INEA sp. z o. o.

Opinie o INEA sp. z o. o.

Maja

Jak potencjalni kandydaci powinni przygotować się na rozmowę lub spotkanie rekrutacyjne w firmie INEA? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Na te i więcej pytań odpowiedz znajdziecie w wywiadzie, którego udzieliła nam Dyrektor Personalna INEA S.A. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,19870,wywiad-krystyna-sawczuk

Źli ludzie I zła firma.

Wojtek

Wypłata na czas, pakiet socjalny spoko, fajny, nowoczesny biurowiec. Niestety w Inei nie liczą się ludzie, a jedynie cele biznesowe, które członkowie zarządu próbują osiągnąć jak najmniejszą liczbą pracowników. Do tego w niektórych działach panuje nieprzyjemna atmosfera. Podchlebianie się szefom na każdym kroku i obgadywanie przed nimi innych pracowników to niestety standard, który szefowie spółki akceptują.

23e4r

a wlasnie jesem tez ciekaw czy ejst szansa na jakies premie

Doradca Klienta

Rozmowa miała miejsce w listopadzie 2014. 45 minut maglowania przez dwie Panie - jedna z HR, druga to kierowniczka działu sprzedażowego. Niektóre pytania mocno absurdalne - moje ulubione - "co by Pan zrobił, gdyby klient musiał wysłać ważny projekt a firma miałaby taką awarię, która nie byłaby w stanie usunąć". Dzisiaj mogę powiedzieć jedno - jako klient zerwałbym z wami umowę, jak pracownik złożyłbym wypowiedzenie - nie warto współpracować z niekompetentnymi ludźmi. Obiecano mi telefon z informacją jak została rozpatrzona moja kandydatura, którego oczywiście nie było. Innymi słowy - nie spodziewajcie się cudów.

Klasyczne pytanie - o poprzednie doświadczenia zawodowe, pogląd na pozyskiwanie nowych klientów i współpracę, Pani z HR czepia się każdego słówka - powiesz, że wyrabiałeś plany "przeważnie" to zapytają dlaczego "przeważnie a nie zawsze i co było tego powodem" - ot zwyczajne kretynizmy polskich rozmów kwalifikacyjnych :)

...szkoda

Ciekawe zbijanie tematu z pogarszającego się systemu premiowo-prowizyjnego na informowanie na jakie stanowisko INEA właśnie szuka pracowników. Ktoś widzę etatowo w firmie zajmuję się dbaniem o dobry wizerunek na forum. Łatamy syfa pudrem? :D Gdzieś obcięte finanse z prowizji itp muszą zostać przesunięte w końcu. Np na Panią/Pana, który tak ładnie na bieżąco ucieka od tematu. Jak nie było większej rotacji, to teraz ucieczka na masową skalę się szykuje. No ale kto będzie pracować za 1100 zł bez większych perspektyw na godziwą premię. Chyba ktoś tu nie zna realiów rynku pracy... A od nowego roku dalsze przycinanie pasa na pracownikach najniższego szczebla. Fatalny PR fatalny

Ciekawski

Zrobilem to, ale nie mialem kontaktu bezposrednio do osoby, ktora byla odpowiedzialna za ten projekt rekrutacyjny. Rozmawialem z inna dziewczyna z HR, ktora powiedziala mi, ze juz zostala zatrudniona osoba na to stanowisko. Nie wiem, co ze mna jest nie tak, ze nikt sie nie odezwal - bo wydawalo mi sie, ze doswiadczenie mam adekwatne do stanowiska i liczylem na spotkanie rekrutacyjne chociaz. Byc moze inne kryteria nie zostaly spelnione :) albo rzeczywiscie CV gdzies przepadlo.

Ciekawski

Dzieki, W sieprniu aplikowalem na stanowsko kierownika ds sprzedazy w tym segmencie, ale jak narazie sie nie odezwali do mnie. I nie wiem, czy proces rekrutacyjny jeszcze trwa, czy zwyczajnie moja kandydatura nie zostala zakwalifikowana do dalszych etapow. Pozdrawiam i dziekuje za info

Ciekawski

Czy ktoś się orientuje, czy znależli już kogoś na kierownika w segmencie SOHO?

Igor

No super kasę Karol zarobisz jak zespół SoHo sie rozwalił i zostało tylko chyba 3-4 osoby z zespołu 12 osobowego to kto te plany będzie robił i wyrabiał premie ?

maciej m.

Nie wiem kim jesteś, lecz próżne twoje słowa, normalna firma gdzie można zarobić i dobrze pracowników traktują oraz oczywiście znajduje się poza Poznaniem, nie dawała by tak często ogłoszeń, nie bądź śmieszna/y

Bmw

Kiedyś było naprawdę świetnie ! Ponadprzeciętne zarobki , atmosfera niby ok ale jak w każdej korporacji są układy i układziki , ale trzeba mieć to w nosie i po prostu pracować ;) niestety musiałam odejść bo znacznie obcięli premie a w końcu sprzedawcy żyje głównie z premii , bo za 1100 na rękę to ciężko ;) ogólnie dobra Firma, z szefami można się dogadać, grafik dopasuja jak Tobie pasuje .

