Opinie o Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. w Toruń

Kierowca

Zdecydowanie nie polecam pracy. Szef i dzieci wożą się mercedesami z salonu a flota aut błaga o wymiane. Brak GPS, brak telefonu służbowego każdy dzwoni na prywatny, wypłata dobra tylko wtedy jak nie masz życia i 10-12h po nocach siedzisz w pracy. Za nocki brak dodatku, soboty każda pracująca brak dodatku. Jak weźmiesz urlop w sobotę to wpisują na poniedziałek. Nigdy nie wiesz ile zrobiłeś czekasz na łaskę w dzień wypłaty co rzadko się zdarza żeby była na czas.

Kierowca

NIE POLECAM TEJ FIRMY. TAM PRACUJE SIĘ JAK ZA KARĘ. KAŻDY SIĘ PRZEKONA JAK SAM ZNACZNIE TAM PRACOWAĆ. TRZEBA SIĘ PROSIĆ O WYSŁANE WynagrOdzenie . NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!

Xxxxx
@Kierowca

O co?? Pracowałem tam jakiś czas temu prosić to się trzeba ale wyplata tego co dają nazwać nie można praca (usunięte przez administratora) za marny grosz wszedzie w transporcie torunskim lepiej niż tam kiedyś może i można było się pochwalić ze się pracuje w mies hurcie teraz to wstyd

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.?

Xxxxx Nowy wpis

Przychodzisz na spotkanie masz przedstawione wymyślone warunki żebyś był na drugi dzień przychodzisz na drugi dzień i jesteś to cała rekrutacja

@Kierowca

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.?

Xxxxx

W tej firmie nie ma nic poza pracą spotkania, wyjazdy.. ubrań nie ma dla pracowników ktorzy w nocy lataja po chlodniach nie wiem jak w te zimę ale w poprzednia jedynie buty robocze dali

Xxxxx Nowy wpis

Nie ma nic robisz za (usunięte przez administratora) pieniądz 0 integracji 0 atmosfery pracodawcy nie zależy na pracownikach nie ty to ktos inny

Czy pracownicy w Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. dogadują się między sobą?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Kacpi

Pracowałem tam i wszystko było tak jak kierownik mówił na rozmowie rekrutacyjnej gdyby nie to ze musiałem wrócić do Warszawy pewnie nadal bym tam pracowal. Zarobki sa naprawdę ok. Wypłata zawsze na czas, a co do ludzi to wiadomo takie czasy, że ze wszystkimi się nie dogadamy, do pracy szedłem pracować, a nie narzekać. Wybierasz taka prace to pracuj ja jestem tego zdania. Pozdrawiam wszystkich znudzonych życiem …

Aga

Jakiś czas temu pracowałam w tej hurtowni bardzo miła atmosfera szczególnie pani Beatka i Tomasz miło wspominam współpracę i polecam z całego serca gdyby nie praca na zmiany pewnie do dziś bym tam pracowała . Pozdrawiam

Andzia

Czy ktoś pracował w tej firmie jako telemarketer/telemarketerka?

Joasia

Jeżeli ktoś otrzyma propozycję pracy jako telemarketer w tej firmie to moja opinia może okazać się przydatna. W ogłoszeniu podają że wynagrodzenie jest 4300 -4600. Jednak gdy dochodzi do spotkania okazuje się że wynagrodzenie jest w granicach 3300-3400. Praca na dwie zmiany 7 – 14, 14-22, Ale to nie wszystko bo jeszcze dochodzi co druga niedziela pracująca. Pracodawca płaci jednak tylko za 8 godzin dziennie więc wychodzi na to że niedzielę którą przychodzimy do pracy robimy za darmo... do tego ten tekst ,, Właściciel nie chcę dopłacać więc płaci tylko i wyłącznie za 8 godzin pracy".. żenujące... Słysząc takie teksty na samym początku to proszę sobie wyobrazić czego można się spodziewać później... Nie wspominając o tym że święta są pracujące za co nie otrzymamy dodatkowego wynagrodzenia... Praca na bazie klientów którzy korzystali lub wciąż korzystają z usług firmy.. system generalnie dość prosty, aczkolwiek sam przekaz informacji tragiczny..

