Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Janusz

Strategia rozwoju jest zawsze skuteczna od wielu lat. Wygodne auta sluzbowe. Ogolnie fajnie się tu pracuje

@Janusz

Napisałeś, że strategia rozwoju jest skuteczna od wielu lat. Niestety nie wiele ona mówi odnośnie warunków panujących w firmie Quick-Mix. Zechcesz więc powiedzieć na początku, w jakim dziale firmy pracujesz? Skoro "fajnie się tu pracuje", to może powiesz coś więcej? Czy nowy pracownik może liczyć od razu na stabilną umowę o pracę?

Janusz
@Hanna

Dział wewnętrzny firmy Umowa jest na piśmie i jest podpisywana. Ogólnie rewelacja. Jestem szczęśliwy że tutaj trafilem

@Janusz

Napisałeś, że umowa jest na piśmie. A jaki to rodzaj umowy? Quick-Mix zatrudnia na umowę o pracę czy zlecenie?

Kibic Janka

Cały czas czekam gdzie teraz wypłynie najlepszy dyrektor handlowy jakiego miał QM dotychczas. Kolega go opuścił a sam da rade ?

Niki

@czytelnik Skąd takie podejrzenia, firma spoko dla tych którym chce się pracować!

czytelnik

Pełno tu klakierów - czyżby taki terror i strach o utratę pracy.Za co druga opinią kryje się jakiś "Jarząbek".

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jeemiasz

Tak od lat wszystko doskonale się układa. Na rynku widać ze od 20 lat firma się rozwija

He He
@Jeemiasz

Rozwija??? Z tego co widzę jeżdżąc po regionie, to raczej zwija... Nie widzę ich produktów nigdzie...

Klaus

Firma dalej podąża w kierunku jedynym słusznym , kolejne wietrzenie wyra i trzepanie prześcieradła....

Hanna

@Jeemiasz, pracujesz w firmie quick-mix, na jakim stanowisku bądź dziale? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Piszesz, że doskonale wszytko się układa, co dokładnie masz na myśli? Według Twojej wypowiedzi firma się rozwija, a czy daje również możliwość rozwoju zawodowego pracownikom? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Hanna

Na stronie firmy quick-mix jest ogłoszenie do pracy na stanowisko - pracownik produkcji, możecie napisać coś więcej o tym stanowisku jak wygląda praca? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia, czy wynagrodzenie połączone jest z systemem premiowym? Czy w firmie występują nadgodziny, które są zrekompensowane dodatkowym wynagrodzeniem czy czasem wolnym?

Ktoś

Niemiecka precyzja produkcji oraz strategia rozwoju firmy od lat przynosi efekty. Firma zawsze odnajdzie swoje miejsce na rynku. Pracownicy zadowoleni

Igor

to fakt firma od wielu lat daje możliwość rozwoju zawodowego, dobre warunki płacy i pracy . częste szkolenia personalne dostosowane do potrzeb pracownika

He he
@Igor

Nie bądź śmieszny człowieku...

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy!

@Adam

jesli pracowałeś w C to moze cos sie znajdzie :P

Przeciętny

Firma od samego początku działalności radzi sobie bardzo dobrze. Niezależnie od prezesa który był zawsze był rozwój. Dobra firma żeby rozwinąć umiejetnosci i zyskac doświadczenie na rynku.

Dobry pracownik nie narzeka na zarobki!!!

BYŁY

Byłem kiedyś pracownikiem QM - czasy Prezesa Gilla - i powiem tak obserwując to co dzieje się w firmie jestem pod wrażeniem - rewolucja Pana Waldemara przynosi efekt - ludzie z C już się adoptowali w strukturze i jest dobrze . Trzyma kciuki :) i powodzenia

Hanna

@Pracownik a raczej już były, @Stary, @Sasha Gray, to dobrze, że wypowiadacie się na forum dotyczącym pracy w quick-mix. Dodawane przez Was opinie pomagają innym osobom poszukującym pracy w tej firmie w podjęciu ostatecznej decyzji. Interesuje mnie jednak, czy wypłata na jaką umawialiście się na początku Waszej pracy w tej firmie odbiega od tej jaką w rezultacie otrzymywaliście?

Stary

Są ludzie którzy pracują w qm 18 lat i zarabiają 2500zł śmiech na sali xd

Pracownik a raczej już były

Jedyny kierownik produkcji Tomasz K. jest za swoimi pracownikami!!!

Sasha Gray

Praca cały czas w kurzu, zarobki najniższe w rejonie, śmieszne kwoty podwyżki. Nie dziwię się, że nie mogą znaleźć ludzi do pracy.

Święta racja kolego

Hanna

@Igor, proszę czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat szkoleń jakie oferuje quick-mix sp. z. o.o. ? Co masz na myśli pisząc, że firma daje możliwości rozwoju zawodowego, jak często odbywają się tam szkolenia i czego przeważnie dotyczą? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi @Gregory, mógłbyś powiedzieć coś więcej? Co sprawia że masz takie dobre zdanie o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.