Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

No_Ogar XD

Odkąd zacząłem wyznawać „filozofię xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale. Kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe myślę sobie „xD" i wszystko staje się proste. Naprawdę wszystkim polecam ten styl życia. Gdy podpisuję aneks do umowy o 50 zł w 2021 rok, myślę sobie „xD". Gdy kierownik znowu potrąca premię uznaniową bez powodu i mówi, że „pracownicy czują się świetnie zaopiekowani", też myślę sobie „xD". Gdy firma płaci bonus w wysokości 400 zł za akcję „Szczepimy się ", również myślę sobie „xD", i od razu tak mi lżej, można się wziąść za siebie. To jest takie uczucie 10/10. Polecam każdemu.

@No_Ogar XD

Fajna filozofia, ale nie wykarmię za nią rodziny za te ochłapy które tu dają.

???

Witam jak wygląda praca kierowcy w Bispolu bardzo proszę jakiegoś kierowcę o odpowiedź . Pozdrawiam

Nikt taki

Żeby komuś dać to trzeba komuś zabrać inaczej nie może byc. Tak to funkcjonuje w Polsce za darmo nic nie ma i nie będzie. Tylko żeby to się nie odbiło na osobach nie zaszczepionych

Ggg

Jak wyglada praca jako pakowacz ?

Panewa

dokładnie niema co sie pchac cgyba ze jestes z grodziska dolnego lub gornego tam rzadzi grodzisko

Bispol
@Ggg

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku Pakowacza. Objaśniamy, że do głównych zadań należy pakowanie wyrobu w opakowania zbiorcze oraz stosowanie na stanowisku pracy standardów 5S, obsługa podajnika tworzywa, przygotowanie wyrobu do kolejnych etapów produkcji. Zachęcamy do aplikowania. W trakcie rozmowy z kandydatami szczegółowo omówimy warunki współpracy oraz zakres zadań, a bezpośredni przełożony odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Bispol

@Bispol

Hahaha zainteresowanie? Macie poczucie humoru.

@Bispol

A ile pakowacz zarabia na rękę?

@Zainteresowany

Najniższa krajowa czyli 2300 na łapę. będziesz robił za tych innych liderów grupowych i będą się śmiali z ciebie będziesz obgadywany co jeden to chciałby rządzić i tyle jak chcesz idź

@Nikt taki

A to ja podziękuję za takie pieniądze

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Nikt taki

Dlaczego w tej firmie jest zawsze problem jeżeli chodzi o np.1 dzień urlopu zawsze jest problem trzeba się o chodzić tłumaczyć na co ci trzeba i wogóle pytasz brygadzisty/ brygadzistki to oni niewiedza pytaj kierownika i wielce kierownik daje ci ten urlop z wielka łaska i jeszcze czekasz pare dni czy ci podpisze zawsze w ostatnim dniu

Jj

Dzień dobry jak wyglada praca jako pracownik produkcyjny ? Od której do której 1 zmiana ma godziny ?

Okp
@Jj

7-15 15-23 23-7

Aaa

Ile zmian jest w bispolu ? Na nocki też się chodzi ? I jakie godziny tych zmian są

Czasami w pensji zawarta jest premia uznaniowa. Można jej nie wypłacić bez podawania przyczyn i niestety OIP nie poradzi. Może tu też tak jest??? Wie ktoś?

Wiesław iluzjonista
@Zainteresowany

Tym bardziej trzeba stąd uciekać.

Emila

Witam kiedy rusza składanie na strefie?

