Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha w Łask

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha w Łask

zadowolony Nowy wpis

Z tego co czytam komentarze wnioskuje, że trafiliście tam w złym okresie. Ja w tej chwili jestem zadowolony z pracy tam umowa na pełen etat na 1 rok , wypłata na czas w całości, dostałem ubranie robocze wraz z obuwiem. Póki co jest naprawdę w porządku ,jeśli tak pozostanie nie zamierzam zmieniać pracy .

Były Nowy wpis

Porażka, inna epoka. Brak umowy o pracę. Ciągłe dopraszanie się o wynagrodzenie.

Adrian Nowy wpis
@Były

Jak to brak umowy o pracę. Podejmując zatrudnienie powinieneś podpisać kontrakt na czas określony lub umowę zlecenie. Możesz to wyjaśnić?

Misio Nowy wpis

Nie polecam tej firmy! Dziady i (usunięte przez administratora) a szczególnie wspomniany już wszcześniej mały kurdupel - Mateusz. Pozjadał wszystkie rozumy a nie wie ile to 2 + 2.

Lidia

@Jacek, dawno pracowałeś w So-Masz? Napisałeś w czasie przeszłym, dlatego zakładam, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Może da się napisać coś pozytywnego o Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym So-Masz? Opinie, które są na forum były napisane już jakiś czas temu. Może od tamtej pory coś się zmieniło w firmie. Zatem jakie są obecnie warunki zatrudnienia? Zachęcam do udzielania się na forum oraz wpisywania merytorycznych opinii.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
Jacek

Pracowałem tam, potwierdzam opinie. Jednym słowem TRAGEDIA

Brak wyplaty-brak umowy-brak wszystkiego

Wyplaty pare groszy wyplacaja ja wedlug swojego widzi mi sie czyli na 2-3razy i wtedy kiedy juz ich cisna. Umowy brak ,ciagla rotacja ludzi,auta szroty . Na placu warunki slabe brak zaplecza sanitarnego.

Kogucik

Kazdy bez umowy pracuje a wy nie raczycie nawet jej zaproponowac . Tylko duren zgodzi sie tam pracowac warunki gorzej jak zle. Do tego maly karzel probujacy udawac kierownika . Nie polecam !!! Zlodzieje zlodzieje i prostaki . Chlopaki czy wy w desperacji jestescie pracowac jest gdzie . So Masz gowno zarobisz i.gowno masz

pracowałem u nich

wszystkie opinie są prawdziwe

Tytel

Stanowczo odradzam, firma SOMASZ specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników bez umowy o pracę. Nie ima się ich ani urząd skarbowy ani ZUS. Dziwny parasol ochronny.

praca na czarno

uwaga

UWAGA

PROBLEMY Z WYPŁATĄ WYNAGRODZENIA(usunięte przez administratora)

EF16

STANOWCZO NIE POLECAM, (usunięte przez administratora) fatalne warunki pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha - Łask

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz s.c. Janusz Socha Krzysztof Socha
  • Leśników Polskich 65