CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Dobosz

Kupilem produkt waszej firmy ,Ryba po Grecku, w sosie z delikatnymi warzywami... ryba sucha jak pieprz , gorzka sos byl w miare zjadalny. Szkoda kasy na wasze produkty. Dajcie ta rybe szefofi do zjedzenia to sie porzyga..

jerzyna

Kierownik K. M fałszywy jest, wielki fachowiec

J-29
@jerzyna

LUDZIE A CZEGO SIĘ BOICIE NAPISAĆ PEŁNYCH IMION TYLKO JAKIEŚ LITERY ,CO SIĘ BOICIE ŻE WAS ZWOLNIĄ?pracy jest dużo jak się chce pracować a nie siedzieć na jadalni i gadać o ludziach (wiadomo o kogo chodzi pani z tacek i nie tylko) tylko trzeba się ruszyć za pracą bo sama nie przyjdzie,pozdrowienia dla ????,.,,

basza

ale z tego co się orientuję i słyszałam na mieście to jednak warunki chyba macie lepsze niż w innych firmach - mówię tutaj p[rzykładowo o stanowisku mechanika utrzymania ruchu - w Bochni lepszej oferty się nie dostanie

Jom
@basza

Chyba sobie zarty stroisz.

Jom
@basza

Chyba sobie zarty stroisz.

mowa
@Jom

pracownicy z łososia pracują cały dzień od 6do 18! i nie ma ze nie możesz?tylko tekst Kochanego kierownika pana K. (NIKT CIE TU NIE TRZYMA)żadnego zrozumienia TYLKO CHAMSTWO I MŚCIWOŚĆ . KIEROWNIKA.!wyjdzie sie czasem wcześniej A POTEM SIE MŚCI I DODAJE JESZCZE WIĘCEJ PRACY ,NIGDY NIE MA PROSZĘ TYLKO ZAWSZE MUSISZ!!!!!!LICZY SIĘ TYLKO AKORD(SZYBKO SZYBKO) A JAKOŚĆ TO SYF KIŁA I MOGIŁA !!!!!!!!!!!

kadrowa
@mowa

To zapytaj ile w roku mozna wyrobic nadgodzin.

pracownik odp

Pracujemy tak bo mamy ochotę tak pracować ,przyjdź zobacz a potem wypisuj te brednie, pracujemy tak jak w każdej firmie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
odp

bzdura kogs kto już nie pracuje albo został zwolniony z pracy

firefox

rekordy są lepsze, nieoficjalny to 15h... a najlepsze jak się szło na 14 wychodziło o 1:30 i później na 6 do 18..., hehe, a szef (P.C.) chodził po halach i miał pretensje że się nie pracuje wydajnie i szybko

firefox

ostatni rekord długości pracy na jednej zmianie słyszałem -uwaga 6:00 do 19:30

Bolek

Mam pytanie : ile można zarobić w conyimax-ie za 200 wypracowane w ciągu miesiąca na akord? Odp : minimum krajowe (1420)

ktoś 2

szkoda, wydaje mi się że jeden z normalnych kierowników i osób z którym czasem się pracowało :/ brawo dla naszej firmy, heh

ktoś

Słuchy mnie doszły ze został zwolniony za prawdę:(

pytanie

a co się stało z kierownikiem Michałem z łososia???

M

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE PRAWIE 12 LAT-,NIE POLECAM RÓWNIEŻ!!!!CHORA ATMOSFERA,OBMAWIANIE PRZEZ SZEFOSTWO PRACOWNIKÓW,NIE SZANOWANIE PRACOWNIKÓW!!!!SYNOWI -pc SŁOMA Z BUTÓW NA KILOMETR WYSTAJE,ZERO KULTURY W TYM MŁODYM CZŁWIEKU...naprawde ludzie nie ryzykujcie i nie wybierajcie sie tam do pracy!!!!załuje,ze tak pisze ale mam uraz do tej firmy i do szefów,którzy mają za nic ludzi!!!!a młody szef to zero szacunku do kogolwiek,nie wspomne jak wyzywa i przeklina co jest jak juz pisałam zero szacunku!!!!!niestety

leo

To jest raczej praca na zasadzie ,że nigdy nie wiem o której wyjdę albo bardzo rzadko wiem o której wyjdę!

Na wędzarni pracują ludzie ,ktorym zależy zeby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane / a jest ich sporo/ i dzięki tym ludziom ,ze nie zawalają macie na czas wypłaty , my na wcedzani nie narzekamy ale za nas narzekają inni np. pracownicy ze śledzia,

sledzik

czyli praca na zasadzie-nie wiem o ktorej wyjde!.

Ali

taaaa a na wedzarni kobiety pracuja w niedziele.Organizacja pracy 7 dni w tygodniu!

jaś

ale za to wypłacają nadgodziny i to nawet bez poślizgów

pinia

HA HA HA ALE JAJA

king

Ilość godzin jest raczej zależna od zamówień, jest to praca akordowa jeśli grupa się wyrobi z danym zamówieniem w 8 h to idzie do domu ,a jeśli wpłynie duże i jeszcze kilku osób brakuje to automatycznie czas się wydłuża!

DawnoDawnoTemu

Contimax Karosek. Każdy Bochnianin słyszał jak wygląda praca w Contimaxie. Myślałem że ludzie przesadzają, w końcu plotki przeniosą nawet największe kłamstwa. Ale to nie plotki. Contimax to kompletna paranoja jeśli chodzi o organizację pracy i 'kierownictwo'. Rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie kłamstwo - praca po 10h dziennie to norma. Nikt nie pyta czy możesz, Ty musisz pytać czy możesz wyjść po 8 godzinach ;) Jeśli nie musisz, nie składaj CV. Nie warto sobie szargać nerwów. A jeśli musisz.... Dużo pytaj, i mało mów. Tutaj ściany mają uszy.

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX