę o pracę najlepiej podpisywać od pełnego miesiąca, ale, ale i tu jest haczyk. Na umowie mamy najniższą, ale 'gwarantowane' jest 2 800 netto, czyli od stycznia 2023 niecałe 100zł pracownik dostanie pod STOŁEM. Dodatkowo dziwny system godzin, przez który człowiek pracuje od poniedziałku do soboty(gdzie w soboty nie ma, większej pensji, bo nie wyrabiamy normy godzinowej w ciągu tygodnia). Z całym szacunkiem, ale jeżeli firma dba o swój wizerunek, nigdy by nawet czegoś takiego nie zaproponowała. Zdecydowanie odradzam to moze firma zmieni swoje podejście do pracowników. Zdecydowanie wyzysk.

Domiś

Jak tam,slyszalem ,że Szczecin i Poznań poszli po rozum do glowy i wiekszos sie zwolniła.. bardzo dobrze! 300 zł podwyżki do najnizszej krajowej to można sobie w (usunięte przez administratora) włożyć!

Bubu
@Domiś

Ja już co prawda jakiś czas temu zrezygnowałam z pracy w tym oddziale ponieważ znalazłam coś o wiele lepiej płatnego a co najważniejsze z dużo lepszą atmosferą. Z tego co słyszałam to w ostatnim czasie kilka osób odeszło z oddziału w Poznaniu lub w najbliższym czasie odejdzie. Szczerze mówiąc nie ma się co dziwić skoro sama pseudo kierowniczka nawet nie wykazuje żadnych chęci żeby danego pracownika zatrzymać na dłużej tylko ma to głęboko w (usunięte przez administratora) ! Może w końcu teraz gdy są duże braki kadrowe weźmie się do pracy i zacznie normalnie pracować a nie, że w trakcie swoich godzin pracy jeździ sobie do fryzjera, kosmetyczki, na basen itd...Jestem ciekawa czy szef z Warszawy o tym wogóle wie...bo coś mi się wydaje, że nie. Jakiś czas temu jak ja odchodziłam to atmosfera już była kiepska a z tego co słyszałam to teraz jest tragiczna oczywiście wszystko przez wspomnianą kierowniczkę która praktycznie codziennie ma jakieś swoje głupie humory i jest wielce obrażona na wszystkich. Niestety ale w takiej tragicznej atmosferze odechciewa się pracować. Mam nadzieję, że za jakiś czas w końcu dotrze to do szefa i zrobi z tym porządek. Ta kobieta odstrasza chyba każdego obecnie pracującego tam pracownika!

Gosia781
@Domiś

Poproszę o kontakt , ponieważ muszę poznać zarobki nie tylko na umowie ale też pod stołem .

XYZ

Warszawa, atmosfera wśród pracowników nie najgorsza, ale system pracy to 12 dni pracy ciągniem, sobota i niedziela wolna i tak w kółko, pieniądze bardzo marne, zmiany 12godzinne lub 6godzinne, ogolnie wyrabiasz połtora etatu. Najnizsza krajowa na umowie, reszta pod stolem

@XYZ

No i ten stół to boli jednak. Dlaczego nie da rady ugadać inaczej? Ogólnie to nikt się nie boi, że ktoś może to zgłosić?

XYZ
@Anna

A jeszcze nalezy wspomniec ze na start masz 13 zł za godz, następnie 15 :) mozliwe ze teraz podniesli o jakas zlotowke ale watpie w to.

Alicja
@XYZ

To 13 złotych na start jest przez jaki czas? 3 miesiące, jak zwykle okres próbny? Czy inaczej w tej firmie to wygląda :p

Ktoś
@Alicja

Moze podniesli stawke ale jeszcze jakis czas temu 13 złotych bylo przez pierwsze 3 miesięcy, później 15 złotych za godzine

@Ktoś

No tak, 15... Jeszcze gorzej brzmi to całe zwątpienie, że o złotówkę więcej to by nie dali. Dziwne trochę. To po ilu latach ewentualnie można się tu spodziewać czegoś lepszego jeśli o stawkę chodzi?