Tomi
@Joasia

Byłem na rozmowie i w ogłoszeniu jest 4300-4600 brutto to na rękę wychodzi 3000-3200 to raczej dobrze informują a co do godzin to przecież normalny etat po 8godz

Beata

Pracowałam w tej firmie parę lat , szef w ogóle niedba o ludzi ucina wszystko co się da :( traktuje ludzi podle i bez szacunku. . Co wypłata to zawsze ucina pracownika kasę i nawet nie wiadomo dlaczego bo nie ma szans aby porozmawiać z nim . Ludzie robią tam od 02.00 w nocy do 12.00 nawet i dłużej za marne grosze. Cieszę się że w końcu odeszłam. Nie polecam tam pracy.

Mózg

Może zarobki są w miarę w firmie ale za pracę 12 godzin człowiek by oczykowal więcej zwłaszcza że ma się do czynienia z towarem i rozliczaniem pieniędzy.(usunięte przez administratora)

Ryszard

A ja mam wrażenie, że komuś pod górkę z pracą i teraz chce oczernić dobrą firmę.

Xxx
@Ryszard

Tak jak mówisz ????????????????????????Firma to porażka jest ????????????????????

XXX

Miałem przyjemność pracować w tej firmie ale dobrze że odeszłam i nie żałuję pieniądz nie są aż tak duże jak obiecują człowiekowi.Kierownik Krzysztof uważa się za pana boga jak Bóg wie kim był by praca jak to lubi zapierniczac od 2 w nocy do 12 w południe.ti co oferuję firma to Tylko dla osoby zdesperowanej! Strzeże nie polecam tej pracy śmieszne pieniądze ci proponują za tak cieszą pracę bo do lekkich nie należy nie myślcie sobie że tylko jeździcie samochodem i tylko tyle......!!!!!

Roni Rusz

Firma to jakaś porażka kierownik Wielki buc wszystkich mierzący jedną miarką co tylko przyjdą się zapytać o pracę!Z gorszym człowiekiem a zarazem prostakiem jak on się nie spotkałem!!!!

Mateusz

Cześć, jak atmosfera w firmie?

ciaocescu ramona

... ... ... ... euro 2016 red bull fanta ... ... ... ... ... oshee waaaa hi ... ... ... ... ... ... ... ........................................ 3500 plaza .................................................. trening biegacza waaa ... ... ... ... ... ... ... ... ledwo ... ... ... ... ... ... oshee hi ... ... ... ... ... ... waaa ... ... ... kawalkada ... ... ... ... ... ... ... ... waa psy trance ..................................................... ibiza plaza

PKiN kongresowa

....................................................... 3500 plaza ........................................... PKiN kabaret moralnego niepokoju PKiN kongresowa berlingo 3.2.1. UEFA UEFA UEFA jullietta sport UEFA UEFA UEFA extraklasa ....................................................... UEFA UEFA UEFA jest wieem jeeeeeeeeeeb z piesci glowe Bristole Europeski NERF NERF NERF ... ... ... ... boruwka ... ... ... aaaa ... aaaa .... aaaa ... gipsy techno wuzki ... ... ... Widlowe Stlevia Iveco jeeeb jeeeeb jeeeb w glowe ... ... ... ... ... KLM bogatki depserados amg. 43 Miasto lubi .................................... 3500 plaza ....................................... ... ... ... wrangler JEEP polubi ... ... ... ... hammer ... ... ... grabuw lubie KLM rozrzad gubieee Volvo ... ... ... ... hula krasula hammer NATO grubaa ulaaa M-19 ... ... ... ... ... ... UEFA UEFA UEFA .......................................... 3500 plaza .......................... UEFA UEFA UEFA .......................................... ibiza plaza

az silny yuppie

az silikony silny mirrage vote junakuw Ajax F.C. Porto Juwentus cudeeem ... ... ... zla ze ibiza 3500 plaza ... ... ... bilaaa ... ... ... NERF NERF NERF E.R.T.-147 Narodowy voucher ................................ cudem Grudniu ... ... ... ... cudem zadym dworskiej cudem ... ... ... ... M-19 parkowa Park Stodole 2016 rozki Ela wiki ... ... ... ... uwaga uwaga gaga gagaga 750 x-drive ..................................... zadnym UEFA UEFA UEFA mecze White House vote yuppie slawni bogaci Rejs sprawni inaczej techno wuzki UEFA UEFA UEFA Tatry Slask Wislaaaaaaaaaa tupoleeeeeeeew wasami filaaaaaaaaaaar UEFA UEFA UEFA dialogi hi ....................... kosmetyczke power bank ludzie ... ... ... aha michaszki ferrari 383 tys. euro grill 3.2.1. poczestunek Ludowa PRL ... ... ... rozbijaaaaaaaaa nemo nelly tygryski waa NERF NERF NERF wiedzialeeem ..... daaach za napis na scianie ... ... ... ... rafiki sznaps rafinki ibiza plaza

pepsi haineken

pepsi haineken saquaro weroni ..............................picca piccerinka 750-x drive UEFA UEFA UEFA dzieeci un tipa 3 Wislaaaaa filaaaaaaaar ..............................grill 3.2.1 un tipa plazaaaaa second to mars Wenus gazu target berlingo 2019 ............................. masserati Cop (usunięte przez administratora) Ajax euro w 2016 ............................... target ................... 3.2.1. grill UEFA juwenalia Strajk UEFA Cop Cruiser waa probleeeeem 530 ie. bazooke halbicee ............. waa probleeeem UEFA UEFA UEFA 530ie. bazooke halbice .......................... walee z ostryych Wislaaaaaaaaa filaaaaaaar UEFA UEFA i niee jeeest ....................... ibiza plaza ....................Dom Kultury slowianka Cracovia ibiza plaza

metaxa fontanny

krzys domki ID marketin' manhattan comfort zone lody swiecie hortex mango Wislaaaaa bijaaaa w Tatry Kaszubuw Widlami E.R.T.-147 kawalkach ... ... ... ... ... Hellix Shell tankuj BP yaris 3443 lody lezajsk lezakowac wolno grill 3.2.1. Wislaaaa ale Biura ... ... ... ... ... ... ... ... grill jogurt ambasada saska ... ... ... ... ... Narodowy NBP PGN PGE taurone 230 amper Wawer Wawel ... ... ... ... ... plaza ibiza uwazaj domki Fresh parkowa Stodole Park domki ... ... ... ... ... ... ... ... laiza minelli boruwke schoduw techno gipsy wuzki new york manhattan euro ....................................... masseratti dziewczynee M-19 parkowa Park StodoleUEFA UEFA UEFA 230 tesciaaa w Grudniu .............................................................. masserrati KLM bogatki ... ... ... ... 733 domki mokry lug ... ... ... ... ... plaza oshee UEFA UEFA UEFA dymaa NASA ibiza plaza 3.2.1. grill hamburgery masseratti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb jedz NASA UEFA nieee ............................ z Kosmosu trzcineee ugotowaali zjeedli ...................... pat patowa sovietuw frustracjii zabka Galaxy .................................................. jurij kasparow UUEFA UEFA UEFA kiwi nielot ..................................... w glowe soplica gruszkowa sliwkowa alpagi 2017 ibiza plaza

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chrobrego 14
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792072544 KRS: 0000013298

Firma Handlowa Euro-Drób-Bis Joanna Dec i Ryszard Dec sp.j.