Opinie o Błażejewicz Zbigniew Merc Trans w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Błażejewicz Zbigniew Merc Trans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Błażejewicz Zbigniew Merc Trans o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błażejewicz Zbigniew Merc Trans w Lublin

Patryk

Biorą kierowców bez doswiadczenia ?

MERC TRANS
@Patryk

Zastanawiam się o jakich kierowców bez doświadczenia Panu chodzi skoro ich nie zatrudniam i jeżdżę sam od 18 lat więc wnioskuję że pomylono firmy pomocy drogowej ????

Kondzio Nowy wpis
@Patryk

Człowieku coty za bzdury piszesz, gość tak mi wyciągnął auto z rowu że nic nie uszkodził, a po wyciągnięciu okazało się że tylko lekko zderzak był uszkodzony po tym jak wpadłem do rowu, Pomoc Drogowa w pełni profesjonalna i jaki sprzęt mają. Ci co piszą to pewnie konkurencja albo ci co chcą za darmo usługę

Krzyś Nowy wpis
@Kondzio

To prawda, pomoc drogowa rewelacja i duże pojęcie na temat holowania czy wyciągania z rowu i postawienia auta na koła bez dodatkowych uszkodzeń, pełna profeska, Pan Zbyszek zna się na tej robocie i wielu może się od niego uczyć.

Foard Nowy wpis

Miałem do czynienia z tym Panem , delikatnie mówiąc brak kultury oraz jakiej kolwiek empatii , sądząc po opiniach wyżej tylko dziszejsze moje spotkanie potwierdzo ro

Renata Nowy wpis

z tego co czytam po wpisach, w tej firmie od zawsze pracuje tylko wlasciciel, no nie? nie wiecie czemu nikogo nie zatrudnia, brak pracy na wiecej osob czy po prostu taki jest clue firmy ?

dj

Chłodnica jak ciekła tak dalej cieknie po klejeniu.Przyjechałem do poprawki i niby ją wyjęli i jeszcze raz kleili co było kłamstwem.Wydane pieniądze na darmo.Odpowiedz to:"wie pan,to już stary samochód","mogę dać numer do gościa który to kleił".Nie polecam.

Merc Trans
@dj

Odpowiadając na wypowiedź klienta MY NIE KLEIMY CHŁODNIC!, Klient został przysłany do nas z ul. Wolskiej gdzie świadczone są takie właśnie usługi jak i spawanie plastików samochodowych po to aby wymontować do klejenia chlodnicę a później do jej zamontowania. Przepraszam ale nie możemy brać odpowiedzialności za czyjąś robotę! Naszym zadaniem było wyjąć i włożyć, współpraca z tą osobą została zakończona po sytuacji że zderzaki em który pękł ponownie przy montażu. Osobiście jestem przeciwny klejenia takich części, sam osobiście nigdy bym nie zrobił i nie robię takich rzeczy w prywatnych autach czy holownikach tylko wymieniam na nowe a jeśli ktoś podciera (usunięte przez administratora) szkłem to oczywiście trzeba na kogoś zwalić winę i oczernić, tak jest prościej i byle od siebie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Błażejewicz Zbigniew Merc Trans? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zbycho B.

Dodam coś od siebie. Pan Zbyszek to kompletny idiota, który nie potrafi się wysłowić( dobrym przykładem jest wpis poniżej). Mechanicy z firmy wyglądają jak zbiórka kloszardow spod sklepu. Zero kompetencji. Ci ,, mechanicy,, nadają się do naprawiania dużych fiatow z właścicielem na czele. Niech ktoś z Państwa sprobuje przyjechać jakimś nowszym autem. To tradycyjnie coś spartacza, rozloza ręce i dadzą namiar na innego mechanika ( znajomka) i jeszcze zinkasuja z 500 zł. Omijać ten warsztat szerokim łukiem!!!

Co do auta wymiana oleju była zrobiona 5.05.2017 r. a Szanowny Pan przyjechał na reklamację 30.12.2017r czyli po 8 miesiącach!!! Auto trafiło dwa tygodnie po kupnie i od razu było stwierdzone że silnik jest nie w złym stanie zwłaszcza że kupiony od handlarza w komisie. Jak można mieć do kogoś pretensje po 8 miesiącach?! Osoba która napisała ten komentarz zachowywała się jak furiat bo nie reagowała na żadne logiczne wytłumaczenie i nie było z kim rozmawiać bo ktoś wcześniej zaglądał bzdur, to że wyjechałem z warsztatu to fakt ale tylko dla tego że nie było z kim rozmawiać bo nic nie docierało i fakt że mam umierającego ojca w szpitalu...chyba ojciec w takiej sytuacji jest ważniejszy! Co do brudną to osoba która napisała ten komentarz wyglądała dosyć nie hlujnie natomiast mój ubiór był roboczy pomocy drogowej i czysty. Osoba ta chciała wymusić ode mnie wystawienie faktury po 8 miesiącach gdzie wystawiony został paragon po wykonaniu usługi. Wniosek nasuwa się jeden...ktoś kupił trupa a teraz szuka winnych i jeszcze chce wyłudzić zwrotu pieniążków PO 8 MIESIĄCACH.

Zostaw merytoryczną opinię o Błażejewicz Zbigniew Merc Trans - Lublin

Błażejewicz Zbigniew Merc Trans