Opinie o Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. w Radom

Jaka atmosfera panuje w gospodzie?

Elm
@Marta

Okropna. Obsługa od początku niezadowolona i jak by byli za kare tam. Właścicielka (usunięte przez administratora) ,żeruje na ludzkiej krzywdzie.

Dor Nowy wpis
@Marta

Niestety nie mam dobrego zdania jeżeli chodzi o Szefowa tej gospody . Teraz 7.08.21.było nasze przyjęcie weselne i zostaliśmy bardzo (usunięte przez administratora) i zawiedzeni.Musieliśmy sami pilnować jako para młoda stołów . Nie były zmieniane talerze, nie dokładane serwetki, jedzenie zimne i nie smaczne. Goście narzekali ze nie dopraeione i nie przypominało w smaku tego co być powinno. Nie dbają o czystość , brak popielniczek na zewnątrz . Dobrze ze mieliśmy stół wiejski to uratował sytuacje i orkiestrę to gościom nie chciało się tak jeść ! Robiliśmy również tam poprawiny na drugi dzień (8.08.21)i nie podano nic z wesela na stoły (gdzie było w umówię słownej ). Szefowa powiedziała ze wszystko się zepsuło . I ze wyrzucili ( bez naszej wiedzy i zgody ) wiem ze jedzenie było w bardzo dobrym stanie i wiem ze szefowa wzięła dla siebie . Musiałam pokazać nerwy żeby cokolwiek zabrać do domu. A dużo tego nie zostało !!!! .Ciasto, ogórki koszone i stół wiejski , tyle zabraliśmy !!!(usunięte przez administratora)

@Dor

Nieładne zachowanie ze strony pracowników , którzy „wyrzucili” jedzenie, Które zostało po weselu co skutkowało mała ilością jedzenia na poprawiny, obsługa poproszona o pokazanie „ zepsutego jedzenie ” zbyła temat… A sama szefowa rozłożyła recę i się obróciła ????????‍♀️????????‍♀️️ Ogólnie obsługa słabo się spisała - mam na myśli , konieczność samodzielnego uzupełniania braków na stołach tj. Wódki , napoji etc…

Monia Nowy wpis

Nieładne zachowanie ze strony pracowników , którzy „wyrzucili” jedzenie, Które zostało po weselu co skutkowało mała ilością jedzenia na poprawiny, obsługa poproszona o pokazanie „ zepsutego jedzenie ” zbyła temat… A sama szefowa rozłożyła recę i się obróciła ????????‍♀️ Ogólnie obsługa słabo się spisała - mam na myśli , konieczność samodzielnego braków na stołach tj. Wódki , napoji etc…

@Monia

Ogólnie obsługa słabo się spisała - mam na myśli , konieczność samodzielnego UZUPEŁNIANIA braków na stołach tj. Wódki , napoji etc…

Ulka

Firma dobrze sobie radzi ale jak czytam niektóre wpisy to myślę,że żal za utraconą pracą nie daje spokoju?

bolo

Szefowa to kawał oszustki i łachudry która rzeruje na niepełnospranych

Malwina
@bolo

To prawda

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Psycholog.
admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. w Organizacji? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o. - Radom

Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o.
  • Niedziałkowskiego 25/27 lok. 12
    26-600 Radom

Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka Sp. z o.o.