Rockfin Sp. z o.o.

Opinie o Rockfin Sp. z o.o.

Rafał

Póki co kuzyn zadowolony i poleca. Jaka jest prawda to sie niedlugo moze dowiem bo sam bede tam startowal na spawacza.

Rafał
@Rafał

Daj kolego znac jak na spawaniu

Kitka

Nie wiem jak jest na produkcji, ale w biurze pracuję się dobrze. Firma robi wrażenie, bardzo dynamicznie się rozwija, sprzedaje swoje produkty do krajów na całym świecie. Ludzie fajni, można się pośmiać. Warunki lokalowe dobre. Minusem jest na pewno duża ilość zadań i długi dojazd (dla ludzi z Gdańska). Kasa zawsze na czas i dokładnie tyle ile powinno być. Duże dofinansowanie do okularów dla pracowników biurowych. Świetna kawa :) generalnie polecam.

Kia
@Kitka

Kitka dofinansowanie do okularów nie jest przywilejem a obowiązkiem pracodawcy wiec bez łaski to samo środki ochrony indywidualnej. Świetna kawa do prawdy ten argument mnie przekonuje

StudentNOmore

Czy firma obecnie szuka inżynierów? Niedawno skończyłem studia na PG i chciałbym zatrudnić się w jakiejś firmie, która ma stanowiska przewidziane dla osób, które są na początku swojej kariery zawodowej.

@StudentNOmore

Obecnie Rockfin Sp. z o.o. aktywnie poszukuje zarówno inżynierów jak i pracowników produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.rockfin.pl w zakładce KARIERA.

Monia
@Małgorzata

W biurach jest super atmosfera. Fajni ludzie i można się razem pośmiać. Jest sporo pracy i czasami trzeba zostać w nadgodzinach, ale są one płatne lub można je odebrać, co przydaje się jak się ma dzieci lub trzeba coś załatwić. Na szefostwo też nie można narzekać. Stawki wiadomo zależą od doświadczenia, ale jest dużo możliwości rozwoju. Są szkolenia. Póki co to moja najlepsza firma, a pracowałam już w kilku.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Widziałem ogłoszenie do kontroli jakości w Bydgoszczy. Jak zarobki i atmosfera w dziale i ogólnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Wiecie, czy Rockfin Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Karol Nowy wpis

Dzien Dobry, mam pytanie o stanowisko młodszy inżynier testów? Ktoś poleca, odradza to stanowisko ? Jak wygląda kwestia zarobków ? Pozdrawiam

kandy Nowy wpis

Startowałem w rekrutacji na stanowisko Supportu IT i mimo że finalnie tej pracy nie dostałem, obiecany feedback przyszedł na maila na ok miesiąc od rozmowy. Sama rozmowa przebiegła w dość luźnej atmosferze. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić firmę, bo - choć nasze drogi w tym momencie się nie przetną, tak widać że ludzie są traktowani poważanie co nie jestem takim wcale tak powszechnie praktykowane.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rockfin Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Pilarz

Witam, mam kilkuletnie doświadczenie pracy na stanowisku operatora pił taśmowych i zastanawiam się nad złożeniem CV, w związku z czym mam kilka pytań: - Piły jakich producentów są używane w zakładzie? - W ogłoszeniu nie ma wymagań odnośnie suwnicy, więc jakie gabaryty są cięte? - Na jakie widełki wynagrodzenia można liczyć na tym stanowisku? - Czy to jest praca zmianowa? - Jak wygląda kwestia podwyżek ?

@Pilarz

Dzień dobry, zachęcamy do wysłania Pana CV na adres rekrutacja@rockfin.pl. Skontaktujemy się z Panem i odpowiemy na wszystkie powyższe pytania. Pozdrawiamy, Rockfin Sp. z o.o.

Wścibski

Ile na start dostaje magazynier w rockfin?

Czy może ktoś się podzielić informacją jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konstruktora ? Czy rozmowa jest po angielsku ? Czy są jakieś testy ?

Artur

Mam pytanie, czy jest możliwość pracy w Bydgoszczy na umowie b2b jako spawacz?

@Artur

Jak najbardziej jest taka możliwość

@rockfin

Na jaka stawkę mogę liczyć, po studiach magisterskich mechanika i budowa maszyn na stanowisku inżynier projektu?

Czy firma Rockfin odzywa się do kandydatów w przypadku braku chęci współpracy, czy tylko jak chce kogoś zatrudnić. Czekam już 4 tydzień i nie dostałem żadnej odpowiedzi, pomimo tego, że zostałem poinformowany o odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni.

@Kandydat

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za Pani/Pana komentarz. Odpowiedzi udzielamy Kandydatom w przeciągu 2 tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli proces rekrutacyjny się przedłuża, również informujemy o tym Kandydatów. Bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z nami: rekrutacja@rockfin.pl- sprawdzimy co zawiodło na etapie komunikacji i postaramy się to niezwłocznie poprawić.

Konstruktor

Jak często w przypadku pracy hybrydowej w roli Konstruktora trzeba pojawiać się w firmie?

Slaw

Znalazłem ofertę pracy dla młodszego inż jakości. Czy jest ktoś w stanie podzielić się informacjami na temat tego stanowiska ? Coś o stawce i godzinach pracy ? z góry dziękuję za odpowiedź

olaa

Cześć, aktualnie jest sporo ofert pracy na stanowiska w biurze w Małkowie. Jak się pracuje? Na stanowisko ds. dokumentacji technicznej była niedawno rekrutacja, może ktoś powiedzieć coś więcej? Jakie widełki?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Rockfin Sp. z o.o.?

Admirał

Witam. Jakie widełki zarobków dla inżynierów w Elblągu?

Jak długo trwa proces awansu w Rockfin Sp. z o.o.?

NickMick

WItam. W Gorlicach będzie otwierana nowa hala. Proszę napisać mi, ile pracuje się dni w tygodniu oraz w jakich godzinach ? Chodzi o produkcję.

Owal
@NickMick

Od poniedziałku do piątku po 8 h, ewentualnie 10 h (nadgodziny). W sobotę 6 h, jak ktoś chce....

Drabina Eskalacyjna

Pracowałem w Rockfinie 2.5 roku na stanowisku Konstruktora Mechanika. Odszedłem około pół roku temu. Poniżej w punktach moje przemyślenia na temat pracy w Rockfin na stanowisku jakie pełniłem. Kolejność punktów jest losowa. - Projekty są ambitne i pracy jest dużo. Dla młodego KM praca w Rockfin napewno będzie szansą na duży rozwój swoich umiejętności i dużo się nauczy od starszych kolegów. Plusem jest produkcja na miejscu, niektóre projekty robią ogromne wrażenie. Czasem też można było się poradzić doświadczonych monterów o jakieś wykonanie. -W firmie dostaje się premie roczne i kwartalne. Jeśli wyniki działu są dobre łączna kwota premii będzie oscylowała w okolicy 13-tej pensji. -Brak tzw. grusz. Jak się zatrudniałem było dofinansowanie na cele kulturalno- naukowe w wysokości 500 zł jednorazowo i można było sobie za to kupić np. bilet na Opener'a ale zostało zdjęte pod przykrywką Covid-u. Funkcjonuje jakaś drobna dopłata około 30 zł/msc do Multisport ale to tyle. - Dofinansowanie do okularów. Kiedyś było około 800 zł potem obniżyli na 400 pod przykrywką Covid-u. -Praca w trybie Home Office. Firmie funkcjonuje praca zdalna, oczywiście na niektórych stanowiskach. Ja nie miałem z tym nigdy problemów jeśli tylko poprosiłem Manager'a o możliwość pracy z domu ten wyrażał na to zgodę. Czasem był to okres nawet 4 msc. ciągłej pracy zdalnej. - Brak wyjazdów służbowych. Przynajmniej na stanowisku Konstruktora Mechanika. -Dojazd, jeśli ktoś będzie chciał zatrudnić się w Rockfin niech weźmie kwestie dojazdu pod uwagę. Dostać się do firmy za pomocą komunikacji publicznej z Gdańska lub z Gdyni jest bardzo trudne. Niby są jakieś autobusy ale generalnie bez auta ciężko jest się tam dostać. -Kwestia szkoleń. Ja przez 2.5 roku nie miałem żadnego szkolenia. Nawet takiego dotyczącego działania układów jakie projektowałem...Żadnego wchodzenia w szczegóły po co to w ogólne na tych statkach się montuje. Nie było też czasu na jakieś szukanie lub zgłębianie tego tematu podczas pracy ponieważ obciążenie praca było bardzo wysoki. Co opisuje niżej -Obciążenie praca w Rockfinie jest bardzo wysokie. W firmie nie ma luźniejszych dni. Wpada się niemalże z projektu w projekt i obciążenie praca jest naprawdę wysokie i napewno nikt nie pozwoli żebyście siedzieli bez czynnie przy komputerze. -Nadgodziny w Rockfin są dozwolone i na moim stanowisku robiło się ich BARDZO DUZO. Zdarzały się miesiące gdzie pracowaliśmy po 10 h przez 6 dni w tygodniu i nie były to wyjątkowe sytuacje. Czasem pracowało się od 7 do 22 żeby wydać dokumentacje na czas. Oczywiście wszystkie nadgodziny były wypłacane zgodnie z prawem pracy. -Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Generalnie wszyscy są przyjaźnie nastawienie. Ja nigdy nie spotkałem się z jakąś nieprzyjemnością ze strony kolegów lub przełożonych. Nawet jak popełniło się jakiś błąd to wszyscy starali się pomóc i go naprawić, nikt nigdy za nic mnie nie obwiniał . Generalnie wszystkich łączył wspólny cel i to widać. - Brak owocowych dni i innych tego typu inicjatyw jak w dużych firmach. Ja swoją prace w Rockfinie będę wspominał bardzo dobrze i było mi szkoda rozstawać się z tą firmą bo wiele się tam nauczyłem. Powyżej w punktach starałem się opisać jak mniej więcej wygladała moja praca w Rockfin. Proszę nie traktować tych punktów jako jakieś plusy lub minusy, raczej suche fakty. Dla każdego plusem i minusem może być co innego. Ja za Rockfin zawsze będę trzymał kciuki.

Miki
@Drabina Eskalacyjna

Jakie wynagrodzenie oferuje firma

Drabina Eskalacyjna
@Miki

@Miki Wydaje mnie się, że stawki są rynkowe dla tego typu firm. Według mnie najlepiej umówić się na rozmowę o pracę i dowiedzieć się u źródła. Przecież to nic nie kosztuje . Wtedy zdecydujesz czy to co ci zaproponują spełnia twoje oczekiwania. Wynagrodzenie to kwestia indywidualna moim zdaniem.

Również były konstruktor
@Drabina Eskalacyjna

Ja mam w sumie podobne przemyślenia, również odszedłem po podobnym okresie czasu i również dobrze wspominam firmę i zespół. Bardzo fajne miejsce na pierwszą pracę. Jednak moim zdaniem stawki są niższe niż rynkowe, wszyscy nadrabiają nadgodzinami. To jest główny powód odejść: ciągła rotacja ludzi przez dość niskie stawki + długie dojazdy do pracy.

Ciekawy

Witam ,czy do tej firmy potrzebują tylko spawaczy na tiga czy na maga tez ,jakie zarobki na start oferują z doświadczeniem lub bez ?

Czy Rockfin Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Kam

tak zatrudniają. Sam tak miałem. Ogólnie to chcieli dać na początku umowę zlecenie, jakbym miał problemy z dostępnością, ale pozostałem przy umowie o pracę. Osobiście znam dwóch studentów. Ale to wielu jest młodych pracowników, więc na pewno jest ich więcej. Ps. nic nie umiałem na początku. Zaufali mi, zatrudnili i baardzo dużo nauczyli. Jak na pierwszą pracę - 9/10.

Zostaw merytoryczną opinię o Rockfin Sp. z o.o. - Żukowo

• Jak się pracuje w Rockfin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockfin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockfin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockfin Sp. z o.o.