SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

?????? - 2011-08-14 12:02:18 wiecie gdzie do jakich biór szukają ludzi? napewno do biur ale gdzie musisz zadzwonic i sie spytac

??????

wiecie gdzie do jakich biór szukają ludzi?

m

My poprostu przedstawiamy prawde. Palarnia swietny pomysl. i tez nie popieral odliczania ile kto siedzi na palarni bo znowu palenie przeniesie sie do toalet. Narazie jest ok.ale co bedzie zima.nikt nie bedzie chcial wychodzic na zimne, Proponuje jakies pomieszczenie na hali

anonim - 2011-08-13 09:04:51 Od jakiegoś czasu śledzę wasze forum aby zobaczyć co słychać u sąsiadów za płotem, spotykam się również z różnymi opiniami na mieście o waszej pracy. Nie macie lekko bo pracujecie po wiele godzin kosztem życia rodzinnego ale też nie potraficie docenić tego co wam Samsung daje tylko ciągle ujadacie jak wam bardzo źle, kto jakie ma wykształcenie, że biurowi to są tacy i owacy a oni są takimi samymi pracownikami jak wy i też siedzą po wiele godzin w pracy. Widzę też że czytają te wasze wypociny i starają się aby wam życie ułatwić. Zorganizowali wam wycieczkę na którą sami nie pojechali abyście znowu nie ujadali że pozabierali wam miejsca - a im się to nie należy? są z innej firmy? Macie palarnie (pewnie efekt waszych opinii na forum) czego w Amice nie można się doprosić od kilku lat. Palenia nie zlikwidujecie ale można to w jakiś sposób uporządkować. Czytałem wypowiedź kogoś kto chce odliczać czas palenia od czasu pracy - efekt - palenie powróci do ubikacji i szatni. Może kiedyś Samsung zorganizuje wam jakąś terapie, myślę że dużo palaczy by z tego skorzystało. Słyszałem, że bardzo skuteczna jest terapia Allana Carra ale bardzo droga. Sam jestem palaczem i też bym chciał aby Amica zbudowała takie palarnie jak u was a nie udawała że tu się nie pali (a w ubikacjach stoją wiadra z petami, ściany maluje się na żółto aby nie było widać tego całego syfu). Pozdrowienia od sąsiadów za płotu i więcej opinii merytorycznych a nie ujadania. dokladnie tak jak mowisz jest w samsungu ale ludziom wciaz zle pewnie jeszcze w zyciu nie przeszli przez bagno w innej firmie tak jak ja np. wiec ja uwazam ze tu jest ok praca jest,nikt nas na bezplatny urlop nie wysyla albo na pol etatu. kasa na czas jest a nie w ratach lub mniejsza niz powinna bo kryzys,ja nie narzekam.jest OK

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Nick - 2011-08-12 17:03:18 anonim - 2011-08-12 16:24:51 anonim - 2011-08-01 23:32:19 ona - 2011-08-01 21:01:27 Mial być wyjazd nad morze,ale chyba sobie jaja robia juz po 13 nie bylo miejsc cos tu nie rozumiem pisza poczatek zapisywania o 13 a podobno juz o 11 bylo ponad 200 osob mam nadzieje ze ktos rozliczy te osoby z tej pracy i z tego co piszą a tak naprawde mam to w (usunięte przez administratora) sam sobie pojade za swoje jak to mowia na nikogo nie mozna liczyc WOGOLE JAKIES NIEPOROZUMIENIE Z TA WYCIECZKA. CO JEST GRANE?? JAK TO MOZLIW ZE ZAPISY BYLY OD 13 A O 13.01 NIE BYLO MIEJSC?? CO TO MA (usunięte przez administratora) BYC??? JAKA SPRAWIEDLIWOSC TU MA BYC CO?? ZAL W (usunięte przez administratora) SAMSUNG TO JEDNA WIELKA KORUPCYJNA FIRMA. ZNAJOMOSI ZNAJOMOSCI I JESZCZE RAZ ZNAJOMOSCI. Co do zapisów, nie wiem czy wiecie, że dla wszystkich z list rezerwowaych były miejsca w autobusach. Zresztą jeden trzeba było nawet odowołac, bo ludzie porezygnowali... Szkoda gadać...Dużo szumu o nic. A co do tego, że sami znajomi i biurowi jechali- niech sie ywpowie ktoś kto był na wycieczce, czy tak było faktycznie... Ja ludzi z biur na rekach u ręki bym policzył. Potwierdzam, ludzi z biur naprawdę było niewielu, a wyjazd? Było (usunięte przez administratora)! miejsc siedzÃ��cych w pociÃ��gu bylo duzo wolnych a tez autobusy byly podstawione i brali wszystkich jak leci,co do biurowych to znikoma liczba byla. a bylo nad morzem zajebiscie zalujcie ze nie jechaliscie SUPER

Nie ma problemu, nastepnych imprez nie będzie.

jak z przyjmowaniem kobiet do logistyki??

RA

a wy z tym regulaminem tez juz przestancie. zrobcie ankiete wsrod pracownikow i dowiecie sie co mysla na ten temat. Ja juz sie wypowiedzialem. Przerwy moze przyjda,ale te chorobowe to zal!! ciekawe czy w biurach tez by mialao to przejsc. a jak czlowiek powaznie zachoruje to co?? (usunięte przez administratora)?? skoro chcecie bysmy byli jak jedna wielka rodzina to traktujcie nas jak rodzine!! rodzina nie zostawia blizkiego w chorobie. a my dla was zostajemy nadgodziny, (usunięte przez administratora) zeby sztuki wyjechac jak takie glu...pie osly a jak zachorujemy z przemeczenia i wyczerpania to chcecie sie odwrocic??? przemyslcie to!!

nicklodeon

I za 6 zł/h Bo to Wielkopolska! Są pracowici! [usunięte przez moderatora] jedyne miasto to Poznań! Brak odskoczni jak ludzie zarabiają np Warszawa---14 zł/h i to mało czasem!

kotek

a na wóżek przyjmują przez samsung?

kotek - 2011-08-08 20:17:30 ale przyjmuja wogóle możesz mi odpisać ? i jaka stawka jestwogóle? Ciągle przyjmują nowych pracowników, dzisiaj też przyjmowali ( 9 zeta/h). pytaj, dzwoń!

kotek

ale przyjmuja wogóle możesz mi odpisać ? i jaka stawka jestwogóle?

kotek - 2011-08-08 19:41:06 ludzie napisczcie mi wkońcu czy potzebują do logistyki na wóżek lub magazyn ? Zapytaj w kadrach

kotek

ludzie napisczcie mi wkońcu czy potzebują do logistyki na wóżek lub magazyn ?

Pracuś

Dlaczego na pracownikach z lini maja byc ciete koszty?? Starczy ze firma przedłuza przez posrednika to jeszcze pomysł z tą premią.Ale Zal wielka firma.A moze tak pozwalniac tych biurowych co jest ich coraz wiecej,tych nie potrzebnychco nic nie robia praktycznie.Albo tak zaprzestać wypozyczać te audice A4ki co stoja pod firmą??

myszka

czy może mi ktos odpisać na pytanko czy potrzebują do logistyki pracownika zaopatrenia ? prosze o odpowiedz

palacz

witam co do palenia w firmie a raczej szatni super pomysl te ogrody ale co do nie ktorych nie dociera ze są miejsca wyznaczone pala rano przed pracą prosze wyznaczyc osoby zeby to w koncu wylapac i zlikwidowac bo nie zamierzam sie myć a zamna kilka osób z fajka no i ilosc wychodzenia do tych palarni co nie ktorzy w ciagu 8 godzin spedzaja 2 godz na palarni tak ze moze jakies czytniki i rozliczyc palaczy z godz przepracowanych.Pozdrawiam Palaczy bo nie beda za was ciagle inni pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.