DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

Kinia Nowy wpis

Weszłam sobie na ich stronę. I widziałam w zakładce kariera, że rekrutują obecnie magazyniera. Podoba mi sie wpis, że jest możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy. I to mi się podoba. A jaka jest kolejna posada, którą można dostać? Czy magazynier musi przejśc jakieś konkretne szkolenie, czy doświadczenie w pracy jest wystarczające?

@Mirek Nowy wpis
@Kinia

Po magazynierze awansujesz od razu na prezesa

Nowy Nowy wpis

Witam, zauważyłem że firma rekrutuje na stanowisko KAM w Wawie...czy ma ktoś doświadczenia w (usunięte przez administratora) na podobnym stanowisku w DKS? Jak wygląda sprawa z targetami...wiadomo że jest to handel ale czy realne do osiągnięcia? Jak wygląda kwestia rozliczeń za prywatny użytek firmowego auta? Stawka za kilometr, jakiś ryczałt?

QJ Nowy wpis
@Nowy

Ja nie wiem, ale też chętnie sie dowiem, więc dodam pytania od siebie. Napisali jasno, że praca jest w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek). A czy jest tu taka praktyka, że jak ktoś ma np. lekarza w ciągu dnia, to może wyjśc na godzinę czy dwie i po powrocie zostać dłużej i to odpracować?

Renata

Z tego co widzę to kilka osób narzekało na niskie zarobki, fakt że to opinie sprzed kilku lat, czy obecnie sytuacja jest trochę lepsza, były podwyżki? Wiem, że pewnie zależy to od stanowiska, ale ile zarabia szeregowy budowlaniec?

@Renata

Czy nie pomyliła Pani firmy z D.K.S., która faktycznie zajmuje się branżą budowlaną?

Mm

Inżynier wsparcia technicznego Szczecin. Na jakie zarobki może liczyć Jest doświadczenie w branży 10lat w serwisie autoryzowanym Canon Ricoh Kyocera.

on
@Mm

Canona mamy dużo w obsłudze. Natomiast dwa pozostałe brandy to w skromnej ilości na tle pozostałych urządzeń. Potrzeba głownie KM, Lexmark, HP, PP i WF. Ne wiem czy znajomość jednego bandu to nie za mało na wsparcie?

Nohal
@on

A jak przychodzi osoba na rozmowę spełniająca wszystkie wymagania to okazuje się że jest jednak za droga żeby ją przyjąć... Więc w obecnej sytuacji wychodzi na to że te 10 lat to wcale nie powinno być dla Was tak mało zwłaszcza że pozostałe brandy mają podobną budowę i zasadę działania a co za tym idzie doszkolenie takiej osoby raczej nie będzie takie kosztowne

MN
@Nohal

Widać rok pracownika - żądania a czy wiecie ile taki pracownik kosztuje w utrzymaniu? Początek zawsze jest ciężki.

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

Krystyna

A udało ci się dostać na rozmowę? Bo sugerujesz, że stawka zaproponowana przez ciebie była za wysoka. A wiadomo chociaż, jakie oni mają widełki, jeśli o pełnej stawce nie ma info?

Pytający

Drodzy, Kolejny raz widzę rekrutacje do oddziału w Rzeszowie. Proszę o opinie jak tam jest warto aplikować? Na jakie stawki można liczyć? Jak wyglada produkt - sprzedawalny? Jak atmosfera? Na jakie narzędzia można liczyć ?

Dariusz

Podnieśli coś stawki od poprzedniego roku? Bo widzę że było narzekanie na to

Bardzo niskie stawki

Nierynkowe niskie stawki

Katarzyna
@Bardzo niskie stawki

Hej, ja niestety tak średnio się orientuje ile wynoszą rynkowe stawki ale wiem mniej więcej jakie wynagrodzenie by mnie satysfakcjonowało :D Może dodasz jak kształtują się w firmie zarobki by każdy mógł się zorientować czy im pasują czy też nie :)

Stawki
@Katarzyna

To chyba pora poznać jakie są stawki rynkowe żeby nie dawać się zrobić w balona nie sądzisz?

Wujaszek
@Katarzyna

Aktualnie stawka rynkowa dla handlowca to okolo 4-5000 zl na reke plus premia od sprzedazy. Ja bynajmniej nie mialem wiekszego problemu aby taka stawke otrzymac w gdansku. Jak jest w innych miastach- nie wiem

Dariusz
@Wujaszek

Eeee czekaj, te 4000 to sama podstawa? Czy liczysz już z premią? Ile premie wynoszą mniej więcej?

@Dariusz

No właśnie wpada coś z premii tu?

@Wujaszek

Co z tego jak nie ma chętnego na KAM. Śledzę od roku temat i ciągle jest ogłoszenie o pracę.

Kris

Ciekawe kto to lustruje większość wpisów się nie pojawia ciekawe kto to taki wstydzi się firmy

Endriu
@Kris

Zakładam że cię zwolnili bo byłeś cienki jak siki węża. Zamiast sączyć jad na gowork (gdzie każdy ma cię za nieudacznika sorry) weź się za szukanie pracy i naucz się być lepszym pracownikiem ;) Pozdrawiam Zadowolony pracownik (serio kolego ;))

Ankieta

Może zrobic ankiete anonimowa oceniajaca kompetencje osob zarzadzajacych ludzmi w tej firmie? Dzięki temu byłoby wiadomo co szwankuje i czemu ludzie się zwalniają.

Czy dks organizuje wigilie dla pracownikow?

Nie

N i e

Na jakie wsparcie w DKS Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kira

To zależy kto jest ich przełożonym i czy zna kodeks pracy.

Dick

Pracuje juz 6 lat w firmie Dks i w dziale hanfloeym i jestem zadowolony z pracodawcy , pensje z premiami pozwalają na przyzwoite zycie, zaspokoja mojej rodzinie. Utrzymanie, Wynagrodzenia wyplacane sa terminowo, premie rowniez, Zus jest oplacany, posiadam samochod sluzbowy i czego trzeba więcej.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DKS Sp. z o.o.?

PK

Tak, tu nikt z zarządzających nie przejmuje się dobrą atmosferą. Tu trzeba pracować.

Anonim G.

Pragnę również podzielić się moją opinią dotyczącą firmy DKS Sp. z o. o. w Gdańsku Kowale na tym forum. Pracowałem tam kilka lat temu. Firma dostarcza niezbędnych narzędzi i ubrań roboczych. Nowe osoby na stanowisku pracy mogą liczyć na dokładne przeszkolenie oraz pomoc ze strony doświadczonych pracowników. Z tego co pamiętam magazyn jest nowoczesny i składa się z 3 hal. Stołówka w firmie jest czysta, zwiera lodówkę, czajnik, widelce, kubki, talerze itp. Ponadto gdy jest gorąco latem pomieszczenie te jest wyposażone w klimatyzację. Pracodawca w gorące dni ( głównie latem) dostarcza butelki z wodą mineralną, także istnieje możliwość wzięcia prysznica. Chyba nic się nie uległo zmianie, z tego co zachowałem w pamięci to magazyn ma 2 toalety. Co do kwestii finansowej to niestety firma DKS proponuje niskie wynagrodzenie rynkowe. Można uzyskać premie ale w moim przekonaniu firma daje małą sposobność odskoczni do awansu, a szkoda bo zauważyłem, że DKS moim zdaniem "idzie w lepszym kierunku". Jednak trzeba przyznać, iż firma dopiero się rozwija i dlatego pracodawca może mieć pewne trudności w zasobach finansowych. Zamierzam również opisać atmosferę panującą w zakładzie pracy w Gdańsku- Kowale. W magazynie można poznać przyjazne i sympatyczne osoby, jak i nerwowe, złośliwe, niekulturalne i wrogo nastawionych pracowników. trzeba zaznaczyć, że zdarzały się przypadki kradzieży własności pracodawcy oraz donosicielstwa ze strony pojedynczych jednostek. W moim przekonaniu tego rodzaju donosicielstwa i skargi na innych pracowników wpływają negatywnie na atmosferę pracy oraz w moim odczuciu często są subiektywne. Co mnie zaskoczyło w firmie DKS to pracodawca jest osobą kulturalną i sympatyczną, zdolną do prowadzenia negocjacji i dialogu z pracownikiem. Szef czasami stawiał obiad, a na święta Bożego Narodzenia każdy z pracowników dostawał prezent. Trzeba także zaznaczyć, że firma organizowała gry w piłkę nożną oraz różnego rodzaju spotkania integracyjne. Podsumowując moim zdaniem praca w DKS nadaje się dla studentów, ludzi młodych, którzy zaczynają swoją karierę zawodową lub może być przeznaczona dla kandydatów poszukujących natychmiastowej pracy. W firmie tej osoba zatrudniona może wiele nabyć nowych umiejętności i rozwinąć te które posiada. Niestety wadą pracy w tym przedsiębiorstwie są moim zdaniem nieadekwatne do trudu pracy niskie pensje, brak większego rozwoju i awansu, a to szkoda.

Jak jest z pakietem medycznym w DKS Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kriss

Co można ?

Info

Można.

Praca w bok

Jak wyglada praca!!!!!i warunki?

bęben
@Praca w bok

super!!!!!

@Praca w bok

Jezeli nie masz innej opcji - to proponuje wziac ta prace na chwile. lepsze to niz nic. Ale jesli szukasz powaznej firmy - to daruj sobie. W firmie jest duza rotacja, pracownikow w ogole nie szanuje sie, wielu pracownikow zwolniono w bardzo nieladny sposob.

Praca

Jak pracuje sie w bok?!???

Ogloszenie

Pojawilo sie ogloszenie na pracownika biuro obslugo? Jest tyle zlych opini, ze zastanawiam sie czy aplikowac?

Omijac z daleka

Wszyscy fajni i wartosciowi pracownicy uciekli juz z firmy (lub tez zostali zwolnieni - ps. w firmie panuje zasada kto sie za bardzo wychyla z pomyslami lub jest zbyt dobry, trzeba go czym predzej zrownac z ziemia, zeby pokazac gdzie jest jego miejsce i zeby nie poczul sie zbyt pewny siebie). (usunięte przez administratora) Kto sie ceni, chce sie rozwijac, byc docenianym - niech sobie daruje ta firme bo czeka go tutaj tylko stres, frustracja i koniec koncow skonczy tak jak wiekszosc fajnych pracownikow (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, tesknic nie bede :)

Szukam pracy
@Omijac z daleka

Negatywne komentarze zniechęciły mnie do wysłania CV. Być może zmienię zdanie. Proszę o odpowiedź na pytania: czy jest ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę, na jaką podstawę może liczyć KAM, jakie auto do dyspozycji. Dziękuję.

Szukam pracy

Ogłoszenie na KAM'a wystawione ponownie. Domyślam się, że w lutym nie znaleziono nikogo i szukają dalej. Hmmm, chyba złoże CV. Podrzućcie jakieś info o warunkach pracy na tym stanowisku.

Kam
@Omijac z daleka

To niestety prawda. Ludzie w tej firmie się nie liczą, smutne to. Jak nie ten pracownik to następny, i tak to się kręci. Szkoda, bo gdyby pracownicy czuli się choć trochę bardziej doceniani to zyskałaby na tym również cała firma.

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.