Opinie o BAKKER DETACHERING w Zwaag

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BAKKER DETACHERING. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BAKKER DETACHERING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAKKER DETACHERING w Zwaag

tomc

A logo backker sciagnol juz z busow , po fuzji w lipcu, i biuro istnieje na zwagu

piotrek

mała na temat mebelka to sie nie wypowiadaj bo najwidoczniej interesuj sie swoj (usunięte przez administratora) a nie chłopakiem widziałem jego tygodniówki i jak pracował charował jak wuł i został bez podstawnie zwolniony i gosc jest w porządku to nie z pracownikami jest problem tylko z firmą a dwa mała przestan cpać bo nie raz cie widziałem najaraną tym guwnem jak skargi lub sąd pracy podaje stronke http://www.sncu.nl/pl/zloz-skarge/krok/end trzeba ujebac ta firme traktuja i szanuja polaków jak rękawiczki

mebelek

suchaj mała jesli tak uważasz ze firma jest ok to (usunięte przez administratora) tam ja (usunięte przez administratora) na nia kłade jesli chodzi o zaliczki to wziołem 2 razy a nie trzy własnie wy to umiecie pierdołami sie zajmować polacy a 200 e zarobiłem bo 3 dni robiłem a 4 dni miałem wolne grafikowo a pokoj miałem sprzatany co dzien za objad płać i plus kebab na kacu nie chodziłem do roboty no jak sie zarobiło 198 euro za cały miesiac bo mi wszystko otrocili i głowno wiesz o mnie dla mnie ta firma jest zjebana a dwa nie można nikomu narzucic ze bedzie jadł to co mu dają na hotelu i zmuszac

ksenofont

(usunięte przez administratora) proszę strona do zgłoszenia skarg. Co do zapachów to nie wiadomo, każdy pokój ma inna kanalizacje, wentylacje ,to kulturalnie ten aspekt przemilczeć ... ( pokój chyba można zmienić).Co do obiadów to fakt, przymus płacenia 120E na 30dni ...hmmm a nie można 20E dla "belindi"(musi z czegoś żyć przecież) i zrezygnować z obiadów, bądźmy tolerancyjni mamy jaroszy,wegetarian, wegan itp... choć niektórzy to na pewno by i tak chcieli w środku nocy mieć coś ciepłego dlatego dobry by był wybór. Jak każda firma nie jest doskonała, np wstępny tygodniowy grafik, a jak ci wolne zabiorą to wiesz przez kogo bo "zachorował" na kaca xD dużo można by udoskonalić to prawda ale w innych firmach podobnie jest z organizacja pracy bo dużo ludzi....chyba bakker nie czyta tego i propozycje organizacyjne sa tu zbędne.

mala

Mebelek firma jest ok a zarobiłeś 200 € bo w ciągu miesiąca trzy razy zaliczkę brałeś po 150 € w hotelu nie śmierdzi wystarczy sprzątać pokuj i myc się codziennie a jak obiad Ci nie smakował to niedaleko jest kebab mogłeś tam iść jeść i nie mów ze pracy nie miałeś bo prace miałeś dobra ale jak nie chciało ci się robić to co chwile zglaszales chorobowe bo na kacu do roboty nie chciało ci się wstać. A po hotelu to chodziłeś jak ksiądz po kolędzie od pokoju do pokoju od jednego chciałeś ba chleb 2€ od drugiego fajke od innych jeszcze coś innego. Zebrakow tu nie potrzeba. TO JEST PRAWDA O TOBIE A NIE TO CO PISZESZ

piotrek

witam zgadzam sie z mebelkiem pracowałem tydzien tam tylko po prosiłem że moze bede potrzebował 2 dni wolnego bo mam ciężko sytułacje rodzina to nie mineło 30 minut a juz mi podstawili busa i kazali mi jechać do polski (usunięte przez administratora) cały vankopen i baker to ta sama firma a w biurze mówią co innego i mydlą oczy polacy nie nabierajcie sie na tą firme (usunięte przez administratora) i jeszcze zabierali mi 1,70 euro za kazdą godzine moja

mebelek

wankopen i baker to ta sama firma jedz do holandi zarobisz 200 euro za cały miesiac a w twoj pokoju bedzie pachniało jak z kanału dwa nie ogladajcie zdjec jakie ci przedstawiaja na stronie baker ze tak wygladaja pokoje bo tak nie jest baker madafaker (usunięte przez administratora) i cwaniaki masz prace jest praca tak 2 dni robisz reszte siedzisz na hotelu pozdrawiam wszystkich znajomych z holandi staska alberta rafala i reszte znajomych dobrze ze ludzie normalni na hotelu bo firma zlodzieje

mebelek

przez ta firme nie proponuje nikomu zdjecia co widzicie na ich stronie to nie takie pokoje jak widac tragedia myszy biegaja po hotelu jedzenie hotelowe tragedia bez smaku bez przypraw na paze gotowane dwa dwa jak podpiszesz teraz umowe płacisz dwa razy wiecej niz normalnie po za tym 1 e i 70 centów zabieraja ci od kazdej godziny za sztalkapy 30 euro za kalosze 40 euro przyjezdzasz roboty nie bedziesz miał albo bedziesz miał 3 dni a 7 dni nie zebys tylko zarobił na hotel i belindy jedzenie hotelowe a dwa firma baker a wankopen to ta sama firma i ten sam szef a ludzi zmieniaja jak rekawiczki zarty normalnie (usunięte przez administratora) i cwaniaki wszytsko co pisze to jest prawda w innych firmach sa warunki i wogule a u nich tylko zeby człowieka zgnoic i mysle o sobie a zeby bylo malo zlozylem im sprawe do sadu pracy w polsce i w niemczech

zerg

Ogulnie muwiac nie ma tu wogule pracy bo kilka godzin w tygodniu i zapwnienia cigle ze bedzie praca i ze sie poprawi to za malo, zreszta przyznacie racje. A to ci w biurze powiedza ze bedzie lepiej- Lepij to juz bylo 10 lat temu, teraz to jest mogila z praca. A kto teraz grzeje tyleek na stalej robocie to wychwala ale wikszosc to jak ktos tu napisal , to zapchaj dziury a jak sie nie podoba to do polski. 20scia godzin i i masz cos odlozyc, heee. Ale mi saxy .45 albo 52 to jest praca to wiesz po co jedziesz. Ale dobrze ze to sie rospadnie bo ten bajzel nie mugl nidy trwac w backker non stop i sie skonczy a wszyscy z biura powini ostro jeba...c na galerach i kierowczyki tez albo na polu. Ale panowie i panie z biura juz nidlugo tak bedzie i skoncza sie zlote czasy wszystko sie odruci i teraz wiekszosc z was zasteka z rozgoryczeniem. Koniec Bajki Waszej

zerg

pytanie

Dzisiaj dostałem telefon właśnie z tej agencji pracy,zastanawiam się czy wyjechać. Po tych opiniach wątpię.Może ktoś napisze więcej ?

ela zywczanka

Pracowałam przez Bakkera 6 miesięcy. Byłam pierwszy raz dostałam się bez żadnych koneksji na świetny domek, praca zawsze w dobrej firmie, owszem parę razy siedziałam w domku ale nawet na parę godzin znależli mi pracę i Ajax zawsze zadzwonił. W biurze w sposób kulturalny można porozmawiać o wszystkich problemach. Podkreślam, że byłam wtedy pierwszy raz i nie miałam żadnych znajomości. Mawet ze sławną Barbii - Kornelią miałam świetny kontakt, więc czytam i nie rozumiem tych zajadłych opinii. Pracowałam u Bauera w polu w Niemczech i ktoś kto tego nie przeżył nie zrozumie naprawdę ciężkiej ponad siły pracy.

