ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

piotr

polecam pracodawce

Barbara
@piotr

Cześć Piotr :) Czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć za co konkretnie polecasz ISS? Zależy mi po prostu na aktualnych informacjach dotyczących tego za co warto wybrać właśnie tę firmę. Co jest oferowane i na co można liczyć? Wymieniłbyś plusy?

Dzień dobry, Firma dba o zamieszczanie pozytywnych opinii po tym jak pojawiające się opinie były katastrofalne. Zatrudnione w tym celu osoby stałe przeglądają portale internetowe. Pracodawca pilnuje wizerunku, ale prawda to złe traktowanie pracowników, źle zarządzanie ludźmi przez osoby nawzajem polecane. Ludzie widzą ale milczą bo boją się. HR to porażka. Szkolenia też. Średniowiecze. Ludzie potrzebują pracy teraz i milczą.

zawiedziony

Pracuję w firmie od 2017go roku (branża techniczna), od początku pracy 0 premii, 0 podwyżek, pomimo tego, że człowiek daje z siebie aż nadto, żeby klient był usatysfakcjonowany, niestety jeśli xhxesz zmienić pracę z myślą o poprawie warunków finansowych daruj sobie, firma daje możliwość szkoleń, jedynie w tematyce "filarowej" tj sprzątanie, recepcje i obsługa klienta, w naszej branży trzeba szukać darmowych, bądź rozwijać się na własną rękę, co do szefów - są ok, ale widać polityka firmy i ustalane budżety nie pozwalają na rozwój tak ważnej branży, a szkoda..

Aktualność
Serdeczne życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych od Zespołu ISS Facility Services :)

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tadek

Polecam

Kandydatka

Duże dobrego słyszałam na rynku pracy o tej firmie. Zabiegam o zatrudnienie. Mam nadzieję,że się uda. Życzę firmie wielu nowych obiektów

@Kandydatka

@Kandydatka Jak masz możliwość gdzie indziej podjąć pracę to daruj sobie ta "wybitną" firmę. Naprawdę szkoda zdrowia chyba, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, wtedy zatrudnij się i szukaj dalej. Żadnych sentymentów. Ta firma traktuje ludzi przedmiotowo Jak by nie było pensji minimalnej to by płacili jeszcze mniej. Zero socjalu, zero awansów, normy pracy wyśrubowane, narzędzia pracy stare i mocno już wyeksploatowane. poziom zarządzania (tu dokonałem autocenzury aby ułatwić pracę administratorowi tego portalu). Tylko propaganda sukcesu jaka to światowa firma - patrz ostatni wpis o dniu wody tylko nie wiadomo komy/czemu tu służy.

Aktualność
Przeciętny Europejczyk zużywa aż 144 l wody dziennie, nie wliczając w to zasobów potrzebnych do wyprodukowania towarów zużytych przez niego w danym dniu. Mając na uwadze obecne zaburzenia w gospodarce wodnej i pogłębiające problem zmiany klimatyczne, każdy z nas powinien podjąć natychmiastowe działania ograniczające marnotrawienie wody.

W ramach programu #yearwheel zorganizowaliśmy webinarium tłumaczące powyższe zagadnienia. Omówione zostały także nieoczywiste sposoby, które przyczyniają się do oszczędzania wody:
- Redukcja zużycia papieru
- Eliminacja marnotrawstwa żywności
- Zakupy u lokalnych dostawców
- Wdrażanie i wspieranie pro-środowiskowych inicjatyw

Chrońmy zasoby wodne!
Była na szczęście pracowniczka

Pracowałam i sama się zwolniłam. Beznadziejna firma. Atmosfera strachu, lizusostwa i niekompetencji. Jak raz na miesiąc kogoś nie zwolnią z biura na Cybernetyki to Pani była kucharka jest chora ze złości. Maja się wszyscy bać. Promowani są donosiciele. Organizowane szkolenia zupełnie nie przydatne na rynku pracy. Coroczna ocena pracownika to kpina z dorosłych osób. Nie ma żadnego wpływu na rozwój zawodowy. Jest jedynie dobrym przyczynkiem do uzasadnienia zwolnienia. Podwyżek brak, nagród rocznych bark., czasami uznaniowa premia wysokości 200 pln brutto. System motywacji pt. "jabłko miesiąca" kieruje się uznaniowymi kryteriami mimo istnienia regulaminu. Nie polecam pracy w tej firmie chyba, że jest się w sytuacji podbramkowej. Dla informacji sama się zwolniłam, nie zostałam zwolniona. Typowa korposzczurnia.

Roger
@Była na szczęście pracowniczka

Potwierdzam, sytuacja co najmniej od roku jest bardzo żenująca. Przez to, że brakuje elementarnych rzeczy tworzących atmosferę pracy (wspólna Wizja i cel, system motywacyjny) pracownicy centrali zajmują się donosami i podkopywaniem dołków innym aby awansować. Wypełniacze w postaci dnia pizzy powodują tylko tyle, że trzeba nakładać sztuczny usmiech aniżeli faktycznie cieszyć się ze spotkania. Niestety ale najlepiej w tej firmie pracuje się w operacjach, na kontrakcie gdzie trzyma się zasad klienta.

Zleceniobiorca
@Roger

Dodam od siebie jeszcze, że w zeszłym roku zwalniali np. t(usunięte przez administratora) Oczywiście oprócz standardowego tłumaczenia się, że są zmuszeni podjąć taką decyzję z powodu sytuacji jaka ma aktualnie miejsce w kraju i na świecie, dodatkowo informowali, że jest się słabym pracownikiem, dla którego nie widzą przyszłości w firmie, ale jak najbardziej wystawią jak najlepsze referencje za całkiem dobrze wykonywaną pracę. Podziękowałam za referencje, bo sobie sami tymi słowami zaprzeczali.

Mateusz

Angielski musi być na bardzo wysokim poziomie ?

Zbynio

Pracowałem w gliwicach na sprzataniu wagonów . myłem w 20 minut na czas . nie polecam . brygadzista za bardzo przemadrzały .(usunięte przez administratora) dobrze ze ta ekipa sie juz rozwaliła i nikt z tej ekipy nie robi (usunięte przez administratora) i wodorosty

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. W związku z tym, że zamieszczony przez Panią/ Pana komentarz narusza regulamin serwisu, został usunięty przez Administratora portalu. Chcemy zweryfikować informację przedstawianą przez Panią/Pana na forum, niestety ciężko się do niej odnieść ze względu na jej anonimowy, a także dość ogólny charakter. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt na adres mailowy rekrutacja@pl.issworld.com.

Zainteresowana
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

Wyjaśniam ta Pani postanowiła zwolnić kila osób bo oni postanowili zawalczyć o jednakowe traktowanie pracowników i tym stali się niewygodni

LILA30

Witam, ostatnio widzialam wasze ogloszenie na sprzatanie biur w Belchatowie przy ul Pilsudskiego od 8.30-10.00 Niestety nie spisalam numeru tel a nie moge znalezc ogloszenia. Jestem zainteresowana ta praca. Prosze o jakis namiar albo nastepne oferty pracy. Dziekuje

@LILA30

Dzień dobry, oferta pracy w Bełchatowie jest już nieaktualna. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, prosimy o kontakt na adres mailowy: rekrutacja@pl.issworld.com.

Wojtekk

Najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracować. Pracowałem w biurze, zero podwyzek - awanse to fikcja, nadgodziny, brak socjalu, brak szkoleń. Firma miedzynarodowa a standardy żadne. Nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi.

Imiennik
@Wojtekk

A co dałeś od siebie? Pracuje w ISS od kilku lat i każdego roku w jakiś sposób jestem grantowany. Firma nie jest idealna, natomiast w przypadku pracy na kontrakcie stawia na Twoją kreatywność i przedsiębiorczość. A, że wynik dzielony jest na całą firmę? Cóż taka cena za brak stresu i odpowiedzialności jak w przypadku prowadzenia własnej działalności.

Wojtekk
@Imiennik

Gratuluje Ci tego z całego serca, ja też dostawałem awanse i "podwyżki" wiec chyba dawałem dosyc sporo skoro mnie "doceniano". Jeżeli kreatywnoscią i przedsiębiorczością nazywasz oszczedzanie na wszystkim co się da, traktowanie pracownika na granicy prawa pracy, nadgodziny, pracujące weekendy i swieta to zgadzam się z Tobą w 100% olbrzymi nacisk kładzie sie na kreatywnosc i przedsiębiorczość. Jeżeli uważasz że jest to bezstresowa praca to gratuluje standardów, świat poza tą firmą wygląda zupełnie inaczej :) nie polecam nikomu.

xyz

2 lata w firmie - 1,5 roku nadgodzin, presji, złych relacji i udawanego uśmiechu (usunięte przez administratora). omijać szerokim łukiem. nie polecam.

@xyz

Dzień dobry, Chcemy zweryfikować informacje przedstawiane przez Państwa na forum, niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie się do nich odnieść. Do realnego wyjaśnienia kwestii spornych lub niejasnych potrzebujemy większej ilości danych. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez drogę mailową - rekrutacja@pl.issworld.com

Wiktoria

Brak szacunku dla pracowników - ludzie są tam nikim, traktowani gorzej niż zwierzęta. W oddziale krakowskim mobbing i wykorzystywanie pracowników. Ta firma powinna być zamknięta a niektóre przełożone mieć sprawy karne. (usunięte przez administratora) Na szczęście od miesiąca tam nie pracuje, i znalazłam normalną firmę w której szanują pracownika.

Bardzo ładne opinie od firmy. Ja pracuje w tej firmie tylko dla tego że jest taka sytuacja z pandemia. Ale szczerze tragedia rotacja jest straszna(usunięte przez administratora)Porażka brak prefesjonalizmu... Wpisy jakie są imprezy w firmie jaka jest atmosfera-żart.(usunięte przez administratora)Nio szczerze to zapraszam do składania cv zawsze to lepsze niż nic ????

Krystyna

Nie polecam. Pandemia zweryfikowała jak traktowani są tu pracownicy. Ucinane są etaty i niedługo będzie to praca poniżej średniej krajowej, a przestoju pracy nie było. Dodatkowo pracownicy wysyłani są na przymusowe urlopy wypoczynkowe co jest niezgodne z prawem pracy. Jakieś własne prawo jest tu tworzone a pracownicy (usunięte przez administratora)..

@Krystyna

Dzień dobry, Chcielibyśmy zweryfikować poruszaną przez Panią kwestię. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@pl.issworld.com, byśmy mogli ustalić szczegóły i wyjaśnić sytuację.

nick nick
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

A to nie wiecie co wyprawiają kierownicy na obiektach Waszych?

@nick nick

Dzień dobry, Chcemy zweryfikować informacje przedstawiane przez Państwa na forum, niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie się do nich odnieść. Do realnego wyjaśnienia kwestii spornych lub niejasnych potrzebujemy większej ilości danych. Za każdym razem w odpowiedziach zachęcamy do kontaktu z nami poprzez drogę mailową. Jesteśmy przekonani, że szczery i otwarty dialog pomoże nam w wyjaśnianiu bieżących tematów.

Krzysiek

Bardzo słaby pracodawca. Już na procesie rekrutacyjnym się wykładają. Mają informować kandydatów o procesie i cisza. Brak kultury organizacyjnej i współpracy. Później jest tylko gorzej. Ludzie bardzo zawistni, niemili. Słaba atmosfera w pracy - ludzie są nieuprzejmi, każdy na każdego donosi, NIE polecam.

@Krzysiek

Dzień dobry, Chcielibyśmy zweryfikować poruszany przez Pana temat i wyjaśnić sytuację. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@pl.issworld.com.

xy

a rozliczenia pit dalej nie ma

@xy

Wszystkie deklaracje PIT zostały już wysłane do pracowników. Termin wysłania deklaracji minął 2 marca 2020 r.

Haja
@xy

zadzwon do kadr to ci powiedzą co z twoim pitem, a nie pytasz na forum interetu-moze lezy w skrzynce aty taki rozgarniety

maria

nigdy więcej nawet słyszeć o nich nie chcę za wolną wypowiedz na temat jedzenia zostałam ukarana a potem zwolniona podeptali moje prawo konstytucyjne do wolnej wypowiedzi

@maria

Dzień dobry, Chcielibyśmy zweryfikować poruszaną przez Panią kwestię. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@pl.issworld.com , byśmy mogli ustalić szczegóły i wyjaśnić sytuację.

Weronika

Dyskryminacja

@Weronika

Dzień dobry, Niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pani słów. Wszelkie decyzje są podejmowane przez nas po uprzednim rozważeniu sytuacji i jej zbadaniu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem rekrutacja@pl.issworld.com , byśmy mogli ustalić wszelkie szczegóły i wyjaśnić poruszaną przez Panią kwestię.

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.