Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Pytania bardzo trafne

Dzień dobry Szanowni Państwo, pozwolę sobie zadać pytania, które od dłuższego czasu mnie dręczą a mianowicie: 1. Czy ryby odczuwają pragnienie? 2. Czy jak węża boli szyja, to boli go cały wąż? 3. Dlaczego żeby spać, najpierw musimy udawać że śpimy? 4. Podobno wynaleziono wodę w proszku - czym ją zalać aby powstała? 5. Czy jeśli zostałem zwolniony z pracy, a mimo to dalej do niej przychodzę i pracuję to wyrolowałem pracodawcę? Proszę o poważne odpowiedzi - sami Państwo przyznacie że pytania (jak mówi przysłowie) nie są głupie. Pozdrawiam serdecznie

Ktoś.

To co się dzieje w hucie w ostatnim czasie przekracza wszelkie granice.. Normalny szary pracownik jest nikim, nie liczy się nikt z jego zdaniem. Najważniejsi są Ci "wyżej", co siedzą, albo latają za bzdurami, co nie wiedzą na chyba na czym wogole polega tu praca.. Powinien jeden z drugim stanąć na automacie, stanąć na linii, do kontroli i zobaczyć na czym ta praca polega. Presja czasu, presja że strony osób wyzej, gorąco, nie ma kiedy iść na przerwę, wcm okleja wszystko i wszedzie zamiast skupić się na tym co jest faktycznie potrzebne.. Ludzie są zmęczeni tym wszystkim. Następna sprawa, wszystko jest na kamerach, i okej super sprawa potrzebna, ponoć ktoś to ogląda okej. Ale raporty, telegramy które rzekomo są czytane i to na bieżąco? No chyba nie.. A tak mówią że wszystko jest kontrolowane i sprawdzane jakby było to pewnie byłoby dobrze a w ostatnim czasie zwolnili pracowników których wszyscy znamy. Dlaczego? Niewinni ludzie, kozly ofiarne.. Bo kogoś trzeba było zwolnić za to co sie dzieje? Jest mi przykro. Bo ludzie będą się bali o swoją przyszłość w tej firmie.. Ja już się boję na pewno.. A przyznać trzeba że praca jest naprawdę okej sama w sobie. Większość ludzi jest naprawde super i myślę że pracuje się dobrze, w razie czego są tu ludzie którzy pomogą, doradza, wesprą dobrym słowem, w szczególności nas którzy pracują krótko. Tylko trzeba się obudzić zanim będzie za późno..

Archi
@Ktoś.

Z tego co wiem, to Ci niewinni to się przyznali, że jak wyszła WK to zamietli pod dywan i tera wszyscy dostaną przez nich po premii

@Ktoś.

A już chciałem tam podanie złożyć dzięki za info że tam zwalniają ludzi - to niech se sprowadzą z Indii.

Tyk
@Archi

Stało się jak się stało. Gdzie są ludzie odpowiedzialni za czytanie telegramow? I Ci co wiedzieli o wszystkim tego samego i następnego dnia? Bo nie wierzę.ze nikt nie wiedział.. Ale racja krzywdzące jest dla nas ze nie będzie premii, jak zawsze przed świętami zreszta.. Ci co zawinili konsekwencje a nie wszyscy

Barabasz
@Tyk

Tu wszystko jest na niby, niby usprawnienia żeby lepsza jakość była i żeby niby było bezpieczniej. A to wszystko to papiery i nagrania żeby nasrać na tych co się produkcją zajmują, żeby nie było że to wina któregoś z kierowników, albo niedaj Boże głupich pomysłów jakiegoś Stolarza i jego zauszników. Ci co niszczą hutę powinni ze swoich pieniędzy premie wypłacić!

?
@Barabasz

Co to jest WK? Proszę o informację

Jam
@?

Wada krytyczna

Jo
@Ktoś.

