Opinie o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jula Nowy wpis

Moją uwagę zwróciła ta opinia z kwietnia, z której wynikało, że konserwator był poszukiwany. Nie ma jednak odpowiedzi co do procesu samego rekrutacyjnego… A co ogólnie z samą już pracą? Jakie narzędzia się otrzymuje i jaka jest atmosfera? Czy usterki są częste? I jak płatne? (tato czegoś szuka w okolicy)

Kim Nowy wpis

Dzień dobry.Czy kierunek ratownik medyczny jest płatny?Jak to jest z tą szkołą??publiczna... niepubliczna

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Konserwator. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

julita Nowy wpis

dzien dobry, czy kierunek detektywistyczny jest płatny? jesli tak ile kosztuje?

Fiolka

Mam pytanie czy za kierunek technik weterynarii trzeba płacić?

@Fiolka

Zastanawiam się pod jakimi warunkami na pewno nie trzeba byłoby płacić, jakieś konkretne predyspozycje? Generalnie to przyznają tu stypendia? I gdzie konkretnie idą te pieniądze? Inwestowali w coś w ostatnim czasie?

fryzjer

Cześć, czy ktoś z Państwa był na kursie fryzjerskim w szkole Sokrates? Może absolwenci też posiadają jakieś informacje o w/w kursie? pozdrawiam.

Beata
@fryzjer

Ja nie, bo bardziej niż kursu szukam stażu w zakładzie. Ale skoro już piszesz o tym, to może wiesz coś, czy po takim kursie u nich jest chociaż zagwarantowane zatrudnienie w tej firmie? Czy raczej odpada?

A

Nie polecam tej szkoły. Skończyłam kosmetykę. Płaci się spore pieniądze a została przerobiona tylko połowa materiału bo brakło czasu, dramat nie powinno tak być, kosmetyki przeterminowane.

@A

Z tym brakiem czasu piszesz całkiem poważnie? Jak mogło w ogóle do tego dojść, pzt., chyba mają nadzór nad materiałem, więc gdzie jakaś rekompensata? Proponowali coś?

Ababa

Nie polecam, najgorsza Szkoła w Bielsku, szkoła to ruina, nauczyciele wiedzy nie umieją przekazać, pracowanie to porażka w pracowni kosmetycznej trudno znaleźć dobry pilniczek nie mówiąc o lakierach do paznokci... . Jeżeli zależy Ci na zdaniu matury to nie wybieraj tej szkoły. Nie ma szans na rozwijanie swoich zainteresowań w danym kierunku.

Ala
@Ababa

Jak mozesz tak klamac, chyba masz same dwoje i frustracje, wstyd mi za takie kolezanki

Ola
@Ababa

wiesz dawno tu nie zagladalam, ale to co napisalas to wstyd mi za Ciebia Ababa, klamiesz w zywe oczy, jak Ci sie nie podoba to zabieraj dokumenty, i idz gdzie indziej, Pani Malgosia jest bardzo dobra swietnie Nas przygotowuje, juz same mozemy wykonywac zabiegi, a sprzet pr super i niczego nam nie brakuje, tylko tego ze nie mozemy chodzic teraz na pracownie, ale od dzis sie spotykamy, i pamietaj nie lubi sie klamczuchow.

Bartosz
@Ola

Drodzy użytkownicy nie kłóćcie się bo nie wprowadza to niczego dobrego do wątku. Lepiej zamiast tego napiszcie, czy firma ta z okazji minionych świąt Bożego Narodzenia wprowadziła może jakiś dodatek do pensji dla zatrudnionych osób?

@Ababa

Witaj, jesteśmy ciekawi skąd taka negatywna opinia na temat naszej placówki. Pracownia jest w trakcie modernizacji, podobnie pracownia masażu, która będzie jeszcze bardziej nowoczesna. Pracownia kosmetyczna to zajęcia dodatkowe w liceum, nie studia kierunkowe, zatem jej wyposażenie jest na poziomie potrzeb szkoły średniej. Przykro nam, że nie spełniliśmy twoich oczekiwań. Życie pokazuje, że nie wszystkich da się zadowolić na każdym gruncie. Pozdrawiam.

ala
@Ababa

pisz sobie co chcesz, po tej szkole jestem kosmetyczka chyba dobra skonczylam tez tam kurs fryzjerski, i masazu mam super gabinet ,kto nie chce sie uczyc to wiadomo nawet zloto nie pomoze

kafara
@Ababa

Zgadzam się z twoją opinią. Byłam na kierunku kosmetycznym ,ale to jakaś masakra. Kosmetyki jednorazowego użytku były kilkakrotnie używane. Pracownia jest słabo wyposażona. Nauczyciele średni, ale nie wszyscy. Ogólnie to siedzenie po 8 godzin w ławce,bo korytarz to jakaś porażka-o ile w ogóle można nazwać to korytarzem.