Panewa

To chyba w tej firmie studenci uczniowie mają więcej zarobku niż operator a maszynie ale tak jest od operatora się czegoś wymaga a to źle a to tamto źle że normy niema a oni przychodzą po to żeby zarobić a sie nieorobic w sumie mają rację. Zależy która hala

Dlaczego nikt nie odpowiedział na pytanie, jakie są zarobki. Pytanie się non stop pojawia i zero odpowiedzi. To jakaś tajemnica? Znajdzie się ktoś

@Piotr

Było wcześniej opisane, jest tylko gorzej, szukają oszczędności na pracownikach więc nie zarobisz dopóki (usunięte przez administratora)

@Paweł

Nikt wcześniej nie napisał ile dokładnie się zarabia tylko, że jest gorzej itd.. chyba nie doczekam się informacji ile faktycznie jest na rękę. To chyba jakaś tajemnica

@Piotr

Pracujesz czy masz zamiar pracować w firmie

Nikt
@Piotr

Umowa o pracę najniższa krajowa, operatorzy około 3k z tego co mi wiadomo, umowa o zlecenie 18 z groszami /h

@Nikt

Dzięki, wreszcie ktoś coś napisał. Zastanawiam się czy złożyć CV i pytam o konkrety. Myślałem że 3500 zł na łapę będzie

@Piotr

To musisz iść na lidera lub ustawiacza raczej tyle mają a może i więcej... Dobra kasa za plątanie się po hali sory... za nic nie robienie

cyk cyk
@Panewa

Panewa czyli były pracownik był po prostu pchajem i zarabiał 1100, ale i tak mu to starczyło na cygary i żuberka. Dzisiaj podobno robi pod siebie i już mu na to nie wystarczy więc siedzi na gowork u szwagra i próbuje wymyślić jak to inni mogą więcej zarabiać robiąc mniej. Ale niestety nie wpadł na to że jego iloraz inteligencji był zbyt mały aby zostać kimś kto przynajmniej zarabia minimalną krajową.

@cyk cyk

Opisałeś siebie że tak robisz

@Piotr

ZAROBISZ NAJNIZSZA KRAJOWA . Już tyle razy tu pisali więcej nie zarobisz na linii. Operator coś więcej ale na linii zarabiasz najniższa krajowa. !!!! Ile razy będą odpisywać.

Ktoś tam

Student ma 18.30 zł/h.

Zdołowana

Hej. Ktoś pytał jakie są warunki pracy w bispolu. To ja chętnie odpowiem. Pracą ogólnie jest ok. Co by kto nie pytał, to da się spokojnie te osiem godzin przepracować. Ale jest jedno ale.... Jak masz słabą odporność psychiczną - odradzam. Jeżeli nie potrafisz radzić sobie z ludźmi, możesz szybko wpaść w ciężka depresję. Większość ludzi jest spoko... Ale odradzam przychodzić na halę (usunięte przez administratora)

Wydymana
@Zdołowana

Ludzie dajcie sobie spokój z tymi świeczkami, (usunięte przez administratora) nas na kasie za coraz więcej obowiązków, pracują tu ludzie bez ambicji, z kredytami, długami. Pełno konfidentów, sygnalistów. Ruszy gospodarka to będą nas wyglądać jak psy pod siatką, albo niech sobie zatrudnią więcej ukrów i ciapatych z Bangladeszu. Teraz słucham opinii wazeliniarzy. Nie pozdrawiam.

Nikt6taki

Co to za wpis napisz coś a nie jakieś pytajniki

NIck

Kto jest dyrektorem sprzedazy? Ktos wie kto tam rzadzi??

Nikt taki

Zachowanie niektórych brygadzistow / kierowników to nie wiem jak to można nazwać. Proponuję żeby przestudiowali jak książkę jak powinno się zarządzać zasobami ludzkimi personelem i w ogóle ludźmi w pracy i wtedy niech się biorą za kierowniczenie

Lewatywa dobra na wszystko
@Nikt taki

A czego się spodziewasz po absolwentach tmr, zawodówek i innych gastronomików. (usunięte przez administratora) wyszedł ze wsi, wieś z (usunięte przez administratora) nigdy...

Mam takie pytanie zaczyna się sezon letni coraz więcej osób będzie jeździło motocyklami rowerami skuterami i dlaczego w dalszym ciągu nie ma zadaszenia.... Tylko to wszytko stoi na słońcu czy deszczu przez 8godz. 12godz. Tylko są robione na halach różnego rodzaju wynalazki a podstawowej rzeczy niema. Dziękuję

kozioł

Wie ktoś może od ilu lat można pracować ??

kozica
@kozioł

Jak ukończone masz 15 wiosen Słoneczko????

@kozioł

Od 18

Dzień dobry mam pytanie , czy ktoś w końcu mógł by sie wypowiedzieć na temat pracy w Bispol ? Czy warto czy nie , jakie są plusy i minusy i jak atmosfera ?

To ja dyzio
@..

Dzień dobry.Niestety wiecej jest minusów, atmosfera nerwowa,brak perspektyw na stabilną pracę, zarobki słabe, dużo osób chce odejść. Pracujesz za dwie osoby a wypłata najniższa. Kurtyna.

@..

Zarobki normalny pracownik najniższa Operator najniższa +premia 2900 po podwyżkach teraz na rękę maks bez dodatkow typu za dodatkowe dni Atmosfera nie najlepsza zalezy tez na kogo trafisz, przeważnie przez ciagłe podnoszenie norm każdy ma co robić i jest zajęty praca a Ty musisz się wyrabiać inaczej podziękują za pracę Jak wchodzisz w tyłek i.potrafisz to.robic to może cię na operatora wezmą jak.jestes ogarnięty, ale licz się z tym ze łatwo przez najbliższe miesiące nie bedzie. Ciągle czepianie się o wszystko jak to w bispolu, nawet jak jesteś dobrym pracownikiem i dajesz radę. Bywa tak ze nadrabiasz za innych bo jesteś ścigany. Pracujesz na zasadach takich jakich im pasuje. Na tych co ogarniają pracę nie ma co liczyć na pomoc, mają gdzies resztę, robią swoje i ida do domu. Praca na kilka miesięcy do czasu znalezienia nowej by uszła, na umowę o pracę nie ma liczyć. Chwala sie ile to nie zarobili w 2020 ze rekord w historii bispolu, a faktycznie 100 zl podwyżki netto przez ostatnie ponad 2 lata to mało, no moze ze wymusza to najniższa krajowa to podnasza więcej. Ciągle szukają oszczędności. Kierownictwo skacze odrazu z pyskiem zamiast wytłumaczyć powiedzieć co jest nie tak lub upomnieć, aż prosi się dać z liścia. Dobrych brygadzistow w całym bispolu jest kilku, reszta tylko się drze i bierze kase sami nic nie potrafią. Dużo jest takich co tylko przytakuja, by nie stracić wyzszego stanowiska i dobrej wypłaty. Przez rok przez bispol przewija sie sporo ludzi jedni przychodzą drudzy odchodzą. Warto poszukać gdzieś indziej pracy spokojnej i tak bedziesz mial najniższa może więcej. Zaraz pojawią się ogłoszenia na tablicy z zastraszniem o usunięcie negatywnych opinii na gowork. To Tyle odnośnie pracy na produkcji. Cudów sie nie spodziewaj, liczy się norma.

Święte słowa, w normalnych firmach z kapitałem zagranicznym lub spółkach typu joint-venture zadowolony i zmotywowany pracownik to wydajniejszy pracownik, a tu chodzi tylko o liczby. Szkoda że zarządzający ojcowie dyrektorzy tego nie widzą, albo nie chcą widzieć.Obniżanie wypłat jest nie fair. Ale co, ja tam się nie znam na ekonomi.

Małpa

Masz rację kolego /koleżanko jak by nie co roku najniższa srednia krajowa nie szła w górę to daję sobie rękę obciąć ze podwyżek by nie było. A co do ludzi ze nie ma na produkcji ze brakuje moja podpowiedź znajdziecie ich w biurach jest tam tyle stanowisk nie potrzebnych. W zadnym innym zakladzie tak nie jest.

Ekonom

Firmy z kapitałem zagranicznym i typu joint-venture jak widać na przykładnie doliny lotniczej zwalniają po 1/3 swoich pracowników. Masz racje nie znasz się na ekonomii.

Biały murzyn
@Ekonom

Naucz się czytać kolego ekonom ze zrozumieniem, nie chodzi o to że zwalniają teraz bo tak dużo firm robi teraz. Ale tam pracownicy dostają ciągle podwyżki procentowo do stażu pracy, tu można dostać co najwyżej zatwardzenia.

@Biały murzyn

Dużo firm tak robi, a jednak nie słyszałem o zwolnieniach w bispolu

Biały murzyn
@Anonim

Ja nie pisałam o zwolnieniach w firmach, od marca się okaże, zresztą i tak rozglądam się za inną pracą.

Doświadczona

A ja w ogóle nie rozumiem o co toczy się ta dyskusja. Jak Ci się nie podoba ta praca to zmień ją na lepszą i tyle. Ja bym tak zrobiła na Twoim miejscu. Ja jestem zadowolona – posmakuj pracy gdzie indziej to wtedy się wypowiadaj – przynajmniej będziesz miał porównanie.

To ja dyzio
@Doświadczona

Operatorom też ucięli zarobki o 1/3 a robią to samo a newet więcej. Ten co to wymyślił niech sam sobie obetnie wypłatę.

Sherlock
@To ja dyzio

Chyba się zdekonspirowałeś...

Mądry
@Anonim

No to chyba mało wiesz, zwalniają z byle powodu odezwać się nie można bo zaraz afera. Ten zakład dajcie spokój Lidzie szukajcie czegoś innego dość że cały dzień w smrodzie organizm tak wykończony to z kadr co chwilę wydzwaniają na nocki , z pierwszej na noc masz przyjść bo jak sie nie zgodzisz zaraz wisisz na cały tydzień na najgorszej hali. Szkoda że tylko mają chodzić wiecznie i te same osoby , reszta nie do ruszenia jeden może napoerrrr nocki a drugi ma w (usunięte przez administratora) Ledwo do domu przyjdziesz albo wydzwaniają ale es że masz nocki w której firmie tak robia ? Do pracownika piszą że jutro nicka to jest śmiech na sali nie zapytają czy człowiek może czy ma czym dojechać masz przyjść choćby na nogach, przecież ludzie żyją tylko bispolem. Najlepiej zablokować nr i tyle ale na halę też wydzwaniają. Chory system. A broń Cię boże żebyś zachorował , masz przyjść choćbys padł. Kasa marna ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Wole w sklepie robić niż w tym (usunięte przez administratora) nawet okna nie otworzą na pewniej hali nawet 'zablombowali' bo jednej liderce wiało za bardzo . A człowiek nad knotami czerwony jak burak a tlenu zero wdychając ten smród niewiadomego składu.

Czy w obrębie jednego działu w Bispol Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Panewa

Powiem tobie tak ta fucha tzw. Lidera tak samo jak i tych pożal sie boże ustawiaczy powinna być zlikwidowana nic nie robią a kasę dobrą biorą.

abc
@Panewa

zwolnij się pionku i popłacz sobie do mamuni

@abc

Pionek to ty masz na drugie imię nie mam zamiaru sie zwalniać ale takie fuchy jak lider czy ustawiacz to nie będę brzydko mówił

Jaga
@abc

Ojojoj komuś na odcisk naciśnięto , tak (usunięte przez administratora) robią i wyżej głowy mają niż..... A do roboty się nie tknie, bez tych liderów którzy się pałętają by się obeszło, kierownik sobie poradzi na linii też jedno stanowisko jedna osoba i nikt nie pomoże .

@Panewa

Ustawiacz a jak przyjdzie co do czego to stoi i nie potrafi maszyny włączyć , więcej bubla niż to warte śmiech na sali , ustawicz chyba własnej (usunięte przez administratora) przy automacie. Hahahahah

@Jaga

Lider i ustawiacz to jest bardziej prestiżowe stanowisko niż kieriwnik czy brygadzista. Chodzą dumni jak paw

Z hali

Ludzie co tu się wyprawia to masakra sprzątanie tak jak w szpitalu a to tylko produkcja porządek swoją droga ale żeby aż tak masakra

Wesoly romek
@Z hali

Bo tu do szpitala niewiele brakuje, tego za przeworskiem...

Osoba
@Z hali

Ja tam wolę pracować w czystym miejscu, ale co kto lubi...

Jaga
@Osoba

Tak w czystym jak audyt ma przyjść a tak to idzie nikt nie patrzy .

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.