CONTIMAX

Toruń

Opinie o CONTIMAX

Syrena 2015-09-10 17:01:07
Jaka to kierowniczka..:) wydaje mi sie.ze kierownik powinien miec przynajmniej studia skonczone..a skoro ktos niema umiejetnosci.to musi sie jakos wykazac..
zzzzz 2015-09-10 20:08:21
jaki zaklad tacy kierownicy!
anna 2015-09-10 20:16:53
jakie studia?a kto madry ,po studiach przyjdzie pracowac do takiego syfu???
stwp 2015-09-10 21:57:39
chcesz zobaczyc chamstwo-przyjdz na wedzarnia.tam ludzie sa traktowani przez kierownictwo gorzej niz zwierzeta!
ktoś 2015-09-11 15:49:13
Wszędzie pracują ludzie po studiach nawet w sklepach ale nie każdy z nich chce być od razu kierownikiem tylko wolą układac towar albo siedzieć na kasie!Bycie kierownikiem to jest wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności i nie każdy sie na takie coś chętnie porywa i nie ma tu znaczenia wykształcenie!
sledzik 2015-09-11 16:32:46
po trupach do celu......zeby byc kierownikiem w contimaxie trzeba wiedziec jak sie ustawic...wystarczy umiec sie podlizywac odpowiednim osoba lub miec tzw.plecy,a wykształcenie , kultura osobista i inteligencja nie ma tu znaczenia...
magda 2015-09-11 16:42:31
ktosiu-mylisz sie -wykształcenie ma tu duze znaczenia.jak tłumany i chamy rzadza firma to tak sie własnie dzieje jak teraz-bo tak zle w contimaxie jeszcze nigdy nie było....ludzi do pracy coraz mniej,kasa marna .Do rzadzenia chetnych wielu-ale kto bedzie robił?
makrela 2015-09-11 17:06:42
Aha czyli jak ktoś przyjdzie z ulicy bez pleców to bez względu na to czy ma studia czy nie to wyląduje w najgorszej robocie? to chyba nie mam po co składac CV!
nie murzyn 2015-09-11 17:53:11
chcesz pracować pracuj, nie to nie pracuj i nie wypisuj głupot i to jeszcze z takimi błędami, właśnie pracuję na wędzarni i jest mi dobrze, nie narzekam ani na zarobki ani na pracę ani na kierownictwo ,
przyszły pracownik 2015-09-12 15:24:16
czy to prawda ze na wdzarni sie robi po 10 i 12 godzin a zmiana popołudniowa jest do 2 w nocy?weekendy sa wolne?
Ktoś 2015-09-24 00:38:19
Tak zdarzają sie takie zmiany,.ostatnio jest zmiana o której wspominasz i konczysz prace o drugiej w nocy.Oczywiscie nikt nie pomyślał o osobach które mogą nie mieć czym wrócić do domu z takiej zmiany.Nie każdy ma znajomego który przyjedzie w środku nocy po kogoś a sam sie moze nie wyśpi do swojej pracy.Chociaz jednym czasem pamietam ze schodząc z takiej zmiany to był na zmianie kierownik T i on proponował odwieźć pracownikow którzy nie maja czym wrócić.Wiec duży plus za postawę dla Tego kierownika,nie wiem czy na innych można liczyć.
nikt 2015-09-27 10:47:57
pozdrowienia dla kierownika M.
maxsi 2015-09-27 10:51:47
kierownik T.juz dawno nie pracuje w tej firmie-a to był bardzo kulturalnyi zyczliwy czlowiek i to prawda,ze jak trzeba było zostac to odwoził tych co nie maja czym wrocic.kierownik M.tez nie byl zły...dlaczego zakład pozbywa sie dobrych pracownikow?/
Ktoś 2015-09-30 00:04:53
Z tego co mi wiadomo to kierownik M sam się zwolnił.To prawda ze sami najlepsi kierownicy odeszli.Byl dobry kierownik na śledziu R.B,R.R w szcZegolnosci zaczęło sie wszystko walić w firmie odkąd nie ma W.C.Nie docenia sie dobrego pracownika dopóki sie go nie straci!!! Ze śledzia nam zabrali kierownika D on chyba jedyny jak na razie po W mógłby sobie dać radę poprowadzić to wszystko gdyby sie jeszcze troche przyłożył tez nie był z niego zły kierownik,teraz przejęła go nam wedzarnia.Pani J tez brakuje a w szczególności czekamy z niecierpliwością na powrót p.M tylko do jej powrotu troche poczekamy:-)
waldi 2015-09-30 17:34:10
kierownik M.zwolnił sie bo znalazł inna prace.ale to zakład powinien dbac o dobrych pracownikow i nie powinien dopuszczac do tego zeby odchodzili.Tych ,ktorzy dobrze rzadzili ta firma niestety juz nie ma i niestety jest coraz gorzej.Była pani J.,pan W.ch..pan M.,pan T.-i mineły czasy kiedy ta firma miala dobra kadre zarzadzajaca.
MIKI 2015-09-30 23:48:51
oj ludzie chyba nie możecie spać w nocy i takie brednie wypisujecie coś się w waszych głowach poprzestawiało to wszystko jest takie żałosne ani się kupy nie trzyma ani d,,,y chyba was jakieś koszmary nocne męczą,,,pozdrawiam kolorowych snów ;)
contimax 2015-10-04 21:01:51
kto jest chetny do pracy???zapraszamy do składania CV
pracownik S..... 2015-10-20 12:23:58
powiem tak. jestem juz od 2 lat pracownikiem contimax SA , tyle że na karosku, jest źle !?. Dlaczego? . Zero organizacji , kontrolowania ( brygadzistek,mechaników), powiem szczerze już mi sie odechciewa tam pracować bo , zepsuje Ci sie coś to nie ma naprawy bo gdzies mechanik łazi lub mówi sam sobie zrób bo nie mam czasu, a zaś brygadzistki sobie łażą i gadają po kontach zamiast kontrolować produkcje , łażenie za nimi i wypytywanie sie co dalej . zakład kompletne dnoo !!!
ciekawy 2015-10-24 23:35:27
W jakich godzinach pracuje zakład na dwie zmiany czy jedną?
pracownica 2015-10-25 12:16:48
Zakład pracuje jak każdy inny od 6 do 14 i 14 do 22 jeżeli ma 2 zmiany. Nic innego tu nie ma jak w innych zakładach więc się nie dopatrujcie dziwnych rzeczy w tym zakładzie,tu kto chce pracować naprawdę się dobrze pracuje.Zapraszam do pracy.
pracownik szeregowy 2015-10-26 14:20:22
to się zwolnij jak nie pasuje, bo mi się pracuje dobrze, jak się dobrze żyje z ludźmi to i się na mechanika nie czeka i z brygadzistą dogaduje
hiena 2015-12-06 16:38:03
CHYBA JAK SIĘ KOMUŚ W TYŁEK WCHODZI......
HELA 2015-12-09 21:40:45
Nic się nie dzieje coś cicho?nie ma co czytać ;)
panda 2015-12-15 16:00:49
może ktoś mógł by mi powiedzieć dlaczego w naszej firmie brakuje zwykłych skrzynek np na śledzia czy jarzyny takie drogie roboty się kupuje a zwykłych skrzynek brak trochę to żenujące
boczek 2015-12-18 20:33:22
wszyscy piszą o produkcji a czy ktos pracowal na magazynie opakowań?
Ktoś 2015-12-24 02:41:05
Skrzynek brakuje bo cześć popekanych trzeba było usunąć przed różnymi kontrolami,tylko nikt nie pomyślał zeby zastąpić je nowymi.Sa brygadzistki i jeżeli im brakuje skrzynek na śledzia to powinni isc do HCCP i zgłosić to p.Kasi.Cokolwiek jest potrzebne grupie każda brygadzistka ma obowiązek to zgłosić.Byly potrzebne skrzynki na pierogi i zostało to zgłoszone i cała paleta skrzynek została zakupiona.Wiec to nie jest tak jak większość mysli ze szef nie chce kupic.On jak przypuszczam nawet niewie ze czegoś brakuje bo ma od tego ludzi którzy maja sie tym zając.Tylko tych szczególnych ludzi tez trzeba czasem o tym informować o tym fakcie.np na zebraniu brygadzistke gdzie p.Kasia także często bywa albo do p.Kurczak.
Ktoś# 2015-12-24 02:45:56
Kierownik T nadal pracuje bo mi chodziło o kierownika T.P :-)
panda 2015-12-25 12:18:26
fakt braku skrzynek był zgłaszany kierownikowi brygadzistki tez o tym doskonale wiedza chodzi o to ze na pierogach jest za mało i z produkcji są tam zabierane jak nie ma produkcji pierogów to jest ok np w środę było ok
Ktoś 2015-12-25 20:33:14
To prawda masz racje,skrzynek po zakupie nadal na pierogach brakuje.Masz tez racje bo skrzynki sa z produkcji zabierane w szczególności sa to skrzynki na cebule ale takze jezeli jest pakowanie pierogów to grupy tez potrzebują większych skrzynek do przewozu pierogów na odbiór a co za tym idzie sa to skrzynki na śledzia.Kierownictwo powinno cos zrobić w tym kierunku zeby tych skrzynek nie brakowało.Zeby produkcja śledzia była zadowolona a takze grupy przy produkcji-pakowaniu pierogów.Ale co my będziemy pisać teraz o pracy,święta sa chwila odpoczynku a my nadal o pracy.Wszystkim kolezanka i kolegom z produkcji,magazynów kierownictwu a takze panom prezesom życzę Zdrowych,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
panda 2016-01-03 12:20:17
Dzięki ci Ktosiu ja dołączam życzenia noworoczne dużo zdrowia,pogody ducha, więcej uśmiechu i wzajemnej serdeczności.
DawnoDawnoTemu 2016-02-16 20:18:52
Contimax Karosek.

Każdy Bochnianin słyszał jak wygląda praca w Contimaxie.
Myślałem że ludzie przesadzają, w końcu plotki przeniosą nawet największe kłamstwa.
Ale to nie plotki.
Contimax to kompletna paranoja jeśli chodzi o organizację pracy i 'kierownictwo'. Rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie kłamstwo - praca po 10h dziennie to norma. Nikt nie pyta czy możesz, Ty musisz pytać czy możesz wyjść po 8 godzinach ;)

Jeśli nie musisz, nie składaj CV.
Nie warto sobie szargać nerwów.

A jeśli musisz.... Dużo pytaj, i mało mów.
Tutaj ściany mają uszy.
king 2016-02-22 20:17:53
Ilość godzin jest raczej zależna od zamówień, jest to praca akordowa jeśli grupa się wyrobi z danym zamówieniem w 8 h to idzie do domu ,a jeśli wpłynie duże i jeszcze kilku osób brakuje to automatycznie czas się wydłuża!
pinia 2016-02-22 20:58:46
HA HA HA ALE JAJA
jaś 2016-02-22 23:03:22
ale za to wypłacają nadgodziny i to nawet bez poślizgów
Ali 2016-02-24 07:59:30
taaaa a na wedzarni kobiety pracuja w niedziele.Organizacja pracy 7 dni w tygodniu!
sledzik 2016-02-24 22:19:32
czyli praca na zasadzie-nie wiem o ktorej wyjde!.
pracownik 2016-02-28 15:56:32
Na wędzarni pracują ludzie ,ktorym zależy zeby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane / a jest ich sporo/ i dzięki tym ludziom ,ze nie zawalają macie na czas wypłaty , my na wcedzani nie narzekamy ale za nas narzekają inni np. pracownicy ze śledzia,
leo 2016-03-03 17:01:38
To jest raczej praca na zasadzie ,że nigdy nie wiem o której wyjdę albo bardzo rzadko wiem o której wyjdę!
M 2016-03-17 11:30:38
PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE PRAWIE 12 LAT-,NIE POLECAM RÓWNIEŻ!!!!CHORA ATMOSFERA,OBMAWIANIE PRZEZ SZEFOSTWO PRACOWNIKÓW,NIE SZANOWANIE PRACOWNIKÓW!!!!SYNOWI -pc SŁOMA Z BUTÓW NA KILOMETR WYSTAJE,ZERO KULTURY W TYM MŁODYM CZŁWIEKU...naprawde ludzie nie ryzykujcie i nie wybierajcie sie tam do pracy!!!!załuje,ze tak pisze ale mam uraz do tej firmy i do szefów,którzy mają za nic ludzi!!!!a młody szef to zero szacunku do kogolwiek,nie wspomne jak wyzywa i przeklina co jest jak juz pisałam zero szacunku!!!!!niestety
pytanie 2016-03-17 13:33:20
a co się stało z kierownikiem Michałem z łososia???
ktoś 2016-03-19 20:36:47
Słuchy mnie doszły ze został zwolniony za prawdę:(
ktoś 2 2016-03-22 10:23:01
szkoda, wydaje mi się że jeden z normalnych kierowników i osób z którym czasem się pracowało :/
brawo dla naszej firmy, heh
Bolek 2016-03-26 10:36:14
Mam pytanie : ile można zarobić w conyimax-ie za 200 wypracowane w ciągu miesiąca na akord?

Odp : minimum krajowe (1420)
firefox 2016-04-06 19:47:52
ostatni rekord długości pracy na jednej zmianie słyszałem -uwaga 6:00 do 19:30
firefox 2016-04-14 12:44:27
rekordy są lepsze, nieoficjalny to 15h... a najlepsze jak się szło na 14 wychodziło o 1:30 i później na 6 do 18..., hehe, a szef (P.C.) chodził po halach i miał pretensje że się nie pracuje wydajnie i szybko
odp 2016-05-01 13:14:20
bzdura kogs kto już nie pracuje albo został zwolniony z pracy
pracownik odp 2016-07-17 19:03:47
Pracujemy tak bo mamy ochotę tak pracować ,przyjdź zobacz a potem wypisuj te brednie,
pracujemy tak jak w każdej firmie.
basza 2016-07-17 19:25:43
ale z tego co się orientuję i słyszałam na mieście to jednak warunki chyba macie lepsze niż w innych firmach - mówię tutaj p[rzykładowo o stanowisku mechanika utrzymania ruchu - w Bochni lepszej oferty się nie dostanie
Jom 2016-11-13 16:47:24
Chyba sobie zarty stroisz.
Jom 2016-11-13 16:48:41
Chyba sobie zarty stroisz.
Zostaw swoją opinię o CONTIMAX - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTIMAX