Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Obcy...

Podejmę współpracę na spawanie... Kontakt na hali u szwagra...

Leszek
@Obcy...

spoko, ale który to szwagier?

kokos

i co z tego że zakład nowy jak patologia przeniosła się wprost ze słupskiej wszystko można znieść akord ciężką pracę brak części trudne warunki ale trudno znieść skurwy----------syństwo ludzi z którymi się pracuje ,plotki kłamstwa i złodziejstwo zazdrość o lepszy kontener powyrzerał im mózgi to jest obraz tego zakładu ,tego nie ma na folderach dlatego panie prezesie nie będzie pan miał nigdy młodych zdolnych spawaczy

@kokos

Prezes ma (usunięte przez administratora) do gadania, nie wie co się dzieje na hali, jak by wiedział to pozmieniał by kierowników.

Firma jest w miare mozliwa .tylko ludzie są (usunięte przez administratora) warci .na piłach kiedy nie zajde wiecznie wielka łaska ze dotna cos.(usunięte przez administratora) nieroby.dwuch sa siebie warci .ten dziadzia wporzadku ale ten co docina plozy i ten drugi od rur wiecznie tylko mowia ze h ich to obchodzi

kokos

warunki dobre tylko co rano piana w gębie bo organizm broni się przed toksynami tak działa ta wspaniała wentylacja

proAMG
@kokos

Chyba nie wiesz kolego o czym mówisz. Pamiętam jak było pierwsze odpalenie wentylacji i spawanie Absetza, 1 szt i dymu jak by się paliła sterta słomy. Obecni byli fachowcy z naszej firmy 2 panów (łysych) i mówili że wszystko ok. To co macie pretensje jak idzie produkcja normalna kilka stanowisk spawalniczych. Jest spawanie to jest i dym... :)

@proAMG

pewnie ci kierownik powiedział że tam gdzie jest spawanie tam jest dym tak bardzo głęboka myśl nic tylko kwiatki sadzić

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

ja siam

kasia

AMG

Jakim trzeba być sk-nem w zespole?

Cichociemny
@AMG

A ja tak z zupełnie innej beczki... Wkurza mnie to że wchodząc na hale muszę wdychac dym tytoniowy który wypuszczają z siebie inni koledzy palacze... Panie prezes postaw ten przystanek dla palących pod płotem będzie lepiej... Nasza brygada jest niepaląca uszanuj to nie tracimy czasu na fajeczke i nikomu nie przeszkadzamy...

@Cichociemny

Pal jak darmowe.jak ci się nie podoba to zmien prace .twoj wybór.od zapylenia bedziesz zdrowszy.bravo ty

Aleś ty głupi pisiol
@PIS-IOL

I to jak głupi!!!!!

@Aleś ty głupi pisiol

Nie wychylam sie i nie odstaje madroscia od reszty w amg .

Ba

Ma ktoś popkorn???ewentualnie jakiegoś czteropaka???czytajac was (usunięte przez administratora)to by coś zjadł i popił....parówy .jeden cwl od drugiego głupszy ....w tej firmie nie jest normalnie...fakt ale przez takie wiekowe (usunięte przez administratora).bo tobwy starzy praciwnicy mlodych jakbyscie moglibto zezarli buscie razem z ze swoim gó...nem.matke byscie sprzedali za 20 zł dniówki wiecej .a z abrolib to tu najwięcej piszą...5 ludzi ze dwuch zmian lacznie....i to ludzie z dlugim stażem pracy

Marek z pom.
@Ba

Tak się zastanawiam co ty masz tu na gryzdane j. Polskiego to Ty w szkole nie miałeś dlatego analfabeto pracujesz w AMG, tam potrzebują takich jak Ty

@Ba

(usunięte przez administratora)...przynosisz wstyd AMG, (usunięte przez administratora)

@Marek z pom.

Ze slownikiem piszesz ??a fakty stwierdzasz ze swoich doświadczeń?tekst z j.polskim .słaby .na poziomie dziecka tak słaby jak twój plemnik z ktorego przez przypadek istniejesz (usunięte przez administratora)

Weźcie się ogarnijcie!... Nie pasuje to się zwolnij, pracy wszędzie pełno a nie beczysz w necie jak dzieciak pod głupim nikiem... ...no chyba że tu sami masochiści...

Rura
@Andrzej

Ty rudy łysy możesz już się zwolnić płaczu zakichany największa beksa w powiecie wiecznie beczysz że ci coś brakuje ty nawet nie potrafisz samodzielnie haczyka zamontować

@Rura

Rura- hahaha, bez komentarza...

Rrura
@Andrzej

Ha ha ha nie komentuj bo co z kometujesz to gno warte są te twoje komentarze

@Rrura

Przestań beczeć

PANKU*WAZAGADKA

Ja tam nie będę komentował sytuacji w firmie ponieważ dużo jest tu prawdy, ale i też kłamstewka się znajdą. Bardziej bawi mnie fakt, że Ci co najwięcej szczekają, rzucają NAZWISKAMI - czego nie powinni robić, bo można się na tym przejechać - sami mają nicki z "tyłka", że tak brzydko powiem. :) Tacy odważni w internecie rzucać, a to kierownik W. a to kolejny gdzieś tam na P. potem znów ktoś na P. Rzucacie czyimiś nazwiskami, a swoich ujawnić się boicie czy o co chodzi? :) Jasne, że się boicie.. Szczekać w necie potraficie, ale jeden z drugim odważny wyzywający innych swojego nie ujawni bo by było źle, co nie? Boicie się, że Was wy*ierdolą z takiej "ŻAŁOSNEJ" firmy? Nie rozumiem. :)

El
@PANKU*WAZAGADKA

Słuchaj Panie zagadka ty Rudy daj sobie spokój z tym pisaniem tu Twoje wypociny są żałosne i nic nie wnoszą

Ten sam.
@El

Tak jak i Twoje mądrości które są (usunięte przez administratora) warte. Idź po słownik i (usunięte przez administratora) się nim w łeb. ;)

Ba

Pozabijajcie sie tam.a ja pójde po popcorn.zebranie haaaa strata czasu .kwoty kontenerow .ksiazka telefoniczna ...nie podadza wam kwot bo nie bedzie jak ludzi kantowac .mizemy wam podac srednią cen spawania kontenera .kpina ....srednią????jak to ugrysc???pozdrowienia dla płotki najwiekszego babola na montażu,ten gosc nie potrafi sznurowki zawiazac a co dopiero kontener dobrze zlozyc

@Ba

Tu masz rację biorą krocie a nam płacą jak wylosuja podejrzewam że teraz też nas okroją a co do tego mośka z montażu jak dostaje jego sklepiony abrol to myślę że jego twórczość równa artyście skąd on bierze pomysły na montowanie kontenerow ręce opadają chłop ma zero pojęcia dlatego buty ma z rzepami

Buahahaaaa ...spaliles

Wolff_powinien_odejść

Pracuje tam już bardzo dlugo i to sa jaja co tam sie dzieje. Szkoda Sławka i tyle. Reszta kierowników do zwolnienia, bo po prostu panowie...... nie ogarniacie tego!

J.M

Szef produkcji gdzie jest zawinął ogon i udał się na urlop w poszukiwaniu kontrahenta na co mu rysunki w aucie i temu drugiemu mało zarabiają obaj że jeszcze na dokumentacji muszą odrabiać . Nie trzeba tam pracować żeby wiedzieć co się dzieje w waszym zakładzie oj zła opinia i na dodatek zasmradzacie środowisko

Torpedo

Dno jak huj....ja (usunięte przez administratora) prezes ale se dobierasz współpracowników...i do adasia:bądź czujny bo polecisz jak poprzedni szef....

Jp

Normalnie Ch mnie strzelił jak się dowiedziałem że nie ma już Sławomira że te 3 ci oty przyciniły się do tego Płonka Paniusia o niskim wzroście bez cyca i ten posraniec z MKplus jesteście zadowoloni . Co tam się od pier... W tym zakładzie Prezes chyba czuje się zagubiony i wybiera nie tych co trzeba jak można zrobić kogoś co chodzil w innym zakładzie i podpier... Ludzi szefem produkcji a w AMG skrobal kontenery ręce opadają Ó czym to świadczy ja się pytam czy ktoś jest w stanie mi na to odp?

proAMG
@Jp

firma siega dna... wylegarnia kolesi , pod...dalaczy i plecowatych desek. dobrze ze juz uwolniłem sie od białych dzbanów

Kuba

Każdy ma prawo do własnej decyzji, firma dobra i jeśli ktoś nie chce to nie musi pracować i nie powinien nikogo obrażać.

Kocham amg

przestańcie pisać prawdę(usunięte przez administratora) tak nie można...

Elpedro

Cisza na forum spawaki już nie krzyczą bo obiecane maja 8% podwyżki, a ja się pytam czy tylko oni i oni się tu liczą Druga sprawa kolesiostwo rodzinnie nam się tu robi kto ma plecy ten ma lepiej ale i tak faktu nic nie zmieni że coraz więcej jest nie robów .

Widelec
@Elpedro

No właśnie....prezes wam mordy zamknął podwyżką....i dalej będziecie w du...e Ru.....ani....inaczej:i dalej sami będziecie się dymac....ja podziękowałem...

Elpedro
@Widelec

Kogo (usunięte przez administratora) tego (usunięte przez administratora) was to napewno

elpitro

co za chłam nie na temat i nie tu

SKROBAK

szkoda ze już nie pracuję w amg - śmiesznie tam macie i wesoło :-) Dziwi mnie to że "prezes" dopuszcza na stanowiska kierownicze ludzi którzy nie mają o tym pojęcia ( w sumie mnie to jednak nie dziwi bo "prezesem" został bo mu tata kazał - a (usunięte przez administratora) to był PREZES - sam do tego wszystkiego doszedł i to był gość. ) Pamiętajcie - KAŻDA WŁADZA DEPRAWUJE. Nosił Wilk razy kilka....... ( zapomniał jak szurał skrobakiem swoje spawy ).

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG