Opinie o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB FOTO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB FOTO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Maja

@kosmorozumiem, że lubisz swoją pracę w Ab Foto. Co możesz powiedzieć więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale? Jakie benefity, możliwości rozwoju zapewnia pracodawca?

kosmo

Pracuje w firmie od 3 lat , to prawda sprzedaz aparatow spadla na pysk ale taki jest kurs rynku chyba na calym swiecie. Wzamian mamy coraz lepsze wyniki ze sprzedazy smartfonów i usług foto. Pomału zaczyna to jakos wygdalac.

mike

Z każdym miesiącem jest coraz gorzej.

no wlasnie o takie cos to raczej warto spytac się na rozmowie kwalifikacyjnej prawda tak ja sadze ..

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AB FOTO Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk sprzedaży do działu Foto-GSM.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
RW

Wysokość pensji to raczej temat pomiędzy pracownikiem a pracodawca. Nie na FORUM.

Hali

Kali mieć, Kali chcieć ;D O co chodzi, to ni cholery nie wiem. Może ktoś przetłumaczy na polski :D

ktoś

Hmm, w zależności co uważasz za dobrą pensję ;)

RMAX

Bardzo dobrze mi się pracowało. Jednak wyjazd za granice spowodował moje odejście. Polecam serdeczne miłośnikom branży fotograficznej.

Proste! tylko ci co chcą ponarzekać tu piszą, bo nie mają możliwości/odwagi powiedzieć tego swojemu przełożonemu czy zarządowi. Odpowiadając @kace na twoje pytania: umowa na okres próbny, później umowa o pracę; na atmosferę nie można narzekać, ludzie są naprawdę bardzo fajni (no oprócz pojedynczych przypadków). Zawsze można coś znaleźć co można byłoby zmienić, np: naliczanie premii, nagradzanie pracowników na święta czy ustalenie jakiegoś systemu podwyżek, bo teraz to dosłownie trzeba stoczyć bitwę, żeby dostać stówę więcej. Mimo tych minusów jest też sporo plusów, np: terminowe wypłacanie pensji (co do dnia), płacenie wszystkich świadczeń, możliwość dogadania się jak potrzeba się zwolnić lub zrobić zmianę w grafiku, bardzo fajny zespół, częste szkolenia. Akurat mój przełożony jest ok, więc nie będę się rozpisywać.

Patis

Jednym słowem określę tą firmę - OSZUŚCI !!

@Patis

Ciekawe dlaczego? Jakoś pracuję w AB FOTO już od kilkunastu miesięcy i nigdy mnie nie oszukali. Co jak co, ale rozliczają się z ludźmi co do dnia. Można kilka rzeczy zarzucić, ale na pewno nie to, że są oszustami. Nie pisz Patis bzdur, bo za takie oszczerstwa to możesz wylądować w sądzie, a anonimowy w sieci nie jesteś. Po co takie głupoty w ogóle wypisujesz!

Stefan
@Patis

ZSwariowales????

man

Atmosfera jest super. Są inne ważniejsze priorytety, sprzedaż, marża itp.

oz

Ta! rok temu :D

oz

Nie potrzebuje. Jest komplet.

swój

co ty za głupoty wypisujesz??!! Kup sobie okulary, bo ciągle widzisz ogłoszenia, których nie ma :D Zapewniam, że do centrali nikogo nie szukają. Jest komplet i wszyscy się mają dobrze, nikt się nigdzie nie wybiera :)

grafik

Bylem na rozmowie w sprawie pracy. Będzie by to dla mnie fajna praca ale jeszcze czeka na odpowiedz :-)

xxx
@grafik

To chyba nie masz co już czekać, bo grafik został zatrudniony ;)

sun

czytaj ze zrozumieniem...szukają do centrali asystentki ds.marketingu, ale nie wiem czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne

MK

wiem, ze wciąż jest poszukiwany grafika wiec próbuj.

gość

Wysyłaj cv. Oni ciągle kogoś szukają. Raczej nie jest dobrą recenzją to, że ludzie tak się u nich zwalniają (albo sami ich wyrzucają). Na olx jest z 8 ich ogłoszeń. Rotacja bardzo, bardzo duża! Zachęcające to raczej nie jest.

byly

Racja!, Pani Tereska chciała zabłysnąć a tu jeden wielki klops. Dyrekcja pewnie chciała dobrze a p. Tereska (dziwoląg) zepsuła czas wszystkim. Firma ok, gdybym nie opuszczał kraju dalej był chciał tam pracować.

alleluja

pamiętam jedno szkolenie z Panią Tereską, szczególnie nudne, pani miała być znawczynią w dziedzinie podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych a przez 4 dni po 12 godzin wysłuchiwaliśmy jej opowieści dziwnej treści, tarocie, numerologi i o tym że głównymi sprawcami tego jak wygląda nasze życie winni są nasi rodzice i dziadkowie,że popadamy w podobne życie, bo sami nie potrafimy sprzeciwić się historii naszej rodziny i naśladujemy innych.... oczywiście główna atrakcją szkolenia było to że mieszka na Hawajach, jak tam jest super i że organizuje wyjazdy oczyszczające duszę itp..... nasłuchaliśmy się tego wystarczająco dużo .... dziękuję za takie szkolenie po którym człowieka głowa boli następne 2 dni i niczego nowego się nie dowie, bo osoba która miała być kompetentna z zakresu wiedzy w tym temacie zabrała sporą kasę za to przedstawienie i okazała się totalną porażką....

Zostaw merytoryczną opinię o AB FOTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AB FOTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AB FOTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB FOTO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB FOTO Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

AB FOTO Sp. z o.o.