Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Dobrze obeznany

Co kogo obchodzi gdzie kto mieszka i w jakich butach chodzi. Terminator wyjdż i ogłoś strajk bohaterze. W jednym się zgodzę z Tobą tak te przydupasy sprzedały by swoje matki wiem coś na ten temat pracuję pod jednym z nich. Wyłapać za bramą i do kanału.

terminator

Aby pozbyc sie z firmy prezesa (prezes???- mieszka z huliganami w piwnicy w jakims pensjonacie pod sandomierzem-wstyd)nastepnie tego bubka rozdartego z Malinia w podartych butach-dyrektor??? - sorry,nastepnie tego zębatka parszywego,kelnera i mechanizatora z Krzcina należy bezzwłocznie przeprowadzic STRAJK. Wyobrazcie sobie ze stajemy z produkcją na 3 dni....i co? jest zapytanie z zarządu co sie dzieje a my wtedy jednym glosem mowimy ze chcemy pracowac ale nie pod takimi rządami gdyż nas nie szanują itp itd.Nastepnie w wyniku opoznien scholl dostaje kary finansowe od klientów-brak towaru u klienta powoduje zatrzymanie pewnych procesów,straty w energii itp itd...wszystko w domu policzylem i są niezłe tyły...Co dzieje się dalej??? Prezes wylatuje,wylatuje bubek oczywiscie z uśmiechem na twarzy i lewym zezem - idą do innych firm na podobne stanowiska. A co dzieje sie ze sprzedawczykami??? Otóż zębatek zaprzyjaznie sie ze swoim starym kulejącym przjacielem z PRL-u jeszcze mistrzem również tzw."synunią" i razem zamiatają klatki schodowe na ul. Maciejowskiego, kelner wraca do baru polewać zwietrzałe piwo a mechanizator wraca naprawiać traktory na wieś...tak to wygląda uwierzcie mi. Pozdrawiam kumatych! :D

Dobrze obeznany

Co ma wspólnego twój rozwód z sytuacją panującą w tej firmie ? Ludzie piszcie na poważne tematy a nie kto z kim sypia i takie tam bzdury. Miej pretensje do siebie jak nie dawałeś rady GOŚCIU.

gość_12

Moja Żona tam pracowała, i jesteśmy już po rozwodzie. Nawet najlepsze małżenstwo poleci

gosc2
@gość_12

kiedys z tego znana byla zmiana d dzis c bije wszyskie na leb

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Sandomierz
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Sandomierz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Dobrze obeznany

Panie Długi ty pracowałeś jeszcze nie tak dawno na produkcji i fuksem awansowałeś na pewne stanowisko w ogóle nie znaczące w tej firmie zwykły pomiot jesteś jak My robole. I jesteś IDIOTĄ bo prędzej ty stracisz pracę niż zwykły pracownik bo będą cięcia budżetowe i ktoś się dopatrzy że takich osłów po studiach jest na pęczki i będą pracować za 1200 zł. Nie kompromituj się i kadry zarządzającej tą firmą bo dużo ludzi to czyta i ma w dupie tu pracować.

gość2

długi grasz mi na nerwach , ale co do jednego masz rację sam widziałem jak jeden z akwarium obrażał młodego i nikt się nie odezwał chociaż kilka osób to słyszało. A wystarczyło tylko podejść we dwóch czy trzech i schować mu te słowa z powrotem do gardła sam się nie odezwałem bo boss szukał na mnie haka

długi

gościu próbujesz mnie obrazić piszesz że jestem idiotą a nawet mnie nie znasz piszesz że niemiecki zarząd się smieje możliwe ale zastanów z kogo się śmieje z akwarium- może ja do nich nie należę pracuję w biurze a piszę tak dlatego żeby tacy jak ty zastanowili się co robicie jak dajecie się zniewolić i pomyślcie sami ile razy słyszeliście jak obrażają waszych kolegów i jak wy zareagowaliście na to pewnie głowa w piach i westchnienie ulgi że tym razem to nie wy

gość

co za bzdury ten długo KRÓTKI pisze. Jak być miał odrobinę inteligencji i rozumu nabytych na tych studiach pojął by z łatwością że taki sam robol jest jak wszyscy. A niemiecki zarząd z "biura" śmieje się z poloczka i rączki zaciera że karci, poniża nadzoruje z istną zażartości (usunięte przez administratora) ZA MARNE PIENIĄDZE) POLAKA ROBOLA. Oj ty idioto głowa na dół i na kolana, nie sra się we własne koryto, mamusia tego nie nauczyła!!!

Bez studiów

Jakos tego nie widze. Jeden dzien i do roboty. Raczej jeden dzien i mowia wam dowidzenia. Nawet takich chetnych niedlugo braknie. Dobra rada, zmien nick na krotki. Lepiej ci pasuje

długi

chętnych do pracy nie brakuje więc my nigdy nie staniemy na maszynach fakt mamy więcej do stracenia niż wy ale my się nie boimy bo dla nas zawsze będzie praca, możemy wymieniać opornych a na hale ramek jak będzie trzeba zatrudnimy nowych dzień szkolenia i do roboty

Dobrze obeznany

DŁUGI pomyśl trochę myślenie nie boli i powiedz to również kolegom z biura ŻE JAK NIE BĘDZIE ROBOLI TO NIE BĘDZIE WAS ! I kto tu ma więcej do stracenia ? Niby po studiach a głupota nie zna granic. Nie długo sami staniecie koło roboli podobno hala ramek potrzebuje ludzi a wy tzw koordynatorzy zaczynaliście tam karierę. Szacun tym co uciekają z tej firmy.

Bez studiów

Z tego co wszyscy wiedzą w akwarium tylko dwie osoby mają studia. Reszta to cos tam edukacji liznela. Poziom raczej stabiilny. Pasujacy bosowi. W sumie ma rację. Latwo sie tym steruje. Posluch jest, nikt nic madrzejszego nie wymysli. A jesli juz coś mu do glowy przyjdzie to lepiej na ucho podarowac pomysl bosowi. Mowisz ze masz studia to czemu tak się boisz? Nie znasz swojej wartosci? Przeciez studia nobiliutuja do czegos wiecej niz nie patrzenia bosoowi w oczy gdy mu mowisz dzien dobry. Pomysl moze o sobie bo masz problem. MY robole bez studiów umiemy nosic glowy wysoko.

długi

dzięki że chociaż jeden zdecydował się odezwać chociaż nie masz dobrych informacji bo ludzie odchodzą nie po rozmowie wstępnej tylko po wypłacie ale tylko ci którym się nie chce pracować albo nie muszą bo mają inne dochody. a jeśli chodzi o głupoli to nie do końca masz rację ja jestem po studiach a czy ty je masz nie wiem wątpię a jeśli chodzi o buntowanie to masz rację boss nie lubi innego zdania niż jego my nie możemy mieć własnych pomysłów chyba że poprawiające zyski ale i tak lepiej przedyskutować to na osobności z bosem

dobrze obeznany

Panie Długi jak każdy dobrze wie to ludzie rezygnują z tej pracy po rozmowie wstępnej. Masz dobre zarobki bo pewnie pracujesz w biurze a musisz wiedzieć ze Dyrekcja na stanowiska awansuje największych głupoli z wydziału żeby po prostu się nie buntowali .Wymienić co najwyżej możecie swoje mózgi choć wątpię że to pomoże bo pewnie nie będziecie umieli z nich korzystać. Pozdrawiam w imieniu wszystkich roboli.

długi

ta firma nigdy nie upadnie tyle ma zamówień jesteśmy potęzną i dobrze prosperującą firmą i niewiele jest takich co mogłoby produkować takie ilości szkła i dzięki temu ta firma jest tu a nie w niemczech, a my mamy dobrze płatną pracę a wy robole możecie się buntować to najwyżej was wymienimy na innych którzy będą pracować za 1200 i nie będą pyskować ajak my przechodzimy koło was powinniście spuszczać wzrok a nie patrzeć się nam w oczy

ad
@długi

odsczekuj sie zzydziala polaczkowata (usunięte przez administratora) naucze cie szacunku ty (usunięte przez administratora)

gość

czy firma zmierza ku upadkowi c zmiana na pewno

albin

czy firma zmierza ku upadkowi??? te 3 zmiany itp.???

pili

najlepszy był magazyn na 5 piętrze hahahahaha:) porażka :)

Adamek

Bałagan brut smrut masa niewyrobionego szkla.Pozastawiane przejazdy magazyny zastawione brak terminowych wysylek.Jeden wielki burdel.Liczy się ilość anie jakość i są później reklamacje nie rozumie takiego postepowania.Postoje są robione przed świętami a w święta idjoci pracują cala paro zamaz ludziom dać wolne.Szklo jest krojone i odstawiane na bok zamiaz więzione pod maszynę bylo by więcej miejsca ale oni są za głupi żeby pomyśleć. A Skrok Daniel to kapletny idjota po podstawówce jak ktos taki może zazadzac krajaczami brak kultury osobistej w stosunku do pracowników.

Jimi

Heh jeszcze ciężko się dostac a na cv nieodpowiadają :/

Jimi
@Jimi

To jak się wkręcic do tego Scholl Glass i czy są ogólnie przyjecia gdyz zależy mi na umowie o prace z góry dzięki za odp

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas