Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

Pytanko

Chciałbym zapytać czy warto odbywać staż i praktyki w tej firmie? Jak to w ogóle wygląda i czy ludzie są przychylni czy rzucają na głęboką wodę?

Doniosek

Przeglądałam ogłoszenia pracy "firmy rodzinnej" no cóż. Praca nie jest zła a nawet w tych czasach dobra i z odrobiną chęci da się ją lubić. I tu na tyle superlatyw, bo jak byłam na hali F to już porażka. (usunięte przez administratora) Seerio i dziwne czemu na tą nieszczęsną hale ludzie boją się przychodzić chociaż można by tam spokojnie pracować.

subitka
@Doniosek

A co sie stało ze treść o fotografie kierowniku została usunięta? czyżby trafiła w sedno?

Pany panewki
@subitka

Brygadzista nie mylić z kierownikiem lubią robić zdjęcia

Pracownik miesiąca

Czemu nic nie piszecie wszytko sie wam podoba

@Pracownik miesiąca

Mi się podoba...VII tomik poezji Wisławy Szymborskiej. A poza tym jest (usunięte przez administratora).y

Z hali

Młode pracowniki studenci mają wszystko w (usunięte przez administratora) a lepiej zarabiają i są traktowani niż staarry pracownik a jak go upomnisz schowaj tel to ci powie kierowniczka mnie lubi i mogę a inni starsi muszą robić za (usunięte przez administratora)

@Z hali

Coś za coś, zarobią więcej ale nie mają składek opłacanych. Trzeba było się uczyć... Widocznie za coś być może go lubi, mimo bawienia się telefonem, to wyrabia z obowiązkami. (usunięte przez administratora)będzie strzelał fochy i jojczył ze nie daje rady plecy bola ręką boli , a praca ciężka nie jest.

@Nic

Siadnij i rob z nimi zobaczymy jak długo porobisz

Johnny 12 palców
@Nic

Daj spokój , każdy wie że studenci wielkie (usunięte przez administratora) robią , stanie i stoi jak nie powiem co . Najlepiej 8h z tel a baby niech rupia jak głupie, ale co jak nikt się nie potrafi odezwać to kogo to wina :D

Nic

Robie z nimi a jak zrobią swoje to noe widze przeciwko by się.bawili w komcu robią na gorszych warunkach

@Johnny 12 palców

Jakoe (usunięte przez administratora)? Nie traktuj wszystkich jedna miarą

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Panewa

Dlaczego jak potrzebują operatora czy pracownika na linię np. Hale F to się dzwoni tylko na jedną halę każdy wie na jaką a inni sa nie do ruszenia

Grafik

Witam czy jest jakiś dodatek dla tych co chodza na grafik bo kiedyś była kartka że będzie dodatek i po chwili znikło więc jak jest yeraz

Jak się pracuje z ludźmi z Bispol Sp. z o.o.?

Ktosik xd

Dokładnie... Są ludzie i są LUDZIE. Nie mogę pojąć momentami jak tym ludziom nie jest wstyd. Pracują, rozmawiają ze sobą a kiedy odwrócą się do siebie plecami tak obgadują siebie na wzajem, że to jest nie do pojęcia. Hala F to odrębny zakład ( nie bez powodu na innych halach tak mówią). Tam to w ogóle nie ma z kim współpracować. Jeden drugiemu zazdrości albo stanowiska pracy, albo tego że komuś udało się pójść na szkolenie w kierunku operatora. Każdy, każdemu wszystkiego zazdrości i obgaduje. A jeśli komuś się przeciwstawisz i powiesz ze nie podoba ci się coś, to latają te (usunięte przez administratora) kierowników i im się żalą. Apropo tych (usunięte przez administratora)szkoleniowców operatorów. Miałem okazję pracować ostatni raz w grudniu właśnie na hali f tam dosyć sporo osób które się aktualnie szkolą w tym kierunku i powiem ze szału nie ma. Gość ledwie co czego kolwiek się nauczył(usunięte przez administratora). Popisywał się i pokazywał jaki to z niego wielki operator a tak naprawdę brak mu kultury i za grosz skromności, bo wiedzą to nie zabłysnął przy jakiej kolwiek rozmowie lub też "operatorowaniu", za to jego chód niczym jakiegoś robokopa. Te dziewczyny też się nie nadają, niby coś potrafią, ale nie wiedzą i wołają innych do pomocy ((usunięte przez administratora)dzieci, które chcą się wspiąć na wyżyny swojej bispolowskiej kariery). Po prostu jeden wielki (usunięte przez administratora) na hali f.

Beata
@Ktosik xd

W tym problem że tylko zaliczam nie rozmawiam. Wstyd to pojęcie wieloznaczne !!!

Ktosik xd
@Beata

Zaliczyć to można, ale egzamin. A nie rozmowę z człowiekiem do którego się uśmiechasz, po czym paskudnie go obsmarowywujesz. Brak kultury i tyle

Pany i panweki
@Ktosik xd

Na kazdej hali podobnie jest kierownicy czy brygadzisci dbają tylko o siebie lub tylko o swoich wybrańców podwyżki nie dla każdego premie nie dla kazdego. A kazdy pracuje 8 godz

Czy firma Bispol Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

abek

Tak

Szkolenia ?

A są jakieś szkolenia ?

Wariat

Ten co ustala te normy na maszynach to niech sam przyjdzie i weźmie sobie kogoś z biura i niech zrobi tę normę co ustalił jak zrobi to będziemy robić

Qba
@Wariat

Wariat jak Ci tak źle to idź gdzie indziej, po co się dusisz? koronawirusa dostaniesz. Zajmij się sobą i swoimi obowiązkami, jeśli uważasz że norma za wysoka idź z tym do kierownika.

Miki
@Qba

Jest i obrońca, który zapewne nie wie co to praca na linii :D hahaha

Qba
@Miki

A co to praca na lini jest jakimś wyznacznikiem fachowości, czy zaj.....ści?

Lumia
@Wariat

Wydaje mi się że wypowiada się tu syn jednego z właścicieli, któremu troszkę się w główce pomieszało,

@Lumia

A ty widzę ze pracujesz na strefie bo nawet nick sobie dałeś lumia

Wariat

W tym przypadku akurat teoria mija się z praktyką. Nikt tutaj nie bierze pod uwagę mikro przestoju maszyn i trzeba wymyślać awarię bo w 1 godz zrobisz normę a nawet i więcej a w innych ciężko i sie wymysla idiotyczne awarie bzdury

Strefa
@Wariat

Przecież wiadomo że nie dadzą rady

Hanna

Na stronie firmy widziałam, że o pracę mogą się starać także uczniowie oraz studenci a firma pomaga rozwijać skrzydła i organizowane są różne szkolenia. Napisałby ktoś może jakich szkoleń można się spodziewać i co jaki czas? Chciałabym się dowiedzieć jakie obowiązki spoczywają na osobie, która się jeszcze uczy? Bo rozumiem, że zapewne wymagania co do takiego pracownika muszą być okrojone.

Elotki

Dzien dobry mam pytanie czy są przyjęcia na wtryskarki na strefe? Jak wyglada rozklad zmian i jak to jest z wynagrodzeniem? Pozdrawiam

@Elotki

Jest coraz gorzej, redukują operatorów na pakowaczy, lepiej szukać innej pracy.

@Elotki

Dokladnie jest coraz gorzej jeżeli chodzi o wtryskarki z operatorów na pakowaczy a poza tym jak jesteś z grodziska dolnego lub górnego lub niedalekich okolic to grodzisko rządzi na wtryskarkach

Nelaaa

Dzień dobry, czy są przyjęcia do pracy na produkcji?

Aa

Pan gall zalatuje mi tu "ciepłym" jak nie daje rady odłożyć 2 kilowej tacki zniczy na palete albo go obrazaja teksty do dziewczyn ze strony kolegow.

A mi sie ta robota podoba co robię ponieważ 8 godz wyplata na czas tylko jedno mnie zastanawia.... Dlaczego np operatorzy mają tak różne wypłaty różnica pare stówek a każdy pracuje 8 godz niewiem czy trzeba być rodzina kieriwnika/brygadzista czy być kapusiem donosić i wtedy premia cała czy chodzić np wszytkie soboty naprawdę niewiem.

Gall anonim

Nie tylko hala F jest taka beznadziejna. Operatorzy na wszystkich halach myślą, że dostąpili wielkiego zaszczytu, niczym król zasiadając na prywatnym tronie o poranku. N(usunięte przez administratora) Nigdy nie pomogą na linii bo to nie jest ich obowiązek, ale to, że co. Chwilę piją sobie kawkę pod automatem, a my na linii zapierdzielamy jak osły to już jest ich obowiązek?! Nawet z paletą nie przyjdą ci pomóc ułożyć. (usunięte przez administratora)A kierownicy są śmiechu warci. Siedzą 3/4 czasu w kantorku i mecze albo seriale oglądają. Przejdą się parę razy po hali i żadnemu nie zwrócą uwagi żeby wziął się za robotę. A co do wypłat to (usunięte przez administratora) powinny sobie zafundować kalkulator i notatnik. Po pierwsze można się pomylić o kilka złotych, a nie o 200 czy 300, a po drugie nie wiedzieć kto jest na jakiej zmianie i w jaki dzień to żenada. Dzwonisz do nich, a ci się wykręcają mówiąc, że oni nie wiedzieli, że Ty byłeś w sobotę lub niedzielę. To po co my się w ogóle odbijamy na tym czytniku. Z poważaniem były pracownik tego (usunięte przez administratora) na kółkach

Prawda
@Gall anonim

Święta prawda. Brawo ty. Dodać można jeszcze jedno odnoście owej hali, z tego co wiadomo jest zakaz palenia papierosów w budynkach a śmierdzi w szatniach że wejść sie nie da, a co dopiero w takim smrodzie zjeść śniadanie. Tego też nikt nie widzi , albo udaje że nie widzi , dość że wdychamy zapach że świeczek to dodatkowo trujemy się smrodem z fajek na przerwach , pety w toalecie to już szczyt (usunięte przez administratora) . Smród brud.. Ludzie jak te świnie się zachowują a nawet gorzej. Zapierdziel ale kto może to może co chwilę wyłazić na cygara, a ty się mecz i rób na nich bo norme oni zrobili naszymi rękoma.

DL
@Gall anonim

Hmmm... widzę ktoś jest bardzo urażony. Krótko Ci opiszę jak to wyglada. Operatorem może zostać każda osoba, która ma odrobinę chęci żeby się uczyć obsługiwać maszyny. Jeżeli obrażasz tych dwóch Panów ( co podlega pod KK) to zapraszam Ciebie i innych tak negatywnie nastawionych na operatorów na pokazanie swoich praktycznych umiejętności- przecież to takie łatwe. Jak sam Pan zauważył „operator” ma obowiązek „operowania” czyli nadzoru i obsługi maszyny. Jeżeli maszyna produkuje, a usterki są usuwane na bieżąco to znaczy ze ww osoba spełnia swoje zadanie w firmie. Osoba na linii ma obowiązek (w zależności od stanowiska na linii) wyprostować knota, przeglądnąć produkt i spakować go. Gdyż taką posiada umowę. Jeżeli to robi sumiennie spełnia swoją role w firmie. Operator nie pomaga? A Czy Pan pomógł operatorowi przy przezbrojeniu czy przejściu? Oczywiście, że nie, bo jak to sam Pan napisał „to nie jest Mój obowiązek jako osoby nie będącej operatorem”. Prawdziwe prawda? Temat kawy... jakże często poruszany na GoWorku... Nikt nikomu nie zabrania napicia się ww napoju. Po to stoi się przy automacie, gdyż tam jest wyznaczone miejsce na spożywanie napojów. A nie latanie z kubkami po całej hali. Każdy może to uczynić jeżeli ma taką potrzebę. Czy to kierownik, brygadzista, operator czy osoba z linii. Jakby Pan był dłużej to by zauważył, że każdy niezależnie od stanowiska przebywa w zależności od potrzeb na kawie. Kolejna kwestia kierownicy. Tu krótko i zwięźle. Gdybyś szanowny Panie pracował troszeczkę dłużej albo w ogóle czytał tablice ogłoszeń zauważyłbyś, że w czasie panującej na Świecie pandemii jest ograniczany kontakt do minimum z osobami zarządzającymi. Dlatego na drzwiach biura kierownika widnieją odpowiednie informacje- nawet obrazkowe. Wypłaty... Polak tego nie cierpi... Jeżeli miałeś matematykę w szkole to przelicz sobie stosunek osób pracujących w kadrach (zajmujących się sprawami wypłat) do liczby osób pracujących na zakładzie. Tak zwane potocznie proporcje. Wtedy się dowiesz ile średnio osób przypada na jedną Panią tam pracującą. Dużo prawda? I Czy Szanowny Panie myślisz, że pamiętają każdego- szczególnie osobę nową na jakiej zmianie pracowała i w jaki dzień przez 30 dni w miesiącu? No ja Ci powiem, jeżeli zapamiętasz to chapeau bas. Czytnik jest urządzeniem, a jak dobrze każdy wie urządzenia się lubią psuć. Nie bez powodu kiedyś ktoś powiedział „złośliwość rzeczy martwych”. Wiec po to Pan pamięta kiedy był w pracy, żeby w takiej sytuacji, gdy coś się z wypłatą nie zgadza dział kadr poinformować. I teraz wielce wyczekiwana wisienka na torcie- operator Damian... Tu Pana zaskoczę. Nie przypominam sobie żebym do którejkolwiek „panienki” (strasznie Pan obraża kobiety), która przychodzi na halę rzucał takie hasła. Jeżeli słyszałeś głupie teksty to uwierz, że z tymi osobami znam się bardzo długo i dobrze wiemy, że możemy sobie na takie rzeczy pozwolić. Nie interesuje mnie kim Pan jest, czy pracuje czy nie. Ale mam nadzieje, że na te wszystkie wypisane przez Pana zarzuty ma Pan niezbite dowody, gdyż w bliskim czasie pozna Pan art. 212 par. 1. KK. Do tego jak dojdzie Zniesławienie operatorów uczących się to mam nadzieję, że duuuużo Pan miał tych sobót i niedziel pracujących. Mimo wszystko.. z wyrazami szacunku Damian.

Pany i panweki
@DL

Jak by wszycsy co sa negatywnie nastawieni mieli przyjść to by wam miejsca zabraklo na hali

Nikt taki

Dajcie pracownikom podwyżki bo jeszcze chwila i będą sami kierownicy i brygadzisci robić bo to juz nie sa dobre pieniądze

On
@Nikt taki

A ty widziałeś żeby kierownik i brygadzista coś robił ???????????????? :D

Jak zobaczyłem wypłatę to widzę ze trzeba dobrze du*e lizać kierownikowi żeby była dobra wypłata

Nikt taki

Szkoda tutaj cokolwiek pisać bo oni i tak nic sobie z tego nie robią tylko robić i robić ale nie zarobić

W tej firmie kierownikom niektorym ssie w glowach juz przewraca sami nie maja co robic wiec chodza i czepiaja sie kudzi o byle (usunięte przez administratora)

Dokladnie tak jest jest więcej rządzących niż pracujących np. Idzie jedna maszyna na lini 2 czy 3 osoby a rządzących 5 i jak ma być dobrze

Poldek

Witam. Czy są przyjęcia do firmy i na jakie stanowiska, jakie zarobki? Proszę o rzetelne informacje. Pozdrawiam

Ktoś ważny
@Poldek

Wątpię , że teraz są przyjęcia . Firma ma postuj, a jeżeli chodzi o zarobki najniższa krajowa.. . .

ktoś mniej ważny
@Ktoś ważny

"postuj" no i już wiesz dlaczego masz najniższą krajową... A co do pytania! Wszystko zależy od Ciebie, jeśli jesteś rozwojowy, masz chęci, to możesz w Bispolu bardzo wiele. Nawet bez konkretnej szkoły. Przykładów ogrom. Niestety jak widzisz tutaj w większości wypowiadają się osoby które są niesamowicie pokrzywdzone przez los bo nikt im za darmo nie daję 5 koła na rękę.

