Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

adam

"firma rodzinna"

@adam

Tak firma rodzinna a w szczególności jak przychodzisz do pracy to musisz pokazać portierowi plakietkę czy jesteś pracownikiem no normalnie to jest chore brak słów nieda sie tego skomentować. Ten kto to wymyślił to gratulacje. Glupota 21 wieku.

Widac ze chyba ty pracujesz od urodzenia bo jeszcze nie widziałem zeby sie pytal ciebie ktoś czy jesteś pracownikiem tylko porostu sie odbijasz na czytniki

Jak pracujesz iles lat i sie ciebie pytaja czy jesteś pracoenikiem no chore normalnie

Berbec

Heh stan epidemi a na portierni zamiast jakies kontrole z termometrem przeprowadzac plakietki sprawdzaja .Gosc podejzewany o zarazenie przychoddzi do pracy ,ale firma funkcjonuje jakby nic sie nie stalo normy gdzie sa ludzie z wyobraznia pracujacy w tej firmie ,wystarczyl by jeden telefon do sanepidu ale nikt w tej firmie nie ma rozumu

Powiedział , który sam do roboty się zbiera.... Owszem powinni zamknąć zaklad skoro biuro pracuje zdalnie kadry nie wpuszczają ale na halach praca wrze, (usunięte przez administratora)

Jacob's

Podobno zatrudniają Ukraińców. Co to się dzieje w tej firmie ze Polacy nie chcą pracować??

Pany i panweki

Ale to szkoda gadać jak sie jeszcze dobrze tydzień nie zaczął a ludzie sie juz o sobote pytaja. Sami są sobie winni

Pany i panewki

Kkedy będą podwyżki bo nie wszyscy dostali oco to chodzi

Kaka
@Pany i panewki

Podwyżkę dostali wszyscy jedynie ci nie dostali co za dozo zarabiali

Pany i panweki
@Kaka

Nie masz racji ponieważ liderzy i ustawiacze dostali a oni i tak wiecej zarabiali więc nie opowiadaj bzdur

Kaka
@Pany i panweki

W sensie źle mnie zrozumiano wiadomo że lider czy ust więcej zarabia tylko niektórzy byli przepłaceni na owe stanowiska. To nie dostali tyle podwyżki zresztą w tej firmie ciekawym by była analiza zarobków na wszystkich stanowiskach. Nieraz osoby co powinny zarobić nie zarobią a osoby co dobrze robią...... Komu trzeba są przepłaceni bo zawsze dostali max podwyżki jakie na danym stanowisku można było dostać.

@Pany i panewki

Umowę o pracę też nieliczni dostali , na zleceniu latami trzeba pracować. To jest tu chyba najgorsze.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Daniel

Nie przesadzajcie z narzekaniem, a to że brakuje pracowników to chyba każdy o tym słyszał.

Zbysiu
@Daniel

Zawsze można się zwolnić, Pracy nie brakuje, nie ma co narzekać większość ludzi pracujących tu ma blisko do pracy nie trzeba jechać 50 km i stać w korkach za powiedzmy 500 zł więcej. Zarobki jak na tą okolice są niezłe. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas niema. Osobiście uważam że za bardzo rozsrataja się biura o zupełnie niepotrzebne stanowiska.

Vvv

To trzeba z biura dac troche na produkcje a nie ludzi na halach brakuje i podnosza normy i ma byc zrobiona

@Vvv

Ja bym postawil na liniach tych co normy takie ustalili to by bylo ciekawie albo tych co podwyżki doatali bo nie wszyscy doatali ... Panie i panowie kierownicy i brygadzisci oco tutaj chodzi kazdy pracuje 8 godz a jedni dostali a drudzy nie

Nikt taki

Wnet będą parcowali sami liderzy ustawiacze brygadzisci i Ukraińcy tak bedzie ludzie będą sie zwalniali bo juz prawie wszedzie jest taka sama placa

Nikt taki

Podwyżki wszytkim albo nikomu co to ma być. A nie tyllo wybrańcom zenada

Ktos
@Nikt taki

A jakie podwyżki ? To co musieli dali, i tyle z podwyżki heh. Umowy tam samo znów dla wybranych heh reszta następne 4lata poczeka.

Nikt taki

Ludzie nie chcą podwyżek wolą sobotami dorabiac.

Knot

Ale podwyżki to poszaleli operator-50 zł więcej, (usunięte przez administratora)

Kris

Czy moze ktos sie wypowiedziec jakie warunki pracy maja kierowcy?

Pracoenik

Komunikat dla pracowników a dokładnie chodzi o tych z biura... Nauczcie się parkować a nie tylko 1 rząd a stylu puste miejsce. Bo jak by każdy tak parkował to zabrakło by parkingu.

?

Ok zgadza sie ale jakie pytanie taka odpowiedz.

Ad

No wlasnie np. Taki lider chodzi spaceruje czasami wagę przetrze z parafiny i kase bierze większą niz operator premia 100%

???
@Ad

Z boku patrząc to może tak wyglądać. Bo kto się nad tym zastanawia, że on musi przygotowywać wszystkie surowce do danej produkcji żeby na czas znalazły się na hali albo musi w porę dostrzec problem na linii. Wszyscy wiemy ( albo i nie) jak szybko zapadają decyzje odnośnie jakiegoś zamówienia. Laik i tak z tego nic nie zaczai.

Dziadek

Nie polecam stanowczo, obniżają premię przez własne widzimisię, wymagania coraz większe A wynagrodzenia albo stoją w miejscu albo są coraz niższe.(usunięte przez administratora)

??

Te panie co chodza na te tak zwane audyty. To naprawdę brak słów. Pytania zadaja tak jak by sie z choinki urwaly jak dla malych dzieci. Pozdrawiam.

Nikt taki

Jak widze takie stanowisko jak lider czy ustawiacz to niewiem kto takie coś wymyślił za co pieniądze biorą. Przecież jest kierownik brygadzista to niewystarczy? Kazdy operator potrafi sobie sam ustawić maszynę i tak pozniej trzeba poprawiać.

Ktos
@Nikt taki

Szczerze mówiąc też się zastanawiam po co są stworzone te stanowiska. Jak to nic nie robią prócz plątania się po zakładzie tam i z powrotem.

Jak wygląda ścieżka awansu w Bispol Sp. z o.o.?

Cpy

Wszystko zależy od tego co potrafisz i jakie masz na to papiery. Na pracowników produkcji przyjmują praktycznie wszystkich i z tego miejsca „awansować” można np. na pomocnika operatora lub operatora. Jak prowadzą rekrutacje na operatorów to też można się załapać, ale dużym plusem podczas rozmowy kwalifikacyjnej byłaby skończona szkoła z kierunkiem z zakresu produkcji lub jakieś kursy czy tytuł technika. Z tego miejsca można awansować na kogoś z wydziału utrzymania ruchu, ale trzeba posiadać odpowiednie uprawnienia oraz umiejętności. Typowa ścieżka awansu występuje w przypadku pracy jako lider—>brygadzista—>kierownik.

@Cpy

Jak widze takie stanowisko jak lider czy ustawiacz to niewiem kto to takie coś wymyślił. Za co pieniądze biorą bo niewiem za spacerowanie chyba.

Duzo osob dojezdza z okolic Sieteszy do Bispolu w systemie 2-3 zmianowym ?

aaa
@Anonim

Sporo z Gaci i Markowej przez krzyżówki. Także tam trzeba by na pewno dojechać

Wilku

Witam Chcialbym sie zapytac o stawki kierowcow? Kat.B/C Aktualnue zarabiam 4500 netto 180h/miesiac Zastanawiam sie czy aplikowac. Pozdrawiam

Zaq
@Wilku

Kolego gdzie tyle płacą? Pójdę na twoje miejsce. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.