Widać że dawno nie robiłeś tam i bo piszesz pierdoly

Qglass

Wrzucam tutaj artykuł, który dokładnie opisuje system zarządzania w Hucie Szkła Orzesze. (usunięte przez administratora)

Ktośś
@Qglass

Słyszałem od świerzaka,który się właśnie zatrudnił,że na warsztacie jest luzik i spokój da się nawet ze dwie kawki w trakcie pracy wypić.Nie trzeba się tak gonić.Więc chyba warto lepiej na warsztaty iść bo tylko dwie zmiany.

Bodzio
@Ktośś

Na elektrycznym jest luz

Aktualny

Natomiast jeslu chodzi o atmosferę panującą na hucie to zalezy na jaką zmiane sie trafi a jesli chodzi o ,,podwladnych,, kierowcow,kierownikow to niektorzy bez zastrzerzen,ludziw znajacy sie na fachu,a reszta to wybila się dzieki kapowaniu,i bronieniu swoich 4litet,od niedawna mamy nowego dyrektora i z mojego doswiadczenia widze ze gosc ma lep na karku,zobaczymy co czas dalej pokaze...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Aktualny

Dla mlodszych nie polecam pracy na hucie...4brygadowka,swiatki piątki w pracy,nie wiem jak teraz z wynagrodzeniami ale plus jest taki ze operator automatu dostaje dodatkowo 10zl brutto na godzinę za pracę na tzw goracym końcu,bony 9zl za przepracowany dzień,wczasy pod gruszą itd

Stratos

Czy w waszej hucie pracował kierownik o imieniu Grzegorz do niedawna?

Johny
@Stratos

Tak.A kto pyta?

Johny
@Stratos

Stratos a co potrzebujesz?

Siemka wiecie może jak jest z dojazdem pociągiem z czerwionka-leszczyny ?

Kolorowy

Witam, opłaca złożyć CV na ślusarza / mechanika ?

Jeck

Widze ze jest wolny wakat na stanowisku ślusarza .A czy ślusarz-spawacz (usunięte przez administratora)ma szanse zatrudnienia na dobrych warunkach płacowych ?

Pracuje i w miarę jestem zadowolona Robota jak robota robić trzeba .... problem na hucie nie jest w robocie tylko w ludziach co donoszą na siebie i wzajemnie kłody sobie pod nogi kładą .... konfitura z zmiany „b” Haeley Quinn ;)

Harley

Konfitury są bardzo smaczne z tego słyszałam, dziękuję ❤️ Boisz się że piszesz tu a nie podejdziesz? Haha dobrze! ???????????? Widać kto komu (usunięte przez administratora) obrabia za plecami oj nudzi się nudzi przez, wirusa.. ????

@Harley

A gdzie ona ma podejść jak tam wszyscy stoją za mistrzami kierownikami jak to się mówi ręką rękę myje a (usunięte przez administratora) to tam na każdej zmianę obrabiala a szczególnie jest jedna pani........ ona ma to w genach

koko

Firma ok atmosfera w pracy wspaniała zarobki od 4tyś netto na pakowaniu do ponad 7tyś netto na automatach nic ino się zatrudnić poz.

@koko

Każdy z pracowników przyczynia się do panującej w firmie atmosfery. W firmie obowiązuje siatka płac. Jednak bardzo duże znaczenie mają kompetencje pracownika. Uogólnianie zarobków nie odzwierciedla rzeczywistości. Pozdrawiamy, Dział HR CP Glass

olo
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

czyli w rzeczywistości nie warto się do waszej firmy fatygować z cv

@koko

Ciekawe na jakim automacie 7 tyś hehe pracuje dość sporo już wiem jak jest naprawdę.

Somsiad

Mam pytanko do pracowników czy w tej firmie na jakimś wyższym stołku pracuje pan Krzysztof Kra... z Zabrza. ?

@Somsiad

Dzień dobry; Powyższe pytanie narusza ochronę danych osobowych. Dział HR

Obserwator
@Somsiad

Owszem pracuje i zajmuje stanowisko majstra Chodzi i pyta dziewczyny czy czasem nie chcą iść pracować do biedronki bo oferują lepsze stawki Opinie w zakładzie na jego temat są negatywne jest to bardzo nie ogarnięty człowiek nie nadający się na takie stanowisko.

TakaOna
@Obserwator

Nie wiem skąd ktoś taki jak Ty ma takie informacje, ale z pewnością Pan Krzysztof K. z Zabrza nie namawia nas pracowników na pójście do biedronki Haha mam przyjemność pracować z tym Panem juz dłuższy czas i nie wiem jakie można negatywy o nim napisać. Obstawiam że osobnik taki jak Ty ktory pierdzieli glupoty na kogos temat robi to tylko i wyłącznie z zazdrości bo pewnie jestes pierwszorzędnym nijakim pracownikiem. No coz.... zycze Ci powodzenia w budowaniu kariery w oparciu o plotki i kłamstwa Haha

Magda
@Obserwator

Nic głupszego w całym swoim życiu nie usłyszałam. Pozdrawiam i gratuluje wyobraźni

Tysiu

Witam jeśli chodzi o Hute w Orzeszu ma swoje plusy i minusy. Pracuje tam już kilka lat i widzę rotacje pracowników. Są niestety zwalniani ludzie którzy byli dobrymi pracownikami co było widac po wynikach ale zazdrosc wykluczyła je z zespołu huty. Głośna dosyć akcja z ubiegłego roku była ze zwolnili pracownice z powodu l4 jak się okazało pozniej była w ciąży o czym niewiedziała i naprawdę chorowała nie udawała. Wyniki pracy miała dobre ale niestety nie dała se pluć w twarz i jej mistrzyni wraz liderka dołożyły do ognia, dziewucha została naprawdę karygodnie potraktowana. Kto pracuje na hucie zna ta historie, oraz wiele innych które nie dokonca są jasne. Wiele osob rezygnuje z pracy bo ma dość lub przez faworyzowanie kapusiów cierpią osoby jak między innymi wyżej wymieniona. Plusem tej pracy jest to że mam do niej blisko, i płacą na czas. Nie mogę narzekać. Problem jeśli chodzi o atmosferę w pracy wynika z tego ze przełożeni wręcz namawiają do donoszenia i wynagradzają za donosy, to jest przypałowe w tej firmie

Magda
@Tysiu

Miłe te słowa ale nie uważam aby ten wpis był Ok!! Nie potrzebuje adwokata i nie uważam aby to forum potrzebowało takich histori!!! Nie wspominam dobrze pracy w tej firmie ale mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia że Pani z HR jest naprawdę dobrą osobą. Praca w tej firmie jest ciężka i wymagająca ale dla zainteresowanych radze przekonać się na własnej skórze. Tutaj na forum anonimowo łatwo pluć jadem i narzekać ale prawda jest taka że aktualni pracownicy dalej tam pracują. Wszystkim którzy się zastanawiają nad pracą na hucie radze się kierować własnym rozumem, jeśli to co aktualnie firma proponuje jest dla Ciebie interesujące.... to śmiało zachęcam do spróbowania, przecież jeśli się ktoś zawiedzie idzie zrezygnować i szukać dalej. Pozdrawiam anonimowych bohaterów i zamiast zastanawiać się nad tym jak jest źle polecam zastanowić się co zrobić aby było dobrze ????

@obserwator Dlaczego się nie nadaje? Bo jest mistrzem który do pracowników podchodzi z szacunkiem? Bo nie zwala winy na pracownika chcąc chronić swoje 4 litery? Bo pomimo stanowiska jest człowiekiem? Pan K. ???? jest akurat jednym z tych mistrzów którzy pomimo presji z góry nie upodlają ani nie pomiatają pracownikiem oraz takim który żeby uratować stołek nie zwalą winy na innych!!!!! Jeśli chodzi o wzmiankę o biedronce to było bardziej w żartobliwy sposób!!! Aha zapomniałam w tym obozie nie można nawet żartować !!!!!!

TakaOna

Mam przyjemność pracować z Panem Krzysztofem juz dłuższy czas i nie namawia nas na prace w biedronce Haha nie wiem jakie negatywne opinie można by wyrazić na jego temat. Nie wiem kim jesteś ze oczerniasz ludzi w internecie, ale na pewno jakims pierwszorzędnym nijakim pracownikiem, który z zazdrości obmawia ludzi i zle sie o nich wyraża. Zycze Ci powodzenia kolego/koleżanko na budowaniu kariery w oparciu opłotki i kłamstwa. Na bank daleko zajdziesz Haha

Wedros

Czy ktoś pracujący w zakładzie może napisać jaka jest aktualna sytuacja w hucie? Dalej to samo?

Ktoś
@Wedros

Dalej jest to samo a z dnia na dzień coraz gorzej niestety i nic nie wskazuje żeby była poprawa. Zwalniają ludzi którzy dobrze pracują ale nie dadzą się wyzyskiwać a trzymają tych którzy mają pół rodziny u nich lub siedzą cicho a się nie nadają.

ABC

Witam, Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca jako mechanik w hucie szkła. Co dokładnie się robi oraz czy jest szkolenie?

@ABC

Witam; Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego by przedstawić zakres prac na stanowisku. Szkolenie zależne jest od posiadanych umiejętności. Do pracy przystępują pracownicy przeszkoleni przez pracodawcę. HR

Byłem, i czekam

Ja w firmie Can Pack w Orzeszu byłem 2 razy (2 razy na rozmowie kwalifikacyjnej - i jedna i druga rozmowa w sprawie innego stanowiska). Dodam, że obie rozmowy odbyły się w odstępie około 4 lat. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że dział HR prezentuje duży nieprofesjonalizm. O ile rozmowa w jednym i drugim przypadku przebiegła bardzo dobrze (w moim odczuciu wypadłem poprawnie), oraz spełniałem wszystkie wymagania/oczekiwania wobec mojej osoby na aplikowanych stanowiskach to pracy niestety nie otrzymałem. Nieprofesjonalizm o którym wspomniałem dotyczy informacji zwrotnej dla kandydata ubiegającego się o pracę. Po rozmowie otrzymałem informację, że w przeciągu 2 tyg dostane odpowiedź, zapytałem 2 razy, czy odpowiedź dostanę na pewno? Czy po 2 tyg w przypadku braku kontaktu mam uznać, że nie udało mi się zdobyć pracy? Pani ZARZEKAŁA się, że NA PEWNO się odezwą. I tak czekam do dziś. Nie mam pretensji i żalu oto, że się nie dostałem - ale jeśli pytam kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi o statusie mojej kandydatury, a ktoś się zapiera że NA PEWNO, NA PEWNO się odezwie, a później to olewa - nie mogę inaczej nazwać jak brak profesjonalizmu. Pozdrawiam

@Byłem, i czekam

Dzień dobry; Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to dział HR przeprasza. Nie mniej zweryfikowaliśmy kontakt z każdym Kandydatem od 11.2019 i każdemu z Kandydatów po rozmowie rekrutacyjnej została udzielona odpowiedź- telefoniczna bądź w formie sms (w przypadku parokrotnego nieodebrania naszego telefonu). Dział HR

Pracownik w1 Sasza

W tej firmie ino brakuje jeszcze napisu na głównej bramie. (usunięte przez administratora). I już będzie wszystko mistrzowie zmiany jak Hans z ss się zachowują brakuje im ino bicza.

Kiii

Pracowałem tam było spoko ;) proboje się przyjac z powrotem ale nie ma jak to chyba jedyny minus :]

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"