Opinie o Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka w Piła

Ruslana

Te panie co robią kanapki niech się zajmą robota a nie oglądaniem na fejsbuku i odgadywaniem innych. Największe plotkary w bochenku. Masakra . A patrząc na opinie tych bułek to się nie dziwię że są jakieś włosy. Masakra. A bułki pszenne są gorsze niż opona. W chlebie firmowym jakieś ziarna się wkradają .

@Ruslana

Od lat kupuję pieczywo w tej piekarni i stwierdzam że mają najlepsze pieczywo.Wiadomo że czasem chleb będzie mniej wyrośnięty, zdarza się wszędzie.Wiec po co te złośliwości?

Antośka Nowy wpis

Hejka. my też z chłopakiem widzieliśmy, że kiedyś była dodawana oferta dla pracownika magazynu. nie wiecie czy w tym roku nie będzie jeszcze przyjęć do takiej funkcji przy Kaczorowskiej? Przeniósłby się, w aktualnej pracy sporo dźwiga. Pieczywo aż tak ciężkie nie jest?

Hen Nowy wpis

W makowcu jest zbyt nadmierna ilość aromatów. W innych ciastach też aromatu nie żałują. Cukiernik psuje ciasto.

Lidka Nowy wpis

Dzień dobry, czy do piekarni przyjmują jeszcze dostawców / kierowców? nie widzę byście odnosili się do tego stanowiska a mam dawniejsze z oferty w sieci. wiem ze okres próbny na umowie o pracę jest przyznawany, a na jaki okres?

Renata

pisali coś o tym, że podobno pracownice zajmują się tutaj telefonami zamiast obsługą klientów i zastanawiam się teraz czy to była prawda a nawet jeśli to kto tu obecnie jest odpowiedzialny za ich nadzór? kiedyś pisali coś na temat kierownictwa, które podobno słabo traktowało pracowników. Była do teraz rotacja i trafił się ktoś luźniejszy? opowiecie jak się teraz tutaj pracuje i ile za to płacą?

@Pracownik Nowy wpis
@Renata

Lepiej tam się nie zatrudniaj bo płaco marne pieniądze i w każdej chwili ciebie mogo zwolnić a zasówać będziesz od rana w niedzielę czasami nawet w soboty zarobki to porażka i to totalna nie mogę napisać ile bo mogą podać do sądu ale można się domysleć jesli nie polecam tam pracy

Czy po rozmowie w Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

We wpisach pojawiła się wzmianka o jakości chleba i tego, że czasami zdarza się mniej wyrośnięty.... A co z warunkami pracy na stanowiskach, które nie mają z tym bezpośredniej styczności? Mam na myśli dostawców oraz magazynierów. Były kiedyś takie ogłoszenia na stronie UP. Ile obecnie się na nich zarabia?

Ruslana

@Ruslana

Zawsze możesz kupować gdzieś indziej jak nie pasuje.

Mariola D

Lubię bułki z kebabem do pracy ale już drugi raz natknęłam się na czerwone włos w środku . Dziękuję bardzo. Więcej nie kupię

Ola
@Mariola D

Potwierdzam. Też miałam włosy w bułce wital . Były jakieś siwe albo jasny blond. Nie pamiętam. Myślałam że się porzygam. Tragedia. Nie polecam. Omijam już te piekarnie szerokim łukiem

Natalia
@Ola

Mam nadzieję że to zareklamowałaś?

klientka

Muszę stwierdzić że ostatnio piekarnia bardzo się popsuła. Bułki malutkie i gumowate.. Dzisiejszy zakup drożdżówek na ulicy Kaczorskiej, to jakaś porażka. Stare, spalone- chyba sprzed świąt.. Bułka vital oklejona plackiem , makowcem.. masakra A tak lubiłam tam robić zakupy...

@klientka

Od jakiegoś czasu faktycznie się psują.Chleb mały drożdżówki cholernie drogie i mniejsze.Malo np.sera i lukru a więcej suchego ciasta.

Jerzy

Po co ten gwork istnieje skoro administrator usuwa opinie?

Usuwa niecenzuralne słowa.

Danuta

Usuwają albo ukrywają, zwłaszcza jeśli łamany jest regulamin forum. Tak - zaskoczę Was - tutaj obowiązuje regulamin.

@Danuta

Co znaczy łamanie regulaminu ? takie forum chyba po to jest żeby pisać PRAWDĘ jeśli Pani nie pracowała w tym zakładzie to bardzo proszę się nie wypowiadać .

Mariola
@Danuta

Pani Danuto regulamin to powinien obowiązywać miłościwie panującego tam kierownika który BARDZO źle traktuje pracowników i który nie wie że jest coś takiego jak (usunięte przez administratora) pracownika bo nie zna tego słowa a (usunięte przez administratora) w Polsce jest karany .Staram się być bardzo delikatna w opisie kierownika To ja Panią też zaskoczę tak to jest jak osoba bez odpowiedniego wykształcenia pcha się do rządzenia

Czy w Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka występują paczki/bony świąteczne?

Barbara

Pracowałam do czerwca ostatnie święta dostałam w kopercie 100 zł .W poprzednich latach tak samo.Paczek nie ma.

@Barbara

Czyli coś tam jednak dają, skromnie bo skromnie ale zawsze coś :) A czemu już nie pracujesz?

Gdzie reszta opinii?

@Jerzy

Usunięte hahaha, Pracować bez umowy.

@Jerzy

Jaka reszta? Przecież masz 4 strony, ponad 50 opinii. Mało? Lektura do poduszki idealna :D A poza tym nikt opinii nie usuwa, no chyba że naruszają regulamin.

