DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

GURU

Trochę dziwne bo jeszcze jak pracowałam to wszyscy na was narzekali, czyżby się zmieniło? Czyżbyście się zwolniły? Jeżeli to ty jesteś GURU przedstaw się, chętnie inni cię poznają, zwłaszcza ci co jeszcze tam pracują.

Trusia

Konsultant ds. umawiania spotkań, taką ofertę pracy znalazłam. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji o tej pracy i firmie? Jakie wymagania na starcie może oczekiwać od kandydata firma?

@Trusia

Jest to stosunkowo nowe stanowisko w firmie. Obecnie zatrudnione są 2-ie osoby, które odpowiadają za bezpośredni, telefoniczny kontakt z klientem, którego głównym celem jest umówienie spotkania dla Przedstawiciela Handlowego. Ważna jest swoboda podczas rozmowy telefonicznej, kultura osobista oraz systematyczność również w dokumentacji CRM. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej czy też telefonicznej, produktów B2B. Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja. Możliwość ustalenia wymiaru etatu ( w godzinach 8-16). W przyszłości istnieje możliwość przejścia na stanowisko handlowe.

GURU

Po pierwsze polecam trochę wiedzy z ortografią i gramatyką, akt. 1 ..to dziwne, że inni wytrzymali, akt. 2 a kiedy tylko raz w tygodniu?, akt. 3 myśleli że coś potrafi, akt. 4 na pewno? co sądzą wszyscy pracownicy oprócz tego działu? Jak będą trzy osoby to nic się nie zmieni? Jak będą zręczne osoby to sobie dadzą radę.

BOK

ludzie BOK to nie cała firma, dajcie już spokój, bo dziewczyna obrosnie w piórka, że takie jest nią zainteresowanie...

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

Janek

Nie ma idealnej firmy i wszyscy o tym doskonale wiemy. Wszędzie mogą zdarzyć się kłopoty ale to nie znaczy, że firma jest zła. Zwalniani pracownicy często w odwecie dużo piszą na forum żeby odreagować.

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera zastanawiam się nad złożeniem CV ,czy warto tam składać swoje papiery .Proszę o9 szybą i miarodajną odpowiedz

Maliniak

Ile osób tyle opinii o firmie. Nie ma idealnych pracodawców więc mogą zdarzać się różne sytuacje ale to nie znaczy, że tak jest zawsze. Jedno jest pewne, że osoby zwolnione piszą najwięcej na forum.!

Aka

Oczy bolą jak się czyta niektóre komentarze.Pracuję w tej firmie 3 lata ,co prawda w jednym z oddziałów i przyznam szczerze ,że w żadnej z poprzednich firm nie pracowało się tak dobrze.Jest się do czego przyczepić (Ale gdzie nie ma),Ale jeżeli zna się swoje miejsce w szeregu i robi się co należy , to nikt się bezpodstawnie nie czepia.Żenadą jest wypisywanie takich komentarzy przez osoby którym firma podziękowała za współpracę. Czasami lepiej nie mówić nic ,niż powiedzieć słowo za dużo,wiadomo anonimowość dodaje odwagi,tylko pytanie po co?Osobom rekrutującym polecam ,bo jeżeli nawet się nie spodoba ,to zawsze jakieś nowe doświadczenie.

Paul

UWAGA PRezesi piszą tutaj opinie, są to jedyne osoby piszące komentarze. Jeżeli kandydujesz do tej firmy zastanów się 3 razy. SZKODA czasu i nerwów. Poszukaj czegoś innego

Moralistka

Rzadko piszę na forum ale jestem zbudowana faktem, że pracownicy którzy mają dobre zdanie o firmie zaczęli się udzielać. Trudno zrozumieć dlaczego tak jest, sądzę, że zadowoleni z pracy nie chcą dzielić się radością. Natomiast osoby które odeszły chcą odreagować?

Weronika W.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie osób piszących negatywne opinie o firmie, ile czasu przepracowały na tych stanowiskach? Z tego co widzę to chyba z nich zrezygnowano a nie one same z pracy?? Zastanawiam się też, jaką może mieć opinie osoba, która starała się o pracę i jej nie dostała (a bardzo jej zależało)? Wylewanie żali i krytykowanie jest wyjątkowo słabe. Prośba, mam rozmowę w przyszłym tygodniu (oddział na terenie Polski) i proszę o opinię pracowników, którzy tam pracują - czy naprawdę w DKS jest tak źle? I jeśli tak, to dlaczego tam jeszcze pracujecie?

Kristo

Nie nie mam na myśli P. dyrektora o którym mówisz, nie był moim przełożonym i nigdy bezpośrednio nie miałem żadnych problemów, wręcz raczej znaliśmy się od Początku tak i mojego jak i P. dyrektora . Ja nie mogę niczego złego temu Panu zażucić.

Praca jaka jest sprawdź sam

Z tego co wiem, to w firmie pracuje ok. 150 osób. Przy tej skali opinii, to można powiedzieć, że jest to zaledwie promil. Głównie zapewne pisany przez osoby z którymi firma się z jakiś powodów rozstała. W ogóle to całe te forum i opinie są nic nie warte. Ja byłam na rozmowie i odbieram firmę całkiem inaczej. Zanim się wybrałam, to sprawdziłam na tym forum i o mało bym nie poszła. Wiem jedno trzeba się samemu przekonać, a nie czytać te pierdołowate opinie.

Teletek

@Anna Wydaje mi się, że rzucasz oskarżeniami bezpodstawnie. Może wyjaśnisz co takiego firma zrobiła że tak ją oskarżasz? Może to jest Twoja wina i jesteś zła?

Iwka

Przede wszystkim żeby zarobić trzeba coś umieć, a niestety większość młodych nie umie. Pomyśl o przełożonym który też.... i uwolnił się od was zatrudniając kogoś dodatkowego. Ona mówicie nie umie, a czy one coś umieją? Czemu od was ludzie odchodzą a nowi nie przychodzą. Chcą od razu dobrze zarobić i się nie narobić. Niestety płaca kiepska, pracownicy odchodzą a nowi nie przychodzą. Pięć lat temu jak jeszcze pracowałem tego jeszcze nie było. Podobno 10 lat temu zarabiało się dwa razy więcej w tej firmie niż dzisiaj.

Uwaga - Nie pracować w tej firmie. Płacą psie pieniadze dla PH a wymagaja niewiadomo czego. Totalny wyzysk, odradzam.

J.P.

Proponuję zastanowić się nad swoim zachowaniem, które wprowadzało bardzo złą atmosferę w zespole. Życzę powodzenia w nowej pracy! P.S. Proszę nie wypisywać głupot a jeśli już to miej odwagę to zrobić pod swoim imieniem i nazwiskiem droga M.!!!

Pan Zdzich
@J.P.

rozumiem, że teraz atmosfera jest dobra? cały czas na ciśnieniu... co takiego było w tym zachowaniu, że tylko i wyłącznie z tego powodu nastąpiło zwolnienie? bo pracą chyba jakoś nie odstawał od innych, a większość Polski była chyba zadowolona ze współpracy z osobą Pana Zdzicha? w wypowiedzi JP jest tylko podkreślenie "zachowania wprowadzającego złą atmosferę" - tylko pytanie dla kogo? PS - jakie głupoty? sama prawda przecież. do dzisiaj nie sądzę, aby koordynatorka zdołała usiąść na miejscu którejś ze swoich pracownic i bez mrugnięcia okiem zaczęła ją zastępować na przykład... założenie zlecenia? wystawienie faktury? rozliczenie zamówienia? przesunięcie części? a to tylko podstawy... no ale przecież żeby dobrze zarządzać grupą nie trzeba nic wiedzieć o mechanizmie działania...

Technologi

Niektórzy szukają pretekstu żeby obrzucić firmę złymi wypowiedziami. Każde warunki uzgodnione na rozmowie można zapisać w umowie tak jest również z premią uznaniową. Zupełnie zbytecznie szukamy drugiego dna.

Henryk

doradcy handlowego Proponują 2 tys. na ręke. Rozmowa typowa aczkolwiek Dyrektor M. Z Gdańska raczej typowy cwaniaczek, jak opowiada o premii to używa kilka razy słowa uznaniowa. A jak coś jest nie zapisane a uznaniowe to sami sobie odpowiedzcie jak to wyglada. Strasznie duzo cwaniactwa na rozmowie, widac ze opinie tutaj są prawdziwe i firma nie chce i nie potrafi docenic pracownic a chce go tylko wydoic. Absolutnie nie polecam. ps. Dyrektor Marcin z Gdanska typowy cwaniaczek, widac ze chce dac jak najmniej aby jak najwiecej dostac dla siebie. Nie polecam.

Techno

Czy praca dla doradcy handlowego jest aktualna? Może ktoś podpowiedzieć?

Kaziu

Ta co chwali, to pewnie pracuje tam, więc albo niech się obudzi, albo... pracowałem tam i wiem co się tam dzieje, utrzymuje kontakt z byłymi pracownikami i nikt nie powie dobrego słowa o firmie. Każdy ma niestety niemiłe wspomnienia. A co powiedzą ci co tam pracują? Ile pracuje osób którzy siedzą w firmie już kilkanaście lat? Kilka.

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.