Opinie o Tombet w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tombet. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tombet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tombet w Kielce

Jasiek Nowy wpis

Jeśli są chęci do pracy to każda firma będzie dobra co nie znaczy, że wszystkich uda się zadowolić

Andrychów Nowy wpis
@Jasiek

Tak strefę na Andrychowie zrobili że nic z tego nie ma , A logo firmy jakość dokładność w życiu Warszawy nie widzialem gorszej firmy

Xxx. Nowy wpis
@Andrychów

Witam, jak wiadomo z Andrychowem był o tyle problem że w projekcie nie było uwzględnione o źródełku wody, geodeta to przeoczył i firma Tombet nie miała na to realnego wpływu. Więc wydaje mi się że wypowiadanie się w ten sposób na ten temat jest nie na miejscu i radziłbym najpierw poczekać na rozstrzygnięcie tej sprawy i późniejsze wypowiadanie się na ten temat a nie oczernianie firmy bez żadnych podstaw. Pozdrawiam

Hanna Nowy wpis

Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w firmie? Jakie są obecne warunki zatrudnienia? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych? Czy nadal jest dużo nadgodzin? Jaki rodzaj umowy otrzymują pracownicy? Może potrzeba teraz nowych ludzi?

Witek

Idealnych firm nie ma, zawsze można coś poprawić!

@Witek

Jest tylko jeden dylemat Prezes ma za dużo lizusów których sucha

Drake

Kierowca w tej firmie ma szacunek , dostaniesz samochód i musisz dbać , jak pęknie resor sam go zmienisz i to cię nauczy jak masz jeździć

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tombet? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Brake

Chcesz zarobić musisz robić robić , właściciel firmy jak by nie pilnował pracowników to dawno by zamkną ten interes ,

yeti

olka, zależy czym chcesz się zajmować. w firmie przeważnie wypłacana jest kwota za przepracowanie godziny+nadgodziny. kasa zawsze na czas, chociaż ja tam pracowałem krótko. jak dla mnie masakra. najgorszy pracodawca u których pracowałe, chociaż i tutaj się czegoś nauczyłem. praca w biurze celuje że jako osoba początkująca dostaniesz 1500zł na rękę, max 2000zł netto. jako operator lub robol na budowie ok 12 zl na rękę. nie wiem jak majstrzy czy kierownicy o ile jacyś teraz pracują ale może ok 20zł na godzinę. mam nadzieję że pomogłem. pozdrawiam.

@yeti

Pracuję jako kierowca w firmie nie narzekam , na patelkach są cały tydzień w kabinach i zarabiają około 4000 zł , ja codziennie w domu i zarabiam 4500 i co wy na to

Hanna

@rambi, a czy te nadgodziny są obowiązkowe dla pracowników?

rambi

Ja bym powiedział, że atmosfera jednak nie jest taka zła, a co do pracy, no to czasem trzeba zostać po godzinach.

jo

chcesz robic 8 godz i moze dostac za to 4 tysie ? a i jeszcze premia by sie przydała. powodzenia

Prawda

Jeszcze zapomniałem dodać że w firmie nie ma operatorów, kierowców i kierowników. Wszyscy pracują przy łopacie i w zależności od potrzeb(grabki).

Prawda

Jedyny plus tej firmy to wypłacalność. Tą zimę całą przesiedzieliśmy. Gdy jest praca to zostajemy po 12 godzin dziennie i nie ma że kto chce, tylko wszyscy zostają przymusowo. Atmosfera w firmie jest beznadziejna. Szef ma wszystkich w du.ie. Nie patrzy na potrzeby pracowników. Każdy naprawia swój sprzęt osobiście. Sprzęt dobrze wygląda estetycznie, ale mechanicznie dużo gorzej. Polecam tą firmę wszystkim moim wrogom.

KIEROWCA

Kris kaleką to może ty jesteś skoro już tam nie pracujesz i nie dawałeś rady bo ja dość długo tam jeździłem a sobie jakoś radziłem a jak nie maż pojęcia o przepisach to się lepiej nie wypowiadaj bo chłopaki ciężko za pieprzaja , żeby utrzymać rodziny a w tym kraju nie da się inaczej pracować .Najpierw wróć do podstawówki i powtórz ortografie a potem naucz się ciężko pracować bo za leżenie nikt Ci nie zapłaci . Pozdrawiam .

kris

witam mialem przyjemnosc wspulpracowac z firma tombet z kielc i powiem iedno jest to zaklad pracy chronionej jezeli chodzi o kierowcow to nic wiecej jak zastraszone kaleki nieznajace sie na przepisach drogowych nie polecam tej firmy nawet wrogowi chyba ze jest uposledzony to jak najbardziej i tyle w tym temacie a dalej sobie sami dopowiedzcie

tomek

Ciszę tu widze niestety, więc chyba @Aldona będzie lepiej jak jakoś sama na własną rękę będziesz próbowała się czegoś dowiedzieć. JA to szukając kogoś kto wykona - wybuduje kompleks boisk sportowych przy mojej knajpie trafiłem własnie na tombet z Kielc. Spoko mają ofertę, tylko nie znalazłem czy np. wykonują robotę około 200 km od kielc czy to za daleko?

aldona

a to wogóle jest prowadzona jakaś rekrutacja obecnie u nich? nie wiedziała, w takim razie świetnie, wchodzę w to, na jaki adres i do kogo mogę w takim razie wysłać cv i list motywacyjny? no i oczywiście musze wiedzieć jakby to wyglądało finansowo i czy ogólnie mi się opłaca... powiedzą mi wprost czy lepiej tutaj od was się tego dowiedzieć?

dana

witam wszystkich pracownikow firmy Tombet.Czy mogę liczyć na Wasze zdanie na temat aktualnego zatrudnienia, tzn.jak to wygląda obecnie, jak ma się sprawa pod względem rekrutacji, jaka umowa, wynagrodzenie itp. Poprostu chce wiedziec jak stoi ta firma i czy warto starac sie o prace, bo po co isc w ciemno....

prawda

Wazelina szydlow

NIK

Szkoda ze tak pozno odczytalem twoj post nawiasem zywcem przepisany z ulotki promujacej firme. Michal wiecej wazeliny to chyba w tylko w aptece znajdziesz na co ty liczysz ze sefu przeczyta i da ci podwyzke bo nick masz taki tajemniczy ze kazdy wie kto sie pod nim kryje.Pracowalem tam jeszcze jak sprzet ''zakupiony za unijne dotacje'' serwisowalo sie w blocie za stodola gdzie tata sefa czasami puszczali szambo. Po sezonie robote mieli tylko wazeliniarze i rodzina reszta siedzi w domu. Na budowie istny chaos glownie za sprawa brugadzistow. W sezonie robota do oporu a i tak sefu cos ci uynie z wyplaty bo... .W ogolnej skali gleboko zastanawiam sie nad 2. Jedyny plus jaki widze to terminowa wyplata ale stawki jak w pakistanie

to i owo

Witam Jak uwaznie czytales wszystkie opinie wnioski nasuwaja sie same chyba ze nie jestes rozgarniety-szukaj firmy w ktorej niema ofet pracy jak wiadomo dobrej pracy nie trzeba sprzedawac-pomysl to nie boli.

mardmx

Gdzie mieści się baza tej firmy, chodzi mi o adres gdzie stacjonuje ich cały sprzęt

yetii

zgadza się pieniądze na czas, konfidentów jednak trochę więcej niż w innych firmach(głónie mowa o pociotkach i rodzince), nadgodziny i soboty płatne 50 i 100, niby wszystko ok, a i tak nie wróciłbym do tej firmy. jeśli chodzi o coś w stylu bhp, i normalnych warunkach pracy na budowie to musisz wiedzieć, że śniadanie musisz zjeść na krawężniku, umyć się po pracy dopiero w domu, bo na budowie pracownik jest tylko maszynką do roboty i tu przestaje się liczyć to że jesteś człowiekiem. brak socjalu i podstawowych warunków które są standardem w większości firm. ludzie nauczyli się pracy w żałosnych warunkach i to akceptują. ktoś kto sobie ta pracę chwali nie zna realiów, (usunięte przez administratora)moja ocena to 2/5. ta dwójka tylko i wyłącznie za terminowe wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tombet - Kielce

Tombet
1.8/5 Na podstawie 48 ocen.

Tombet