Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

,,Praca w doświadczonym zespole ?.Im więcej lat stażu pracy tym większy (usunięte przez administratora) i gbur i z nikim tą wiedzą i doświadczeniem się nie podzieli. A pan Prezes jak chce zaoszczędzić to niech zlikwiduje funkcje brygadzisty to jest marnowanie pieniędzy (usunięte przez administratora)

Amg lębork
@pracownik

Pracuje tam ho ho ho i nie spotkałem się z jakim kolwiek brygadzistą tylko z szu Jami

Kierownik

Cisza tutaj jakas, panowie jak tak tam w AMG

Zhn
@Kierownik

a co tu pisac .po staremu..szkoda czasu bo wasze tempe łby i tak tego nie pojmuja ,wiec po co sie produkowac dla takich dziadow jak ty.

Podstawa prawna

Może to wam da coś do myslenia ...Cyt.Jeżeli bony zostały zakupione ze środków ZFŚS to obowiązuje przy ich rozdawaniu regulamin ZFŚS a ogólnie powinny byc przyznane wg. sytuacji majątkowej pracownków. Na pewno nie widzimisię pracodawcy. Pieniądze z ZFŚS to nie sa juz pieniądze pracodawcy do dowolnego rozdysponowania.Takze czy jesteś na L-4 rok czy dwa dni środki z ZFŚS sa pobierane na osobne konto pracodawcy...jednak nie moze nimi rozporzadzac jak mu się podoba.a bony należą się każdemu pracownikowi z wyliczanego łącznego dochodu rodziny na podstawie sredniej .sa trzy stopnie od ubogich ,sredniaków i tych co zarabiają najwiecej .Polecam poświecić troche czasu lekturze zebyście ludzie wkońcu sie obudzili...Polecam również poczytać kiedy migą być kary pieniężne .Płaca wzrosła od nowego roku.Szykujcie sie na niższe premie o 350 zł w dół

Podstawa prawna
@Podstawa prawna

Regulamin ZFŚS obejmuje pracownika który jest na L-4 bądz był.Status Pracownika uprawnia kazdego do bonów świątecznych bez względu na staż pracy.czy pracujesz 1 dzień czy 40 lat.czy chorował czy nie. swiadczenie socjalne na fundusz jest pobierane od kazdegi pracownika ,od tego co jest 6 miesiecy na zwolnieniu lekarskim z powodu długotrwałej niezdolniści do pracy również jest mu potrancane na świadczenie socjalne.Wiec czemu u nas w AMG jest to stosowane jako kara za chorobe???

Aniołek
@Podstawa prawna

Nie zabłysłeś to że każdy dostaje na swoje konto to my wiemy A że Psedo Pracodawca nie daje to też wiemy porostu nas OKRADA OKRADA i jeszcze raz OKRADA Taki z niego fayfus slizgajacy się na czyjeść D jak to mawia moja mama Ch j na wa sposoby tu nie ma co się cackać czy tu pisać Gp24 gazeta brukowa lubi takie ciekawostki

@Aniołek

czytaj ze zrozumieniem,fundusz pobiera pracodawca na osobne konto.z ktorego moze pracownikowi dac bony wyjazdy do teatru .dofinansowac pracownikowi wczasy,paczki dla dzieci a nawet i kolonie.juz nie wspomne o przedszkolach zakładowych...pomysl najpierw pozniej komentuj amebo

@Aniołek

A pozniej sie dziwisz ze cie okradaja jak nie masz argumentow i wiedzy zeby walczyc o swoje..Tyle ci powiem

@Podstawa prawna

Firma AMG w Lęborku posiada oferty pracy na stanowiska : Spawacz, Konstruktor, Ślusarz, Magazynier, Operator Urządzeń Spawalniczych, Pracownik Prefabrykacji, Tokarz-Frezer OFERUJEMY: - umowę o pracę na czas nieokreślony - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet socjalny - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenie i certyfikowanie pracowników - pracę w nowej hali produkcyjnej - pracę w doświadczonym zespole - bony świąteczne - dofinansowanie do karty sportowej - imprezy firmowe I wiele innych pierdxł ktore ci zabiorą haha +zapewnią ci rehabilitacje i wczasy na wybrzeżu pomorskim zebyś zregenerował płuca.Jedna wielka Parodyja

Alfons
@.

Wzrosła płacą gdzie no chyba nie tu Tu lidzie maja po 11 zł brutto przez kilka lat ten błazen nawet najniższej krajowej nie płaci obczaj to a potem pisz o argumntach i sam się postaw, bo tu każdy ma wylane więc o czym mowa chłopie

Ubek
@Alfons

i co z tego ze wzrosla płaca .zaplaca to co według ustawy ....a na premi ci utna .czyli rachunek sie bedzie zgadzał zebys za duzo nie zarobił.maja swije limity porobione i tyle.czy zrobisz 3 t.akordu czy 4,5t pesji wyzszej nie dosyaniesz bo jak masz duzo akordu to premie otrzymasz nizsza ...wiec nie ma sensu sie przewracac.maja ustalone swoje kryteria i tyle.choc bys sie(usunięte przez administratora)to distajesz to samo albi mniej .nigdy wiecej ..100 zl w ta czy w ta to zadna różnica jak masz 1.5 t zl na akordzie wiecej wyrobione...kwity sie nie zmieniaja.z reszta zauwaz ze premie sa nizsze o 300 zł od czasu jak sławka nie ma.czy duzy akord czy maly .premia jeden grzyb nie dadza zarobic i tyle.juz nie skomentuje ze ta premia jest wyotacowana .bez niej nikt by tu nie robil za te psie pieniadze.(usunięte przez administratora)

Ligakraju

Witam Mam puyanie do Pana Prezesa AMG cyt, Czy ma Pan pełne zaufanie do swych Kierowników

E_kutas
@Ligakraju

Widzę i patrzę, że kolega mnie ubiegł to samo chciałem się zapytać Prezesa Pana Babija o zaufanie do swoich Kierowników czy ma 100% pewności co do nich Jestem tylko ciekawy czy jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

proAMG
@Ligakraju

Przecież to jedno wielkie kolesiostwo.

Natedog
@E_kutas

Panie prezes, niech kierownik P. K. nie gwizdze na pracowników bo nie jesteśmy (usunięte przez administratora). Jak ma coś do kogoś niech podejdzie... W ogóle to kto go zrobił kierownikiem!?!

Wspaniałypracownik

SZ U Je i an cymon to według Wg Obraźliwe słowa koledzy małe uzupełnienie treści odp

Szukałem pracy ale to co u was się dzieje to jakieś nieporozumienie. Macie jakieś problemy z kierownikami, mówcie o tym głośno a nie piszecie tu.

Kura
@proAMG

Dokładnie i nie tylko kierownictwo w śród roboli to samo kierownik robol lepsza robota soboty na wyłączność na układy nie ma rady (usunięte przez administratora) w robocie bo na chorobowe jak pójdziesz uja masz. (usunięte przez administratora) a te mechaniki elektryki to samo siedzą na fotelach nieroby Zresztą dużo by opisywać syfilizm na. Hali bród smród smog, kanalizą wali i to ma być nowe lokum AMG za parę lat to się zapadnie albo rozsypie Kierownik na dzień dzisiejszy to tylko kartę pracy da i tyle go widać chociaż jest jeden wyjątek reszta to dziady kombinatorzy Ty długopis się tak nie ciesz bo to nie ty Szef? Jaki szef nie ma takiego czegoś chłop tu nie pracuję a ten drugi co nad nim jest kto to wogule jest pracuje tu coś wnosi w produkcję, nie widzę tego Nic tylko olać osra ć i oczy zamknąć Na koniec chciałem dodać że wzrosła pensja i czekam na nowy papierek z nową stawka jak Rząd uchwalił

Et
@Marek

Dlatego ty się tu nie nadajesz to nie miejsce dla takich jak Ty Jaki (usunięte przez administratora) by się pchal na akord

Jedynynormalny

Czyli sami się okradacie. Pytam sie:w imię czego?? A potem narzekacie że pensja słaba pomyślcie trochę nikt tak ot dodatkowych pieniędzy nie daje a ty" je ac jak dziki "jak żal to chodź na malarnie to też Ci polejem

duzy
@Jedynynormalny

za sobote jest stawka x2 wole mniej wpisac w piatek bo w sobote zaplaca mi za to samo dwa razy wiecej baranie

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tigowiec

Spawa sie w amg cos tigiem? Czy wszystko magiem??

Czy często w firmie PPH AMG zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

condone

Hmm jak widać tak od robola po szefa taki mają rozmach poczyścisz kontener to może zostaniesz wice prezesem od umywalek ,bo to stanowisko jak na razie nie obsadzone i jest wiele jeszcze stanowisk doradca w ciągnięciu druta. Największy sort to u konstruktorów biją się w kopiowaniu rysunków kto pierwszy ten lepszy i tam etat na prezesa czarodzieja od koordynacji kserokopiarki wolny też Tak że przybądz zrób karierę zostań posłem a potem prezesem

najlepsiejszy

mają wylane na nas.masz odpowiedz.pora filtry przedmuchac od nawiewu bo znowu siwo na hali.ludzie odpowiedzialni za to chodzicie po hali ja wiem ze sie mechaniką nie chce lepiej przydusic w warsztacie komara...ciezko wyczyscic filtry.niedawno byly czyszczone i znowu zadymienie,moze pora czesciej ruszyc tyłki i oczyszczać filtry???mechaniką to wszystko jedno bo u nich w pomieszczeniu to tylko rozkładanego narożnika brakuje z jaśkiem pod głowe.A my plujemy tym syfem z rana...płuca się oczyszczaja tylko ciekawe jak długo.

Tnt

Bo to tchuze dostali od prezesa stołki, zaufał im i teraz mają wy sr ane na wszystko i na niego też Sytuacja w zakładzie jest coraz gorsza zwalniają ludzi którzy znają się na robocie a ci nowi co są to myślę że pójdą w(usunięte przez administratora)det jeżeli zależy im na zdrowiu

Ciekawski

Witam, czy ktoś ma wiedzę na temat jak wygląda praca na stanowisku Konstruktora w biurze? Czy szef ma wiedze na temat projektowania 3D czy raczej oczekuje tylko efektu w wymyślonych przez siebie terminach? Jest ogólnie jakąś kultura pracy czy raczej folwark i gnój?

Roman
@Ciekawski

Witam, też chciałbym wiedzieć jak się u nich pracuje bo jest aktywna oferta na konstruktora, jak wyglądają zarobki? Atmosfera pracy? Ktoś z biura się wypowie?

Ciekawski
@Roman

Obawiam sie ze rewelacji nie ma. W zwiazku z małą liczbą miejsc na to stanowisko w okolicy, dobrze byloby dowiedzieć się jaka jest szansa na wdepniecie w kupę zanim zacznie sie gdzieś prace, niestety widzę po opiniach ludzi pracujących tam, że nie jest ciekawie.

Bazyliszek
@Ciekawski

w kupe to przed bramąpo wejsciu i podpisaniu umowy wpadniesz jak sliwka w szambiarke az po szyje .osobiscie sam szukam czrgos bo tu to smród brud i (usunięte przez administratora) .wole ulice zamiatac jak tu robic a pieniadze te same i na swiezym powietrzu

Polak

Szanujcie się praca nie hańbi .ludziska obrzucają się błotem a życie pędzi dalej.Przykro kiedy jadący na jednym wozie na siebie skaczą Obsesja ważności jest chora . Przecież to normalne że pracodawca chce jak najmniej zapłacić a pracownik dobrze zarobić.Niektorym odbija bo uważają że są lepsi od pozostałych.Wszystkiego dobrego e nowym Yorku.Wszelkiego dobra

Na Absetz się pisze

ZHN
@Misio

Może jeszcze to że słownika wziąłeś??bravo ty,co jeden to mądrzejszy...pisze tak jak się mówi. Bo określenie w twoim wykonaniu nie znaczy nic ...więc więcej pokory .sprawdź określenie kretyn w słowniku.Napewno znajdziesz znaczenie tego słowa i pomyśl nad tym..filolog się J.ny znalazł

@ZHN

Ty analfabeto jeb.ny. Ty debi.u. Od kiedy to się pisze jak się słyszy. Określenie w moim wykonaniu właśnie coś znaczy a określenie kretyn dokładnie opisuje Ciebie - człowieka który nie potrafi pisać i czytać ze zrozumieniem i używa słów których nie zna znaczenia. Od blisko 30 lat jest Absetz a ty sobie jakieś amzetce czy jakoś tak wymyśliłeś. Zal mi ciebie: pewnie jeszcze piszesz ; fszysdtko wajnie i dopre japko - tak jak słyszysz.(usunięte przez administratora)

Zhn
@Misio

Tak to chyba ty piszesz i mówisz.z ujem w ustach.seplenisz nawet piszac.

1.01.2020

Siema chłopaki z dniem 1 - 01-2020 wzrasta płaca minimalna i dla tych co mają staż w zawodzie specjalny dodatek od naszego wspaniałego Rządu , możemy liczyć na spore dofinsanowanie naszych poborów A teraz uwaga nie dajmy się wyru ać Prezesowi Panowie czytajcie kodeks pracy i uchwały o tym dofinansowaniu dla pracowników z długim strzem jest bardzo głośno Pozdrawiam przytulny pracowwnki nie analfabeta;)

Dziadek
@1.01.2020

Niby tak niby nie 20 lat u tego samego ego tylko że ten zanim ma coś dać woli zwolnić

@1.01.2020

Warto podkreślić, że obowiązkowy dodatek stażowy przewidziany jest w zasadzie tylko dla pracowników jednostek sfery budżetowej i nauczycieli. Ustawa o pracownikach samorządowych, czy Karta Nauczyciela przewidują dla swoich grup zawodowych taki dodatek. Zarówno więc m.in. urzędnicy państwowi, jak i pracownicy poczty będą na równi uprawnieni do otrzymywania dodatku.Wola pracodawcy Podsumowując, dodatek za wysługę lat jako obowiązkowy dodatek do wynagrodzenia przysługuje tylko określonym grupom zawodowym. W pozostałych przypadkach jest nieobowiązkowy i zależy wyłącznie od pracodawcy. Może to oznaczać, że w dwóch zakładach pracy zajmujących się np. produkcją samochodów, w jednym zakładzie pracownicy będą otrzymywali dodatek stażowy, a w drugim już nie.

Wspaniały pracownik
@Marek

Dodatek obowiązuje wszystkich nawet Panią sprzątaczke z tego co czytałem

Trufla
@Wspaniały pracownik

Naucz się czytać.znowu pseudo prawnik w gogle grzebie.liczac że wszyscy się upomna a on na tym coś wskura,człowieku jak jeszcze się do Ruch...a nie przyzwyczaiłem w amg to zmień branże.chłopcze od kodeksu i paragrafów pomyliłeś branżę.takich jak ty to potrzebują w Rządzie.duzo piszesz mało robisz .

KluczMorderca
@1.01.2020

A ten dalej swoje.Zamiast się kompromitować naucz się wiązać sznurówki w pracy.zebyś się przypadkiem nie potknoł o lewar.nikomu wypadki w pracy się nie przytrafiają (usunięte przez administratora)

Fuzel

W bieżącym roku istotnie zmodyfikowano przepisy prawa pracy, w tym dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy czy dochodzenia roszczeń związanych z mobbingiem. Nowe przepisy antymobbingowe Modyfikacje w prawie pracy, które weszły w życie 7 września, obejmują między innymi przepisy o równym traktowaniu pracowników i mobbingu. Nowelizacja dopuściła formułowanie roszczeń o odszkodowanie za mobbing także w czasie trwania stosunku pracy. Do tej pory warunkiem żądania odszkodowania było „rozwiązanie umowy wskutek mobbingu". Obecnie pracownik będzie mógł skierować do sądu roszczenie odszkodowawcze także przeciwko aktualnemu pracodawcy, wskazując na to, że padł ofiarą zachowań mobbingowych w firmie.

kokos

słuchaj dobry pracowniku tak bardzo wyluzowany jeżeli tu pracujesz powinieneś być dorosły w co wątpie jeżeli wypisuje się takie ogólne i moim zdaniem i krzywdzące opinie o kolegach z pracy .Jeżeli widzisz jawne łamanie kodeksu pracy twoim obowiązkiem jest to zgłosić panie pracowniku o krystalicznej osobowości

Trufla

Tobie Tryplu nawet ptak w ustach nie przeszkadza

Św. Mikuś

Przeglądam oferty pracy w branży spawalnicze, u nas to wieje biedą.... Spawacz bez kwalifikacji dostanie lepsza stawkę niż tu w amg taki co ma... Byle pomywacz klatek schodowych i dostawca pizzy maja lepsze stawki. Kuriozalna porażka. Mieliśmy z 15 podwyżek w firmie,tyle co papier przyjoł... Prezesi, Dyrektorze!!! Gdzie są te pieniądze.?Bo jakoś na kwitkach z parunastu lat nie mogę zauważyć tych podwyżek...wasze słowa i obietnice są nic nie warte, dlatego ludzie nigdy tej firmy nie będą brali na poważnie.. Papier wszystko przyjmie. WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ wszystkim szarym pracownią niech nowy rok przyniesie zmiany na lepsze bo raczej już gorzej nie będzie. A całej kadrze polecam zrobienie rachunku sumienia i spojrzenia na siebie z boku, jakimi ludźmi byliście w tym okresie i przemyślenia. Dobro i zło wraca, wesołych zyczę

@Św. Mikuś

(usunięte przez administratora) na dzień dobry dał mi umowę z kwotą 11zl brutto gdzie powinni być 19,50 tak jak pisze w ofercie zatrudnienia co za szczyl i (usunięte przez administratora) nie polecam tego zakładu nikomu omijać szerokim łukiem

@Św. Mikuś

AMG z siedzibą w Lęborku oferuje stanowiska pracy dla spawaczy: Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie maksymalne zależne od wyników pracy Wysoka gwarantowana podstawa w okresie próbnym - 2300 zł „na rękę” / miesiąc przy 8 godzinach pracy dziennie Nadgodziny płatne wg taryfy 150% / 200% stawki normatywnej Rozwój dla każdego: od Książki Spawacza do zdobycia pełnych uprawnień wymaganych przez firmę Praca w nowo budowanej fabryce ( od końca 2018 roku ) wyposażonej w nowoczesny system filtrowentylacji W jakim punkcie mowa o 11 zł na godzinie i i systemie akordowym pomazance

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Prezesowi życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych decyzji a szczególnie tych nie trafionych,mamy żal,ale co my robole możemy. Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W gronie najbliższych osób, W miłości, radości i ciepłej atmosferze, wytrwałości w realizacji planów. Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil I spełni aby firma przetrwała.

Niech...
@Marek

Dołączam się do życzeń... ????

Wspaniały

I znowu się zaczęło grudzień i farba nosem znów zaczęła lecieć co jest tu tak szkodliwe, sezon grzewczy czy ta hiper wentylacja Czy ktoś ma podobne objawy krwawienie z nosa?

Antek...

A ja tak se obliczył że standardowy abroll kontener ma ok 120m kw powierzchni po których się spawa a te tepaki dali mi do pryskania buteleczke na pół litra płynu antyodpryskowego.... I psikasz tym i psikasz i psikasz aż ręce bolą... Jakaś dziecinada...

Kolega
@Antek...

A z tego co widzę to ty masz teraz mało co do spawania i byteleczka Tobie starczy Ty 120m kw matematyka się kłania kluseczko połowa z was nie wie co to kwadrat lub 1 m sześcienny

Szalom
@Kolega

Czytaj ze zrozumieniem...

Misio

A czy dalej jest 2 zł ekwiwalentu na pranie odzieży roboczej?

Misiok
@Misio

Te 2 zł to na utylizacja. Szkoda pralki.Gdyby dawali pożądane ciuchy to raz na 3 miechy by się nowe brało .A tak to miesiąc w miesiąc nowy komplet .Głupota nie boli a płacić trzeba.Tz.pozorna oszczędność.tak jak z czerwonymi rękawicami:))po co kupić droższe na dłużej jak można kupić dużo ale szmelc na jeden-dwa dni .Te dwa dni to j7ż stan rękawic był agonalny

Benzoesansodu

Uprasowala mie żona garnitur i jadę w poniedziałek do teatru... Może coś zrozumie może nie ale.bede.moze z prezesem pogadam albo z kierownikiem (usunięte przez administratora)

Taki jeden

Witam , możecie opisać prace w amg ? Bo różne opinie słyszałem a szukam pracy jako spawacz ... Hejt to nie opinia , jak stawki ? Jest coś dodatkowo płacone za nadgodziny ?

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG