Opinie o Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny w Opole Lubelskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny w Opole Lubelskie

Guliwer Nowy wpis

Nie polecam wędliny są odswierzane. Po zakładzie biegają myszy jest brudno. Szef to furiat. Nie liczy się tu człowiek dla szefa jesteś nikim. Panuje tutaj wyzysk.

Oliwier Nowy wpis

Bardzo dziwny wpis bo firma ma zupełnie dobre opinie. Może to właśnie dlatego, że są coraz lepsze to konkurencja zaczęła inspirować?

AnStokrotkova

Pracodawca kawał (usunięte przez administratora) Pracownika traktuje jak najgorsze ścierwo. W spożywczych kilkakrotnie każe mrozić, moczyć w solankach i sprzedawać mięso którego pies by nie ruszył!! Brak szacunku dla klienta jak i do pracownika co potwierdzały awantury na sklepach, poniżanie przy klientach. Wieczny problem z odpadami z wędlin kazał pracownikom kupować odpady i gotować bigosy, nie mógł pogodzić się z tym, że posiadając krajalnicę zawsze zostanie odpad. Brak możliwości ustawienia sobie urlopu, przytoczę "to ja będę decydował kiedy i czy w ogóle pójdziesz na urlop". Obłudny szef jak i jego konkubina... w oczy słodziła a za plecami potrafiła obsmarować każdego. Najgorszy pracodawca w moim życiu!!!

Nie polecam Nowy wpis
@AnStokrotkova

Tak to prawda. Udają jacy to dobrzy sa itp, a tak naprawde to szef nadpobudliwy , On sie nie nadaje do kierowania ludzmi nawet przy obecnosci klijentow potrafi krzyczeć bez opamiętania , nawet kiedy nie na racji to dla niego czarne to jest białe a biale to jest czarne Nawet nie wiecie co wy jecie sanepid powinien wpadac codziennie

Wacław Einstain

Czasami jednak warto sprawdzic opinie firmy ktorej chce sie podjąć prace , bo to co tu pisza po przednicy tak to prawda ... Sanepid to powinnien tam wpadac bez zadnego zawiadamiania dopiero moze by ludzie przejrzeli na oczy co tam sie wyprawia chemia nastrzykiwania zmaczniacze smaku itp szef (einstain )drze jape na pracownikow nawet w obecnosci klijentow burak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) co to wgl jest za czlowiek , a ta jego kleopatra to jak by mogla to by ci noz w plecy wbiła .. Tak czlowiek nic nie znaczy dla a'la szefostwa tylko kasa ... Nie odradzam , chcesz pracuj jak lubisz ekstremalne warunki pracy , z czasem dołączysz do grona tych tu co widzieli i slyszeli co tam sie wyprawia... Nauczka na przyszlosc zanim wejdziesz sprawdź...

Aneta Nowy wpis
@Wacław Einstain

Mógłbyś napisać, co oznaczają te "ekstramalne warunki pracy"? Nie podajesz zbyt wielu konkretów. Możesz powiedzieć, jak długo pracujesz w firmie? Ciekawi mnie rodzaj oferowanej umowy. Napisz proszę, czy w Rademięs zatrudniane są też osoby bez wcześniejszego doświadczenia.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
ATN Service ApS
Jano1234

(usunięte przez administratora) liczy się tylko kasa nie człowiek

szefsmieszny

Podpinam się pod komentarz wyzej. Szef jest nadpopudliwy.

Nic
@szefsmieszny

Ja też byłeś świadkiem gdy starszy Pan się darl a na sklepie kolejka. Więcej nie pójdę tam.

Dawid

@embargo nie ma żadnych pozytywów ?

embargo

nie polecam, pracodawca drze jape i patrzy Ci na rece jak stoisz i robisz, zyd jakich mało, na jedno sie umawia a drugie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny - Opole Lubelskie

• Jak się pracuje w Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny?

Z.P.H. Rademięs sp.j. Rak Depa Miłosierny
  • Fabryczna 40