Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Pain

Pracuje tu już pare lat ale to co się dzieje to jakiś śmieszny żart. Kierownictwo pożal się Boże, mistrzowie zmian to samo chcesz coś to problem ale żeby na wolnym przychodzić to już musisz zawsze się stawić…. Miałam okazje pracować na paru zmianach B to jedna a raczej najgorsza zmiana jaka jest.. przyjdziesz to będą udawać miłe a za chwile (usunięte przez administratora) masz obrobiona. A nie daj Boże zrobić coś nie po ich myśli to zaraz jesteś najgorsza, dziewczyny myślą ze są paniami i władcami tej zmiany a maja (usunięte przez administratora) do gadania, wszystko musza wiedzieć.(usunięte przez administratora) Praca tutaj to czysty (usunięte przez administratora)ludzi, pracujesz po 7dni w tygodniu żeby codziennie słyszeć ze jesteś najgorszy, kto ma trochę oleju to ucieknie stad czysta katastrofa. Nikt nie wie czy coś może jechać jeśli nie to za dwa dni już może. Tak narzekacie ze śpimy na zmianach a kiedy mamy spać jak w pracy nawet 15 minut nie można mieć przerwy bo przecież linia nie może być sama na chwile a żadna nie popilnuje ci jej, zreszta najpierw musiałby być czas na przerwę od ład tu pracuje miałam może 2/3 przerwy bo nie ma kiedy za dużo badań, za mało czasu a badania za długie. Przychodzimy o np 5:30 żeby być na 6 ale kiedy potrzebujesz chociaż godzinkę wcześniej wyjść już jest problem bo przecież pracuje od 6 szkoda ze 5:50 już jesteśmy na liniach i musimy już od tego momentu pracować bo jak na kamerach zobaczą ze robisz coś innego to już problem. A co do kadr i kierowników to śmiech na sali, P. (usunięte przez administratora)ani do słowa ci dojść nie da jeśli coś się stało przyczepia się o byle co ciekawe czy ona by sobie poradziła. Kadry ? Chcesz coś załatwić na początku twojej kariery spoko, potem mniejsze wypłaty problem ze musza je nadpłacić nigdy nikogo nie ma plus darcie (usunięte przez administratora) ze strony pan z kadr na zwykłych pracowników bo maja zły dzień ( chodź to robią sami mistrzowie bo coś im nie pasuje) wieczny problem. O awansie możecie zapomnieć, tak samo jak o podsyższce. W skrócie uciekajcie bo to jeden wielki(usunięte przez administratora)ludzi to jest zakład rodzinny, jeden kierownik a 3442 pokrewnych osób z jego rodziny pracuje pod nim….

@Pain

Droga Klaudio, Będzie krócej. Z tym że parę lat pracujesz to poleciałaś. Bardziej parę miesięcy. Druga sprawa - jak tak bardzo cierpisz ( nick) I tak Ci źle i nie dobrze to nikt Cie n siłę nigdzie nie trzyma ... Droga wolna . A żeby pisać cokolwiek na temat zakładu i ludzi należy zacząć przynajmniej wykonywać tam swoje obowiązki i przestać na każdym kroku kłamać i (usunięte przez administratora) Wtedy można się wypowiadać. Pozdrawiam :) Ps. Telefon to nie narzędzie pracy .

The Beast

Czy w Waszym zakładzie występują takie zjawiska jak (usunięte przez administratora), nękanie naganami, straszenie zwolnieniami, budowanie współprac na zasadzie "kolesiostwa", nepotyzm, stołki kierownicze obsadzone niewykształconymi i przeterminowanymi jednostkami, słaba organizacja pracy, polityka obmawiania za plecami itp?

zainteresowany kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Szukam pracy. Jakie są zarobki na hucie, czy warto wysyłać cv? czy są jakieś benefity?

Czy pracownicy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bercik Nowy wpis

Żałosne i poniżej krytyki jest to że pracownik po roku ciężkiej pracy nie może liczyć na premię świąteczne ,słabe jest tłumaczenie że huta ciężko stoi ! Premia świąteczna powinna należeć się każdemu po całorocznej ciężkiej pracy .Widac jak w głębokim poszanowaniu ma się tutaj pracownika ! Może teraz po zmianie właścicieli zacznie się szanować pracownika i doceniać .

Szekle Nowy wpis
@Bercik

Premia to dodatek, nic co się należy. Premiowanie odbywa się według zasad ustalonych. Chwala ci za to że ciężko pracujesz może pracodawca to doceni i dostaniesz podwyzke. Z tego co wiem premia swiateczna wyplacana byla z FSS i dostal ja kazdy w zaleznosci od zarobkow.

