Opinie o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Sławek

Witam Jak taka firma może pomylić się z wynikami krwi. Jeszcze przy mnie lekarz dzwonił do państwa i potwierdzał wyniki badań. Pracownik potwierdził że są prawidłowe sam słyszałem. Poprosiłem rano lekarza o natychmiastowe pobranie psu krwi i wysłać do innego laboratorium I po drugich wynikach wiadomo było że LAB _ WET się pomylił. Opiszę państwa firmę na każdym portalu że nie nadajecie się wykonywać badań.

Witam. Pracowałem w Labwet bardzo długo. Kilka lat. Dobrze wspominam ten czas, atmosfera miła, robota ciekawa, grafik można sobie dogadać. Pieniądze też w porządku. Pracę zmieniłem bo musiałem wyjechać, ale w CV miałem Labwet i dobrze to wyglądało. Polecam.

najrob

Ale jest możliwość zarobienia większych pieniędzy a za leżenie nikt nie zapłaci!!

@najrob

Jest mozliwość zarobienia większych pieniedzy, jeżeli pracuje sie 12 godzin codziennie i jeszcze trzeba sie umieć dogadać z kimś kto tworzy grafik. Chętnych na dorobienie jest mnóstwo a osoba układajaca grafik preferuje tych których lubi.

@najrob

Zależy czym są większe pieniądze. Pracując 250-300h osiągnięte zarobki wynoszą 4-5tys wiec o jakich większych zarobkach mówimy? Nie ma płacenia dodatków za nadgodziny itd.

Dariusz
@JT

Są może inne dodatki takie jak premie frekwencyjne lub za dobre wyniki?

@Dariusz

Nic z tych rzeczy premia jak jest dużo pracy ale przez cały tydz jeden dzień gorszy i nie masz nic i dodatki za niedziele i święta Twój wkład i starania nie mają nic do rzeczy.

DTY

umowa śmieciowka na początek, potem o pracę na najniższa krajowa -praca 12 dni z rzędu i tylko 2 dni przerwy z czego niektóre z tych 12 dni są po 12 godzin, ponad 200 godzin miesięcznie to norma, prawo pracy ze tak ujmę "istnieje wybiórczo" -Stawka godzinowa 12 zł -wszechobecne donosicielstwo i ogólnie toksyczna atmosfera -jakość pracy i sprzętu pozostawia wiele do życzenia -przez kilka miesięcy w roku więcej pracy niż rąk do pracy Podsumowujac: Jeśli ktoś jest pracoholikiem, nie ma życia poza pracą i wystarcza mu 2 weekendy wolne w miesiącu, nie interesuje go większą emerytura niż ta najniższa i ma nerwy że stali to jest to praca w sam raz. Dla reszty ludzi odradzam.

Dariusz
@DTY

Piszesz sporo niepochlebnych uwag pod adresem firmy. Nie dodałeś na jakich umowach pracują pracownicy. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

@Dariusz

Umowa zlecenie. Pierwsze 3 miesiace 12 na rt eke po tem umowa o,prace 2500 brutto. W tej chwili z tego co sie zorientowałam nawet za sprzątanie płacą wiecej. Magazynier w Warszawie zarobi 3400 brutto. Jak ktoś chce zasuwać prawie za darmo droga wolna. Tylko trzeba pamiętać o ogólnym donosicielstwie ,plotkach i mobbingu. No i o tym że Szef na niczym się nie zna. Zaczynał jako kierowca.

@Dariusz

Umowy głównie o pracę czas nieokreślony na minimalna.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz na stanowisko Laborant / Laborantka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy pracodawca Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

gosiag

Dziwne pytanie. Jak może motywować do pracy ktoś, komu zależy tylko na własnym zarobku a nie zarobku ludzi których się zatrudnia? Jak może motywować do pracy ktoś, kto nie płaci chorobowego, a za urlop płaci za sześć a nie osiem godzin? Jak może motywować do pracy ktoś, kto zatrudnia za mało pracowników do pracy której jest za dużo?

Jak wyglądają aktualności firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

AT

Większość opinii tutaj bardzo trafna. Praca w większości ponad możliwości jesli chodzi o obowiazki nierzadko ponad 250h miesięcznie. Umowa po 3 miesiącach na najniższa krajowa, nijak się ma do zarobkow, stawki na godzine bez rewelacji ok 13-15zl przy 25-28 dniach pracujących w miesiacu czyli pełnej dyspozycyjności wydają się śmieszne. Takie same wynagrodzenie kierowców jak i laboratorium. Jak juz ktoś napisał laboratorium całodobowe wiec niedziele i święta również można spędzić w pracy. Atmosfera w pracy daleka od ideału gps w autach ciągły nadzór szefostwa. Na szczęście w laboratorium kamer brak wiec do big Brother jeszcze trochę choć ludzie spędzają tam pół życia. Nie polecam dla kogoś ktoś poza pracą chce od życia coś wiecej

@AT

kamery sa. tylko nie wszedzie. Np. w Punkcie pobrań marteriałału

Ali

Mam zapytanie n.t. tej firmy a mianowicie jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym dowiedzieć się czegoś o tej firmie chodzi mi szczególnie o warunki pracy, zarobki,jak jest z weekendami, jaka jest atmosfera w pracy, jakie mają samochody do dyspozycji (marka, rocznik). Szukam pracy na stanowisko kierowcy kuriera. Proszę o opinię z tego roku 2018 czerwiec-lipiec. Z poważaniem M.S.

