Opinie o Krawiec Robert Dm Group w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krawiec Robert Dm Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krawiec Robert Dm Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krawiec Robert Dm Group w Sosnowiec

Anna Nowy wpis

Pan Robert Krawiec nie wypłacił mi pieniędzy za prowadzenie szkoleń, unikajcie tego człowieka

Czy pracodawca Krawiec Robert Dm Group motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Teodor Rybak

Jestem managerem wysokiego szczebla spółki Orlen. Chciałem tutaj powiedzieć o wysokim profesjonaliźmie szkoleń Pana Roberta. Jest to człowiek Z powołania po studiach. Wszystko było profesjonalnie prowadzone. A na dodatek były warsztaty że sztuki komunikacji, metod manipulacji, neurolingwistyki I prowadzenia procesów negocjacyjnych. Polecam Pana Roberta jako uczciwego i doświadczonego wykładowcę mającego olbrzymi potencjał I wiedzę.

Tomasz N Nowy wpis
@Teodor Rybak

Robert ty tak na serio - żenada Sosnowiec to faktycznie stan umysłu

Psycholog Nowy wpis
@Tomasz N

odpisywanie samemu sobie to jeszcze większy stan umysłu :)

kursant

szkolenia tak na prawdę nie mają nic ze szkoleń. Przykład Moje dotowane przez UE szkolenie 4 x 09 8 godzin = 32 godzinne odbyło się w godzinę. Rozwiązałem 2 durne testy i tyle. a Unia Europejska zapłaciła za 4 spotkania po 8 godzin. Jest to nieuczciwe. Z tego co się pytałem inne osoby były szkolone w podobny sposób. Nie polecam

Przełożony
@kursant

Brał pan udział w 3 dniowym szkoleniu wyjazdowym opłaconym przez właściciela firmy. W jaki sposób, nie był pan obecny, podczas szkolenia? To, co pan z niego pamięta to tylko 2 test? Gratuluję?

kursant
@Przełożony

Słowo Pan w j. polskim piszemy dużą bądź jak kto woli wielką literą w celu okazania szacunku. A tak widać, że słoma z butów wyłazi przełożonemu burakowi

Tomasz N
@Przełożony

Rozchodziło się o Coutching na który była wzięta lewa dotacja unijna. Robercie na prawdę myślisz że ludzie są tak durni??? Ty jedyne co potrafisz to zajumać cały biznes w imię takiego sosnowieckiego cwaniactwa. Sukcesów w biznesach życzę :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krawiec Robert Dm Group odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Szkolony

Zostałem przeszkolony przez tego pana, szkolenie było powiedziałbym zupełnie standardowe (a kilka podobnych w życiu przeszedłem). Ogólnie - drogo i byle jak. Nie polecam.

Uczestnik szkoleń
@Szkolony

Fakt cena była adekwatna do formy szkolenia, ale proszę o informację kiedy był pan szkolony? Pan opinia jest z 2020 roku a szkolenia przez Pana Roberta były prowadzone dla państwa branży w 2017 roku to skąd ten opis po 3 latach, czyżby jakieś wydarzenia na podłożu konkurencyjnym....

Szkolony
@Uczestnik szkoleń

Czyli aż tylu chętnych na te szkolenia było, że jest Pan w stanie pamiętać wszystkich? Super ;) Chyba że nie działa Pan w branży szkoleniowej od 2017 roku... to by również wiele wyjaśniało.

Daniel
@Uczestnik szkoleń

Ja tam widzę że opinia negatywna jest Z 2018. Cóż widać nie tylko ja uważam ten czas za stracony

DM
@Daniel

Wybrał Pan niefortunne imię "Daniel" sprawdziłem listy uczestników i nie widzę żadnego Daniela...Czy może Pan przestać pisać nieprawdziwe opinie na temat firmy. W innym przypadku proszę o podanie swoich prawdziwych danych.

DM
@Szkolony

Znamy wszystkich klientów i uczestników, których szkolimy. Projekty które prowadzimy są długoterminowe i wiemy kto został zweryfikowany po naszych szkoleniach. Rozumiem pana frustrację i jej powody. Zakładam, że został pan surowo oceniony przez przełożonych, co mogło spowodować zmiany w pana życiu. Jest nam niezmiernie przykro z takiego stanu rzeczy. Zapewne decyzje pana przełożonych były nietrafne. No cóż. Życzymy zatem dużo sukcesów w przyszłości i lepszych decyzji i prosimy o niekomentowanie bez podania faktycznych swoich danych.

Handlowiec FMCG

Brałem udział w kilku szkoleniach i mogę spokojnie polecić. Bardzo fajne podejście i dopasowanie do potrzeb. Szkolenie było podzielone na dwa dni i było prowadzone przez pełne 8 godzin + mieliśmy możliwość zostania dłużej i zadawania pytań indywidualnie.

Były szkolony

Ja mam podobny stosunek wobec tego Pana. Szkolenie było jedną wielką ściemą - może i Pan KOUCZ potrafi pięknie mówić, słowotok, lanie wody ale wszystkie te sztuczki nijak mają się do rzeczywistości i prowadzenia biznesu. Szkolenie przeprowadzone było w krótszym czasie niż podany w rzeczywistości dla dotacji z UE.

Były szkolony
@Były szkolony

Jakie ma pan doświadczenie biznesowe i co pan w zryciu osiągnął, aby oceniać tego Pana? Oraz czy może nie być pan anonimowy?

Wojtek

Hej, jak sobie firma radzi w obecnej sytuacji?

Konrad

Wiecie może czy firma zatrudnia pracowników i czy teraz kogoś potrzebuje?

Mati

Może nie jest idealnie ale nie narzekam. Marudzenie to domena tych którzy mają pod górkę do pracy!

szukający dobrej pracy

Cześć. Firma DM Group Robert Krawiec szuka na moim terenie kierownika sprzedaży. Czy ktoś może powiedzieć jakie tam są zarobki i na czym ta praca ma polegać?

(usunięte przez administratora) zdecydowanie NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy DM Group S.C.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Krawiec Robert Dm Group - Sosnowiec

Krawiec Robert Dm Group