Halohalo
@Anna

Po tej firmie i po szefie nie można się spodziewać niczego lepszego, pieniądze są dla niego nie dla pracownika. Radzę uciekać jak najdalej ????????

Krystyna
@XYZ

Czemu taki jest system? Szef o tym zadecydował czy jak? Generalnie jakie konkretnie są zaroki? Piszesz, że dość marne, ale ile dokładnie?

Dawny pracownik

Z całego serca odradzam pracy u tego pracodawcy, nie mają nawet podstawowej wiedzy z kodeksu pracy, uwazaja ze robienie nadgodzin jest Twoim obowiazkiem, ucinaja podatek dochodowy osobom do 26 roku zycia, biora go dla siebie!! Trzymam kciuki za sprawiedliwosc, kazdego ona kiedys dosiega

"Kierownik" w Gdańsku nadzorujacy prace kierowców od rana do wieczora pijany. I alkohol to nie jedyna używka z którą się nie rozstaje. Awanturuje się. Wyzywa, krzyczy, wykorzystuje. Wszystko z nim związane to dramat nie da mu się dogodzić. Po kilku tygodniach pracy każdy pracownik jest zniszczony psychicznie na tyle, że szuka kolejnej pracy. Stąd taka rotacja i non stop ogłoszenia.

Wojciech

I nikt z was nie wpadł na pomysł żeby to gdzieś zgłosić? Przecież na stwierdzenie tego czy ktoś jest po % wystarczy jedna kontrola.

Zadzwonić na pały (anonimowo),że w takiej a takiej firmie pijany kierownik + może posiadać narkotyki i gość załatwiony:) Pozbędziecie się chwasta :)

Ktoś znajomy

Świętym Jakubem nie był i nie jest.

Bar23

Zgadzam się z tym,że należy sprawdzić czy taka osoba jest codziennie pijana jeżeli tak to źle świadczy o firmie

Aleksandra

Jestem w 100% zadowolona z pracy tego laboratorium. Wykonali badania, które im zleciłam szybko i za rozsądną cenę. Polecam ich wszystkim, którzy szukają profesjonalistów.

@Aleksandra

Szybko tzn w jaki czas?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Wysłuchać wszystkiego z przymróżeniem oka i przygotować się na pracę bez dodatków socjalnych z pensją płaconą częściowo pod stołem,bez podwyżek itp. Najlepiej omijać szerokim łukiem!

Edyta

No rozumiem, spoko ze napisałes. I za ile, tak w ogóle? Jaka wysokość tej pensji?

Jakie są mocne strony pracodawcy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

...

Brak mocnych stron. Wyplaty pod stolem, zadnych podwyzek, ucinanie dodatków, wyzysk i przede wszystkim (usunięte przez administratora) Ta firma to (usunięte przez administratora) niestety...

@...

Taka prawda!

Mocne strony tej firmy to (usunięte przez administratora) podatkowo-skarbowe,w tym chyba doszli do perfekcji.

Krążownik

Praca dramat, przynajmniej w Poznaniu, wyzysk i nic więcej, oczekują niewiadomo jakich umiejętności zdobytych na studiach, za najniższa krajowa. Kierowniczka pretensjonalna.

Mo
@Krążownik

Ojoj, czego to wymagali? Umiejętności pipetowania? Czy może wykonywanie rozcieńczeń to czarna magia po studiach?

@Mo

A skąd wiesz o jakim dokładnie stanowisku mówi ta osoba?

Grzesiek Prus

Witam, w labwet robiłem badania swojego psa. Krew i kał, potrzeba było zbadać, żeby go wyleczyć. Wszystko zrobili jak trzeba i cena też była ok.

Grzesiek Prus

Zostaw merytoryczną opinię o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz - Warszawa

• Jak się pracuje w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Zobacz opinie na temat firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wita Stwosza 30
    02-661 Warszawa