Jerzy K cukiernik,ciastkarz ,

Co do pracy w piekarni nie wypowiadam się bo nie wiem. Ale wyroby mają na medal ????. Jestem z zawodu cukiernik-ciastkarz i piekarz z czasów p.Fryca i stwierdzam że w Pile i okolicach lepszych wypieków nie kupicie. A w szczególności chleb i bułki.

Niezadowolony klient

Niestety jestem już kolejny raz niezadowolona z wyrobów tzn wisienki i koperty z jabłuszkiem twarde pewnie z soboty to już powinno być 50% ceny zęby idzie połamać tragedia

Krzysztof
@Niezadowolony klient

Nie przesadzasz trochę? Połamać zęby na ciastku? Jeśli były twarde i jak uważasz nieświeże to powinnaś to zareklamować. Próbowałaś to zrobić?

Kwiat

Na umowie najnizsza krajowa a do reki wiecej ktos tu oszukuje panstwo. Tak samo jak towar ktory wyjezdza bez faktur i paragonow. Moze ktos sie za to wezmie wkoncu. Syf taki ze sanepid juz dawno powinien to zamknac no ale panie z pilskiej inspekcji sa kupione. Brak slow.

@Kwiat

Znam osoby które mają na umowie 1/4 etatu a pracują na cały etat reszta w kopercie do ręki.Panie sprzątające i nie tylko na emeryturze i kasa do ręki.

Hanna
@Barbara

Uppsss to nie powinno tak zdecydowanie być. Skoro znasz i wiesz że tak jest to zgłosiłaś to gdzieś?

Agnieszka Łukasz Mazurkiewicz

Bardzo polecam piekarnie Paprocki bardzo miła obsługa smaczne placuszki i nie tylko miałam komunię nie dawno i każdy z gości zadowolony wręcz bym powiedziała zajadali się pysznym ciastem polecam z całego serca a Pani Monika bardzo miła uprzejma i tak doradziła że ciasto i tort pyszny ????????????????????polecam Serdecznie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka?

Barbara

Kierownik traktuje pracowników jak mniej niż ZERO.

g

dlaczego zwalniane sa osoby ktore byly ciagle dyspozycyjne i po roku sa zwalniane bez powodu dlaczego?

@g

Dlatego że w Bochenku najchętniej się zatrudnia na czarno .

Barbara

Panie Paprocki dlaczego (usunięte przez administratora) Pan swoich pracowników na urlopie.Mam przepracowane 20 lat a Pani kadrowa chamsko mi oznajmiła że cały czas nalicza mi 20 dni urlopu jak osobie młodej.Przez 3 lata pracowałam w prywatnej odzieży i obuwiu dlatego że firma nie daje odzieży ochronnej. Pracownicy bardzo agresywnie walczą między sobą o kosze do pieczywa których nagminnie brakuje. Wózki do chleba mają pourywane koła i zamiast jechać to trzeba taki wózek ciągnąć po betonie wózek jest ciężki ma 150 chleba.W zakładzie panuje straszny bród a Pan jako właściciel nosi głowę bardzo wysoko zadartą i udaje że nic nie widzi. Może warto rozmawiać ze swoimi pracownikami bo można się trochę dowiedzieć. Udawanie że wszystko jest ok nic tutaj nie pomoże i nie wpłynie na poprawę.

Barbara

Panie Paprocki dlaczego (usunięte przez administratora) Pan pracowników na uropach???? Mam przepracowane 20 lat a Pani kadrowa chamsko mi oznajmiła że cały czas liczy mi 20 dni jak osobie młodej.przez 3 lata pracowałam w prywatnej odzieży i obuwiu dlatego że firma nie zapewnia odzieży ochronnej.Praciwnicy walczą między sobą o kosze do pieczywa których nagminnie brakuje.Wozki do chleba mają pourywane koła i zamiast jechać to trzeba taki wózek na którym jest 150 chleba i jest ciężki ciągnąć po betonie.w zakładzie panuje bród i smród a Pan jako właściciel nosi głowę bardzo wysoko i udaję że nie widzi tego cyrku.Panie Paprocki może warto od czasu do czasu porozmawiać z własnymi pracownikami bo można się dużo dowiedzieć.Udawanie że jest dobrze nie wpłynie na zmianę opinii.

Nie polecam pracy w piekarni Bochenek, zostałem zatrudniony na miesiąc próbny ale dłużej bym nie wytrzymał. Kierownik na zmianie nocnej to człowiek niezrównowazony..Biega wrzeszczy ubliża strasznie pracującym tam kobietom (traktuje je jak (usunięte przez administratora) Przekleństwa i awantury że strony kierownika J to chleb powszedni.

Mariola Ł.
@Piotr

Potwierdzam panie Piotrze Ja również nie polecam pracy w tym zakładzie.Pracowalam tam przez 1 rok i trochę widziałam.Pracowalam z panią która sobie dorabia do emerytury i jest grubo po 60 roku życia To jak kierownik ją traktował jakich niecenzuralnych słów i obelg używał wobec tej pani to przechodzi ludzkie pojęcie kobieta często z płaczem wracała do domu Wszyscy w zakładzie wiedzą że kierownik to (usunięte przez administratora) i przekręt ale każdy się boi odezwać bo wiedzą że kierownik się postara o to aby zwolnić osobę która powie właścicielowi prawdę.

Czy Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Oczywiście urlop dostaniesz wtedy kiedy kierownik sobie życzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka - Piła

• Jak się pracuje w Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka?

Piekarnia Bochenek Jolanta Paprocka
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kaczorska 50
    64-920 Piła