Maxpol

Opinie o Maxpol

MM6

Nie mam zastrzeżeń do miejsca pracy :) fajny zgrany zespół, kasa na czas. Planuje zostać

Mirosław P.
@MM6

Kasa może i na czas ale z zespołem jest różnie. W biurze spoko, ale nie raz wszedłem do uświnionego autobusu po kierowcy. Powinni pilnować kto zostawia takie auta by kolejni wchodzili na czysto. "Oddaj takie jakie chciałbyś dostać" - niestety nie każdy się stosuje...

Tacy kierowcy są na wagę złota :)

ZSP - walbrzych

Superowa pani Kierowca!! wyleciała z autobusu by pomóc wejść dzieciakom z tobołami w ten mróz! należy się premia !!

@ZSP - walbrzych

Dzień dobry, bardzo miło nam to słyszeć. Proszę powiedzieć z jakiej szkoły był odbiór? A może dosłyszeli Państwo imię pani Kierowcy?

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica w wynagrodzeniu jeżeli chodzi o trasy na terenie polski a trasami np po Holandii. Ile kursów jest miesięcznie? Można wyrobić pełny etat? Szukam czegoś w pełnym wymiarze godzin z ewentualną możliwością nadgodzin. Jest taka możliwość?

Dzień dobry, Wynagrodzenie w Holandii jest około 2-2,5 razy wyższe za "dniówkę", wyjazdy są w trybie 2:1 lub 3:1, przejazd i zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Praca lokalna jest również na pełen etat, choć jest możliwość pracy jako "skoczek". Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Kierowca

Bylem osobiscie. Bardzo bylo milo i przyjemnie. SZACUNEK ZA TO. Bardzo dokladnie i rzeczowo zostalo mi wszystko wytlumaczone. Nie czulem sie zestresowany jak na rozmowach np. w firmach produkcyjnych. Bylo ok.

Katarzyna

Czy poszukują państwo obecnie kadrowych / HR?

szukampracy123

Czy firma aktualnie poszukuje osob do pracy przy sprzataniu biura?

Januszek

Dyspozytor! Może wie ktoś jakie warunki i mają w Max P dla dyspozytorów?

Despasito
@Januszek

Najniższa krajowa także nie ma co sobie głowy zawracać.

@Januszek

Może ktoś wie coś więcej na temat pracy dyspozytora ? Jakie godziny pracy?jakie wynagrodzenie?czy to nowy etat?

@Karolina

Czy kto z pracujących może wypowiedzieć się na ten temat?

@Karolina

Pani Karolino, zatrudniamy cały dział dyspozytorów. Najstarsza osoba stażem przepracowała u nas już 12 lat i przewidujemy kontynuować tę współpracę.

Kierowca

Dlaczego PIP jeszcze nie wpadł na kontrole do tej firmy?

Uklad
@Kierowca

Na uklady nie da rady

mmmmm

Areczek to dobre zioło

@Uklad

Nie potrzebne układy jeśli wszystko działa prawidłowo i zgodnie z literą prawa. Będąc na rynku tak wiele lat, przeszliśmy pozytywnie nie jedną kontolę.

gucio

@Pracownik Po to firma zatrudnia ludzi żeby dla niej pracowali!!!

@gucio

Ma to sens :)

Piter

Tragedia w autokarze brak klimatyzacji lub niesprawna. Po przejechaniu 50 km w autokarze cieplej niż na zewnątrz.

@Piter

Szanowny Panie Piotrze, przykro nam, iż warunki panujące w autobusie były dla Pana niekomfortowe. Gdyby kiedykolwiek jadąc autobusem (naszym lub innego przewoźnika) doznał Pan podobnych odczuć, bardzo proszę o pilne poinformowanie kierowcy. Niestety po drugiej stronie monitora - bez danych autobusu/kierowcy/trasy - ciężko jest nam pomóc i zapewnić wygodne warunki przejazdu. Pozdrawiam

Absolutnie nie polecam. Proszę omijać te firmę. Niestety właściciel traktuje ludzi jsko środek do zarabiania pieniędzy. Po za tym pracodawca nie wypłaca umówionego wynagrodzenia i nie panuje nad emocjami. Polecam omijac szerokim łukiem.

Wynagrodzenie wypłacamy zawsze terminowo. Faktycznie bywa, że Szefostwo zarabia na prowadzeniu tej działalności oraz na zatrudnianiu pracowników :)

Kosadaf

Firma maxpol to oszusty do przetargu wyatawiaja nowe auta w rzeczywistoscj jezdza stare zlomy.w biurze przy wyplatach naciska i szantazuje szefostwo ze jak sie nie wypisze diet to nie da wyplaty na prawde diet nie.oszukuja skarbowke i Zus autobusy jezdza na out bo czas pracy jest przekroczony

@Kosadaf

A jednak firma się rozwija i ma się dobrze, na kontrole też nie narzekamy. Bardzo proszę o faktyczne komentarze lub o wstrzymanie się wypisywaniem bezpodstawnych opinii.

X.P.

Kurcze, wystarczy mi tego co przeczytałem. Miałem się tam zatrudnić ale odpuszczam. Dzięki za info wszystkim.

@X.P.

Z reguły widać tutaj opinię osób które nigdy nie pracowały w Maxpol. Osoby które nie wykazały się profesjonalizmem również nie szczędzą słów. A jednak firma trwa już ponad 20 lat i wciąż się rozrasta. Zachęcam przekonać się o "faktycznych" warunkach w pracy. Pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania w Maxpol?

AA

Nijaki, szef tej niby firmy to po prostu zwykły (usunięte przez administratora) Na rozmowy uwamia po kilkanaście osób na jedną godzinę. A od osób tam pracujących same negatywne opinie. Nie szanuje pracowników. Bardzo często zmienia pracowników, problemy z terminowymi wypłatami.

Agata
@AA

To jak bardzo potrafi się opóźnic wypłata? I czy często tak jest czy to jakieś pojedyncze przypadki?

Skoro jest tak żle, to dlaczego ludzie pracują i są zadowoleni. W tej firmie pracuję od pięciu lat i nie narzekam. Nie przypominam sobie nieterminowej wypłaty a zdarzało mi się kilka razy dostać zaliczki w trudnej sytuacji. Rolą pracownika jest pracować i jeśli robisz to sumiennie to nie ma kłopotów. Te wszystkie negatywne opinie to pomówienia, wyrzuconych, najczęściej za alkohol byłych pracowników . Ściemniają i kłamią .

Justyna
@Agata

Mój mąż za październik b.r. nie dostał jeszcze wypłaty.... ( miała być 15 listopada)a poprzednie też nie są wyrównane i były na raty po wielu telefonach....dzwoniąc tam codziennie, niemiła Pani informuje, że przelew już zrobiony. Kłamią na każdym kroku! (usunięte przez administratora) Teraz juz nawet nie odbierają telefonu. A jak się powie o PIP-ie śmieją się bezczelnie, że się nie boją nikogo. Ale niech wiedzą, że my tego tak nie zostawimy ! Firma to dno! Karma szybko wróci. Przestrzegam przed tymi oszustami!

@Justyna

nie wiem na ile w tym prawdy ale gdy serio było tak co do tej inspekcji to faktycznie już jakieś kontrole były? ktoś się orientuje z jakim ewentualnym efektem? i co z tymi wypłatami czy więcej osób miało podobnie?

@AA

Co do wypłat to akurat zawsze na czas ale co do częstych zmian pracowników i nie szanowania ich to się zgadza.

@AA

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem zatrudniamy nowe osoby. Dzieje się o przeważnie raz, dwa razy w miesiącu - umawianie kilku osób w ciągu jednego dnia jest standardową praktyką.

@Agata

Wypłaty są płatne do 10ego każdego miesiąca. Zachęcam do zasięgnięcia opinii wśród stałych, wieloletnich i zadowolonych pracowników.

@Justyna

Pani Justyno, widocznie jest przyczyna dla której z mężem rozliczano się indywidualnie. Jeśli nie był jedną z osób która notorycznie odmawiała pracy w ostatniej chwili lub uszkodziła pojazd, to zachęcam do odwiedzenia nas w siedzibie firmy. Pozdrawiam

@Anonim

Część pracowników nie odnajduje się w naszej specyfice i branży. Mają do tego prawo. Jednak stali i wieloletni pracownicy, którym odpowiada charakterystyka pracy - nie narzekają.

Jakie są warunki zatrudnienia w Maxpol?

Dzień dobry, Warunki zatrudnienia to przede wszystkim posiadanie wymaganych kwalifikacji na konkretne stanowisko oraz dyspozycyjność.

Anotni K.

Pracuje od 3 miesięcy, wypłata na czas, jest możliwość zaliczki

dd

Nie polecam, typowy dziad trans. Będziesz walić na zleceniówce do końca, uop nawet nie zaproponują. Szefowa? (usunięte przez administratora) z uprzedzeniem do przede wszystkim do młodych kobiet,(usunięte przez administratora)

@dd

A jakby się samemu upomnieć o normalną umowę? Nie ma tu nikogo kto miałby uop? Szefowa jest spoko dla pracowników płci męskiej czy wszystkich traktuje równo?

dd

Miałem wrażenie, że wszystkich miesza z błotem, konfliktowa, wiecznie u każdego coś jej nie pasuje. Przy wypłatach głupie teksty „dlaczego kierowcy tyle zarabiają?!”. Śmiech na sali.

@dd

To aż ciekawe co to za kwoty, że sama szefowa jest taka zdziwiona? Czy to znak że dobrze tutaj można zarobić? Jak wyglądają widełki płacowe dla kierowców jeśli mogę spytać? właśnie porównuję oferty więc fajnie było coś wiedzieć.

Może i się trafi, że dobrze zarobisz. Ale najpierw doproś się o tę wypłatę. Dziwię się, że ludzie tu jeszcze jeżdżą. Miesiąc w miesiąc Szanowna Pani Zuzanna opierdziela się z wypłatami.

@.

To jak długie są obsuwy w wypłatach? No i czy finalnie płacą wszystko tak jak powinno być? Ile według was to dobry zarobek? Możecie podać jakieś konkretne stawki?

@dd

Dzień dobry. Dziesiątki kierowców wraz z pracownikami biurowymi posiadają umowę o pracę. Oczywiście firma współpracuje z wieloma osobami / podmiotami również na umowie B2B czy umowie zlecenie. Dział księgowości, logistyki i kadr to większości kobiety, zatrudnione od lat. Pozdrawiam

Szefowa traktuje równo wszystkich pracowników. Jako Szefowa - musi być wymagająca, jednak ceni sobie rzetelnych pracowników którzy nigdy nie skarżą się na współpracę :)

@.

Płatność jest zawsze na czas, do 10ego każdego miesiąca.

Płatność wypada dnia 10ego każdego miesiąca, niezmiennie. Widełki są różne z uwagi na chęci kierowców do pracy. Skoczek na 2 dni w miesiącu zarobi inaczej niż kierowca chętny pracować wszystkie możliwe godziny po odpoczynku dziennym/tygodniowym. Zachęcam do kontaktu.

Jaka umowa obowiązuje w Maxpol podczas okresu próbnego?

Wiktoria

Czy startując na stanowisko Elektryka (aktualnie poszukują) trzeba mieć wykształcenie zawodowe o profilu Elektryk? Czy jest szansa, aby bez tego przyjęli? Bo wspomniano tylko o zawodowym, ale o kierunku już nie. Przyuczą ewentualnie? Dodatkowo, czego można się spodziewać w tym pakiecie świadczeń socjalnych :)) ? Pytam dla chłopaka.

Czy w Maxpol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zeus

Są różne umowy, na początku miałem zlecenie ale od kilku lat mam umowę o pracę. Więc nie jest żle. Pokaż , że dobrze pracujesz to Cię zatrudnią na stałe.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxpol?

Kandydaci do pracy w Maxpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxpol