Opinie o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ola

Chciałabym zapytać, czy za naukę w technikum weterynaryjnym się płaci? Jeśli tak to ile? I czy jest ciężko? Jak oceniacie Państwo zdolności tłumaczenia nauczycieli? Są mili? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi ????

mona
@Ola

Kierunek nie jest płatny, ale jest składka na komitet rodzicielski, której nie mają klasy liceum bo ich kierunki są odpłatne.

Ola

Skonczylam szkole rok temu, obecnie mam juz swoj gabinet kosmetyczny, polecam nauczylam sie naprawde duzo, bardzo dobrzy nauczyciele, i Pani Malgosia uczaca kosmetyki

Natalia

chcialam , podzielic sie ,yaka refleksja, iz gdy tylko uczy sie zdalnie ,to wszystko jest ,inne, nie moge powiedziec iz nauczyciele nie ucza bo naprawde sie staraja, ale wolalabym na zywo w szkole, bo brak mi atmosfery, kolezanek, nawet tych bardzo wymagajacych nauczycieli, spotkan na przerwach, wypicie kawy, zjedzenie ciastecza, czy ktos potrafi mnie zrozumiec, od dzis wracja zajecia praktyczne, pojdziemy do pracowni do Naszej kochanej Pani Malgosi i bedziemy uczyc sie ,ponoc mamy nowe lozka do pracowni i bardzo duzo nwego sprzetu, koniecznie musimy to zobaczyc.

Ola

Witam , chcialam powiedziec iz okropnie teraz mi sie uczy, kiedy mamy zdalne nauczanie,nie moge zrozumiec tego,nie mozemy spotkac sie z kolezankami, nie mozemy czerpac wiedzy bezposrednio od nauczycieli, ktorzy naprawde cudownie ucza, nasza pracownia kosmetyczna z ,nasza Pania stoi pusta,a tam tyle wspanialych kosmetykow, perfekcyjny sprzet, nigdy niczego nie brakuje, brakuje tylko powrotu do szkoly

Natalia

szkola,bardzo przyjazna, wspaniale Grono Pedagogiczne, Panie w sekretariacie zawsze usmiechniete, nigdy nikogo nie odesla z kwitkiem , a dyrekcja rowniez sluzy pomoca, ogolnie super atmosfera, a ze nie raz tez zdarzaja sie jakies problemy, no to chyba w kazdej pracy

Natalia

Dopiero 2 tygodnie w szkole, ale narazie moge powiedziec ,ze budynek szkoly piekny, duze piekne klasy , w kazdej tablica multimedialana, w poprzedniej szkole nie bylo zadnej, Pani ktora sprzata bardzo mila starsza , ale zawsze sluzy pomoca, narazie nauczyciele tlumacza wszystko spokojnie, Panie dyrektorki zawsze sa w szkole, mamy milego Pana wychowawce, szkola bezpieczna , bo zamknieta, na dole mamy super 2 maszyny zawsze mozna cos zjesc, zobaczymy jak dalej

przemek

hej dzisiaj dowiedzialem sie ze zdalem poprawke z matmy ,super powie szczerze, nie za bardzo w ostatnim roku sie uczylem wiecej pracowale matematyk grzmial szkoda Ciebie bo jestes zdolny i mial racje poleglem , cale wakacje uczylem sie i nadrabialem bumelki i sie powiodlo, szkoda mi bylo tego matematyka zawsze powtarzal ucz sie i sie oplacalo, taki ten Sokrates przyjazni dobrzy nauczyciele, choc nieraz nudza to jednak zawsze stana za uczniem, jak sie nie uczysz to wylatujesz nikt nikogo nie ciagnie na sile Polecam.

Barbara

Szkoła dobra dla uczniów ale również dla pracowników i pewnie stąd taki spokój na forum?

maturzystka

witam w tym roku zdalam mature, po czterech latach stwierdzam iz szkola, super,przyjazna atmosfera, zawsze usmiechnieci nauczyciele, wspanialy pedagog, dyrekcja zawsze sluzyla rada, szkoda ze to juz koniec

Elwira

Skonczylam dwa lata temu LO profil kosmetyka, obecnie studiuje pielegniarstwo, mimo ze to dopiero 2 lata po ukonczeniu szkoly, wspominam te czasy bardzo dobrze, zawsze zyczliwi nauczyciele, Pani uczaca nas kosmetyki bardzo rzetelna, mila i sympatyczna, nauczyla nas naprawde bardzo duzo,w szkole tej czulam sie bezpiecznie. Wszyscy nauczyciele wlacznie , z dyrekcja zawsze sluzyli nam dobra rada, wiadomo nieraz zdazaly sie trudne sytuacje, ale wszyscy w szkole stawali na wysokosci zadania, aby problemy rozwiazac

Bożena
@Elwira

Takie miejsce, jak właśnie Ośrodek Edukacji Sokrates odgrywa bez wątpienia szczególną rolę. Dlatego bardzo nas to cieszy, że jesteś zadowolona z jakości tamtejszych zajęć. Czy jak skończysz obecny kierunek, zdecydujesz się na kolejny? Gorąco zachęcam Cię do dalszego, aktywnego uczestnictwa w tej dyskusji!

Ewka

Witam wszystkich co na temat szkoły Ośrodka Edukacji Sokrates. Mam bardzo pozytywną opinie sama osobiście uczęszczałam do tej szkoły. Zakończyłam pozytywnie edukacje w liceum i nic złego nie mogę powiedzieć na jej temat. Czułam się tam przede wszystkim bezpiecznie i zawsze mogłam przyjść i poprosić o pomoc do wychowawczyni czy pedagoga szkoły. Szkoła jest przede wszystkim pomocna jeśli chodzi o ukończenie edukacji każdemu daje szanse. Wszytko jednak zależy od ucznia i jego osobistego podejścia do edukacji. Moje koleżanki które również ukończyły z pozytywnym wynikiem szkołę teraz kontynuują dalszą naukę na studiach pielęgniarskich i kosmetologii jak i również szkołach policealnych. Moim zdaniem osoby posiadające negatywne opinie o szkole to te które myślały, że jak płacą to wszystko im wolno a niestety okazało się, że klasyfikacja wygląda tak jak w każdej innej szkole państwowej.

Bożena

A kto wypowie się o SOKRATES jako o pracodawcy? Cy polecacie? Czy ten ośrodek szuka aktualnie nauczycieli? Czy od waszych ostatnich wpisów zaszły jakieś zmiany? Podzielcie się proszę opinią. Na pewno inni użytkownicy będą Wam wdzięczni.

Patryk

Jest to najgorsza szkoła do jakiej chodziłem, nauczyciele nie są w stanie nauczać i w szkole pojawiają się raz w tygodniu co znacznie utrudnia z nimi kontakt. Dyrekcja jest bardzo miła. Zaplecze i kadra z przedmiotów zawodowych jest całkiem dobra. Nie polecam tej szkoły i sam z niej planuje odejść. Nie pozdrawiam nauczycieli tej debilnej szkoły

Dghv

Ośrodek Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej to najgorsza szkoła. Nauczyciele nie są w stanie opanować programu nauczania, nie mówiąc już o przekazaniu wiedzy uczniom. Pracownie są nieprzystosowane do wykonywania najprostszych czynności związanych z z określoną profesją. Na kierunkach takich jak kosmetyka lub fryzjerstwo preparaty do skóry i włosów są najniższej jakości, zdarzają się być przeterminowane. Szkoła jest nieprzystosowana do jakiegokolwiek nauczania oraz warunki w szkole są na poziomie zero nie nadające się do normalnego funkcjonowania. Budynek szkoły przypomina ruinę. Nikomu nie polecam tej szkoły, która odbiera zamiłowanie do zawodu oraz szansę na zdanie matury.

Lilka28

Szkoła fajna, pracują tu ludzie a nie hieny takie jest moje odczucie. Wiele kierunków dla młodziezy jest bezpłatnych. Sama chodziłam do rocznej szkoły policealnej egzamin na 26 osób nie zdały tylko 3. Godne polecenia Dyrekcja przystępna zawsze przyjmuje uczniów

belferek

To instytucja dla (usunięte przez administratora)nie ważne wyniki a tylko kasa dla (usunięte przez administratora).Szkoda tylko kasy dla niej wyniki mizerne i nikogo nie obchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.
  • Lubertowicza 3 lok. 4
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5472022827 KRS: 0000232502

Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.