MilyPan
@ktoś mniej ważny

Ktoś napisał ile się zarabia w firmie Bispol i ktoś odpisał prawdę, a co zarabiasz więcej niż najniższa krajowa ??? Hehehehehe

ktoś mniej ważny
@ktoś mniej ważny

Jasne że więcej. Kiedyś zarabiałem 1000 zł i nie marudziłem tylko pracowałem. Dziś jest dobrze i uważam że za darmo tych pieniędzy nie dostaję. Tylko trzeba coś więcej niż marudzić...

Ktoś bardzo ważny
@ktoś mniej ważny

Cos więcej , nie kazdy będzie operatorem , bo kto by na liniach robił. Kto by za nich sztuki nabija, skąd by premie mieli. Śmieszne KIEDYŚ za tysiąc zl każdy robił, ale teraz czasy się zmieniły .. Premie powinni pracownicy z linii dostawać na którą sobie zasłużyli, a nie operator który większość godzin przesiedza na telefonie i wielki problem bo paleta gotowa a on nie skończył gry ....

Zaciekawiony
@ktoś mniej ważny

Podaj z dwa przykłady ???? Hmm ????

nick
@Ktoś bardzo ważny

Operator ma za zadanie pilnować maszyny aby produkowała. Jeżeli maszyna produkuję odpowiednią ilość sztuk to znaczy że operator swoje zadanie wykonuje. Osoba na linii ma za zadanie to sprawdzić, spakować, itp. Jeżeli to robi to znaczy ze swoje zadanie też. Każdy może zostać operatorem, każdy!. Na jednej z hal połowa operatorów to kobiety które jeszcze do niedawna pracowały jako osoby fizyczne. Dziś może czasem z pomocą innych ale dają radę. Jeżeli porównujecie osobę fizyczną do operatora to weźcie sobie pod uwagę czas. 10 min wystarczy żeby osoba fizyczna wiedziała co ma robić. Jeżeli chodzi o dobrego operatora na skomplikowanej maszynie to często parę lat to mało. Już wiecie gdzie jest nie tyle premia (oczywiście chciałbym aby miał ją każdy) co różnica w zarobkach? Co do operatora o którym piszesz, jeżeli takiego masz zgłoś to. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Wielu naprawdę się stara i jak trzeba to pomoże.

KochamBispol
@nick

Nie kazdy !!!! I tak stanie przy automacie lub z telefonem w ręku, serio? Super operatorzy, gratuluję. A pomoc chociażby z paleta lub chwilę zastąpienia do toalety to nagle wielce zapracowani... Powinni kamery dac także bliżej stanowisk operatorskich w końcu by się coś ruszyli . I nie wrzucam kazdego do jednego worka bo owszem są tacy co pracują,ale to można policzyć na jednej ręce.........

@nick

Dlatego są kobiety /dziewczyny operatorami ponieważ robią co im kaze kierownik /brygadzista jak dostaną mniejsza wypłatę to nic nie powiedzą. Chlopak to chłopak powie co mysli itp. Przecież więcej jest nawet kierowników /brygadzistow kobiet. Niech sie tutaj wypowie kierownik brygadzista co nalezy do obowiązków tzw. Liderów oprócz platania sie i kalibrowania wag i glupich usmieszkow bo nawet jak wchodzi na daną halę to nic jak mumia tylko usmieszki do kierownilow a do ludzi ani me ani be ani kukuryku. Dziękuję za uwagę

nikt ważny wszyscy równi
@nick

ale zauważmy i przyjrzyjmy się temu co operator robi w ciągu tych 8h. chodzi przez większość czasu, a jak gdzieś jest przestój to nagle wielkie pretensje ze on nie powinien pomagać na linii

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.