Czy firma CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Byw

Witam chciałbym się zapytać o wszystkie stanowiska pracy na jakie można napisać cv w hucie szkla orzesze canpack

Konkwistador

Tak narzekacie na pracę w hucie i kierownictwo. A może samorefleksji trochę. Spicie na zmianach po kiblach i szatniach. Jedyny przedmiot pracy to smartfon. Nie rozwijacie się robicie to samo w kółko i żądacie tylko "dej mi, dej mi" a za co? za to, że odbijasz karte na zakładzie? i przed czternastą stoisz i czekasz przed zegarem żeby dniówki nie stracić?- rozluźnienie i nieróbstwo - brakuje pana, który by rozgonił towarzystwo do pracy a nie bezmyślne, bezsensowne spotkania na których musisz udowadniać że nei jesteś wielbłądem. Ale wkrótce się to zmieni, ptaszki ćwierkają, że nadchodzi konkwista i razem z nią zmiany.

Iga
@Konkwistador

W końcu ktoś napisał prawdę. Tylko narzekać, marudzić i wymagać ale żeby trochę inicjatywy to już nie bardzo. Bez wytycznych, schematów i innych popychanek to nic z własnej głowy się nie da zrobić.

Refleksjoniata
@Konkwistador

Może przykład idzie że strony Menadżerów i osób zarządzających? Jeśli brygadzista nie wykazuje zbyt wysokiego zaangażowania w pracę, to czemu ma on prawo wymagać od reszty? Zasada jest prosta - wymagasz od kogoś? To 2 razy więcej wymagaj od siebie.

The Beast

Pain

No Pain No Gain
@Pain

Trzeba to brać na luzie. Pieniądze nie są ważne w życiu, ani dobra atmosfera w pracy, ani rozwój, ani brak kolesiostwa, ani wykształcone i profesjonalne kierownictwo. Ważne jest, że masz co robić. Także uśmiechnij się, żyj i pracuj dalej w Cp Glass S.A :)

@Pain

Czy w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" są regularne szkolenia pracownicze?

xxx

Dla wszystkich którzy chcą się tam zatrudnić na stanowiska produkcyjne , magazynowe , automaty czy kj, dla swojej zdrowotności psychicznej i fizycznej poszukajcie sobie czegoś innego kadra zarządzająca (usunięte przez administratora)nie uczy się na błędach na każdym z wymienionych stanowisk i owszem na początku będzie wszystko tak jak sobie to wyobrażaliście tak żeby cię nie wystraszyć ale z czasem sami zobaczycie o co tak naprawdę chodzi . (usunięte przez administratora) . Zarobki różnie powiedziałbym że indywidualnie ale tak nie jest , są zawsze widełki -nie dostaniesz więcej niż jest przewidywane na stanowisko , no i zapomnijcie o podwyżkach indywidualnych , takowych nie ma nie było i nie będzie jeśli już coś dają to wszystkim . Ogólnie nie polecam ale zobaczcie sami jeśli macie trochę czasu do stracenia

Iga

Nic dziwnego jeśli pierwsze dni pracy się zaczyna od plotek to osiąga się taki poziom . A potem się skarży jak to w hucie źle

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Phantom

W sumie to kto ma trochę oleju w głowie spada sam. Niestety przy takim zagęszczeniu koneksji rodzinnych nie wybijesz się zbyt wysoko. Jest sobie kierownik, a siostra lub brat to to jego (jej) pracownik. Ona (on) nie robi nic ty robisz za dwóch. Tam nikt nic nie wie, w jeden dzień coś tam jest wadą, a w drugi dzień ta sama wadą nie jest wadą. Specjalistów setka, a tak nie wiedzą jak poprawić produkcję albo kontrola jakości - kto to widział ten się z cyrku nie śmieje.

Zuzanna
@Phantom

A czy w ogóle ktoś spoza tej grupy może awansować? Czy tacy pracownicy biorą udział w jakichś szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

Phantom
@Zuzanna

Znam osobiście jedną osobę, która nie była z tego kółka wzajemnej adoracji i awansowała. Ale to wyjątek potwierdzający regułę. Szkolenia to sfera marzeń, Fakt jest taki, że nie osiągniesz tam za dużo, ponieważ im więcej wiesz tym bardziej jesteś niewygodna dla dość średnio rozgarniętego "establishmentu" dlatego albo kablujesz i podlizujesz się (ale i tak nie masz gwarancji awansu) albo będziesz traktowana jak piąte koło u wozu. Nie warto sobie zawracać głowę tym śmiesznym zakładzikiem.

Lis

Witam pracowałem w tej firmie parę lat co mogę powiedzieć jedna wielka porazka naprawdę...ludzie że zmiany wporzadku natomiast kierownictwo wyżej postawione powinno iść do zwolnienia chodzi mi o managerów...Zero podejścia do pracowników ...manager kierownik gk Zero pojecia o pracy na automatach ...w tej firmie tylko umieja donosić na pracowników oraz brak szacunku dla pracownika ...a oni sa nietykalni ... jeden z drugim powinnien isc na automat i zobaczyc jak sie pracuje w tych temperaturach a nie przejsc 5 min przez hale i siedziec w klimatyzowanym biurze ...warunki pracy tragiczne ....czepiaja sie dosłownie wszystkiego ...zabierają premie ..karzą za wszystko ...a może gdyby oni nie dostali premii rocznej zmienili by stosunek ....ktoś powinie za nich się wziasc chyba ten dyrektor ma klapki na oczach co w tej firmie się dzieje albo jest taki jak oni ....odradzam tam pracy każdemu....szło by na temat tej firmy i kierownictwa ,zk,kg,kj pisac eseje naprawdę....

Dariusz

Witam jaka jest początkowa stawka dla operatora automatu?

mzuraw58

Moja kariera na hucie? 86'-2020'. Nie narzekałem(nigdy) na zarobki. Ta praca(automaty) no niestety jest dla twardzieli. Zarówno fizycznych jak i psychicznych. Niestety zdrowie nie dopisało. Świadomie zwolniłem się. Bez odpraw i innych takich tam. Z dnia na dzień. Trochę szkoda. Było minęło. Za 6 miesięcy emerytura. Będzie fajna, byłem w ZUS-ie dowiadywać się. A i jeszcze jedno. Po rozliczeniu się z zakładem niestety nie usłyszałem 'dziękujemy za tyłu letnią współpracę'. Szkoda.

Dariusz

Czy zarobki operatora automatu są takie jak pisze na stronie 6500 - 8500 brutto ?

Pracownica

Chory zakład, który w ogóle nie dba o swoich pracowników, w którym "mam zaszczyt" pracować od prawie 6 lat. Niestety za miast jakiejkolwiek poprawy jest coraz gorzej. Dziewczyny pracują pojedynczo na dwóch liniach w ponad 30 stopniach, bo wiecznie nie ma odpowiedniej ilości pracowników. Z jakiego powodu? Zwalniane są osoby, które mają odwagę się odezwać i przeciwstawić panującym tam warunkom. Premia?? To słowo też śmiesznie brzmi dla zwykłego pracownika. Kierownictwo do bani, dbają tylko o własny interes, w ogóle nie przejmując się zwykłymi pracownikami. Dyrekcja nie ma tak naprawdę pojęcia co dzieje się na halach produkcyjnych. Jednym słowem porażka, więc wszystkich, którzy chcą zepsuć sobie nerwy serdecznie zapraszam.

Rutkowski

Witam chciałbym zaczerpnąć troszkę informacji na temat Pana ktory juz tam nie pracuje chodzi o Pana Bogdana N. Czy jest może ktoś tutaj na forum kto pracował tam za jego kadencji ?

Baton
@Rutkowski

Znam kilka osób które pracowały tam pod wyżej wymienionym Bogdanem N. Był w stanie zorganizować pracownikom przysłowiowo wchodzącym mu w część ciała służącą do defekacji (słowo zaczyna się na D i kończy na A ) stawki nawet w tym momencie nie do przebicia przez innych pracowników. Jego osoba w hucie jest bardzo dobrze wszystkim znana. Szczególnie przez szacunek do innych osób. Teraz jeździ ciężarówką i dowozi szkło dla zakładu.

Sławomir

Przeczytałem że dużo osób pracuje tu po rodzinie i innych koneksjach. To można się dostać bez pleców? Czy tyko poparcie jest potrzebne na wyższe stanowiska?

Były operator

Pracowałem tam w 91 i nawet do teraz myślałem, żeby tam wrócić. Ale jak poczytałem sobie o tym jak to w hucie „ORMO” ciągle czuwa to mi się już odechciało. Do pracy chodzimy pracować, a nie użerać się z kapusiami. Wtedy jak pracowałem ekipa była całkiem znośna, przynajmniej na zmianie „A”

Detektyw
@Były operator

Witaj skoro pracowałeś tam to pewnie znasz Pana Bogdana N. Chciałbym uzyskać kilka informacji na pewne tematy

Monia

Jaka atmosfera i warunki pracy w biurze w Orzeszu? Warto?

Jane
@Monia

Brak informacji zwrotnej po zakończonym procesie rekrutacji. Nie polecam

Honorata
@Jane

A na jakie stanowisko aplikowałaś? I kiedy? Może jest szansa, że jeszcze się odezwą?

SiO2
@Honorata

Nie ratuj panicznie już swojej premii krótko cięta koszykarko z HR.

Aleksandra
@SiO2

Ciekawe w sumie za co im w hr premie przyznają, wie ktoś? I jak u pozostałych z wynagradzaniem, tego typu motywatory raczej powinny być dostępne dla każdego?

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"