Maxpol

Opinie o Maxpol

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maxpol?

@mmmmm, co dokładnie masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy są one dostępne dla pracowników Maxpolu? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @NIKI? @NIKI, jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą? A może złożyłeś już swoje CV? @Wiktor, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale o dobrego pracownika jest jeszcze trudniej

Kierowca

Bylem osobiscie. Bardzo bylo milo i przyjemnie. SZACUNEK ZA TO. Bardzo dokladnie i rzeczowo zostalo mi wszystko wytlumaczone. Nie czulem sie zestresowany jak na rozmowach np. w firmach produkcyjnych. Bylo ok.

@Schofer z chłodni, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na tego typu komentarze. Jeśli masz do powiedzenia coś na temat pracodawcy, jakim jest Maxpol lub warunków, jakie oferuje - zachęcam. Czy znajdą się wśród użytkowników forum osoby pracujące w Maxpol w Wałbrzychu? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

@Jacek K były pracownik, a czy możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum. @kierowca Maxpola, @ja, wygląda na to, że Wasze opinie są nieco rozbieżne. Może dotyczą różnych okresów działalności firmy? @gt, czy na pewno w firmie panował mobbing? To bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym.

@Heniek, po Twoim komentarzu wnoszę, że w firmie Maxpol zdarzają się opóźnienia z wypłatami - czy często ma to miejsce? Czy ten pracodawca jest atrakcyjny dla potencjalnych pracowników? Jakie warunki tu proponują? Czy aktualnie firma poszukuje kierowców? W Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

kierowca Maxpola
@Karolina

Nigdy nie bylo obsuwy z wyplatami!!!! Zawsze terminowo wplywaja na konto!!!. Raz ostatnie zdazylo sie,ze wyplata byla w poniedzialek zamiast w czwartek,bo szefostwo bylo na szkoleniu ,ale jesli ktos byl w piatek,to napewno dostal zaliczczke na konto wyplaty,ktora byla w poniedzialek. Wiele mozna o Maxpolu opowiadac,ale nie to,ze zalega z wyplatami!!!!!!!

Gregor

Jak ktoś ma problem z dobrą pracą to zostaje tylko narzekać?

Jakie macie doświadczenia związane z pracą w firmie Maxpol? Jakie są plusy pracy w tej firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Nova

Czy ktoś szczerze powie jakie są warunki pracy i płacy w tej firmie bo jest tyle opinii negatywnych a i pozytywnych że już zwątpiłam czy warto.

@Ja co masz na myśli mówiąc niesłowny?Napisz o tym coś więcej. Jak ktoś jest zainteresowany to pojawiły się nowe oferty pracy SPECJALISTA DS. POMIARÓW i KIEROWCA C+E w Rzeszowie.Kto aplikuje? A może ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z tymi stanowiskami pracy?

DRIWER

A jak jest z umowami o pracę? Bo dużo słyszałem na temat tego ,,Pana''

szkodnik

Premie są kwartalne i nie byle jakie ☺ Atmosfera w firmie spoko. Robota jak każda trzeba pracować bo za darmo nic nie ma ;-)

Zbuta
@szkodnik

Premie- to jakiś żart ??? (usunięte przez administratora) wstajesz w nocy i w nocy kończysz , auta stare graty. Bardzo duża rotacja pracowników.

toko

Telemarketing jest dość trudny, ale skoro zapewniona jest umowa o pracę i liczyć na odpowiednie prowizje do podstawy zarobków. Takie urozmaicenie jest niezłe.

igorek

warto to wyjaśnić. poza tym widzę że ph jest u was od środky poszukiwany, świeżutkirogłoszenie się pojawiło, milutko, ale czy stary odszedł czy jak sytuacja?

Zumi741

A był wypadek czy jaki był powód że Państwo nie przyjechali?

maciek

Na stronie masz podany kontakt @zumi147 dlaczego nie zadzwoniłeś i zwyczajnie nie zapytałeś? Może był wypadek po drodze czy coś w tym stylu

hahafor

Pewnie, że stawki sa odpowiednie @tomek, bo zobacz, że miały się pojawić ostatnio jakieś premie. A to doskonały dowód na to, że dbają o pracowników, a także o ich zadowolenie. Ciekawe tylko jaka panuje atmosfera.

tomek

hej! jestem nowy w branzy i mam pytanie, czy rzeczywiście 47 gr za kilometr to jest dobra stawka? bo widze, że przyjmuja tutaj też kierowców bez takiego mega doświdczenia.

archive

@tgryu teraz szukają osoby na stanowisko konstruktora form wtryskowych w Rzeszowie. Niby nie wymagają doświadczenia ale trzeba mieć dużą wiedzę. Oferują dobre wynagrodzenie i kartę multisport

maxpol
@archive

tak,z tego co wiem szukamy kierowcow na zestawy- ciagnik plus naczepa. Zarobki z tego co wiem to 47 gr za kilometr. Ryczalt za weekend w aucie to 200 zl. Dostajesz najwyzej 2 letniego DAF-a. nigdy nie bylo tak,zeby spozniona byla wyplata-chocby o jeden dzien. Jesli jestes driver z prawdziwego zdarzenia-polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxpol?

Kandydaci do pracy w Maxpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxpol