INEA sp. z o. o.

Opinie o INEA sp. z o. o.

Melon

Hej długo się broniłem żeby dodać opinie ale czas ostrzec innych . Pracowałem nie długo bo kilka miesięcy w dziale soho taki mały dział kilku osobowy lecz ponoć docelowo ma się rozrosnąć ;) atmosfera fajna ludzie tez lecz niestety co do przełożonych yhm dużo do życzenia. Niestety przełożeniy dziela handlowców na lepszych i gorszych ponieważ jeden może zarabiać dużo a drugi nie ma szansy . Przetocze szybko sytuacje gdzie jeden z pracowników przyszedł z infolini do tego działu i dostaje cały czas kontakty od ludkow z tejże infolini oraz od dziewczyny która ponoć jest liderem . Nie widziałem gościa ani razu żeby wychodził z biura w teren a kasę zbija ze szok . Wiem ze kwasy straszne się z tego robią zwracana była uwaga do przełożonego lecz niestety oni maja to gdzieś wiec po co pracować w dziale gdzie jeden ma wszystko podane na tacy a drugi jest traktowany jak śmieć . Ciekawe czy Hr w końcu coś zrobią :) , bo ludzie albo szukają pracy albo uciekają do innych działów .

Sebix
@Melon

Co do SOHO czyli małe i średnie firmy to od zawsze miało się rozrastać :) Na powierzchni utrzymują się tylko dinozaury, serdecznie pozdrawiam Panią Julitkę! :)

Przyszły

W ogłoszeniach deklarują dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym. Konkretnie skąd organizowane są te kursy?

Sebix
@Przyszły

Jak jeszcze pracowałem to z ronda Skubiszewskiego

Olga

Nic dziwnego bo na przełożonych to każdy pisze źle ale czy jesteście pewni, że to słuszne?

Filip

Prowizja od sprzedaży to bardzo uczciwa opcja! Pracujcie a zarobicie!!

Doradca Klienta

Rozmowa miała miejsce w listopadzie 2014. 45 minut maglowania przez dwie Panie - jedna z HR, druga to kierowniczka działu sprzedażowego. Niektóre pytania mocno absurdalne - moje ulubione - "co by Pan zrobił, gdyby klient musiał wysłać ważny projekt a firma miałaby taką awarię, która nie byłaby w stanie usunąć". Dzisiaj mogę powiedzieć jedno - jako klient zerwałbym z wami umowę, jak pracownik złożyłbym wypowiedzenie - nie warto współpracować z niekompetentnymi ludźmi. Obiecano mi telefon z informacją jak została rozpatrzona moja kandydatura, którego oczywiście nie było. Innymi słowy - nie spodziewajcie się cudów.

Klasyczne pytanie - o poprzednie doświadczenia zawodowe, pogląd na pozyskiwanie nowych klientów i współpracę, Pani z HR czepia się każdego słówka - powiesz, że wyrabiałeś plany "przeważnie" to zapytają dlaczego "przeważnie a nie zawsze i co było tego powodem" - ot zwyczajne kretynizmy polskich rozmów kwalifikacyjnych :)

Maja

@miru a jak często są naliczane prowizje? Co miesiąc, a może co kwartał? Jeżeli jest to taki ważny składnik wynagrodzenia, to na pewno dla wielu osób będzie to kluczowa informacja. Jak INEA S.A. rozwiązuje tę kwestię? @Iza a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?

Iza

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

miru

kiepska podstawa i prowizje zależne od realizacji celu sprzedażowego. Wszystko zależy od zapału, motywacji i odrobiny szczęścia. Jeśli ktoś ma chęci do pracy jest w stanie sensownie zarobić

Zenek

Czy firma prowadzi może rekrutacje?

Jerry Maguire

Poproszę o jakąś uczciwą opinię na temat pracy w charakterze PH (D2D). Jakie warunki dnia pracy, szkolenia, nastawienie przełożonych, kwestie finansowe (podają nieograniczoną kwotę prowizji i to mnie żywotnie interesuje, gdyż lubię pracować i wiedzieć za co). Typowe korpo czy firma, w której mam szansę na rozwój?

Kerczento z go go

Witam zaczynam pracę w inea jako ph. Na rozmowie kwalifikacyjnej szybko fajnie miło. W siedzibie firmy mila atmosfera pomoc... widzę na forum dużo złych opinii... Ale myślę że jak komuś zależy i lubi pracować to będzie zadowolony... z doświadczenia wiem że nic nie przychodzi za darmo ... Myślę że będzie mi się podobać bo lubię kontakt z ludźmi. Znam swoje możliwości... Jak jest prawda to co usłyszałem na rozmowie kwalifikacyjnej to będę zadowolony z zarobków...

q
@Kerczento z go go

I jak tam praca jako PH?

jasioo

Nie polecam tej firmy,brak jakiegokolwiek docenienia,opóżnienia w płacy pensji,brak możliwości rozwoju,kadra HR na nieodpowiednim stanowisku,brak pojecia w rekrutacji i doborze pracowników,uwaga na firme Inea bo duzo obiecaja a słowa nie dotrzymują, brak doswiadczenia w rozwinieciu i budowie kanału d2d,ogólnie jestem zszokowany współpraca z firma bo nikt Mnie nie potraktował tak zle jak Inea.Nie polecam.

Bog
@jasioo

Zgadzam się w 100 procentach

Maciej

Pracowałem w Inei około 2 lata. Po tym czasie pracę tam wspominam bardzo pozytywnie. Już na początku ujęła mnie naprawdę dobra rozmowa kwalifikacyjna, gdzie poczułem się doceniony za swoje doświadczenie. Zacząłem od pracy na telemarketingu. Po roku za dobre wyniki udało mi się przejść na dział Infolinii Sprzedażowej. Tam pracowałem około rok ale wydajność spadła i pożegnaliśmy się w dobrej atmosferze. W czasie tych 2 lat zdobyłem dużo doświadczenia i na zarobki też nie narzekałem. Rzadko było to poniżej 3000 netto + dobry pakiet benefitów i dodatkowe nagrody za wyniki indywidualne. Zgodzę się, że na przestrzeni tego czasu było dużo zmian kadrowych "na górze" co sprawiało częste zmiany w zarobkach, ale kluczowe w pracy na sprzedaży jest motywacja i pozytywne postrzeganie pewnych spraw. Ja sam z czasem straciłem tę umiejętność i wypaliłem się. Ta praca nie jest dla każdego i nie każdy się tam odnajdzie. Środowisko też jest specyficzne, bo coachingi prowadzone przez koordynatorów będą śmieszne dla osób które nie są nastawione na sprzedaż. Moje dane nie są mocno aktualne bo nie ma mnie tam od roku, ale myślę, że wiele negatywnych opinii jest trochę na wyrost, bo wiele osób nie potrafiło się przystosować do zmian, które niestety nie zawsze były dobre.

michu

Witam wszystkich jestem byłym pracwnikiem tz zleceniobiorca firmy Inea powiem tak pieniądze ok pieniądze ok pieniądze ok i to tylko tyle w tej firmie jest ok bo fałsz jak w tej firmie panuje to szok mało tego klieci są zajebiści do momentu podpisania umowy a to że technik sie spóżni czy wiertłem12bedzie wiercił po nowym mieszkaniu czy na klej na gorąco przyklejał kabel swiatłowodowy do szafy do tylko jeden z wielu paradoksów tej firmy . Na rozmowie usmiechnieta Pani bedzie wam złote góry obiecywac szybki awans i wogole no ale to tylko tyle co ta Pani umie obiecywac bo jak macie problem z przełożonm tak jak ja miłem to albo temat idzie pod dywan jak moja koleżanka juz dawała wczesniej sygnały o nieprawidłowościach albo stajecie się nie wygodni bo za duzo krzyczycie tak jak ja to robiłem i rozwiązują wam umowe ba moja koleżanka już tam 2albo 3miesiące nie pracuje do dziś nie dostała wynagrodzenia za podpisane umowy naprawde nie polecam za wzgledu na atmosfere ze względu na bardzo duża rotacje gdyby to byla spolidna przyjazna firma to ludzie by trzymali tą prace pozdrawiam

Maja

@111 na jakie stanowisko zostałeś zatrudniony? Możesz też opowiedzieć, jak przebiegało szkolenie, o którym pisałeś? Dla osób zainteresowanych rekrutacjami w INEA S.A. to naprawdę ważne informacje.

Witam, jest tu osoba, która wybiera się 18.09 na szkolenie do INEA??? Chodzi o osoby, które zaczynają tam pracę.

Maja

@??? nie jestem pracownikiem INEA S.A., a jedynie moderatorem serwisu gowork.pl. Nie potrafię odpowiedzieć na większość pytań odnośnie tego pracodawcy, ale chcę pomóc forumowiczom, którzy szukają odpowiedzi na różne pytania - kierować ton rozmowy w stronę konkretnych i merytorycznych odpowiedzi. A możesz w takim razie napisać - o co Cię dokładniej pytano?

abc

@janush_kosinsky ....jako już były pracownik skąd wiesz, że firma szykuje nowe tereny i jest w złej kondycji??? Byli pracownicy raczej nie posiadają takich informacji :/

janush_kosinsky
@abc

Byli pracownicy orientują się w branży oraz posiadają znajomych w firmie :) Co do inwestycji to infomacje na temat chociażby projektu Polska Cyfrowa są ogólnodostępne

???

Maja - a Ty w jakim dziale pracowałaś??? Spotkanie w firmie, bardzo przyjazne (można odnieść wrażenie, że bez spinania), dwójka sympatycznych ludzi. Pytania...jakich można oczekiwać na rozmowach...bez zbędnych i wyszukanych. Czas spędzony na rozmowie ok.30min Wrażenia po rozmowie pozytywne :) Czekam za tel z firmy z odpowiedzią.

Maja

@??? I jak przebiegła rekrutacja? Jak wrażenia? @janush_kosinsky i wynika ona właśnie z faktu wystawienia części pakietu na sprzedaż, czy też spółka cierpi na inne dolegliwości?

???

Witam, jutro wybieram się na rozmowę do INEA S.A jako PH...jakieś podpowiedzi, opinie??? Z góry dziękuję :)

janush_kosinsky
@???

Da się zarobić konkretne pieniądze, dobrzy PH na wynagrodzenia nie narzekali ale na robotę zawsze jak wszyscy :) Szykują się nowe tereny do sprzedaży więc może być dobrze, powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o INEA sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w INEA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy INEA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INEA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INEA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w INEA sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INEA sp. z o. o.