Mercus Logistyka sp. z o.o.

Opinie o Mercus Logistyka sp. z o.o.

Kuba

Słyszałem, że to dobra firma. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

@Kuba

a konkretnie..?

Zbawca
@Kuba

Firma stabilna, płacą na czas, dają bony itd. Ale ludzie, którzy tam pracują nie mają za grosz szacunku do nowego pracownika.

Elżbieta

@Rekrut, czy możesz powiedzieć, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna, na którą zostałeś zaproszony? Czy podjąłeś pracę w P.H.P.Mercus Sp.Z.O.O.? W Internecie znaleźć można kilka aktualnych ogłoszeń o pracę - może ktoś inny już aplikował lub podjął pracę?

K

W Legnicy jałmużna na magazynie najnizsza

sebek
@K

Trochę więcej 2200 :)))

Zwykly

Omijac szerokim lukiem .

Magazynier

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze, na luzie. Sympatyczna pani Ewa dokładnie wyjaśniła czym zajmuje sie firma, na czym polega praca ,czego oczekuje od kandydata na w/w stanowisko. Jasno i wyraźnie przedstawiła jakie warunki socialne jak i płacowe

Pytania głównie o doświadczenie, przebieg kariery, pytania o mocne i słabe strony. Wszystko w miłej atmosferze / Pozdrawiam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bezrobotny

Czy te 2 dodatkowe pensje zależą od stażu pracy? Jeśli mnie zatrudnią w lutym, to latem dostanę pełną dodatkową wypłatę?

@Bezrobotny

nie, no jak ty to sobie wyobrażasz...?

Bezrobotny
@inż. Vamp

Nie rozumiem Twojego pytania. Ja tylko pytam, bo Rekrut na tym forum pisał, że dodatkowo dają 2 pensje. Wogule sobie tego nie wyobrażam, bo do tej pory nie dostawałem dodatkowej pełnej pensji, co najwyżej tzw. pod gruszą ale to też nie zawsze. Wiec zaciekawiło mnie, czy pełną pensje wypłacają, po okresie próbnym, po roku, po 5 latach, a może jeszcze w inny sposób. Więc te 2 dodatkowe pensje to zależą od stażu pracy w Mercusie?

@Bezrobotny

no tak tylko nie dostaniesz pełnych pensji jeśli nie przepracowałeś pełnego roku, w tym wypadku dostaniesz ale nie 100%

Pracownik KGHM ZANAM

Ile zarabia pracownik w Mercus Logistyka w Polkowicach, w HZ?

@Pracownik KGHM ZANAM

nie mam pojęcia... nie lepiej jak w Zanamie :) chociaż stawki od 1.1 sie pozmieniały..w całym Mercusie

Pracownik KGHM ZANAM
@inż. Vamp

A wiesz może, czy szeregowy pracownik biurowy w siedzibie w Polkowicach zarabia tak jak pracownicy fizyczni? Ogólnie mówi się, że czym bliżej koryta tym lepiej się zarabia, tylko że to nie koniecznie musi dotyczyć szeregowych pracowników biurowych.

@Pracownik KGHM ZANAM

Powiem tak... na kasie w biedronce zarabiają więcej..

Rekrut

Zostałem zaproszony na rozmowe do Polkowic ws. pracy jako Magazynier w Legnicy. Jak wygląda taka rozmowa w Mercus Logistyka? Co powinienem wiedzieć idąc na tą rozmowe? Na rozmowach zazwyczaj pytają o zarobki. Ile zarabia Magazynier w Mercus Logistyka. Pytam, bo nie chciałbym się wygłupić mówiąc za dużo, albo powiedzieć za mało w stosunku do tego co mogą dać. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

@Rekrut

W Polkowicach rozmowy raczej nie bedziesz miał, tutaj tylko papiery odbierzesz np: badania, wypelnisz kilka dodatkowych .... A rozmowa odbywa sie jak wszędzie... pytania o doświadczenie, przebieg kariery zawodowej niema nic co cie zaskoczy także spokojnie... A jaka stawka podstawowa Hmmm... cieżko powiedzieć bo niby od 1 stycznia w firmie wszystko ma sie zmienić czy na dobre ? Niewiem! ... Slyszalem ze w Mercus na magazynie można wyciągnać od 2600 do 3100 Brutto ale czy to warte, nie mi oceniać to chyba zalezy gdzie trafisz... bo bałagan w Mercus jest niemiłośierny lata 70-80 ;] także życzę powodzenia i czekamy na jakieś info po rozmowie :)))

@inż. Vamp

Była krótka rozmowa. Kilka słów o sobie i dotychczasowej pracy. Następnie padło pytanie ile chciałbym zarabiać. Po mojej odpowiedzi przedstawili swoje warunki: 2300-2400 brutto, 2 dodatkowe pensje wakacyjna w czerwcu i świąteczna w grudniu, wspomnieli coś dodatkach takich jak karta multisport (ale nie mówili za ile), paczki dla dzieci itp. Praca od poniedziałku do piątku 7-15. Mam się zastanowić i dać im odpowiedź.

@inż. Vamp

A jaka jest atmosfera w pracy na magazynie przy Hucie Legnica? Pytam, bo to dla mnie istotna sprawa. Uważam, że lepiej mniej zarabiać i mieć dobrą atmosferę niż na odwrót.

Niestety nie wiem

@Rekrut

karta Multisport coś do 50zł chyba odciągaja nie pamietam ..

@Rekrut

raczej na magazynach Mercus atmosfera spoko, bo jak sam napisales 2300- 2400 kto sie bedzie scierał :)

Marecky

Panie Prezesie zrób Pan coś z tym bałaganem w Mercus Logistyka, zacznij pan słuchać ludzi ...:).Pieniądze na tak zwaną modernizacje idą w błoto a nie są to małe pieniądze..

Marcin L.

Dzien Dobry.. Czy ktoś mi powie coś o pracy na magazynie w Mercus Logistyka , widzę że oferta jest wciaz aktualizowana ale niewiem czy daltego ze firma sie rozwija czy dlatego że ludzie odchodzą , (co jest tego powodem).. Na ile można liczyc na początek w firmie ...

@Marcin L.

Powiedzmy ze i to i to a ludzie odchodzą bo w taki bałaganie vel (usunięte przez administratora) nikt nie chce pracować..

pipi

1320 albo 1330 +50%

pipi
@pipi

ale niespodziwewaj sie kokosów bo po 15 latach pracy bedziesz miał chociaż mało prawdopodobnie 1600 -1700 +50%

Zara
@pipi

Raczej 2600 +50%

Jerzy

Wszystkie firmy z nazwę Mercus to jebane chuje i złodzieje

MałaMi

pracowałam 4 lata.... o 4 za długo. Zero szacunku do pracownika kierownictwo produkcji nie ma pojęcia co to zarządzanie ludźmi, może teraz coś się zmieni...szczerze nie polecam pracy

Kosmita

Pracowałem rok strata czasu oni udają, że płacą, ty udajesz, że pracujesz :) Więcej nie ma co pisać bo to i tak nic nie zmieni. Nie polecam! NARA!

Wonsz

co tam słychać :)

Ameleinium

Nowy zarząd , nowe perspektywy :) Czy będzie lepiej ?? chociażby zarobki ??

usb
@Ameleinium

Nowy zarząd nie przyszedł aby zwiększać zarobki czy inwestować w ludzi tylko ciąć koszty. Poczytaj opinie o nowej władzy to szybko dojdziesz do właściwych wniosków. Do odstrzału w pierwszym rzucie cała handlówka ze sklepami na czele, budowlanką i wielobranżówką. Za pół roku do roku zostanie to wymiecione do czysta. Takie jest moje subiektywne odczucie.

Czarny Bez
@usb

Skąd taki pomysł? Przecież nikt nie chciałby się pozbywać tak dochodowych domen.

Diablo

Witam, może mi kto coś powiedzieć o kierowniczce h2 ?

Urlichvon
@Diablo

A gdzie znajduje sie H2?

qwerty

Czy 68 letni przewodniczący dalej tam dorabia do emerytury, czy już wnuki kołysze?

Chips

Faktycznie, jak nie masz wygórowanych wymagań co do zarobków to nie ma tragedii ;-)

ON

Już nie opowiadajcie nie ma tragedii :)

Nicky

Jak możecie tak gryźć rękę która karmi? Czy wam nie wstyd?

@Nicky

Karmi :D a to dobre:D pozwala na tymczasowa egzystencję, jak już coś. Praca przejściowa i bez przyszłości. Jak nas gryzą (i nasze wynagrodzenia) to i my gryźć będziemy, prostr i logiczne. W końcu to mercus logistyka. Tam zaczyna się mercus, gdzie kończy się logika. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercus Logistyka sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Mercus Logistyka sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercus Logistyka sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercus Logistyka sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mercus Logistyka sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mercus Logistyka sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mercus Logistyka sp. z o.o.