Opinie o Bawa Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bawa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bawa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bawa Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Pracownik Nowy wpis

Szef P.Jurek powinien rodzić a nie młodzież bo oni myślą inaczej z Panem z Salonu kasa tylko

Pracownik Nowy wpis

Mózgu to nie ma szefostwo od herbaty się nie da wyleczyć się proszę pomyśleć i pracownikach a nie o biznesie gdyby nie te pracowicy to byście byli?

Prima Nowy wpis

Jak. Jest wypadek w pracy bawa to musisz sam jechać a bhp przyjedzie po wypadku bo pracodawca ma to w nosie tak młodzi podchodzą do tego szef ogólny ma w tym praktykę a młodzi tylko pieniądze a nie pracownicy

Szarlatan

Ludzie ogarnijcie się wreszcie Polska to chory kraj Banda cwaniaków Tak jak jest w śmieszniej Bawie jest gościu co się (usunięte przez administratora) A reszta na niego pracuje za śmieszne 3000 tyś wstyd

Marex
@Szarlatan

Żeby pracować to trzeba mieć mózg kolego

Marex Nowy wpis

Chyba na zasiłku nygusie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bawa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
Prima

Nie zabili tylko zaboli przepraszam za pomyłkę

Prima

Z tym goscieme masz rację kolego wciąż przebywa w biurze ze go łokcie go nie bolą ale szefostwo wie i tak nic nie robią cos go zabili to zawioza do domku ale tak to firma wyplacalna na czas

Izabela

Na jakie stanowisko można obecnie aplikować do Bawa? Czy jest prowadzona w ogóle jakaś rekrutacja w tym momencie lub będzie w najbliższej przyszłości? Dajcie proszę znać czy można liczyć na pracę w firmie oraz jakie wymagania trzeba spełniać.

Szarlatan

Uwaga Uwaga Bawa to wyzysk ludzi za marne pieniądze proszę o nie podejmowanie pracy w tej firmie płacą grosze A wymagania bardzo duże (usunięte przez administratora) i mogiła naprawdę odradzam pracy!!!!!

Szarlatan

Bawa to wyzysk ludzi za marne pieniądze wstyd nikomu nie polecam bez przerwy jest rekrutacja pracowników brak profesjonalizmu pracowników mają w (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Bawa Sp. z o.o.?

BAWA

Na magazynie strój zgodny z BHP, otrzymany od pracodawcy, natomiast na sprzedaży luźny :)

lechlech poznan

Witam co mozna powiedziec firma oki szefowa oki szef oki tylko pan burek na magazynie plytek najwiekszy nierob w ciagu godz dziesiec razy do biura i lokiecna biurko i udaje ze pracuje a inni musz pracowac moizna sobie policzyc dziesiec razy po piec min wychodzi prosty rachunek mam nawet swiatkow co tez pracowali tam i tylko nazekali na tego burka pozdrawiam szefostwo bardzo dobre polecam wszystko tylko nie na magazyn plytek

Czarek

@Dobry człowiek Znajdziesz argumenty na konkrety podane przez właścicieli?

a.

Pracowałam w Bawa kilka lat, na sprzedaży praca ok. Atmosfera dobra, kontakt z szefostwem dobry. Ogólnie ok.

Dobry człowiek
@a.

Pracowałem tam kilka lat. Szefostwo wyżej s..niż d...ma. Właściciel dał rządy córeczce, która nie ma zielonego pojęcia o handlu a rządzi się jak wielka Prezes. Synka odstawili na lewe sanki! Rządy wiejsko miejskie nie mające niczego wspólnego z dobrze zarządzaną firmą. Nie szanują ludzi i pracowników.

córeczka
@Dobry człowiek

Bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Niestety mija się Pan z prawdą. Córeczka i synek prowadzą firmę razem i rozstali się zaledwie z trzema osobami, które pracowały tam parę lat. Jedna - kierownik - mobbingował podwładnych drugi - magazynier wyprowadził się z powodów rodzinnych trzeci magazynier - był wyjątkowo leniwy co przeszkadzało pozostałym współpracownikom Z pozdrowieniami z Bawy, w której priorytetem jest szacunek do innych ludzi Córeczka i Synek

Darek

Taką macie dobrą pracę, że zupełnie zapomnieliście o forum? Liczyłem, że dowiem się coś o pracy.

aaaa

nie polecam zapewniam...

matex
@aaaa

bullshit

Aleksander
@matex

Na forum Gowork.pl należy wyrażać się w kulturalnej formie. Swoją wypowiedzią łamiesz regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli jesteś pracownikiem firmy, mógłbyś napisać konstruktywną i obiektywną opinię na temat pracodawcy? Zachęcam Cię do tego. Na stronie https://bawa.com.pl/strefa-hurtowa/o-firmie/praca/ jest kilka ofert pracy. Oceńcie, czy są interesujące?

Majka
@Aleksander

Warto aplikować do firmy? Jakie pieniądze proponują, ludzie przyjaźnie nastawieni?

Anita

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Szkoda

admin

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Bawa Sp. z o.o.? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bawa Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Bawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawa Sp. z o.o.?

Bawa Sp. z o.o.