Bożena
@Ali

Od Twojego komentarza minęło już trochę czasu i domyślam się, iż odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną do Lab - Wet Laboratorium Weterynaryjne / Diagnostyczne. Mam rację? Jeśli tak, to czy będziesz tak miły i napiszesz coś więcej na temat rozmowy rekrutacyjnej, którą odbyłeś? Jakie miałeś zadania do wykonania, bądź na jakie pytania musiałeś odpowiedzieć?

@Ali

Pracowałam tam 3 m-ce.Stawka godzinowa 12 zł za godzinę. Pensja na kontro 1634 a reszta do ręki na lewo. Zwolniłam sie W tejmchwili w wielu innych zakładów dostanieszx do ręki 16 - 20 zł. Dziadostwo a praca 7 dni w tygodniu.

@Bożena

Rozmowa rekrutacyjna polega na tym, iż kierownik mianujący sie jako dyrektor mówi ile zarobisz i na czym będzie polegała Twoja praca. Nie mówi tylko o tym, że bedziesz poracować 7 dni w tygodniu, żeby coś zarobić. Poza tym za urlop i zwolnienie płaci Ci za sześć a nie osiem godzin. Z ZUS nie dostaniesz bo nie rejestrują chorobowego. Starczy? Pracowałam 3 m-ce. Płaca pod stołem. Na konto mało.

@Bożena

Nie radzę. Chyba, że jestes zdesperowana

Stefan

@Iruchi, namawiam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy oraz umowy w Lab-Wet, Twoja obecna opinia nie jest zbyt wyczerpująca, proszę udziel nam więcej informacji jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, premii oraz możliwość rozwoju i szkoleń?

Iruchi
@Stefan

Po 3 miesiącach umowa o pracę z najniższą krajową, perspektywy rozwoju napewno nie ma, jako kierowca..

@Iruchi

I na dodatek jako kierowca masz GPS, wiec kierownik wie gdzie sie zatrzymujesz. Czego nie wolno Ci robić. Wiem bo pracowałam tam i opowiadali mi o tym inni kierowcy

@Iruchi

Po trzech miesiacach brutto 2500.

dytka

Nie daj Boze zahoreować, wylatujesz z dnia na dzień. Nie ma ubezpieczenia chorobowego, chyba ze sam się ubezpieczysz. Plotki donoszone do szefa który uwielbia ich słuchać. Pracowałam w kilku firmach. Mam za soba 30 last pracy ale w czyms takim nigdy. Płaca do reki to kryminał, Szef niczego sie nie boi. Nie polecam nikomu, no chyba, że ktos uwielbia pracować w atmosferze plotek i mobbingu, bez pensji na konto

zz

Labwet w Warszawie to nie laboratorium tylko fabryka w której badania wykonyuwane sa na pałę . Mała liczba ludzi, bardzo niskie zaROBKI - 1600 NA REKE DO TEGO CZĘŚĆ POD STOŁEM. sZEF NA NICZYM SIE NIE ZNA. nIE MA KOGO ZAPYTAĆ. rAZ ZROBIONO BADANIA MOJEGO PSA I GDYBY NIE TO, ŻE LEKARKA NIE UWIARZYŁA W WYNIKU PIES BY NIE ŻYŁ. ŻENADA

gg

W tej firmie badania wykonywane sa po łebkach. Nie wszyscy sa przeszkoleni. Kierownictwo płaci pensję minimalną i do tego najczęściej do ręki czyli nielegalnie. Dużo badań, mało ludzi.

Miko

Poznan najlepsza ekipa ???? M.

Iruchi

Na każdym kroku kontrola , auta gps maja wiec ciągle Cię śledzą nie można nawet zjechać do sklepu tylko ciągle jazda i jazda..

Natalka123

Pani Ela kierowniczka, której jedynym sposobem zarzadzania personelem jest mibbing, , toksyczna załoga skutecznie rujnująca psychikę oraz niewolnicza praca 12 dni pod rząd na śmieciówce, bierzcie i nie dziękujcie......

Nie wiem jak jest w innych oddziałach ale jeśli chodzi o Warszawę to: -umowa śmieciowka na początek, potem o pracę na najniższa krajowa -praca 12 dni z rzędu i tylko 2 dni przerwy z czego niektóre z tych 12 dni są po 12 godzin, ponad 200 godzin miesięcznie to norma, prawo pracy ze tak ujmę "istnieje wybiórczo" -Stawka godzinowa nie jest najgorsza bo umowa na najniższa krajową, to już kwestia gustu co kto woli. -wszechobecne donosicielstwo i ogólnie toksyczna atmosfera -jakość pracy i sprzętu pozostawia wiele do życzenia -przez kilka miesięcy w roku więcej pracy niż rąk do pracy Podsumowujac: Jeśli ktoś jest pracoholikiem, nie ma życia poza pracą i wystarcza mu 2 weekendy wolne w miesiącu, nie interesuje go większą emerytura niż ta najniższa i ma nerwy że stali to jest to praca w sam raz. Dla reszty ludzi odradzam.

zea

nie polecam, niewolnicza praca z jednym weekendem wolnym na dwa tygodnie (w najlepszym wypadku, bo bywa znacznie gorzej) i mobbingiem ze strony kierowniczki

Praca

Kraków lab-wet praca straszna, pijani pracodawcy, imprezy w domu, zero zasad BHP, az sie prosi żeby ich zgłaszać co dzień, omijanie podatków ! wszystkie przepisy są naginane i łamane prawa pracowników !! Niejasne warunki pracy

re
@Praca

Praca lepsza niż żadna tak źle nie ma, to chyba jakaś pomyłka :P

anonimowy

praca jest straszna w okropnie szkodliwym otoczeniu toksycznej załogi

Zostaw merytoryczną opinię o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz - Warszawa

• Jak się pracuje w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Zobacz opinie na temat firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wita Stwosza 30
    02-661 Warszawa