Dominika

Ja tak trochę z innej strony, nie wiecie czy nie szukają do szkoły sprzątaczek? Mama szuka pracy sprzątaczki na terenie bielska. Chyba ze to jest jakaś zewnętrzna firma zatrudniając

Sara

ile trzeba mieć punktów, aby się dostać na profil detektywistyczny? I jaki dodatkowy przedmiot będzie brany pod uwagę ?

Ktoś

Hej. Czy wie ktoś ile trzeba mieć punktów żeby dostać się do tej szkoły ?

Urszula
@Ktoś

Widzę, że zostałeś bez odpowiedzi tutaj. Może dowiedziałeś się w jakiś inny sposób, np dzwoniąc do szkoły? Daj znać bo też jestem zainteresowana!

ktoś na pewno

Jak wygląda nauka w klasie detektywistycznej ??? Jak by ktoś mi to opisał i też coś o praktykach napisał.

Nikola

Kosmetyki w pracowni dawno po terminie narzędzia jednorazowe są używane w kółko tragedia jeśli chodzi o nauczycieli pani z geografii bezczelna reszta nauczycieli jest w miarę

Mery

Witam. Czy Liceum o profilu ratownictwo medyczne jest odpłatne i jak to wygląda kwotowo? Dziękuję

Mona
@Mery

Witaj, w sprawach dotyczących płatności prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem 33 8219107.

Ola

jestem na weterynarii, super sa przedmioty zawodowe , a zasluga jest kadra, uczy nas byly absolwent szkoly, Pan Tomek, i tez Pani , ktora zawsze sluzy pomoca,szkola dobrze wyposazona, zawsze pomoca sluzy Pani pedagog, dyrektorki zawsze obecne w szkole, i tez rozwiazuja problemy.

kamil
@Ola

Tak trzeba powiedziec ze Pan Tomek to swietny nauczyciel, lekcje prowadzi cudownie, duzo nam pokazuje ,omawia, naprawde duzo sie uczymy, wiedzy praktycznej i teoretycznej.

@Ola

Przepraszam, za to technikum weterynaryjne się płaci?

Wika

Jakie czesne na miesiąc

@Wika

Witaj, czesne uzależnione jest od wybranego kierunku. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze szkołą 33 821 91 07.

Wiktor

Ile zarabiają nauczyciele w tej szkole ?

@Wiktor

Witam, to nie jest stosowne pytanie na forum w internecie. Jeżeli intersują Pana stawki, zapraszamy na rozmowę z Dyrekcją. Wiele czynników ma wpływ na wysokość wynagrodzenia.

Julia

Witam , ja chciałam spytac czy ciężko sie dostac i jaki jest poziom nauczania ? Ps: jest moze ktos z CIESZYNA ( 30 min od Bielska ) i planuje iśc do tej szkoły ??

Ja jestem z Hażlach nie daleko Cieszyna więc no

JULIA
@Marta

O fajnie ! Planujesz iść do tej sgl ?

Miriam

Ja z Ustronia

@Julia

Witaj, dostanie się do naszej szkoły zależy od kilku czynników. Podstawowy to punkty z egzaminu i świadectwa (wolontariat, karta dużej rodziny, osiągnięcia sportowe dodają punktów). Poziom nauczania jest uśredniony. Na pierwszym miejscu jest dla nas miła atmosfera, wsparcie i zadowolenie ucznia. Potem naturalnie dochodzi do tego nauka. Zapraszamy!

Czy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Witaj, są takie dodatki.

Benek

Przyjemnie jest czytać pozytywną opinię ale szkoda, że nikt z pracowników nie znalazł czasu na pisanie!

@Benek

Witaj, pracuję kilka lat w tej szkole, ale dopiero dzisiaj pojawił mi się przypadkiem link do tej strony zatem to nie jest wina naszej niechęci. Każdy ma dużo pracy i innych zajęć, nie szukamy w sieci na informacji na temat szkoły bo nie mamy takiej potrzeby. Znamy swoją wartość i możłiwości szkoły a ja z dobrej woli i chwili wolnego czasu odpisuję dzisiaj na wszelkie pytania, na które znam odpowiedzi.

Pati

Mam pytanie, dotyczonce przyjęcia do 1 klasy liceum masażu. Czy jest łatwo, czy trudno? Co w tej szkole najbardziej brane jest pod uwagę przy wyborze kantydatow?

@Pati

Witaj. Kryterium wyznacza system elektroniczny a dodatkowo punktowane są osiągnięcia w sporcie, wolontariat, karta duzej rodziny...

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.
  • Lubertowicza 3 lok. 4
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5472022827 KRS: 0000232502

Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.