CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie CONTIMAX?

Od 6 - 22 ????

Alicja

@conti a są jakieś inne benefity?

@Alicja

Jest jeszcze multisport

Jak jest z pakietem medycznym w CONTIMAX? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można.

aaa

aaa

@aaa

Pracóje jusz 20 lat i sobie hwale ,bardzo dobre pienionszki i super atmoswera

ja tu
@taka ja

Ha ha pozazdrościć źe takie wiesniary jeszcze są ale cóż jak się nie pracowało wcześniej tylko 20 lat tu i teraz ????

@ja tu

Wcześniej pracowalam na óbojni kór oraz na fermie kórczakuw

Ktoś
@taka ja

Kobieto nie pisz komentarzy jak nie znasz podstawowej pisowni i nie rób wstydu innym którzy pracują w tej firmie powinnaś się wrócić do pierwszej klasy podstawówki

@Ktoś

Pszeciesz to praca dla lódzi wszystkih ,na prodókcyji morzna pracować po podstawófce

JA JAGA
@taka ja

ALE OBORA HA HA ,,,, NIC DZIWNEGO ŻE LUDZIE OMIJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM COMTIMAX śmiechu warte///

Ktoś
@taka ja

Tak nawet dla ludzi po podstawówce jest na produkcji ale jak nie znasz ortografię to nie pisz komentarzy bo wstyd żeby w 21 wieku sadzic takie błędy

@Ktoś

Jestem dysgrafjkiem i dyslektykjem i mom na to papiery i sie prosze odpitolić od mojej pjsowni

Agnes
@ja tu

Z inteligencją to masz coś na bakier, nie widzisz jak ktoś ewidentnie podpuszcza...tak w ogóle poluzuj gacie, niby krytykujesz bo uważasz się za bardziej ogarniętą a tak na dobrą sprawę sama mało ogarniasz

@Agnes

Agnes Brawo Ty :)

@aaa

Wesołych Świąt

Joanna

Od Świat upłynął już prawie miesiąc. Może w związku z tym warto wrócić do kwestii, związanych z warunkami zatrudnienia w CONTIMAX? Na forum są zapewne nowi użytkownicy, którzy byliby zainteresowani tym pracodawcą, a więc dobrze byłoby podać im kilka ważnych informacji. A może wiesz wiesz, czy przypadkiem aktualnie poszukują tam nowych pracowników? Jeśli wiesz to proszę podaj, na jakie stanowiska trwa rekrutacja.

@Joanna

Witam zarobki wspaniałe można wziąć na rękę za miesiąc pracując po 8 godz soboty wolne 2 800 i co nie ma chetnych? a można też byc na l4 i 2000 na rękę

Robert

Fajnie, że podzieliłeś się z nami informacją na temat zarobków oferowanych w firmie CONTIMAX. Mógłbyś uzupełnić swój wpis i napisać, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia oferowane są również różnego rodzaju świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualne bonusy bądź nagrody.

Maria

Twój komentarz jest dosyć niestosowny. Bardzo Cię zatem proszę, abyś wypowiadał się tu bardziej kulturalnie. Zadano Ci konkretne i ważne pytanie, a więc powinieneś udzielić na nie merytorycznej odpowiedzi. Wchodzą tu bowiem osoby, które są realnie zainteresowane pracą w CONTIMAX i taka wiedza przydałaby im się. Czy zatem powiesz coś na temat ewentualnych dodatków, które oferuje ten pracodawca?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?

Bzdury i jeszcze raz bzdury nadgodziny sa placone godziny nocne tez firma porzadna a atmosfere sami ludzie stwar,aja nic zlego sie nie dzieje po co ktos wypisuje bzdury i nadal pracuje to juz sami domyslcie sie ja to prawda zreszta my potrafimy tylko narzekac

Lola
@anonymous

Ty pewnie z kierownictwa... Ha ha

bylemwidzialem

Pracowalem, wspominam okropnie. Az mnie trzepie na sama mysl. Wezcie sie ludzie szanujcie, kazda inna firma lepiej traktuje pracownikow

ela

POLSKIE FIRMY TO NAJGORSZY PRACODAWCA, OD TYCH FIRM TRZEBA UCIEKAĆ !!!

mkm

To nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora)

Co to ciebie obchodzi czy pracujemy jezeli my pracownicy brdziemy chciec to przyjdziemy jezeli nie to nie pr,yjdziemy nikt nas nie zmusza a uzywanie slowa musza jest niestosowne prosze zajac sie swoimi sprawami a nie Contimaxu chyba ze pracujesz w tej firmie ale wowczas nie pisalabys bzdur .

Patrycja

To nie jest odpowiedni wątek na tego typu rozważania i myślę, że o tym wiesz. Proszę Cię zatem, żebyś zaczął opiniować szeroko rozumiane warunki zatrudnienia w firmie CONTIMAX. Czy uważasz, iż Ci, którzy dopiero zbierają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe mają szansę na dostanie pracy w tym miejscu?

kier
@Patrycja

Oczywiście ,ze tak dla nich złapac jelenia to jak Pana Bga z anogi bo nikt normalny w takim obozie nie chce juz pracować!

qqqq

Ha ha ????????????????

@kier

Ale bardzo Cię proszę, żebyś wypowiadając się tu robił to w nieco bardziej kulturalny sposób. Rozumiem, że osoby bez doświadczenia mają szansę na pracę w firmie CONTIMAX - to się oczywiście chwali. A jak sprawa wygląda z ludźmi, którzy mają niewielki stopień niepełnosprawności?

kier

Grupa mile widziana wręcz

@kier

A więc dobrze, że firma CONTIMAX daje możliwość pracy tym osobom. Widać, iż sporo wiesz na temat działania tego przedsiębiorstwa. A czy wysokość wynagrodzenia nowych pracowników bardzo różni się od tego, które uzyskują już nieco bardziej doświadczeni pracownicy?

qqqq
@Patrycja

Krótko i nie na temat ????????????

@qqqq

Motywacja Twojego wpisu zostaje dla mnie całkowicie niezrozumiała. Jeśli jesteś, bądź też byłeś zatrudniony w firmie CONTIMAX, to powinieneś przekazać Nam jakieś rzetelne informacje, dotyczące tego, jak wygląda w niej praca. Wiesz może, na jakie stanowiska trwa tam obecnie nabór?

waldek

moja zona tam pracowała.cały tydzien zapiepszała a na wypłate musiała czekac nawed i do miesiąca.dziwne jest to ze w takiej firmie nie obowiazuje KP.,ze ludzie tyraja bez dnia wolnego cały tydzien za smieszne pieniadze bez dodatkow .o stanowisku kierownika nie decyduje wykształcenie i kompetencje tylko znajomosci.ludzi tam maja za nic.pytam -czemu nikt sie syfem nie zajmie.gdzie jest in spekcja pracy,gdzie kodeks pracy?

Natalia
@waldek

Ja pracowałam w tej firmie od 2004 roku do 2006. Myślałam że po prawie 15 latach coś się zmieniło, w końcu podobno jest teraz rynek pracownika. Ale czytam komentarze i widzę że nic się nie nie zmieniło. To była moja pierwsza praca i bezrobocie większe niż obecnie, nie miałam też porównania jak może by. W pracy ale po latach wspominam ja okropnie. Uważam się za osobę pracowita, a praca po 12, 16 godzin nie raz w czasie sezonu każdego dnia przerastala mnie. Do tego smród ryb, zimno na hali produkcyjnej, brak okien, zakaz rozmów, maski na twarzy, zakazy wyjścia do toalety, skorzystania z telefonu. Czulam się jak w jakimś zamkniętym obozie. Ciągle krzyki kierowniczek, pani Zosia jeszcze pracuje? A brygadzistka Baba Jaga? Praca niby na akord, ale choćby nie wiadomo ile normy zrobić zawsze wypłaty były podobne. Nawet gdy latem praca była niby po 8 godzin, to nagle mogło przyjść zamówienie i nieważne były wtedy plany pracownika, jego sprawy, kierownictwo posuwało się do szantażu że trzeba zostać. Ah, stare czasy ale cieszę się że już za mną. A inspekcja pracy... Ja po odejściu stamtąd napisałam pismo do inspekcji, wszystko dokładnie opisałam, ale dostałam odpowiedź że po przeprowadzonej kontroli nie stwierdzili nieprawidłowości. Cóż.. w papierach czas pracy pewno się zgadza, a pracownicy bojąc się o pracę nie piana słówka, przykre to, więc czasami najlepszym wyjściem jest odejść z tekiego miejsca.

Migotka

Prawda jest, że 12 listopada muszą przyjść do pracy. Ale szef kazał im podpisac pismo, że dobrowolnie wtedy przyjdą, w zamian za to dostaną wolne w wigilie. Dzień za dzień. A osoby które nie przyjdą 12 musiały podpisac pismo, że przyjda w wigilie do pracy! :D

Rybka zwana Wandą

Czy to prawda że 12 listopada pracownicy Contimax muszą przyjść do pracy ?

vvvvv
@Rybka zwana Wandą

Przecież jest sezon więc mus musisz bo cię zwolnią ????????

koleś

A która to piękna brygadzistka z linni łódek??? chętnie się zapoznam!

Yyýy
@koleś

Śliczna Agnieszka ????

@koleś

@koleś Sam chyba powinieneś mieć świadomość tego, że bieżący wątek nie jest odpowiedni do takich dyskusji i rozważań. Mniemam, że jesteś w jakiś sposób związany z firmą CONTIMAX, a związku z tym dobrze byłoby, jakbyś wypowiadał się tu tylko o tamtejszych warunkach pracy. Może wiesz, czy aktualnie przyjmują nowych pracowników?

PRACOWNIK
@Patrycja

CO PRZYSZŁA KOZA DO WOZA!!!! DOBRYCH LUDZI SIĘ PONIEWIERAŁO I ZWALNIAŁO A TERAZ CO??KTO BY SIĘ CHCIAŁ PRZYJĄĆ powodzenia,,,;)

@PRACOWNIK

@PRACOWNIK Ale proszę, żebyś następnym razem normalnie odpowiedział na zadane przeze mnie pytanie. Na forum wchodzą osoby, które są zainteresowane firmą CONTIMAX jako przyszłym pracodawcą, a więc trzeba im pomóc z zebraniu informacji o nim. A powiedz - na jaki rodzaj umowy mogliby liczyć nowi pracownicy?

Marian

Ten cały zakład to jeden wielki BOJCORZ i nie ma osób które nie bojca i nie żyją życiem innych !wszyscy na jedno kopyto nie ma mniej lub bardziej nie plotkujących !

Biały

Kobiety do (usunięte przez administratora) pana , zajmijcie się swoimi sprawami a nie życiem innych... Jakbyście bardziej się przykładały do pracy , a nie patrzyły co kto z kim byłoby lepiej... Odkąd tu pracuję jest tak samo - temat innych... SHIZE idzie zwariować... Czy wy naprawdę nie macie co robić w pracy tylko zajmować się plotkami ? Później przychodzi 10 i płaczecie , że małe wypłaty macie , ale nic dziwnego skoro wszyscy inni was interesują , a wy nie zajmujecie się pracą...Ogarnijcie się , żyjcie swoim życiem a nie innych... życie innych to życie innych a nie wasze. Wszystkim to na dobre wyjdzie , jak zajmie się każdy swoim życiem...

vvvvv
@Biały

Ha ha prawda w oczy kole ????

Biały
@vvvvv

Jaka prawda? Pisze to co widzę i to co jest w zakładzie.... Burdello i nic więcej... a prawda w oczy kole tych co wypisują tu o innych.... Szkoda że nie są na tyle odważni żeby się podpisać pod tym co piszą , tylko anonimami sadzą....

#####

W każdej firmie każdy znajdzie jakieś wady i zalety. To nie jedyna firma w Polsce do której każdy ma jakieś...ale. A pracownicy tej firmy może zamiast narzekać powinni po prostu znaleźć Moze lepsza jak im ta nie odpowiada. Pracuje już ok. 20 lat i nie zawsze było dobrze ale źle też tak do końca nie jest. Dużo osób wogole poznali się dzięki tej firmie i stworzyli rodziny. Dzięki tej firmie jest sporo małżeństw. Teraz tez jak zaobserwowalam to nasz Grzesiu kreci się koło Ukrainek ;) a Slawus nasz zerka na jedna koleżankę, tylko chyba nie zauważył tego ze tej koleżance tez nie jest obojętny bo ona tez co jakiś czas wzrokiem za nim podąża. :) Po tylu latach w tej firmie nie takie rzeczy sa mi dziwne. Wiec Contimax tez jest firma rodzinna a za jej pośrednictwem tez tworzy rodziny. Wiec firma tez nie jest zła, Ci co się tam poznali pewnie z tego powodu nie żałują ze zaczęli tam pracowac. To taki jeden plus tego wszystkiego. Organizacja w firmie mógłaa by się trochę poprawić. I brygadzistki lepiej traktować pracowników bo zaraz zostaną same A pracy wokół jest Dużo. Wiec doceniajcie tych co wam jeszxze zostali. Pozdrawienia dla tych co maja czas i nerwy żeby komentować ten profil :) Wątpię żeby szef miał na to tyle czasu co wy ;)

OKO PROROKA
@#####

A JUŻ NIE MÓWIĄC O ROMANSACH Z WYŻSZEJ PÓŁKI JAKIM JEST PRZYKŁADEM PIĘKNA BRYGADZISTKA Z LINI ŁÓDEK, KTÓRA SZCZEGÓLNIE W TYM TEMACIE PRYM WIODŁA. I TO Z DWOMA KOLEGAMI M, M. A JUŻ NIE MÓWIĄC TU O LESBIJKACH. TAK WIĘC GORĄCA ATMOSFERA W PRACY POWODOWAŁA ROZGRZANIE UCZUĆ MIĘDZY CO NIEKTÓRYMI OSOBAMI W TYM ZAKŁADZIE NA DŁUŻEJ LUB NA CHWILĘ. TUTAJ BY NAPISAŁ DOBRĄ KSIĄŻKĘ O TYM CO SIĘ DZIAŁO W TYM ZAKŁADZIE I SIĘ DZIEJE NADAL.

Yyýy
@OKO PROROKA

Ale patologia ????

ela
@#####

BO LUDZIE KIEDYS PO TYLE GODZIN SIEDZIELI W ZAKŁADZIE (16) ,ŻE GDZIE MIELI KOGOŚ POZNAWAĆ? DOBIERALI SIĘ MIĘDZY SOBĄ ! A W SEZONIE TEZ PRACUJĄ WIECEJ I DŁUŻEJ WIĘC ?????

kulfon

A kto normalny w tych czasach przyjdzie pracowac do takiego cołchozu?

@kulfon

@kulfon Po Twoim wpisie nie trudno wywnioskować, że praca w CONTIMAX raczej nie spełnia stawianych przez Ciebie oczekiwań - a szkoda. Ale bylibyśmy Ci niezwykle wdzięczni, jakby napisał nam coś więcej o specyfice pracy w tym przedsiębiorstwie. Zacznij może od tego, jak przedstawia się atmosfera między jej pracownikami. Jest dobra, czy daleko jej do takiej?

koleś

wszedlem ,popracowalem ,zrozumiałem ,odszedlem

Patrycja

@Pracownik Widzę, że masz spory problem z firmą CONTIMAX. Powiedz nam, jak długo już jesteś tam zatrudniony i na jakim stanowisku. Wspominasz, iż firma płaci swoim pracownikom za przepracowane godziny. Jeśli byłeś z tym już u Szefa i to nic nie pomogło, to myślę, że należałoby pójść z tym problemem do wyżej postawionych osób. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Patrycja

@anonymous Dobrze, że CONTIMAX płaci swoim pracownikom za przepracowane nadgodziny - to świadczy o uczciwości tej firmy. Po Twoim wpisie na pewno trochę osób zdecyduje się na aplikowanie - wiesz coś o ewentualnej rekrutacji? Jak długo sam tam pracujesz? Możecie liczyć za strony pracodawcy na jakieś specjalne dodatki pozapłacowe, typu karta Multisport, itp.?

@Patrycja

Ha ha contimax nigdy nie był i nie będzie uczciwy wstyd wyzysk i nie zapłacone godziny ciężkiej harówy oczywiście premie i kasa w kopertach dla wielkich pan brygadzistek wstyd za poniżenie i upokorzenie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX