Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

BYŁA PRACOWNICA

ja byłam w zusie i dostałam info że od stycznia nie ma opłacanych składek i ponad 130 osób jest w podobnej sytuacji!!!

...

Za osoby będące na zwolnieniu lekarskim musieli (całe szczęście) odprowadzać składki ZUS bo idąc do lekarza nic nie mówią o braku opłaconych składek.

Trzeba zwijać "pseudo firmę", bo już brakło kaski nawet na mandaty z PIP-u :)

Czy wniosek o upadłość to prawda? Co z pracownikami, przecież takiej firmy nie można tak po prostu zzamknąć?

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MP

Inspekcja Pracy w Warszawie kontrole robi po ponad 2 miesiącach od zgłoszenia skargi. Do firmy jak się dzwoni z pytaniem kiedy będzie przelew to LM odpowiada, że przelew będzie w najbliższy piątek ( ten tekst słyszę od 10 tygodni!!!) Jedyna szansa na odzyskanie kasy to złożyć pozew do Sądu Pracy.

@MP

Na sprawę w sądzie w Warszawie czeka się 7 miesięcy :-(

sandra.j

dziekuje za odpowiedzi. szukam jak najwięcej informacji co dalej robić z ta firma bo nie wyplacaja wyplat itp. brak slow na ta firmę. a sluchanie ze przelew bd za tyd w piatek lub ze na dzien dzisiejszy nie mam takiej informacji to az się niedobrze robi.

...

Przynajmniej śmiesznie się tu robi ... tak weganizm jest ostatnio "ekselent" :)

@...

Weganizm to pracownicy "uprawiają" bo stać ich na trawę z trawnika przed biurowcem i na nic więcej. Kadra zarzadzająca pewnie mięso wpie-r codziennie - a szary pracownik je częsciej mięso niż ma wypłatę - czyli raz na kwartał - ha ha ha :D

Z pracownikami ???? chyba raczej z naiwniakami trzeba powiedzieć....

monia

To co ta "firma" wyprawia z pracownikami to po prostu nie mieści się w głowie! Jak można tak długo czekać na pieniądze? Skoro nie mają kasy na wypłatę pracownikom to co zrobili z kasą za sprzedaż spółki firmie Change?

@monia

Kase za Change panie dyrektorki (te dwie od niczego - ig i mc) na lancze wydały :D a reszte wojciech na mandaty od pipu wydal no sami widzicie ze nima kasy,nima... ale lato idzie, bedzie szczaw i mirabelki... a kasa? przeciez pieniadze szcescia nie daja.

aniol

Pisałam do telewizji i gazety żadnej odpowiedzi nie dostałam i nikt sie tym nie zainteresował. Złozyłam pozwy w kwietniu i w maju i rozprawy z atlanticiem mam juz w czerwcu. Nie wolno im odpuszczać tylko trzeba w tej chwili składac pozwy do sądu pracy, przynajmniej dostaniemy nakaz zapłaty i można iśc do komornika ale kiedys wczesniej czy później pieniądze dostaniemy.

mentol

Zostaje jeszcze telewizja... być może dociekliwi reporterzy dowiedzą się co się dzieje w firmie i czy możemy liczyć na odzyskanie pieniędzy, może wtedy ktoś zmieni zdanie o wstrzymaniu wypłat...

byly pracownik

Atlantic wstrzymał wypłaty a zarząd śmieje się nam w twarz. Liczą ze odpuscimy że nie będziemy walczyć o swoje pieniądze. Trzeba im pokazać ze tak nie będzie. Pisanie maili czy dzwonienie nic nie da tu trzeba wejść na drogę sądową. Ja nie odpuszczę bo nie pracowałam. tam charytatywnie, walczmy o każdą złotówkę.

XcX

Komedia co chwile zmiana terminów wypłat, dzwoniąc do siedziby firmy i pytając się o wynagrodzenie, Pani po drugiej stronie słuchawki głupio się śmieje i mówi że ona nie ma wpływu na wynagrodzenia. Jednym słowem same deb.... w tej firmie pracują, mam nadzieję że te Panie tak samo prezes wyd.....ma jak i pracowników to do śmiechu im nie będzie. A może tak pojechać do siedziby w kilka osób i popatrzeć jak Panie uciekają i chowają się po kontach byle by nie odpowiedzieć na zadanie pytania.

Parafrazując znane powiedzenie: " Kury szczać prowadzać a nie firmą zarządzać". Takie można mieć wrażenie patrząc na ich decyzje.....

Gdzie są zaległe wynagrodzenia!!!!! Czy ktoś tam jeszcze pracuje? Czy to już wolontariat. ..

Szkoda ludzi, którzy jeszcze tam siedzą i wierzą w brednie o rozwoju. Z tą kadrą zarządzającą to tylko budka z kebabem, a i to położą przez swoje ego.

Przyglup ladnie mowi ale ma niewiele do powiedzeni

Dlaczego tego przgylupa - baraniego lba - oderwanego od rzeczywistosci - nikt, ale to nikt nie wezmie do odpowiedzialnosci? Prokuratura? Za duze slowo? PIP Banki nawet komornik nie moze jak widac nic.... Jak dlugo mozna BEZKARNIE naciagac pracownikow kientow? Moze WSZYSCY powinni zlozyc wypowiedzenie? Przyglup ladnie mowi ale ma niewiele do powiedzenia.

Pewnie do czasu upadku jeszcze zdążą oszukać parę firm i osób.

...

Czy te hurt to nie za późno trochę może 2, 3 lata temu ale teraz....ktoś ma dobry plan nie ma co!

Nazwanie ich firmą to duuuuże słowo....

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa