Velfac Sp.z o. o.

Opinie o Velfac Sp.z o. o.

Aleksandra Nowy wpis

@UE, każdy pracownik zatrudniony w firmie Velfac ma zapewniony darmowy dojazd do miejsca pracy? Czy są jakieś limity odległości, która musi być spełniona, aby móc ubiegać się o darmowy przejazd? Ciekawi mnie, co kryje się u Ciebie pod stwierdzeniem "socjal bogaty" możesz to rozwinąć?

nick Nowy wpis
@Aleksandra

Autobusy za free trasy: Malbork , Starogard, Pelplin, Czarna Woda (przystanki po drodze) - Firma - i z powrotem. Socjal - na swieta Bozego Narodzenia kilkaset zł, 2x paczki - Ty plus dziecko, za urodzenie dziecka, grusza, impreza firmowa popijawka..impreza rodzinna na full..wyprawki do szkoły..

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Velfac Sp.z o. o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

UE Nowy wpis

Wszystko zależy gdzie się trafi, do jakiego przełożonego, na jaką halę itp. Plus - socjal bogaty, darmowy dojazd, nadgodziny dla chętnych .. jeśli chcesz zarobić..ok nie ma problemu..jeśli źle trafiłeś i czujesz, ze to nie to itp..ok jest jeszcze 7 innych hal na których można spróbować.

Aleksandra Nowy wpis

@mathe, widzę, że masz bardzo szczegółowe informacje na temat pracy w firmie Velfac. Skąd wiesz o tym, że w firmie panuje rzekomy mobbing? To poważny zarzut względem pracodawcy, dlatego tym bardziej zastanawia mnie, jaki rodzaj źródła informacji przekazał Ci taką informację. Sprecyzuj swój komentarz oraz odpowiednio uzasadnij.

Aleksandra

@toya, czyli z tego, co piszesz wynika, iż firma Velfac daje elastyczne możliwości związane z poziomem wynagrodzenia na zajmowanym stanowisku. Czy poza dobrowolnymi nadgodzinami firma oferuje również jakieś premie za rzetelną pracę? Może są inne systemy motywacyjne, które wprowadziło szefostwo firmy? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Velfac Sp.z o. o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
arkadiusz

czesc. ile mozna zarobic u was w firmie ? podstawa jest spora czy tez premie (bo slyszalem, ze comiesieczne). Nie wiem czy to prawda ale slyszaqlem, ze 3 z przodu sie ma na rękę. No i na którą halę najlepiej się starac ? Najwazniejsze rowniez by atmosfera byla ok.

toya
@arkadiusz

3 z przodu sie ma przy nadg. pracuje tu 3 lata i sam sie zglaszam ..to od Ciebie zalezy czy zarobisz 2500 , 3000..czy 5000 po 10 latach pracy (po10 latach stazowego z nadg. w sporej ilosci ). Tu sie dorobisz..jest zapitol ale cos za cos. Polecam

Aleksandra

@niki, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Velfac. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Mamy obecnie sezon wakacyjny, czy możesz napisać coś na temat ewentualnych urlopów wypoczynkowych udzielanych pracownikom w tej firmie? Czy bez problemu można otrzymać urlop w dogodnym terminie? Napisz, proszę coś na ten temat.

niki

Mimo hejtu na T2 jestem dumna z mojego Brygadzisty, Karola.Fakt jest tu od niedawna ale tak motywuje ludzi....(nie sapie, nie przypierdziela...ale kiedy trzeba używa inteligencji wobec innych, zwróci uwagę, że robisz bląd ..ale w taki sposób, ze dostajesz tylko powera motywacyjnego). Pozdrawiamy, zmiana B..i tylko nigdy się nie zmieniaj....Reszta TYLKO NIECH SIĘ OD NIEGO UCZY. ..(ludzie chcą z nim pracować). Pozdrawiamy .. ekipa :)

Aleksandra

Zachęcam was do odświeżenia wątku firmy Velfac, chętnie dowiemy się najnowszych informacji związanych z aktualnym zatrudnieniem oraz kwestią warunków płacy. Wspomnijcie jak mają się dodatki socjalne, to również będzie bardzo istotne w tym wątku. Proszę także by przestrzegać regulamin serwisu gowork i nie pisać komentarzy wulgarnych ani obraźliwych, takie wpisy będą usuwane przez administratora.

Eryk

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa!!

PaBo

No właśnie, ile u was można zarobić i o co chodzi, ze wiecznie tam przyjmują bo ludzie się zwalniają ? Atmosfera ?

frania

na aluminium jest najlepiej a na lakierni jest gorzej

ase
@frania

May teraz rok 2018. Prosze podac ile mozna zarobic ,,suchej'' wypłaty a ile z premiami. Jaka jest atmosfera ?? Az tak fatalnie, ze non-stop przyjmuja pracownikow ?? Ludzie sami odchodza ??

Pietrek

Tempo jest takie, że bez amfy nie pociągniesz. Amfa to niestety standard ale jak długo to wytrzymasz?!

hassan

O 1600 niektórzy mogą sobie pomarzyć. No ale niestety taki mamy kraj. Kokosów się w Polsce ciężko dorobić. Czasem trzeba charować za 6 złoty na godzine. po 13 godzin a w niedziele 11 godzin. No ale myślę że taka praca to chyba nie na stałe. Nie ma co się oszukiwać trzeba pokończyć jakieś kursy to i znajdzie się praca gdzie można "żyć"...

młody

Dali mi umowę na 8 miesięcy a po miesiącu zwolnili bo mało sztuk robiłem a przez pierwsze 2 tygodnie tylko się przyglądałem i sprzątalem a miałem do nauki jak składać sasze szklić montować w ramy i wiele innych rzeczy ale im noga się powinie to ja będę się śmiać z nich i tak tego nie zostawię pójdę do sądu .

J

Witam, Maiłem przyjemność pracować dla Velfaca na początku 2007 i co tu czytam nie wierze że do takiego upadku mozna doprowadzić firmę i opinię o nie jej.

bomba

jaką premie, nie oszukuj się przecież premii nie ma już od dawna i jakie 1600 i jeszcze morz na 4|5 etatu

Lolek

no tak ale to przez pierwsze trzy miesiace wiadomo musza nauczyć takiego pracownika po trzech misiacach masz spokojnie od 1600 netto zalezy gdzie pracujesz ile masz nadgodzin i czy dostaniesz premie za jokość termonowośc produktywność

BRAWO!!!!!! NARESZCIE KTOS OPISAL CALA PRAWDE !!!!!!!!!

uwierzcie, nie chcecie tam pracować. norma w górę z tygodnia na tydzień, a płaca stoi w miejscu..kino się robi, patrzą na ręce przez 8h, nawet mierzą czas, jak idziesz do wc i ile tam jesteś. brakuje, żeby patrzeli co tam zrobiłeś.żenada.

ad

a ktoś moze wie jak wyglada ten darmowy dojazd z tczewa?? jak dlugo sie jedzie i czym?? no i gdzie jeszt przystanek poczatkowy?? Dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Velfac Sp.z o. o. - Wędkowy

Velfac Sp.z o. o.