Bmw

julia

w firmie nie pracowałem ole opiszę proces rekrutacji , wysyłasz cv potem dzwoni gościuwa i się wypytuje o to jak sprzedajesz i twoje metody, Gościuwa jest po zawodówce pewnie i wszystko zapisuje Następnie mówi że jak nie zadzwoni to koniec rekrutacji Oni wprowadzają twoje metody w życie jak są dobre to dzwonią do mediów i obrabiają ci (usunięte przez administratora) jaki to nie jesteś zły .Wten sposób oni przyjmują jakiegoś znajomego czy tam kuzyna on robi to co ty im powiedziałeś Ty masz obrobion (usunięte przez administratora) i zero kasy z tego

Franek
@julia

Gościówa tuku raczej twoich metod nikt by nie wprowadził Panno po zawodówce !!!

@julia

bzdura totalna

GB

Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie Pani z Inea z oferta pracy i szczerze mówiąc tak jak byłam zainteresowana tą praca tak sobie odpuściłam, owa Pani stwierdziła, że w ich pracy najważniejsze jest nastawienie, a kwestia wypłaty, jej sumy etc, jest drugorzędna i powiedziała że mam się zastanowić czy aby na pewno chce pracować w tej firmie a ona zadzwoni później. Ja rozumiem ze nastawienie, ale chyba każdy idzie do pracy nie na wolontariat tylko żeby zarobić jakieś pieniądze i są one kwestią bardzo ważna. Pomijając jej ton który sugerował że jest panią świata, a ja jestem "nikim" . Także poziom widzę nie zmienił się bardzo i pozdrawiam sfrustrowaną księżniczkę z HR.

agat

czesc. a ja mam pytanie jak wyglada praca w wykonawstwie inea - chodzi mi koordynatora projektow lub kierownika robot

Mały 1990

Pracowałem i Inea w dziale SOHO nie polecam Pani Menager Monika W od siedmiu boleści pastwi sie nad swoimi podwładnymi bo inaczej tego nie idzie opisać ciekawi mnie tylko czy Ci biedacy zdają sobie sprawę jak maja cztery litery obrobione słodka idiotka . Chyba nikogo to nie powinno interesować kiedy Pani M ma okres bo wtedy bez kija nie podchodź . Pyta jakie narzędzia brakuje a NPV nie umie dopracować przez 3 miesiące . Nie polecam nikomu pracy w zakładzie pracy chronionej . Depresja gwarantowana !!! Zreszta podczas mojej pracy przez rok z 10 osób sie przewinęło i zarobki bardzo ciekawy aspekt

supervisor na emeryturze
@Mały 1990

praca tylko z pozoru jest cudowna, jak nie będziesz dupowłazem to długo nie przetrwasz, nawet będąc najlepszym... korpo ludki siedzą cicho i za średnie wynagrodzenie, niektórzy nawet czasem dla zachęty wysoką premię otrzymają... kpina... deprecha gwarantowana, nie wspomnę o mobbingu, np: muszyński gówno się zna, ale udaje super niby kierownika , zwłaszcza że jego dupa na wyższym stołku siedzi... załatwił tak jednego, że ten jeden jeszcze całą klikę zasrańców załatwi ;)

Maciej M.

Niestety jeżeli chodzi o nagrody to już nie ma i nie będzie, jeżeli nie wyrobi się

Pracownik INEA
@Maciej M.

Panie Macieju mija się Pan z prawdą. Nie kojarzę, żeby w jakimkolwiek dziale była tak niska podstawa a już na pewno nie w Salonach Sprzedaży. Również odniesienie do premii i prowizji za sprzedaż jest mocno przesadzone - większość osób, które znam w firmie (w różnych kanałach sprzedaży) znacząco przekracza 100% planu. Plany sprzedażowe w INEA były, są i będą zawsze realne do wykonania, a jeśli ktoś twierdzi, że próg 80% jest możliwy do przekroczenia tylko dla "dupowłazów" jak to Pan określił to może po prostu nie jest to odpowiednia praca dla Pana. Firma stwarza warunki do tego, aby się rozwinąć, realizować cele i naprawdę dobrze zarabiać. Niemniej jednak jak w każdej firmie i departamentach sprzedaży - nie każdemu udaje się osiągnąć sukces.

zdave

Jak miło, coraz was więcej ;) Ja twojego fetyszu nie podzielam, podobno takie osoby jak ty potrzebują w Arabii Saudyjskiej Lol

Madza

Inea to najwięksi złodzieje jakich znam. Był wybrany pakiet, miało to tyle i tyle kosztować. Rachunek przyszedł wyższy, poszłam do nich i mówią, 'bo jeszcze jakiś dodatkowy pakiet jest' (o którym nie zostałam nawet poinformowana i teraz jie można wyłączyć), dodatkowo za coś tam znów za dużo policzyli i rzekomo 'odejmą to w następnym miesiącu', ciekawe.. Poza tym internet dużo wolniejszy od tego jaki miał być, średnio 2 razy w tygodniu wyłączają go na parę godzin. Odradzam wszystkim tych złodzieji i naciągaczy!

Kris

Nie polecam, po przejsciu etapow, mieli zadzwonic z informacja zwrotna. 0 odzewu. Widac jakie maja podejscie do ludzi. Wiec jesli ktos idzie na rozmowe, to prosze sie przygotowac ze nie otrzyma informacji zwrotnej mimo obietnic

Maciej M.
@Kris

Teraz pracuje tam tylu ludzi że nie ma jak się dzielić klientami... których mnóstwo odchodzi... nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o INEA sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w INEA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy INEA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INEA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INEA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w INEA sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INEA sp. z o. o.