Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

Pany i panewki

Ludzie?? 2 zmiana w sobotę to jest cios po niżej pasa? Czy to jest aż tak pilna robota?

Nikt taki

Nie rozumie jednego dlaczego mam zgłaszać nieobecność w sobotę jak jest wyraźnie napisane praca od pon do piątku na 3 zmiany

Jak w szkole :D

Osoba

Ludzie nie piszcie juz żadnych opini pod nickiem wariat bo jest to wszytko przypisane jednej osobie. A ja juz nie myślę i nie mam ochoty sie tłumaczyć. Tyllo zacznę działać. Dziękuję

Wariat

Komunikat. Jeżeli jest zakaz korzystania z telefonów komorkowych to niech to obowiązuje wszytkich. A nie w kantorku siedzą i kawka telefon ciasteczka i obgadują ludzi co kto i gdzie. Propozycja jest taka kamera w kantorku i będzie ok.

Zaq
@Wariat

A może ktoś pracuje na telefonie? Otrzymuje polecenia od przełożonego? Jeśli Ci szkoda poproś o przeniesienie do działu gdzie jest telefon, kawa i ciasteczko w kantorku, chyba że nie masz kompetencji to rób co robisz a nie to brama otwarta.

Halaa
@Zaq

Właśnie pewnie czeka na telefon od przełożonego całe 8h ????????????

Zaq
@Halaa

No jeśli trzeba to nawet 8h, są prace których nie można wykonywać bez polecenia przełożonego. Nie wiedziałaś ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wariat

Operatorzy zarabiają różnie min 2700 na łapę a magazynier to niewiem ale myślę ze podobnie

Wariat

Kiedy będzie decyzja o chodzenie w spodenkach... Dopiero wtedy kiedy będzie komuś gorąco w biurze?? Im nie będzie bo mają klimę. A na halach juz jest gorąc

Biały murzyn,
@Wariat

Dokładnie, jest już gorąco na halach, a biegacze- pakowacze teraz będą mieć przewalone

Marti

Witam ile można zarobić na winobraniu

Wariat

A co do ludzi ze brakuje na produkcji to dajcie mi 5 min i znajdę 20-30 osób. Bo jest tylu co sie pląta ze chyba nawet o tym nie wiecie. Dziękuję za uwagę

Wariat

Komunikat. Do tych cwaniaczków co palą papierosy w szatniach i wc. Macie palarnie? Nie każdy ma ochotę wąchać ten (usunięte przez administratora) Niech ktoś coś zrobi z tym. Dziękuję

Ty yay

Dlaczego ludzie na halach sa traktowani tak jeden moze siedziec na kawie 1h a drugi jak wejdzie sie tylko napic to ci powie kierownik ze robota czeka nie rozumie tego albo wyklejanie 8 h jakichs (usunięte przez administratora)

Nika

Wie ktoś może kiedy bedą przyjęcia do firmy na sezon? Chodzi o młode osoby. Pozdrawiam

Wariat

Ten kto postawił solik na jednj z hal i wyznaczył miejsce do spożywania napoju koło worków na śmieci to gratuluję. BHP idealnie pasuje.

Jest ogloszenie ze tylko magazynierzy wydajacy towar i o produkcji nic nie maaa

Jaki (usunięte przez administratora) wymyslil te przylbnice dla paru osob i to w drugi dzien w pracy nie dosc ze goraco od tej pleksy to jeszcze nie wszyscy nosza na zakladzie porazka

Wariat

Powinni dać kamerę do kantorka. Przychodzisz do pracy wszytko jest ok smiechy hehe hihi i jest wszytko ok bo nikt ci nie powie nic w przysłowiowe 4 oczy co jest lub było zle tylko trzeba odrazu kablowac robić zdjecia itp. A jak wyjdziesz to gadają o tobie jaki to jesteś wszytko w tym kantorku kazdy na kazdego gada. Nie powinno być czegoś takiego. Dziękuję za uwagę

Wariat

Dokladnie na jednej z hal 1 osoba układa na dwóch paletach i jeszcze tacki składa. A np liderka lub lider siedzą i głupie uszmieszki a na parkingu jest pierwsza to jak przekazuje zmianę. A jeszce jedno to raczej do tych z biura jestescie na parkingu a nie u siebie w biurze więc nauczcie sie parkować a nie tylko 1 rząd. Czy to takie trudne do zrozumienia. Jedna mowi ze sie zwalnia o 14 więc tak staje ale kogo z głupiego robi jak wychodzi o 15

Pany i panewki

Ludzi w biurze jest prawie tyle samo co na produkcji.

Nooo
@Pany i panewki

Hmm w biurze więcej , na produkcji jedna osoba za dwie zrobi, a w biurze niekoniecznie..

Pany i panewki

Do biura na pewno sa przyjęcia tam zawsze ich malo... Musi być kolejny zastępca... zastepcy i dalej zastępca... A z produkcji dalej zabierają osoby. Biurokracji więcej niz to wszytko warte

Myślący w tym zakladzie

Propozycja jest taka na zbliżający sie sezon wszyscy ustawiacze na kazdej hali po 12 godzin do pracy tak jak wtryskarki. Dobrą kase biorą kierownicy ich lubią podwyżki dostają to niech chodza po 12 godzin

Nikt taki

Niech ktoś kompetentny odpowie mi na pytanie. Co należy do obowiązków tak zwanego lidera na danych halach. Bo tak jak słysząc i obserwując ich pracę to niewiem za co dostają wynagrodzenie. To ludzie pracujący na liniach produkcyjnych zapierniczaja (usunięte przez administratora)

Ktoś nowy
@Nikt taki

Cisza nikt się nie wypowiem . (usunięte przez administratora)

Berbec
@Nikt taki

I co raz to normy wieksze sie nazuca a premie kto bieze operator a nie ludzie co na lini (usunięte przez administratora) A jak operatora zapytasz ile warst ma miec paleta odpowiedz "nie wiem" albo jak go wezmiesz na zastepstwo na linie bo do toalety musisz isc to nie wie za co sie zlapac nie mowiac o (usunięte przez administratora) jakie sie sypia mowie o strefie

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.