Opinie o Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. w Łódź

prac

Czy famed też nie płaci swoim pracownikom tak jak inne spółki właściciela (Organika car)?

Mali

Od czego uzależnione są premie? Za wyniki, uznaniowe? Co miesiąc można coś zyskać do podstawy, czy np. to premie kwartalne? :) Jak już wyszedł tu temat dodatkowych pieniędzy, firma dba o pracownika względem podwyżek? Dodają coś regularnie do stawki?

Karola Nowy wpis

Witam, proszę o wyjaśnienie tego zapytania sprzed paru miesięcy. ktoś zastanawiał się nad tym z jakich przyczyn doszło do jakiegoś upadku i czemu został jedynie budynek. O co może z tym chodzić? ogłoszeń o pracę niby nie widzę ale strona firmowa wciąż działa, więc w czym rzecz?

Co się stało? Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć co się stało z formą czemu padła czemu ją zburzyli i czemu została ta wierzą i budynek? Co się stało?

prac

Pracownik Nowy wpis
@prac

Famed wypłaca wszystkie pensje i premie regularnie swoim pracownikom .

Mali Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. na stanowisko Pracownik Produkcji?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. przygotowania, kontroli i rozliczania produkcji w firmie Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Duży

Początkowo firma robi dobre wrażenie. Niestety szybko wychodzi pełna niekompetencja osób tam zarządzających. PRL się kłania. Pracuje dużo starszych osób, za które trzeba nadrabiać. Ale ważne,żeby na dziesiątą herbatkę sobie poszli. Brak równości w traktowaniu pracowników i ciągłe kręcenie z pieniędzmi. Szczerze nie polecam tu pracy, zwłaszcza komuś kto chce coś osiągnąć bez niszczenia sobie psychiki.

były starszy pracownik
@Duży

Ci starsi znają się na robocie i wykonują ją starannie .Umieją czytać rysunki techniczne.Wiedzą co to jest suwmiarka i lutownica. Młodzi nawet tego nie znają,a chcą zarabiać krocie. Szkoda tylko że ten starszy z dużym doświadczeniem pracownik jest mało ceniony.

CBZ

Firma nie wywiązuje się z płatności. Wysłane wezwanie do zapłaty. Reakcja Prezesa - niech podają do Sądu. Podajemy do Sądu jak i KRD. Niezapłaconą fakturę sprzedajemy firmie windykacyjnej.

Czy urlop w FAMED Sp Akcyjna jest płatny 100%?

Bystszak

podobno 120%

Mały

Firma jak wiele innych na rynku natomiast organizacja pracy ze strony kierownictwa to totalne (usunięte przez administratora) Co innego mówią ,co innego robią i kłamią na każdym kroku. Jeżeli masz nerwy ze stali i chcesz się kłócić o swoje co miesiąc to zacznij tam pracę.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak to przeprowadza?

Franek

Zastanawiam się czy aktualnie to są jakieś szanse na pracę w firmie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FAMED Sp Akcyjna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

byly

jakie procesy rekrutacji za 2800 brutto ? masz rece,nogi chcesz malo zarabiac to sie nadajesz jak Cie dobrze wypromuja i bedziesz dobrze grac ze sie na czyms znasz to tu popracujesz ale po co tu pracowac jak maszyny stare technologia z lat 90 a praca jedna i ta sama w kolo Macieju ;) no i nie ma juz tej ekipy dzieki ktorej mimo tego wszystkiego chcialo sie tu pracowac

MINDRAY

Polecam Lampy Mindray

swiezy pracownik

witam moge napisac o produkcji bo tam pracowalem . Praca w miare dobra zarobki inne niz tu pisalo pare osob 1700-2100 plus premie tyle ze premie za hmn rozliczanie ze zlecen kart pracy czy jak to nazwac jedni dostaja prace ktorej wykonanie trwa np: 10 min a rozpisuja 40 min a drudzy czyli nie znajomi wykonuja prace w 10 min a rozpusuja 5 min :) brygadzista i kierownikiem czy dyrektorem jest podobno facet co mial stanowisko jakiegos gl mechanika i ma tyle pojecia co piekarz o szyciu spodni ale go trzymaja bo ma dobre gadane i prezes sie cieszy . Jak lubisz sie spozniac robic godziny nadliczbowe i pozniej je za tydz odbierac i spac pijanym w pracy to idealna posadka dla Was pozdrawiam ps: nie pracujcie tam mimo wszystko dlugo bo Wam psychike zryje ;)

Czepialski

Ja chciałbym zapytać administratora, dlaczego obrazkiem, ilustrującym konto Famedu Łódź SA jest grafika zawierająca logo Famedu Żywiec Sp. z o.o? Przecież od kilkunastu co najmniej lat to są kompletnie różne firmy. (Inna sprawa, że obie są równie biurokratyczne, czerstwe, zapyziałe, komunistyczna tradycja zobowiązuje)

Patrycja

@TAnother jesteś zainteresowany pracą w firmie? Widzę, że nikt Ci jeszcze nie odpowiedział na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i jakim jest ona pracodawcą.

TAnother

Witam Czy coś może sie zmieniło w firmie na korzyść w stosunku do warunków pracy czy dalej rozpacz?

tfyj

Posiadanie wyższego wykszałcenia @fajs wcale nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo dają za to rozsądne zarobki.

Świadomy

Natka i Anonimowy bardzo wam dziękuję za informacje. Na pewno będą bardzo pomocne. Jezeli tak jest jak mówicie to lekko i ciekawie nie jest. A co do agentów to podziwiam umiejętności i wytrwałość w pisaniu bzdur. Chociaż z drugiej strony inaczej prace widza zarząd i pracownicy. Wrócę jeszcze do tematu pensji 2000 zl (mam nadzieje ze netto) - gnój i żenada, za takie pieniądze można sobie robić np na stacji paliw, w sklepie lub wozić pieczywo w piekarni. Dopóki pracodawcy tego nie zrozumieją ze to handlowcy na nich zarabiają, to po prostu robią swojej firmie antyreklamę i będą zmieniać swiezakow po 3 miesiącach na nowych. Sam doświadczyłem wymiany 27 pracownikow sprzedaży w ciagu 3 lat. W jednej firmie oczywiście. Dlatego proponuje sie ogarnąć drodzy pracodawcy i zacząć szanować pracowników.

Anonimowy

Przeczytaj cały wątek o pracy i warunkach w Famedzie to zrozumiesz. W 99% każdy z nas jeszcze pracujacych sie pod nim całym podpisuje. System motywacyjny? Taki nie istnieje w naszej firmie. Jaki system by nie był, pan prezes i tak zrobi wszystko zebyś tego nie dostał... najważniejsze w firmie nie jest efekt Twojej pracy a spotkania na radzie u prezesa panów dyrektorow i rodzinki. Po nich się dowiesz, ze czego bys nie zrobil to i tak sięgnęles dna.. Szkoda ze towarzystwo na slynnych radach nie spojrzy w lustro...

Anonimowy

Witam ewentualnych zainteresowanych pracą w Famedzie. Jestem obecnie pracownikiem firmy. Powiem krotko, z uwagi ze Famed wciaz jest moim pracodawcom, każdy z nas pracujacych w moim dziale przeglada i wysyla na bieżąco CV gdzie indziej i jak najdalej stąd.... nie chce wiecej mowić, wiem kto przegląda to forum. Pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.?

Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Dostawcza 3D
    93-231 Łódź

Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.