Jasia

Szczerze odradam zostalm zmnewrowan w wyjad i teraz zaluje, mam kila godzin w tygodniu i cigle nie mam pracy.

lena95

Nie polecam tej firmy a szczegulnie na swieta . W biurze w Czestochowie nie powiedza wam zadnych konketow , wlasciwie to jada w ciemno, pani w burze nie ie nawet do jakij pracy wysyla pracowniko do holandji ! ???. Trudno jechc do pracy jezeli nawt iuro nie jestw stanie sie okreslc kiedy bedzie praca MOZE BEDZIE ZA MIESIAC A MOZE ZA DWA A MOZE ZA ROK A MOZE NIGDY. jesli nie jestescie sie w stanie sie okreslic to nie zawracajcie DUPY ludzia. A jesli nie wiecie jaka macie prace dla ludzi i na ile czasu. Jesli ktos chce byc idiata i da sie (usunięte przez administratora) Gizeli Justynie Agnieszce Ajxowi i innym kirowczykom z biura w Holadii to niech jedzie, zarobi 500 euro na miesic to zobaczy ,a tak jest wiem bo tu jestem. Siedze juz kilka tygodni i obiecuje mi sie prace ze bedzie miesiaca na miesiac, biuro nie odbire telefonu zwodzi pracowniko , ostnio wyslno durza grupe ludzi do polski a byli zadwie kilka tygodni. Nie sluchajcie sciemniaczy z biura.

merry28

witam wraz znarzyczonym poszukujemy pilnie pracy mamy doświadczenia na produkcji z tej firmy wysylaja pary jakie sa warunki czy sa wypłacalni prosimy o odp pozdrawiam

aldi

Witam Wszystkich. Mam ogromną prośbę. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakąś godną zaufania agencję pracy? Z góry dziękuję.Mój e-mail aldi221@op.pl

dabek2

tak duma do kieszeni i kilka godzn pracy w tygodniu. haaaaa haaaa

haks

W tej firmie naogul nie ma stalej pracy i mozna liczyc na powrot do polski nawet po 2 tygodniach od przyjazdu. Takie obiecanki w Czestochowie, dla jadnych nie bedzie stalej pracy nawet przez caly rok, popracuja 2 lub 3 dni w tygodniu i koniec, albo i jeden jak sie komus nie spodobaja i beda codzienie chodzic do innej pracy az sie sami znicheca a na dodatek najgoszej - wyczerpujacej fizycznie i psychicznie w takie (usunięte przez administratora) ich wpakuja ze beda uciekac do polski w podskokach, jest nadzieja jednak ze trafi sie na dobra prace ale niewilka

czarny

bakker tragedia, pacowalem tam pol roku, wywalili mnie z domku pod pretekstem (bo miejsce dla znajomego pani z biura trzeba bylo zwolnic) jedyny plus to przelewy punktualne nic wiecej dobrego o tej firmie nie powiem. traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) kierowcy co rozwoza ludzi to glaby nieprzecietne kazdy cwaniakuje i donosi o byle piedoly (np ze infolinia dla sciemy bo nie mozna sie dodzwonic) jak pogadalem z szefem na hessingu (wielka firma) to sam bakker do niego pojechal i naklamal na moj temat. jesli masz noz na gardle jedz tam i zamurzyniaj dla nich inaczej nie wyjezdzaj. tamm potrzeba miesni do roboty ktore nigdy w niczym sie nie sprzeciwiaja. nie polecam zdecydowanie wystrzegac sie tej firmy do wykorzystywania ludzi. jak ktos napisal wyzej maja prace dla 40% osob rszta siedzi i czeka zeby za kogos zalatac dziure w grafiku, mlode dziewczyny, widzialem, siedzialy w domu caly miesiac i po 100€ przelewy dostawaly nie mialy nawet na zycie i powrot do polski. mialem spoko prace i szefa ale posrednik bakker mnie wykonczyl psychicznie i wrocilem.

simson
@czarny

rowniez pracowalam w bakkerze i nie polecam ;) Kordynatorzy sa straszni w niczym nie pomagaja. przezucaja ludzi z domkow do domkow . zajechalam na miejsce gdzie mial byc kordynator nie bylo nikogo musialam sama szukac recepcji i domku w ktorym bede mieszkac . z tygodnia na tydzien byly nizsze wyplaty a oplaty za domek wzrastaly ;)

janek

Uwaga dla tej Holenderskiej firmy w Polsce wyszukuje ludzi do pracy człowiek o nazwisku Kędzierski Cezary. Poczytajcie o tym typie sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o BAKKER DETACHERING - Zwaag

• Jak się pracuje w BAKKER DETACHERING?

Zobacz opinie na temat firmy BAKKER DETACHERING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAKKER DETACHERING?

Kandydaci do pracy w BAKKER DETACHERING napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAKKER DETACHERING