Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Kriss 1967

jadę autem 17 lutego z Lublina,,,,,pozdrawiam

EDZIA
@Kriss 1967

Do jakiego sanatorium jedziesz ?

@EDZIA

Do sanatorium Mielec , 10.02.z łodzi.

kris

Ja jadę do sanatorium Mielec.

@Sławek

Kiedy. i z skąd.

Kross 1967

Beskid

Sławek

Jadę z żoną 10.02.20r do sanatorium Mielec , ćhętnie zabiorę parę z łodzi lub okolic Piotrkowa Tryb. Mój meyl to zslawek@interia.eu Proszę o kontakt , podam nr. tel., oczywiście zabiorę kogoś , solo. Pozdrawiam kuracjuszy.

ilonajas

Jade 12kwietnia w godzinach 3-4 rano z okolic Opola. Mogę kogoś zabrać.

Roman

10 lutego (a nie marca) jadę do Krynicy sanatorium z Kluczborka samochodem i mogę kogoś zabrać!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Roman

10 marca rano jadę z Kluczborka do Krynicy sanatorium samochodem i mogę kogoś zabrać!!

marek

Witam,Opinie mnie przerazaja,Mma turnus 2,03,2020r jestem z centrum Polski moge kogos zabrac.Zobaczymy jak nas Mielec ugosci,Pozdrawiam

MR
@marek

Jeśli Pan może wziąć coś innego ze zwrotów (jest jeszcze dużo czasu) to niech Pan to zrobi. Pozdrawiam

@marek

Centeum Polski? A dokladniej? Ja tez mam turnis od tego dnia i jestem z okolic bydgoszczy.

Aldona
@marek

Centrum a dokładniej bo też jadę w tym terminie

olo
@marek

Marku ja też ma sanatorium od 2 marca w Mielcu . Jadę autokarem . Do zobaczenia w Krynicy .

Lxxxxx
@marek

Ja też z centrum Polski. Jadę do sanatorium na 2.03.2020 r .-to moje pierwsze sanatorium. Nie wiem nawet kto będzie ze mną w pokoju i nie wiem jak jest w Mielcu. Kogo ja dostanę do pokoju ?

Julian

Byłem 6 razy w sanatorium niestety mielec najgorszy. zabiegi fatalne przydzielane z automatu przez Pana doktora dosłownie w 3 minuty brak jakiej kolwiek kontroli, nie polecam

BARBARA

WITAM- przydzielono Mnie wyjazd na turnus 02.03.2020 - po przeczytaniu opinii jestem przerażona warunkami opisywanymi przez kuracjuszy .

BARBARA

@olo to też moje pierwsze sanatorium , masz rację na miejscu zobaczymy co nas przerazi i też nie myślę o tym , do zobaczenia na turnusie.

Olo

Do zobaczenia w Krynicy Zdrój i sanatorium Mielec.

Witam, ja tam już byłem, rewelacji nie ma, ale da się przeżyć, a jeśli ktoś jedzie autkiem to polecam oarkin na dole, koło sklepu, sklep kasuje 100 zł za cały pobyt a Mielec 150 albo i już więcej, powodzenia zycze

Krysia

Będę jechała na turnus 2.03,2020 czy będziesz jechał przez Lublin. Krysia

zbyszek
@Krysia

też jadę w tym terminie ale z Hrubieszowa, troszeczkę nie po drodze. Do zobaczenia w Krynicy.

olo
@zbyszek

ja też Zbyszku od 2 marca Mielcu , do zobaczenia w Krynicy

Witam, już jestem przerażona czytając te wpisy. To będzie mój pierwszy pobyt sanatoryjny i juz widzę że będzie niezapomniany... Jadę autem na turnus od 02.12 do 23.12.

Elkas
@Ania

Wrócilismy z mężem 21.10.2019 nie jest tak tragicznie jak niektórzy piszą. Jest czysto, zabiegi podobne jak w innych sanatoria h wyżywienie trochę monotonne ale smaczne. Można jeździć na wycieczki, i zwiedzać piękna Krynice i okolice

Alina
@Ania

Witam, dostalam skierowanie do tego sanatorium na luty i mam wielkie obawy. Czy moglaby Pani podzielic sie swoim doswiadczeniem z pobytu w tym miejscu? Czy rzeczywsicie jest tak zle jak pisza inni...

@Ania

Czyli już jesteś w domu.Jaka jest twoja opinia,jak było? Ja mam zameldować się 20 stycznia

andrzej1441
@Andrzej

Dało się wytrzymać , zależy od towarzystwa , ja miałem pok jedynkę i ustawiłem sobie tak zabiegi że mogłem po śniadaniu jeżdzić co dziennie na nartach a wieczorami szliśmy paczką na tańce do Artystycznej

@andrzej1441

Można dostać jedynkę? Opowiedz o tym proszę.

@Ania

Mam pytanie.Czy jest już czynna w Mielcu sauna? To dla mnie bardzo ważne.

AAA
@Alina

BYLIŚMY NA PRZEŁOMIE LISTOPADA I GRUDNIA I NIE MA CO POLECAĆ. POKÓJ TRAFILIŚMY ZIMNY A PO INTERWENCJI KIEDY ZMIERZONO TEMPERATURĘ TO 18 STOPNI PRZY TEMPERATURZE NA ZEWNĄTRZ MINUSOWEJ.W ZWIĄZKU Z TYM DANO NAM 3 STARE I OKROPNE NARZUTY DO PRZYKRYCIA SIĘ.PAN KOŻUCH OD GIMNASTYKI BARDZO AROGANCKI,ZABIEGI TO INHALACJE WODA PITNA I NIC SPECJALNEGO. PO 42 LATACH PRACY PIERWSZY I OSTATNI RAZ W TAKIM SANATORIUM

AAA
@AAA

TO BYŁ BESKID

Była pokojowa w Mielcu
@andrzej1441

Jedynie polecam tam artystyczna fajnie idzie się wybawić jak się no górze skończy zawsze można zejść piętro niżej i bawić się do rana polecam bo jeżeli chodzi o samo szefostwo to niżej krytyki kuchnia się bardzo stara a pokoje ją za wojny wiem bo byłam pokojowa pozdrawiam i nie polecam

Kriss1967

Jadę autem 17 lutego,,,,z Lublina

Weronika.

Mam termin od, 20.01. MIELEC i jadę autobusem z Katowic. Może ktoś też jedzie?

bena77

Witam. Czy ktoś wybiera się do tego sanatorium na turnus od 20 stycznia 2020 roku? Jestem z okolic Janowa Lubelskiego.

@bena77

Czyli będziemy w tym samym czasie.Jadę autem sam ale z innej strony...

@bena77

Witam, ja wybieram się w tym terminie do tego senatorium. Jestem z Puław. Na ten moment planuje podróż autobusem z Lublina. Bena77 wiesz już jak dotrzesz do Krynicy? Pozdrawiam Ela

@Ela

Jedzie może jeszcze ktoś z lubelskiego w tym termininie do sanatorium Mielec?

Jerzy
@bena77

Jadę w tym terminie ale z Małopolski.

Autobusem z Kraśnika o 7.49

Jadę autobusem z Kraśnika

@bena77

Ja będę ruszać z LBN autobusem o godzinie 7.00 w poniedziałek. Przewoźnik Busfor. Może to ten sam autobus...????? Pozdrawiam Ela

4 piętro

Byłam w sanatorium w dniach 2-23 grudnia 2019r. Budynek rzeczywiście PRL, ale okolica przepiękna i widok z okna na Górę Parkową. Co do jedzenia nie mam zastrzeżeń. Panie bardzo miłe i naprawdę starają się szybciutko przynieść posiłek każdemu pod nos. Pan prowadzący poranną gimnastykę bardzo sympatyczny i wyrozumiały dla spóźnialskich. Zabiegi borowinowe suuuper. Pewnie mogłoby być lepiej. Ale naprawdę trzeba szukać dobrych stron 3-tygodniowego wypoczynku a nie być strasznie roszczeniowym! Zawsze można wyjechać prywatnie a nie w ramach NFZ.

Pokój 416

Witam wszystkich, Byłem z żoną w Mielcu od 02.12- 23.12.19.r. powiem krótko wszyscy Ci którzy wypisują tak ohydne komentarze to im się chyba w tyłkach poprzewracało. Oczywiście sam budynek trąci trochę PRL-m, ale w końcu to nie jest SPA gdzie płacimy sami setki złotych. Zabiegi na miejscu nie trzeba latać po innych budynkach obsługa miła jedzenie dopiero się powtórzyło w trzecim tygodniu i było smaczne no chyba że ktoś ma piórka w (usunięte przez administratora) to zawsze powie że jest źle.

pokój 502
@Pokój 416

Zgadzam się z tą opinią w 100 %. Też byłam w tym okresie.

Kuracjuszka

Jeżeli ktoś dostanie się do tego sanatorium to chyba za karę. Żeby czekać trzy lata i wrócić w gorszym stanie niż się wyjechało. Zabiegi to inhalacje,kuracja pitna,gimnastyka i sucha kąpiel. I to wszystko na kręgosłup. Pokoje male i ciemne. Łazienka stara i woda kapie cały czas z kranu. Nie ma dostępu do Wi fi. Za telewizor i parking płaci się jak za zboże. Kołdry faktycznie zabite i ciężkie. Pani od inhalacji naburmuszona wchodzi za parawan i nie wiadomo czy dezynfekuje ten aparat czy na niego pluje bo tego nie widać. Jedzenie słabe. Rzodkiewka starta albo kawałek pomidora. To całe dodatki do posiłku. I skrzydełka czy kawałek udka z kurczaka. Jestem rozczarowana całością pobytu.

aa
@Kuracjuszka

Myślę ze ten podły wpis, którego jest Pani autorem świadczy źle nie o Pani od inhalacji, ale o Pani poziomie.. Skoro miała Pani obawy co do postępowania osoby wykonującej zabiegi, trzeba to było wyjaśnić na miejscu - miała Pani na to 3 tygodnie.

@Kuracjuszka

Jadę drugi raz do Mielca.Swiadomie wybrałem i jestem bardzo zadowolony!

Weronika.

Jestem z okolicy Gliwic i też jadę do sanatorium 20.01.Czy ktoś jedzie z tych okolic?

Jerzy
@Weronika.

Jadę z Małopolski w tym terminie.

Weronika
@Jerzy

Już nas trochę jest tylko każdy z innych stron. Dziękuję za info!

Paul

Nie bać się tylko jechać i nie skupiać się na negatywnych opiniach. Byłem przed wakacjami, super czas, dużo atrakcji turystycznych w Krynicy i w okolicach, można jechać na Słowację czy na Węgry jest blisko ???? Jedzenie jest ok, gimnastyka super polecam, Mózg i psychika odpoczywa ☺

MR

2.12.-23.12.2019r. Właśnie zakończyliśmy na szczęście turnus z NFZ.Dobrze,że już jesteśmy w domu.Bez szału.Pokoje 2 osobowe dla małżeństwa OK,ale problem jest w 3 osobowych o tej samej powierzchni.W pokojach ogólnie czysto.Panie sprzątają nawet 2-3 razy w tygodniu.Ręczniki wymieniane są raz w połowie turnusu.Zabiegi nawet dość dobrze dobrane(szkoda tylko,że skrócone do 10 minut).Posiłki raz lepsze raz gorsze,ale da się przeżyć.Pielęgniarki w porządku,oprócz jednej(usunięte przez administratora)najgorsza hetera,bez niej byłoby milej.Wszytko musi wiedzieć co się dzieje.Towarzyszy przy każdej wizycie lekarskiej,żeby nikt się może nie skarżył i wyznacza zabiegi.Lekarz w zasadzie nie ma nic do powiedzenia.A jak komuś zabieg nie odpowiada z różnych przyczyn to daje gimnastykę albo wodę do picia,oczywiście w ramach rehabilitacji.Paskudna Baba.Sanatorium nastawione na kasę,za wszystko wołają pieniędzy internet,TV 33 zł od głowy w pokoju(jakby grał lepiej w zależności od ilości osób w pokoju).Oszukańcze prezentacje z naciąganiem ludzi.I codzienny handel przez cały pobyt na parterze. Ha ha ha nawet nie trzeba wychodzić z budynku chyba,że po wodę do pijalni.Jest to mój drugi pobyt w sanatorium,ale poprzedni był bardziej udany.Jeśli jeszcze kiedyś dostanę skierowanie do Mielca to na pewno zrezygnuję i wezmę ze zwrotów.A wszelkie skargi można składać tylko u Pani sekretarki,ponieważ właściciel tego przybytku to ktoś incognito.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec