CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Patrycja

Na stronie CONTIMAX zamieszczono kilka ofert pracy. Jednak w opisie ich, pracodawca nie określił oferowanych warunków zatrudnienia. Zapoznać się z nimi możecie klikając w podany link: http://contimax.pl/contimax,praca Na jakie warunki może liczyć nowo zatrudniony pracownik w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia pakiet szkoleń i różnego rodzaju benefity?

Qami
@Patrycja

A o jakie benefity ci chodzi?jeśli chodzi o pakiet zdrowotny do specjalisty to coś tam jest,jesli chodzi o kartę mulitsport to też,jeśli chodzi o dodatek na święta to nie ma!na żadne święta nic nie dostaniesz!

Do obsluga

Widać właśnie poziom chamstwa w tym zakładzie po tym co napisałeś(j23 nie jesteś niczym więcej niż psim łajnem, uważaj zatem gdzie pies cie wysr.).Dokładnie oddaje to atmosferę w tej pracy i traktowanie ludzi! a ja jestem pracownikiem cały czas i widzę i słyszę!pracuję ,a nie leżę!

P

Pracownik Walnij się w łeb J-23 to co piszesz to stek nieprawdziwych bzdur w tym zakładzie pracuje się bardzo dobrze , zarobki w chwili obecnej są dobre a nawet bardzo dobre, szef to dobry i uczciwy człowiek więc przestań go szkalować,jest to zakład prywatny więc pracować trzeba to chyba normalne ale jak ci się nie chce to leż w łóżku albo przyjdź i zobacz a potem pisz.

rypka
@P

ha ha dobre....:)

km

przedstaw sie kolego j23, szczekać to potrafisz

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
mela

A podobno przyszły jakieś cyganki do pracy to nie wie ktoś czy przyjechały z Rumunii czy to te bocheńskie z Buczkowa?

cygan
@mela

ALE NUMER tonący się i brzytwy łapie,,

czarownik
@cygan

A CZY TE CYGANKI WRÓŻĄ??

Kiki

Nie dajcie się zwieść praca wygląda tak ,że przychodzisz na 6 i nigdy nie wiesz o której wyjdziesz a do tego tydzien pracy to jest od poniedziałku do soboty!

Maniek

Czy praca w controllingu produkcji jest jeszcze aktualna? Może ktoś słyszał i mógłby coś podpowiedzieć ?

Aka

dobre pytanie? są dwa dni ha ha na zasadzie pojawiam się i znikam---ps.z daleka od tej firmy pozdrowienia dla roboli,,,

Aga

A czy za sobotę jest dzień wolnego w tygodniu?

Patrycja

@AGA, tak obecnie firma z tego co widzę prowadzi nabór na różne stanowiska, jednak obawiam się to głównie praca dla męzczyzn między innymi Mechanik Utrzymania Ruchu, widziałam również ofertę na Zastępce Kierownika, oferta nadal jest dostępna, sprawdź wymagania i spróbuj aplikować?

AGA

CZY SĄ PRZYJĘCIA DO CONTIMAXA? jestem chętna do roboty ;)

Adela

A co pisało w tym ostatnim wpisie wie ktoś coś?

J-23

O WIDZĘ ŻE OSTATNI WPIS USUNIĘTY ha ha buhaa ha

TO ZNOWU JA

COŚ NIC SIĘ NIE DZIEJE ? NIE MA CO CZYTAĆ wszystko cacy ;

J-23 ZNOWU NADAJE.

TAK, TO KIEDYŚ SIĘ NIĄ ŻUCI DO BABICY I BĘDZIE ZA ŻYWĄ MARZANNĘ ROBIĆ. DZIECI NA PEWNO BY SIĘ UCIESZYŁY NA WIOSNĘ!. NIECH TAK NIE SZPANUJE TA PYZA POZNAŃSKA!.

J-28

HA HA HA SUPER POMYSŁ ;)

Bochnianin

"Zostaw swoją opinię o CONTIMAX - Toruń" hahahaha w Toruniu nie ma takiej firmy, kiedyś było CONTIMAX - Bochnia, ktoś tu coś kombinuje :P

ROBOT
@Bochnianin

CONTIMAX NADAL ISTNIEJE I JEST JAK JEST OCZYWIŚCIE W BOCHNI ;)

J-23a

JEJ JE TO SIĘ DORYŁA DO KORYTA TA MAŁGORZATA PO TRUPACH A DO CELU

jerzyna

jeden wielki syf,ZERO organizacji,nadgodziny na umowe zlecenie,stawka na umowie jak najniższa żeby wielcy kierownicy mogli z czego urwać,to co się dzieje na makreli to przechodzi ludzkie pojęcie.Szanowny kierownik Technicznych nigdy nie wie co się dzieje,nikt go nie sprawdza gdzie jeżdzi w godzinach pracy,pózniej powie że na kolanach starego prosi o premie dla mechaników...

Dexter

Ryba za sucha? Zaryzykuje stwierdzenie ze nie ma 'suchych' ryb sa tylko ryby za dlugo pieczone'gotowane czy smazone.

J-23 ZNOWU NADAJE.

ZOBACZYMY CO TA MAŁGORZATA ZROBI, HA, HA. CIEKAWE CZY JEJ SZEFUNIU POKAZAŁ CO TRZYMA PO ZAKAMARKACH ?!.

J-25

TO ŁADNE JAJA W TYM ZAKŁADZIE'

kontrolerka
@J-23 ZNOWU NADAJE.

Małgorzata to już wszędzie była..Nie powinna pracować z ludźmi - uważajcie, bo lubi rzucać różnymi rzeczami

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX